[META] Vlákno přání a stížností

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16251
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

[META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od MarkyParky »

V tomto vlákně klaďte svá přání a dotazy, podávejte stížnosti, ať už jste hráči nebo nebo návštěvy.
Jezus
Příspěvky: 2588
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Jezus »

MarkyParky píše: 6. 2. 2019, 13:14 V tomto vlákně klaďte svá přání a dotazy, podávejte stížnosti, ať už jste hráči nebo nebo návštěvy.
Jsem návštěva, zatím nemám, na co bych si stěžoval, a mým přáním je stát se hráčem. Dotaz: Můžu? :-)

Docela dlouho jsem sledoval Záporáky a zdá se mi, že používaný systém je na hraní na fóru vážně dobrý (byť dávám přednost hraní naživo, to, že si díky němu člověk může odehrát velký kus i sám, je dost výhoda). Teď jsem prolítnul Svět Dračáku a docela rád bych ho vyzkoušel.
Nemůžu říct, že by za to mohla nostalgie - i když jsem starý dračák hodně hrál, až tak úplně mi nechybí (možná protože hraju DrD2 a teď občas i D&D :-D) - spíš bych rád vyzkoušel tenhle na první pohled hodně vyprávěcí systém právě na dungeonu.

Takže - nehodil by se vám třeba hraničář ;-)
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16251
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od MarkyParky »

Jezus: Vítej.

Se situací ve hře se to teď má následovně:
Hráčů je 6 (přibude ještě Faskal - Hraničář) a dungeon je opravdu rozsáhlý, takže v zásadě si myslím, že není problém v tom, aby nám přibyl hráč sedmý.

Já osobně budu rád, když budu mít pro Svět dračáku dalšího testera - bylo by dobré, aby sis vybral něco jiného než válečníka (ty už máme dva) a pak, při samotném hraní, abys rozvíjel ve hře build trochu odlišně, než to bude dělat druhý hráč se stejným povoláním, abychom toho ve hře viděli co nejvíc.

Co by trochu problém byl, kdyby se celá skupina sedmi lidí držela dlouho synchronizovaně po hromadě. Když jsem začínal s pěti hráči, tak jsem chtěl nějaké první rozdělení nechat úplně na hře samotné. Když se přidal hráč šestý, říkal jsem si, že to pořád nechám na hře, ale trochu to pošťouchnu.

Když vás bude sedm (nebo i víc?), tak to v podstatě bude chtít, aby to rozdělení přišlo co nejdříve a klidně i aktivně od vás. Buďto bude žádoucí, abyste se rozprchli na první křižovatce, nebo to možná od samotného vstupu do dungeonu už koncipujme tak, že do hry budete vstupovat po menších skupinkách či jednotlivě a to různé rozpadání, slučování a míchání skupinek začne už od začátku.

Tak jako tak - chceš-li se zapojit, připoj se k nám v místnosti na rolz a tam domluvíme další věci kolem toho.
Jezus
Příspěvky: 2588
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Jezus »

Marky: Děkuji!

Já věděl, že nebude proč si stěžovat :-)
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Brandy »

Tak šup, už na tebe čekáme v hospodě nebo na rolz
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Marky: Jestli sháníš testery, tak bych si SD docela zkusil. Ale na něčem, co nemám zrovna rozehrané v DnD. Třeba příště.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16251
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od MarkyParky »

Díky za nabídku.

S tím sháněním testerů je to takové, že:
* budu rád, když to někdo vezme a zkusí si v tom něco zahrát se svými hráči a pošle mi nějakou zpětnou vazbu.
* přímé hraní se mnou je také fajn, ale časové možnosti jsou dost omezené, takže jsem schopen kapacitně vést právě jednu hru a tou na příštích pár měsíců bude právě DoMM.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [META] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Halaster Černoplášť píše: 8. 7. 2020, 23:06 Illithid podklesne pod úderem sekery .....

... a protože jsou to všechno NPC a Cilapi měl nad nimi kontrolu jen dočasně, necháme je na čas mimo záběr ....
Co to jako bylo? Zrovna mě to s ní začínalo bavit! :-D
(Ani jsem nestihl použít svoji hlášku o kalamáry :-/ )
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 5 hostů