[POSTAVA] Brandy - trpaslice válečnice

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

[POSTAVA] Brandy - trpaslice válečnice

Příspěvek od Brandy »

Brandy McJird
Obrázek
trpasličí válečnice, toho času na útěku.
Jak vypadá: celkem mladá trpaslice s dlouhým copem a výraznými rysy v obličeji milující rudé a bílé růže nebo lilie. Pokud jí chceš udělat radost tak sladké to rozhodně provede za tebe.

Statistiky
výchozí: SIL 1, OBR 1, ODL 2, INT -1, CHA -1
1. úroveň: SIL 1, OBR 1, ODL 2, INT -1, CHA -1
2. úroveň: SIL 1, OBR 1, ODL 2, INT -1, CHA -2
3-6. úroveň: SIL 2, OBR 1, ODL 2, INT -1, CHA -2
3-5. úroveň: SIL 2, OBR 1, ODL 2, INT -1, CHA -2
6-7. úroveň: SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
level 7 zatím nevybrán tah

Stav, životy
Lehké zranění: [][][] [][] [][]
Těžké zranění: [][][] [][]
KO: []
Únava: []

Zdroje
Jídlo: [x][x][x][x][x]

Cennosti: [T] = truhlička, [M] = měšec, [Ba] = batoh
[T] mince zlaté od trpaslíka z lebečného přístavu
[T] mince mix zlaté a stříbrné
[T] polodrahokamy z truhlice pokladu
[T] polodrahokamy z truhlice pokladu
[T] Lektvar Porozumák - čirá tekutina, která chutná po soli. Po jejím pozření CHVÍLI rozumíš jakékoliv informaci, kterou vnímáš (např. tajné či cizí řeči, šifrovanému nápisu, nebo třeba signálům, které si dává zvířecí smečka). - 2Magy
[M] zlato od krápníků
[M] červný diamant
[V] (3-CENNOSTI) v drobnostech z dračího pokladu

M je u pasu, T velice pevně přidělaná u spony opasku., V = vak na kořist

Vybavení
[x] batoh s běžným tábornickým vybavením a (5+2-sil) 7 položek
[*][S] zdroj světla (malá lojová lucerna s okeničkou), křesadlo, ocílka, troud, tucet svíček převázaných motouzem
[*][S] 5-JÍDLO, měch na vodu + voda
[*][S] celta, pokrývka, krajkové spodky
[*][S] kotlík, nůž, vařečka, lžíce, potřeby (hrska mouky, olej, koření...)
[*] [M] olověná truhlička plná stříbrňáků (2-CENNOSTI, ale můžeš si je přesypat do váčků u pasu)
[*] [M] Neobvyklý silný parfém
* několik flakónů s voňavkami a mýdly (celkem pět MALÝCH lahviček, kompletní sada má cenu 2-CENNOSTI)
* sada zdobeného hřebenu a kartáče na vlasy (MALÁ, 1-CENNOST).
* mapa patra 4
- slonovinové kostky jsou DROBNÉ
- [M]elfí hlava - privazana k batohu z venku

[x] Vak na kořist

Zbraně
TĚŽKÁ: těžká kuše (SZ 3, HOD+DOSTŘEL, PRŮRAZ, POMALÁ, 2R)
BĚŽNÁ: palcát (SZ 2, DOTYK, PRŮRAZ, 1R) a štít (SZ 1, DOTYK, +1 OBRANA, 1R)
ZÁLOŽNÍ: krátký meč - SZ:1/DOTYK/ŠERM/ZÁLOŽNÍ

ZBROJ: Šupinová, plátová (KZ 2)
VLASTNOSTI ZBRANÍ
* DLOUHÁ dá PLOŠNÝ útok proti početnějšímu protivníkovi v dosahu
* PRŮRAZ v útoku +1ZÁSAH nepříteli, který má zbroj
* ŠERM v obraně -1ZÁSAH od nepřítele, který bojuje zbraní na blízko
* POMALÁ v útoku -1ZÁSAH početnějšímu nepříteli
* OBRANA v obraně -1ZÁSAH od početnějšího nepřítele


Postava
Kde ses narodil?
Narodila jsem se měsíc před svátkem svatého Gutta. Byla jsem takové nedochůdče. Desáté dítě mistra zbrojíře, čtvrtá holka v pořadí v nástupnictví v klanu na pozici první ženy. I přes špatný start jsem to nakonec zvládla a stala se ze mě silná holka. Jak do těla tak do zvládnutí stresu a všeho (+1ODOL) - objevila jsem kouzlo tabulky čokolády a zadek rostl. Zato prsty se mě pletly nebyla jsem z nejbystřejších a po tom, co mi mé sestry v noci při spánku vyšperkovaly obličej kovovýma ozdobama nejsem ani nejhezčí děvče.
+1 ODOL, 0 SIL, -1 OBR, -1 INT, -1 CHA

Jaké jsi měl dětství?
K řemeslu ani k boji jsme moc nebyla. Nakonec mě šoupnuli v klanu do kuchyně. Stará babka Kretta mě naučila mnoho fíglů a chutí. Nakonec jsem se naučila s nožem vykostit kuře tak, že na kostech ani pes nenašel žádnou chuť. Přes kuchyň jsem se dostala jejímu muži, lovčímu a ten mi ukázal jak dobře trefit a nenadělat škody na mase. Našla jsem se v přírodě a květinách. Divoké růže a lilie mi učarovaly.
+1 OBR

Co tě potkalo v dospívání?
Lov mě bavil, vypadalo to, že mám vlohy i na různé drobné úkony na srovnání zlomeného prstu, nebo líčení pasti. Mlátilo se mnou dospívání, nedorozumění s rodinou až nakonec to vypadalo, na vraždu v rodině, jak jsem vždy vypěnila. Jeden z mých nevděčných sourozenců mi uřezal všechny růže na mém keři. Myslela jsem na pomstu. Naštěstí změnila se situace. Válka.
+1 OBR

Jak ses stal hrdinou?
No a přišli mordýři, krajem táhnuly bandy trollů, skřetů a zlých lidí. K odvodu musely všechny ruce a nohy. Jako když mi řekli doma, že jsem k ničemu. to mě tak nasralo, že jsem v noci utekla a přidala se k vojákům v prvním táboře. Měla jsme trochu štěstí. Byli to královi střelci. Dril a neustálé máchání mě zocelilo a trošku se mi srovnala postava. Přesto najít na mě pořádnou zbroj bylo těžké. Každý si hned myslel, že jsem jen tlustá bečka, ale když jsme s batohem kamení byla po tréninku první na konci cvičiště tak museli uznat, že to dám. S mečem a štítem jsme to zvládla jako muž, s kuší rovněž. Rozhodně bych hambu neudělala, tak nechápu proč jsem si zasloužila tu potupu...
+1 SIL, +1 ODOL

Zívající jáma
No válka naštěstí končila a vypadalo to vítězně. Jen těch raněných bylo hodně a tak jsem byla nucena jako žena sloužit v lazaretu. Prý již budu potřebnější obvazovat, léčit, utěšovat. Jeden z důstojníků to vzal asi příliš osobně. Když mi sáhl na zadek, řekla jsme mu jasně že ať tu ruku sundá. Když jsem byla nucena se naklonit a sáhl mi na prsa a surově se dožadoval víc. No již z dob lovu jsme jasně věděla, že na lov se nechodí neozbrojená.Když z mě chytil druhou rukou a chtěl povalit k sobě sekla jsem. Nůž má každý muž ale rozhodně jej nečekal u ženy. Fil fik fik a prstíčky už nebyly... Začal ječet, sakra rudo před očima a už jen bublal krev. Popadla jsme první co bylo po ruce, ani nevím, jak a co a byla jsme za lazaretem na útěku. Již druhým rokem utíkám a vše co mám je mé a stálo mě to dost obětování. Někdy v noci myslívám na svůj keř a dívám se do hvězd a přála bych si muže, co by si mě vážil a ne aby řval, hej prase dej mi za zlaťák a já zase musela utíkat když mu ho uříznu...

