[HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy,

vyběhneš do schodů a vydáš se jedinými dveřmi na balkón nad hlavním sálem. Když ho obíháš, vidíš gobliny, jak vbíhají dovnitř. Několik šípů zazvoní o strop sálů a dopadne na balkón vedle tebe.

Přidáš do kroku za další dveře. Statný goblin s několika dalšími běží po balkóně, opozdilci, co jsou ještě dole, se proměňují v obří netopýry a vylétají za tebou prostředkem sálu.

Balkón
Balkón

Za dveřmi balkónu je možné pokračovat dvěma směry. Točitými schody do dalšího patra, nebo malými dveřmi bez kliky po tvé levé ruce.

Vyber si 1 z:
* budeš pokračovat po schodech vzhůru
* vyrazíš dveře bez kliky (PŘEKONAT SILOU) a vydáš se skrz ně
* tady tě goblini doženou
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Nenene žádný násilí, dneska nejsem ve formě. Skočit z vršku té nejvyšší věže můžu vždycky. Běžím dál po schodech.
Volím * budeš pokračovat po schodech vzhůru
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Bradny,

vyběhneš po točitých schodem do místnosti se dvěma sochami elfů svírajících kopí. Máš před sebou dvojici dveří - na sever a na jih.

L05-076.jpg

Pod schody slyšíš dusot a vzájemné povzbuzování se goblinstva.

Vyber si 1 z:
* severní dveře
* jižní dveře
* postavit se goblinům na úzkých schodech, kde na tebe nebudou moct dotírat v tak velkých počtech.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Zase volba, začínám svůj osud nenávidět. Intiucice nic neříká, osud mi staví jen samý překážky. Mrknu na sever i jih a vypadá to oboje stejně, zkusím dveře na sever.

volím * severní dveře
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy

otevřeš dveře a vběhneš do nevelké kostnice. Podél severní i severozápadní stěny i v jihozápadním rohu jsou do úhledných hromad vyskládané vybělené lebky, popsané malými drobnými cedulkami. Nemáš čas je číst, goblini jeden po druhém vbíhají do místnosti se sochami.

Kostnice
Kostnice

Vyber si 1 z:
* dostali tě, postavíš se goblinům tady
* odsud musí existovat cesta dál ... vyhodnoť si ODHAD SITUACE s otázkou "Jaká je nejlepší cesta skrz Kostnici?"
* nebo zkus oldschoolově popsat nějaký pokus dostat se dál ... - pokud se trefíš, budeš pokračovat, pokud se netrefíš, goblini tě doběhnou zde.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Situace je beznadějná. še je beznadějné. Moji mysl začala ovládat trudomyslnost.... "...jsem jaká jsem, boky jako skříň..." bože proč mi teď v hlavě zní ten cajdák z hospody a bordelu U růžového lízátka? Už před rokem jsem tam nechtěně zavítala a po třech dnech jsem jasně usoudila, že to nebude loviště pro mě. "...já ráda jím..." škruk. Moje bříško by jedlo. Teď není moc čas a prostor. Bude boj.

Beru štít. Zatarasím vchod a připravím se na mlácení palcátem. Budeme dělat karbenátku. Gobliní nebude tak dobrý jak rodinný recept ze skopového, ale to dáme. "... já se ráda mám a tak si další dobrůtku dám..."

* dostali tě, postavíš se goblinům tady
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy,

goblini se nahrnou do místnosti se sochami eflů a s bojechtivým ceněním zubů se jeden za druhým derou ke dveřím, ve kterých stojíš.
Těch několik, co si ulehčilo stoupání v netopýří podobě se proměnilo zpět do své humanoidní formy.

Kostnice
Kostnice

Svým počtem zcela zaplní sál, jejich vůdce je v prostřed té bandy a povzbuzuje je.

Co uděláš?

Pokusíš-li se udržet dveře, nebo dokonce probojovat skrz ten dav, bude to ZTEČ.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Tak to je teda nával. "Tak tolik jich fakt najednou nedám," zažertuju polohlasně. "Vypadněte odsud nebo vám rozmlátím prdele, sračky, tohle je poslední šance, než vás tu rozpářu. JEDINÉ CO CHI JE KLID na spánek a POTOM ODEJÍT do Lebečného přístavu. Na královnu seru, neznám ji, nevím co bych po ní měla chtít." zařvu. snad se leknou a vypadnou. Už nutně musím spát. jsem silně podrážděná a domlácená a brzo budu jen lidi porcovat na kusy, když mi definitivně z bolesti hrábne.

zastrašování, aby odešli a já měla klid brandy:2D6+2 → 6(1 +3 + 2)#cha zastrašování
* jo pj, zase pj... nesnáším rolz, nenávidím jej žárem tisíce trpasličích drahokamů
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy,

goblini se tě leknou a ustoupí od dveří. Udělají ti uličku.

Postoupíš o pár kroků vpřed a vyrazíš ven. Stále na tebe hledí. Uděláš pár dalších kroků směrem ke schodům - a pak se to stane. Sesypou se na tebe ze všech stran. Máš svou zbroj, svůj štít, chvíli se držíš, ale jejich prostě moc. Lezou na tebe, za chvíli je máš na ramenou, na hrudi, na zádech na hlavě, prostě všude.

Buší svými malými pěstičkami do tvé zbroje, drápou drápky o kov, koušou zuby do tvých plátů. A ty už jsi příliš unavená, příliš vyčerpaná na to, aby ses pořádně rozmáchla, takže se jen kryješ a bráníš.

A pak, ani nevíš jak, něco se uvolní, z levé ruky ti sklouzne rukavice a jeden z goblinů se do ní zahryzne.

Pokousali tě, hoď+ODL.
10+: Tvé tělo si s lykantropií poradilo, bez následků.
7-9: Tvé tělo s lykantropií bojuje, ale má navrch. Jsi nakažena, ale budeš mít +1STÁLE na lykantropické hody během táboření.
6-: Jsi nakažená.

Budeš-li nakažena, při každém TÁBOŘENÍ hoď+ODL
10+: Konečně jsi ses nákazy zbavila a máš od ní pokoj.
7-9: Nákaza tě trápí, ale tuhle noc ses udržela pod kontrolou.
6-: Lykantropie propukla naplno, zeptej se PJ, co se stalo.


Goblini po tobě lezou jako mravenci po dortu. "Chci jí živou, chci jí živou. Vrběna ji musí dostat živou!" ozývá se odkudsi z toho chumlu Mobarův hlas.

Pokud se teď vzdáš, tak tě zajmou, asi i okradou - jsou to přeci jen goblini a odvlečou s úmyslem tě později předat Vrběně.
Necháš se zajmout? Nebo zkusíš něco jiného?

Co uděláš?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Dneska je šílený den, vlastně jestli je to jeden den, čas tady je pomíjivej, možná už tu jsme měsíc, nebo týden. Nevím! Křičím, kroutím se, mlátím hlava nehlava co to jde. Jejich nečisté zuby me hryznuly. Sice hned přes ně ten goblin dostal, ale i tak to šíleně pálí. určitě ta chamrať přenáší nemoci, jestli se teď proměním v netopejra bude ze mě Brandopejr.

brandy:2D6+1 → 10(6 +3 + 1)#odl
Pokousali tě, hoď+ODL.
10+: Tvé tělo si s lykantropií poradilo, bez následků.
7-9: Tvé tělo s lykantropií bojuje, ale má navrch. Jsi nakažena, ale budeš mít +1STÁLE na lykantropické hody během táboření.
6-: Jsi nakažená.


Tak to ne. Jestli doteď nevěděli jak řičí svině v posledním tažení, když jí řezník špatně trefí, tak teď to rozhodně ví. Takhle. Jak mě kousl uvolnila se mi trochu ruka a prostor okolo. Držím štít, palcát. Divoce se roztočím a mydlím to hlava nehlava. Musím to od sebe dostat do bezpečnější vzdálenosti a mít prostor na manipulaci či vyjebávání.

Zteč: brandy:2D6+1 → 13(6 +6 + 1)#zteč
záměr: probít se ze sevření, vytvoření bezpečné části mimo dosah goblinů a získat situaci pod svojí kontrolou pro případný ústup
10+: Dosáhl jsi plného úspěchu a vyber si 1 z:
Jdeš razantněni +1-Zásah, mlýnek +1-Zásah

Brandy > Netogoblini: 2-ZÁSAH(palcát) + 1-ZÁSAH (volba) + 1-ZÁSAH (mlýnek) - ?-ZÁSAH(velikost) - ?-ZÁSAH (zbroj) + ?-ZÁSAH (drtivost?)
Netogoblini > Brandy: ?-ZÁSAH + ?-ZÁSAH (velikost) - 2-ZÁSAH(zbroj) - 1-ZÁSAH (štít)

Brandy > Netogoblini: 2-ZÁSAH(palcát) + 1-ZÁSAH (volba) + - 0-ZÁSAH (nemají zbroj) - 1 Zásah(Šerm)+ 0-ZÁSAH (průraz se beze zbroje neuplatní) = 2Z > TZ ale snižuje se to o případný rozdíl velikostí. Ty Houf, oni Houf = TZ, ty Houf oni Hromada = LZ
Netogoblini > Brandy: 1-ZÁSAH(zahnutý tesák) - 2-ZÁSAH(zbroj) - 1-ZÁSAH (štít - více než jeden protivník) = - 2Z > NIC
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy,

odhazuješ mocnými ranami svého palcátu gobliny ze strany na stranu, jako bys měla vidle a přehazovala kupku sena na žebřiňák. Každého jiného by tvé rány na místě rozdrtily, ale goblini jen odlétávají, pod strašlivými úhly naráží na okolní stěny i sochy, aby se vzápětí sbírali ze země a vrhali znovu na tebe.

Netopýrodlaci mají imunitu proti obyčejným zbraním.

Propracováváš se tak ale zpátky ke schodům a získáváš prostor k případnému úniku. I tak se nevyhneš desítkám pokusů o tvé pokousání či pobodání.

Netogoblini > Brandy: 1-ZÁSAH(zahnutý tesák) - 2-ZÁSAH(zbroj) - 1-ZÁSAH (štít - více než jeden protivník) = - 2Z > NIC

Konečně staneš u schodů ...

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Schody hurá, sice zase dolů takže pokračuje honěná na kočku a myš. Nebo, že bych jich ještě pár porubala? No voni si začali. Mám pojít, tak ať pojdu s trpasličí slávou a ctí. Žijeme okamžikem, ummřem s ním. Hurrá.

brandy:2D6+1 → 8(5 +2 + 1) - zteč
záměr: udržet pozici pro útěk a pobít co nejvíc nepřátel, já mlýnek boj na útok + jen jsme si chtěla připravit prostor pro to, aby za mnou neutíkali
7-9: Vyber si mezi:
Dosáhl jsi plného úspěchu
Brandy > Netogoblini: 2-ZÁSAH(palcát) - 0-ZÁSAH (nemají zbroj) - 1 Zásah(Šerm)+ 0-ZÁSAH (průraz se beze zbroje neuplatní) = 2Z > LZ ale snižuje se to o případný rozdíl velikostí. Ty Houf, oni Houf = LZ
Netogoblini > Brandy: 1-ZÁSAH(zahnutý tesák) - 2-ZÁSAH(zbroj) - 1-ZÁSAH (štít - více než jeden protivník) = - 2Z > NIC
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Výsledky jsou stejné jako v minulé výměně:
Brandy>Goblini: Imunita
Goblini>Brandy: NIC


Brandy,

odrážíš jednoho goblina za druhým, létají vzduchem a s každou další ranou intenzita útoků poněkud klesá. Už začínají být neustálou marnou snahou o to překonat tvou zbroj a štít poněkud znavení. Konečně se útok zastaví. Goblini jsou nalezlí na sochách a podél všech okolních stěn, Mobar v jejich středu.

Hledí na tebe, snaží se popadnout dech. Ty stojíš na vrcholu schodů a cesta dolů je volná.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Brandy »

Tak teď je ta pravá chvíle na útěk. Buď se budeme dál kočkovat nebo uteču. Snad budou mít dost rozumu na to, aby mě nechali. Kam já půjdu, snad se mi povede cestou potkat toho konstrukta, co by mi mohl porazit nebo se vrátit do lebečného přístavu. Musím si akutně odpočinout. Prosím noc, možná dvě. Nečekám a začnu utíkat.

brandy:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#obr útěk
7-9: Doběhl jsi, kam jsi chtěl, ale tam tě pronásledující dohnal


Utíkám z věže k řece, kudy jsme připlavala. Snad tam tam ten vor bude. Pletu se nebo to vypadá na toho konstrukta ? "Hej hola," zavolám na něj. "Jsem pocestná potřebuji poradit..."
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 5. patro - Vrběnin hvozd

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Brandy,

když doběhneš k prameni, nedaleko kterého jste s Elricem uschovali vor, opravdu uvidíš Halastroma, jak se neobratně svými větvemi snaží do měchu nabrat trochu vody z prýštícího vodopádu.

U pramene
U pramene

To už ale nebe nad tebou zaplňují obří netopýři, kteří tě vzduchem snadno dohnali.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů