[POSTAVA] Sichart - Člověk Zloděj

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Uživatelský avatar
Sichart
Příspěvky: 78
Registrován: 20. 2. 2019, 15:26

[POSTAVA] Sichart - Člověk Zloděj

Příspěvek od Sichart »

Obrázek

Menší chlapík, jemuž na robustnosti přidává jen prošívaná vesta a plášť, do kterého se balí. Oči sledující pozorně okolí a bradka dominují obličeji, shora jej kryjí neuměle zastřižené vlasy.

Vlastnosti

Síla: 0 (-1 za zranění)
Obratnost: 2
Odolnost: -1
Inteligence: 0
Charisma: 1

Zranění

LZ [X][X]
TZ [X][]
KO []

Jizvy:
Únava: []

Vybavení

Stiletto: SZ:2, DOTYK, 1-ruč, Šerm (zlodějaká zbraň)
Tesák: SZ:1, DOTYK, 1-ruč, Šerm (záložní zbraň)
Oblečení: společně s prošívanou vrstvou mi dává zbroj s KZ: 1
Brašnička se zlodějským vybavením

Cennosti

Torna s trochou vybavení
  • Lucerna
  • Jídlo [][][][][]
  • Lano
  • Volné místo
Tahy

ZLODĚJSKÉ NÁČINÍ

Pokud se snažíš odemknout nemagický zámek s pomocí zlodějského náčiní
• hoď+OBR
TREFA:

• Zámek jsi nakonec odemkl
• Trvalo ti to CHVÍLI
• Zámek je viditelně poškozený a nejde znovu zamknout
• Jsi u toho nápadný, spustil jsi poplach, past a podobně

10+: Vyber 2 z:
7-9: Vyber 1 z:
• Zámek není viditelně poškozený a můžeš jej opět beze stopy kdykoliv zamknout či odemknout
• Zvládl jsi to bez spuštění poplachu, pasti a nenápadně
• Zvládl jsi to IHNED

POTÍŽE:
• Na tahu je P

MRŠTNOST

Jsi tak mrštný, že od všech útoků, vyjma PLOŠNÝCH dostáváš o -1ZÁSAH slabší údery.

POSTŘEH
Pokud jde o prohledávání, odhalování pastí a podobně, při ODHADU SITUACE hoď+OBR místo hoď+INT.
Naposledy upravil(a) Sichart dne 15. 4. 2019, 16:24, celkem upraveno 8 x.
Nejsem zloděj! Jsem průzkumník. K vašim službám, samozřejmě.
Deník
Uživatelský avatar
Sichart
Příspěvky: 78
Registrován: 20. 2. 2019, 15:26

Re: [POSTAVA] Sichart - Člověk Zloděj

Příspěvek od Sichart »

Ze Sichatvy minulosti, jak si to můžete od něj vyslechnout:

Nejsem zloděj. Jenom tak vypadám. A to, že si občas vezmu nějakou věc, která už dlouho nikomu nepatří, ještě neznamená, že kradu. Já jsem totiž něco víc. Já jsem průzkumník, velectěné panstvo!

Tak abych začal. Táta byl čaroděj, máma byla čarodějka, mladší brácha byl čaroděj, jen já kouzlit neumím. Naši nade mnou zlomilo hůl, ještě, jak jsem byl malý a do školy mě dál neposílali. Stejně to byla ztráta času. Jediné, co si z ní pamatuju je čtení a psaní. A na to jsem hrdý.

Takže jsem měl víc času na normální věci a začal jsem lozit všude možně. Měli jsme toho ve městě víc a s partou jsme znali všechny skrýše. Tady na tu kachli bacha, je nějak moc vystouplá. Kde jsem to skončil? Jo. Jak jsme lezli do těch stok. To víte, smrdělo to, ale člověk si zvykne. Na rozdíl od rodičů.

Na tyhle věci je nutné mít silné ruce a ohebné tělo. +1 do Síly a +1 do Obratnosti. Ovšem narodit se do rodiny čaroděje nikomu na síle a odolnosti nepřidalo. Proto u nich mám -1.

Díky tomu jsem se ale dostal všude možně na sešlosti. Vím trochu, jak se chovat a taky vím, po čem ti bohatí mágové jedou. Jsou to totiž tajemství. Zase bacha na kachli. A tenhle kopec je tajenství plný. A mě taky strašně moc zajímá, co pod ním je. Takže jsem tady. Prozkoumávám to tady, poznatky si zapisuju a pak to někomu střelím za obživu do konce života. Dobrý, ne?
Nejsem zloděj! Jsem průzkumník. K vašim službám, samozřejmě.
Deník

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“