Tahy
rasový
INFRAVIDĚNÍ
Pokud chceš, jsi ve tmě schopný rozeznat teplé a studené předměty či bytosti pomocí infravidění.

1. úroveň
TO JE JEN ŠKRÁBNUTÍ
Sneseš o tolik LZ více, kolik je tvoje ODL.

Z TOHO SE VYLÍŽU
Pokud se léčíš, nemusíš používat lektvary. Pokud se CHVÍLI zastavíš, můžeš si ošetřit svá těžká zranění.
* Hoď+ODL
TREFA:
* Dostal jsi PRVNÍ POMOC
* Vyléčil sis 1 TZ nebo KO.
* Jsi hrozně UNAVENÝ a příští TÁBOŘENÍ celé tvrdě prospíš
* 10+: Vybíráš si 2 z:
* 7-9: Vybíráš si 1 z:
o Jsi jen UNAVENÝ, ale TÁBOŘIT můžeš normálně.
o Vyléčil sis i všechna utržená LZ.
o Překonal jsi bolest a únavu - nejsi unavený a můžeš se pohybovat a jednat, jako bys bolest svých zranění nevnímal, ale příští TÁBOŘENÍ celé tvrdě prospíš.

POTÍŽE
* 6-: PRVNÍ POMOC a se podařila za cenu JIZVY, nic sis nevyléčil a jsi UNAVENÝ
Pokud TÁBOŘÍŠ, můžeš si také k běžnému 1ŽVT navíc vyléčit tolik ŽVT z LZ, kolik je tvá ODL, nejméně +1ŽVT.
Tvrdý spánek znamená, že postava není schopná během TÁBOŘENÍ držet hlídku

2. úroveň - patro 2
TŘESTE SE HRŮZOU
Pokud používáš HROZBU a hodíš 12+, vypadáš u toho tak hrozivě, že PJ si nemůže vybrat možnost, že se NPC nebojí a ty musíš udeřit. Dále si vyber mezi:
* Sniž si CHA o 1.
* Zvedni si CHA o 1.
Odteď, pokud používáš Hrozbu a využiješ svého respektu, jména a pověsti, hoď+CHA místo hoď-CHA.

3. úroveň - patro 3
HRUBÁ SÍLA
Zvedni si SIL o 1 (Max.3).

4. úroveň - Lebečák
MLÝNEK NA MASO
Při boji na blízko vydáš za víc jak jednoho hrdinu, můžeš vybrat 1 z:
* V útoku vydáš za HOUF místo HRSTKY
* V obraně vydáš za HOUF místo HRSTKY
Pokud tohoto tahu využiješ k boji proti HRSTCE, získáš z toho dokonce odpovídající posílení (např. zvýšení způsobeného zranění HRSTCE o 1 stupeň v útoku).

5. úroveň - patro 4
ZLATO, ZLATO, ZLATO
Pokud se snažíš získat zlato či cennosti NAVZDORY NEBEZPEČÍ, PJ nemůže při hodu 7-9 volit částečný úspěch a vždy získáš celý poklad za cenu, s ošklivou volbou nebo s budoucími potížemi.

6. úroveň - patro 5
BERSERK
Sneseš o:
2 TZ více, je-li tvá ODL 2 nebo větší.
Naposledy upravil(a) Brandy dne 13. 7. 2020, 08:38, celkem upraveno 77 x.
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [POSTAVA] Brandy - trpaslice válečnice

Příspěvek od Brandy »

patro 1:
"Mrňavé trpaslíčky pod horou hledej, a dělej!
Klíč jim vezmi od srdce mého, prohnilého."
https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 77#p554377
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [POSTAVA] Brandy - trpaslice válečnice

Příspěvek od Brandy »

Co my kdo ukradl a je na seznamu pomsty:
řeka level 3 u říčních čarodějek:
krátký meč (SZ 1, DOTYK, ŠERM, 1R)



Nabít tlamu goblinovi za kráděž
- [M]perlový náhrdelník je MALÝ
- [M]lektvar ve flašce jak ryba MALÝ
- [S]věžovitá lahev s alkoholem je STŘEDNÍ
- [M] parfém
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti