[HRA] 1. patro - Kobky

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 1. patro - Kobky

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Íí-k," vykřiknu, když do stromku přímo přede mnou uhodí blesk.

Cilapi:2D6-1 → 6(4 +3 - 1)#ODL(Navzdory nebezpečí)
KO!


Dívám se na rozštípnutý a zuhelnatělý kus štíhlého kmene a představuji si, že jsem tak mohl dopadnout já. Otřesu se.

Chvíli hladím Žrůtovu kůru a říkám mu, jak mě jeho osud mrzí. Věděl jsem, že si nemám s tou magii zahrávat příliš dlouho! A svojí léčivou magii jeho magické podstatě těžko pomohu...
Již se smiřuji s tím, že tu budu muset jeho ostatky nechat, když se se zaskřípáním pohne. Kráčí ztěžka a sype kolem sebe saze a zuhelnatělé piliny. Zdá se ale, že bude schopen pokračovat v cestě. Bude se sice nespíš jen ploužit, ale my stejně nějak zvlášť nespěcháme...

Nechávám si slovo.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 1. patro - Kobky

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Já řikala, že si nemáš s těma čarama hrát," podotkne Glom, když se kvůli šourajícímu se Žrůtovi ploužíme chodbami.
"Neříkala," oponuji.
"Ale myslela jsem si to," nedá se Glom, "A ta trpaslice ti to říkala už démoni vědí kolikrát..."
"Chceš říct, že si myslíš, že bych měl dělat, co říká trp- Brnady?" zdvihnu obočí.
"Vlastně bať," trhne Glom ramínky, "S ňou bys vydělal i nějaký zlato. Ta ženská je nohama hezky na zemi. A navíc má tu správnou výšku..."
Raději to dále nerozvádím, protože tuším, kam by to mohlo směřovat. Ale při vzpomínce na Brandy se neubráním slabému úsměvu.

K tajné chodbě - tedy spíše k bývalé tajné chodbě - a posléze schodišti hlouběji do podhoří dojdeme sebejistým krokem. Naštípnutý a popálený Žrůt možná nevypadá zvlášť hrozivě, ale meč i luk zářící magickým světlem mi dodávají pocit síly. A nejspíš to cítí i ti, na které bychom snad mohli narazit, protože se nám klidí z cesty.

Ještě než sejdeme po schodišti, zaváhám. Potřebuji k dlouhé chodbě s balistami, ale vzdor sebejistotě se mi nechce přes území Zhentarimů. Rozhodnu se proto zamířit na tržiště Jekova svobodného klanu.

Cilapi:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#Cestování Kobkami
Událost prosím na druhém patře.
PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů