[META] Rozlučka se Sichartem

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

[META] Rozlučka se Sichartem

Příspěvek od Paul »

Zdar.

Snad jsem ve vhodném vlákně, když to napíšu sem. Ale to moc chodím okolo horké kaše.

Vinou všemocných okolností opuštím Kobky.

Čas je potvora, která zatápí všem. Já na hraní o mnoha příspěvcích denně nemám čas a i ten jeden je nyní v ohrožení. Nový foťák, se kterým bych se rád naučil a grafika, kterou jsem poslední dobou zanedbával, a k níž bych se rád vrátil, klepou na dveře čím dál hlasitěji a i přes pár metrů horniny je sem do podzemí slyším.

A chci jim ty dveře otevřít.

Jenže na to musím vylézt. Snad tedy nebude vadit, že opustím Sicharta v zavalené chodbě na cestě za pomstou mrtvého mnicha a tržiště Jekova klanu na pospas okolí pod ochranou trpaslice a rytíře. Děkuji proto i za tu krátkou dobu, co jsem ve vaší společnosti prolézal podzemí, diskuze na rolzech a snad i za trpělivost, když se na mě čekalo.

Děkuji a snad se zase někdy setkáme.

Edit: ale nesmutněte tak. Taky to může znamenat, že Svět Dračáku dostane nějaké logo. :wink:
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [META] Organizační vlákno

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Upřímně řečeno mě osobně to teda trochu vadí.

Kolem Sicharta se toho tolik neděje, aby nemohl odehrávat ob den a snad by nebyl takový problém postavu dovést alespoň ke konci Mstitelova questu (myslím tam na východě, bude-li pokračovat, je legitimní mu říci, na další pomoc si už hledej někoho jiného).

Pak by si ideálně mohl vyzvednout svůj díl stříbra za pomoc s Pavoučím okem, dát nám mapu, kterou už nebude potřebovat a prostě se vrátit na povrch s tím, že se mu zdá, že dole je to příliš o hubu, že si něco vidělal a že zkusí raději štěstí jinde...

I po malých odehrávkách by se to dalo skoulet docela rychle. Tohle mizení uprostřed rozehrané hry, bez alespoň pokusu o ukončení dílčí scény a nějakého slušného odchodu postav nemám vůbec rád :-(
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [META] Organizační vlákno

Příspěvek od Elric »

Nu, budeš nám chybět...a bude nám chybět v partě zloděj! :P

Asi chápu, jaké to je, když se to pbp RPG posune v prioritách až kamsi pod čáru a už se ti zkrátka nic dohrávat nebo dopisovat NECHCE i kdyby to byl jen jeden jedný ukončovací post.
Ale to nic nemění na faktu, že pomaličku to dohrát, jak psal kolega elf, by bylo...hezčí. ;)

Každopádně hodně zdaru v osobním životě a někdy snad zase naviděnou v nějakém dalším Markyho pbp.
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [META] Organizační vlákno

Příspěvek od Hadešadah »

Sbohem Sicharte! Budeš nám chybět.

Ale na druhou stranu na nás takto zbyde víc lootu! :)
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [META] Organizační vlákno

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Sicharte,

díky za účast a za dohrání mstitelské příběhové linky. Kdyby sis to časem rozmyslel a chtěl se vrátit, dej vědět a vymyslíme, jak tě zapojit.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [META] Organizační vlákno

Příspěvek od Brandy »

Pavle, Sicharte, diky za svet dracaku, diky za zaporaky, diky za lone wolfa, diky za kouzlem a mecem a dojdi na rolz na kus reci. Radi te tam uvidime.
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [META] Rozlučka se Sichartem

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Trochu s křížkem po funuse, ale díky Sicharte za dohrávku a hlavně za mapu! :-)

Byla to fajn hra a zvaž návrat, kdyby se ti časem udělal čas :-)
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti