[HRA] 2. patro - Tajemné komnaty

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Hadešadah

Re: [HRA] 2. patro - Tajemné komnaty

Příspěvek od Hadešadah » 31. 7. 2019, 22:00

Zarazím západku na dvířkách a spokojeně se otočím na Rexe. "Myslím, že se tu bude chudák trochu nudit. Ale až si u Jeka všimnou, že jsme zničili balisty, tak sem asi každou chvíli někdo poleze, tak jej beztak někdo pustí."

Naposled se otočím po slabounké modré záři, která se line za rampou.

"Srdce mne bolí, že je tu musíme zanechat. Ale kdo by se s něma tahal." Už tak je měch zcela naplněný pivem v torně docela cítit. "Jestli ovšem chceš, můžeme odkulit nějaké pivo k Jekovi a střelit mu to. Nebo můžu jít třeba napřed a najít cestu dolů a ty mezitím střelíš pivo a pak se potkáme"

V chodbě s balistami se zastavím. Chvíli se přehrabuju v truhle a pak se pustím do díla. Připravuji hořlavinu, která dokáže hořet opravdu dlouho, několik dní. Pak na zbytky balist položím dva talířky, na každý z nich vyliju půlku vyrobené hořlavé tekutiny a zapálím.

Chci, aby v místě, kde byly předtím balisty, plápolaly opět ohníčky a odrazovaly kolemjdoucí. Ten kdo není ušatý jako já, tak nemusí vůbec poznat, že tam ty balisty už nejsou

PJ, chceš na to něco? Můžeme to třeba napasovat na malou výbušninu a za 1 MAG efekt dlouhotrvající hoření

Halaster Černoplášť

Příspěvek od Halaster Černoplášť » 31. 7. 2019, 22:51

Hadešadah,

Rex se po dlouhém mlčení konečně zase rozmluví. "Dobře ty, jak jsi ho tam zamáčkla. Jen se obávám, že tě uviděl a bude si to brát osobně. Ale jestli ho žádný náhodný kolemjdoucí neotevře, tak se nemáš čeho bát."

Když navrhneš, že nějaké sudy vyvalíte a půjdete střelit k Jekovi, je takový nerozhodný. "Víš co? Rozhodni to ty. Já si VŮBEC nedělám ŽÁDNÉ ambice na to stát se vůdcem té naší malé party, mě bohatě stačí, že jsme parťáci a dělíme se o dřinu i kořist na půl.

Jestli chceš, můžeš jít se mnou k Jekovi. Oba zvládneme víc sudů a vytřískáme z toho víc peněz. Akorát nás to taky bude oba stát víc času a kdo ví, co se mezitím v podzemí semele.

Pokud se ale nechceš moc zdržovat, nemám žádný problém ani s tím, aby sis svůj díl odmakala průzkumem a pojistila tak, že se na cestě nic nezvrtne ... a já zase odtahám ty sudy. Jen mi pak kresli na zdi nějaké značky, abych tě v dalším patře snadno našel."

Pomůžeš-li Rexovi s taháním sudů k Jekovi, odtaháte jich víc a bude z toho víc peněz ... ale protože budete trajdat po prázdném patře tam a zpět, budeš si muset nejpozději na cestě od Jeka ke schodům vyhodnotit cestovatelský tah.

Pokud necháš Rexe tahat sudy samotného, odtahá jich míň, ale ty se budeš moct rovnou vydat o patro níž. Když mu navíc necháš značky, někdy později tě zase dožene.

Ať už tak nebo tak, jakmile se dostaneš ke schodům, čeká tě level-up.

Hořlavina vyrobená s příměsí kouzelných surovin hoří vytrvale a dlouho. "Dobrý nápad, tohle odradí případné zvědavce, co by mohli vypustit tu nemrtvou kouli plnou očí," pochválí tě Rex.

1 MAG za prodloužení vizuálního efektu plamene na dlouhou dobu je OK

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek

Hadešadah

Příspěvek od Hadešadah » 5. 8. 2019, 13:20

"Tak na to teď kašleme, byla by to strašná dřina. Třeba až se budeme vracet, tak nám ostatní pomůžou. Možná Hiro s Booovou pomocí by mohl zajistit, aby létaly....když prý teda nemají bečky od piva duši."

Projdeme dlouhou chodbou s balistama a pak pokračujeme dál. Pokud nás něco nevyruší, tak až ke schodům dolů.

Pokud se tam někde bude poflakovat ještě ten dříve neviditelný temnoelfí Elricův kámoš, který beztak ví, že balisty jsou vyřazené, tak mu řeknu, ať do seznamu věcí na které má dohlížet zařadí i to pivo a ať moc neupíjí.

Halaster Černoplášť

Příspěvek od Halaster Černoplášť » 7. 8. 2019, 09:49

Hadešadah,

"Máš pravdu," přitaká Rex na návrh, že sudy odtahá někdo jiný. "A s těmi falešnými plamínky, co jsi tam nastražila, zůstanou sudy v bezpečí před nenechavými prackami goblinů," dodá k tomu. Vyrazíte na jich.

V dlouhé chodbě vedoucí tam a zase zpět na temného elfa nenarazíte a tak se okamžitě dostanete ke schodům do dalšího patra.

Hadešadah odchází k Řece Sargauth.
Postup Kobkami: Obrázek

Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“