[HRA] 0. patro - Zívající jáma

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Když zaslechnu jméno Lloth, zachmuřím se. Mohl jsem čekat, že v kobkách, které se podle legend táhnou až příliš hluboko do hlubin, narazím časem i na své prokleté příbuzné. Nečekal bych však, že tak brzy - již ve třetím podlaží!
Snažím se nasadit odhodlaný výraz a už už povědět něco o tom, že je povinností bojovníků stříbrného světla bojovat s temnotou, kdekoli na ni narazí, ale tón toho dobrého muže i upřímné obavy, snad přímo strach, v jeho očích, mě zarazí.
"Dám na sebe pozor," slíbím mu místo toho.

Pak sleduji jeho pohled až ke skupině dobrodruhů. To mám ale štěstí, zdá se, že se na mě Měsíční bohyně nepřestává usmívat.
"Děkuji ti za varování i skvělou radu... příteli," usměji se na něj. Říká se, že pravé přátelství se rodí dlouho, ale mě stačilo několik pohárů vína. Vlastně jen dva, když o tom tak přemýšlím. Namísto třetího mi to milé děvče, co tu obsluhuje, doneslo v poháru omylem malinovou šťávu. Vlastně mi přišla k chuti, tak jsem na to ani neupozorňoval.

"Děkuji vám všem," postavím se a mírně zavrávorám. Ten jediný doušek toho zvláštního nápoje, rum ho zvali, mě dosud pálí v hrdle, "Bylo skutečnou radostí se setkat s tak dobrými a veselými lidmi. Ať vás provází jen dobré větry a hvězdy vás vždy dovedou tam, kam vás vaše srdce táhne. Mne volá jiná povinnost."
"My ti děkujeme za hezké historky. Zvláště tu o elfích pannách, co se za úplňku prohánějí nahé na jelenech po skrytých lesních mýtinách..."
"Obávám se, že to ze mě mluvilo víno," cítím jak červenám, což v mém případě znamená zrůžovělé líce a rudé špičky uší, "A již jsem říkal, že byla jen jedna. Navíc to setkání byla celá taková rozpačitá situace..."
"Vím, vím, slyšeli jsme," zasměje se námořník "ale až to budu vyprávět já, budou nejmíň tři!"
Oplatím mu úsměv, ale to již očima sleduji nyní již dvojici dobrodruhů u studny. Vykročím...

"Nezapomeň tu bagáž, špičucho!" ozve se téměř zavrčení. Zamračený trpaslík mě pozoruje z pod svého huňatého obočí.
Zrudnu ještě víc. Ten závěrečný hlt otcova vína byl již asi skutečně přes míru.
"Ano, samozřejmě... to bych to tedy pěkně vymňoukl, že? Děkuji, mistře trpaslíku!"
"Hrm..," přikývne nepatrně.
Naložím si batoh i s lukem na záda a zamířím ke dvěma dobrodruhům, co si prohlížejí kladku. Ještě že má přirozená elfí elegance zakryje trochu nejistý krok. Na odchodu mé ostré smysly zachytí ještě pár vět, které si vymění jeden z námořníků s tím trpaslíkem.
"Že's mu to připomněl zrovna ty? Myslel jsem, že ti elfáci zrovna nevoněj..."
"Hrm... stejnak by se hned vrátil, není ani blbej ani tak nacamranej. A navíc... prostě mi trochu připomíná jednoho z mých mladších sourozenců.. Teda mít alespoň nějaký chmýří na bradě."
"Myslel jsem, že máš akorát dvě ségry."
"Hrm.."

U posvátné krve Tří matek, právě nějaký pulčík přelezl přes okraj. A dokonce vyzval ostatní v hostinci, ať si o něj vsadí!
"Myslíte, že bude v pořádku?" se starostí v hlase oslovím ty dva, co zbyly u skutečné Zívající jámy. Je to pomenší člověk - pokud se bude dál trošku hrbit a já stát zpříma, budu dokonce vyšší než on! - a s ním, no vida, další trpaslík.
Neodpoví hned, spíš si mě trochu prohlíží a pak, než mi konečně stačí odpovědět, ozve se ze zdola výkřik.
Naposledy upravil(a) Cilapi Márameldon dne 3. 3. 2019, 17:20, celkem upraveno 1 x.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Sichart
Příspěvky: 78
Registrován: 20. 2. 2019, 15:26

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Sichart »

"Jo, to by měl přežít. Není to tak vysoko a dole je nějaký písek."

Podívám se na trpaslici.

"Ty jsi za tři čtvrtě, já taky, takže jeden za jednoho a půl se ještě vleze. Jdu to zaplatit, tak už můžeš jít ke kladce."

Platím jízdu pro sebe, Brandy a Cilapiho.

PŘESUN do Kobek (1. patra)
Nejsem zloděj! Jsem průzkumník. K vašim službám, samozřejmě.
Deník
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 500
Registrován: 14. 2. 2019, 17:29

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Brandy »

Nacpu se první, abych dobře viděla a zavelím: "Hej vyhublino zaplať a jedeme, ty špičatý ucho, mrskni sebou." Uvelebím se. Akorát vidím, jak hobit padá. No důležité je, že jedu bezpečně. Pak elf a pak možná já. "Jedééém!". Zařinčím řetězem.

PŘESUN do Kobek (1. patra)
Jsem silná žena, co se nebojí rozplakat nad krásnou květinou, ale když mi sáhneš bez dovolení na zadek ruku ti klidně useknu. Život bez sladkého? Ani náhodou!
Deník postavy
SIL 2, OBR 2, ODL 2, INT -1, CHA -2
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Není čas váhat. Jsem "na palubě", batoh vedle mě.
"Jen doufám, že to nebude moc houpat," dosud zrůžovělou tvář zalije nazelenalý odstín.

PŘESUN do Kobek (1. patra)
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Elric »

Volothamp Geddarm! Ani ve snu by mě nenapadlo, že se tady setkám s někým tak známým a proslulým, jako je autor Průvodce Cormyrem a jiných cestopisů. Uctivě proto naslouchám a hltám každé jeho slovo. Už od mala jsem byl vychovávaný k úctě ke starším a zkušenějším. Držet se takových se téměř vždy bez výjimky vyplatí, ať už bezprostředně a nebo skrze přadané znalosti.

A proto bude dobré držet se poblíž Hira - vypadá to, že moudrosti má na rozdávání. Jak, že to nazval Ostří Úsvitu? Naginata? Ten chlapík má odpověď snad na všechno - pokud si tedy nevymýšlí. Jako bard ale nevypadá. Možná trochu jako...věštec? To, jak předpověděl, že se k výpravě do podzemí přidá elf, nadto přesněji - zlatovlasý elf s lukem - to mě celkem nutí k zamyšlení...co všechno ještě ví a zatím neříká..?

Objednám si ještě jedno pivo a k tomu navrch něco k snědku. Zatímco čekám na jídlo a upíjím z korbelu, zamyšleně pozoruji, jak se poměrně dobře oblečený hobit chystá slézt do Jámy vlastními silami. Povytáhnu obočí, když se chlapi u okolních stolů začnou překřikovat a sázet se o to, jestli se mu podaří dolů slézt a nebo spadnout. Zároveň po očku sleduji, jestli k tomu nebude mít Hiro nějakou prorockou průpovídku, ale zatím to tak nevypadá. Hobit se přehoupl přes okraj. Inu, půlčíci jsou malí, ale mají vlastně výtečný poměr váhy a síly, na šlphání ideální, navíc jsou proslulí svou obratností, takže má celkem slušné šance...

Překvapené vyjeknutí následované tupým žuchnutím o několik vteřin později mě vyvede z omylu. Nasucho polknu, když si na moment představím si, jak bych asi dopadl já - nejméně dvakrát tak těžký a to ani nepočítám výzbroj. Možná to přežil, možná ne. To už brzy zjistí nesourodá trojice, která se chystá použít konvenční cestu.

"Hodně štěstí a nechť nad vámi bdí vševidoucí oko Strážce.", kývnu na ně, "Dá-li, uvidíme se dole o něco později."
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Hadešadah »

Když se ozve hobitovo vyjeknutí, začínám počítat, naštěstí sotva řeknu jedna, ozve se už žuchnutí. Zařvu směrem do jámy: "Žiješ?" Chvíli se nic neozývá, ale pak nějaký šramot je slyšet, snad to nejsou jen seběhlé krysy, které by jej začaly ožírat.

Usoudím, že pokud se cesta dolů nepovedla malému hobitovi, tak já jsem v háji úplně. Omluvím se, že si potřebuju odskočit a vydám se i s truhlou do kadibudky u hospody. Cítím se tam velmi stísněně a nedaří se mi skrze bednu ani dovřít dvířka hajzlíku, ale nic jiného mi nezbývá, mimo budku příliš fouká. Posadím se a otevřenou truhlu si položím na kolena. Moc nad tím nepřemýšlím, nemám moc potuchy jak na to, tak prostě sáhnu do truhly a aniž bych se s tím nějak babrala, smíchám cukr, pak prášek, který se mi osvědčil jako první pomoc při poleptání kyselinami a nakonec přidám bílé krystaly, které prý vznikají původně z netopýřích hoven. Rozflákám to všechno ještě pořádně v moždíři. Celé to nasypu do menší dózy, nevyšlo mi to až nahoru, tak vršek zaházím listím a upěchuju. Dovnitř nacpu zápalnou šňůru tak, aby kus čouhal ven. Dóza nejde úplně dovřít, tak ji nechám pootevřenou a jen ji zadrátuju, aby víko neodpadlo.

Když se otevřou dveře do hospody, tak rovnou zařvu, že je tu obsazeno, ať sem nikdo neleze.

Pak se vrátím zpátky ke stolu, dózu s tím bordelem, o kterém doufám, že bude po zapálení pořádně kouřit, mám po ruce v torně.

Pošeptám ostatním "Nechci platit a taky se nechci zrakvit. Chci sešplhat po laně, na kterém spustili ty tři před náma. Když nikdo nebude čumět. U toho se nevyflákám. Jdete taky?"
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

až tahle věc začne dýmat, budou toho mít všichni plné oči i plíce. Včetně tebe i těch dobrodruhů, co to zkusí s tebou.

Zapálíš-li to, všichni, kdo se pokusí v kouři a nastalém zmatku slézt po laně dolů, hoďte+ODL.
10+: Bez problémů jste to zvládli, nerozpoznaní Durnanem.
7-9: Vyberte si 1 z:
* Nadýchali jste se opravdu hodně, obdrželi jste LZ.
* Zvládli jste to, ale Durnan je na podobné triky zvyklý, takže si vás u toho pozorně prohlédl. Pokud někdy budete potřebovat zpátky na povrch, nebo třeba něco poslat, bude si chtít dluh dodatečně vybrat. I s úroky.
6-: Obě volby ze 7-9.

Tak co? Zkusíte to? Nebo raději použijete některou z povolených cest?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Hiro »

"Ho hó, naposledy jsem se takto spoustěl po laně z ráhnoví na bitevnici Ha Long, kolem lítaly blesky a v mně lítal rum. Dnes určitě neskončím rozpláclý v bezvědomí na mokré palubě, takže jdu do toho s tebou, Šadah!"
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Elric »

Vlastně jsem si s nikým ani nestihl víc promluvit, než se to celé semlelo.
Zatímco byla Hadešadah pryč, doesla mi servírka k jídlu místní specialitu - jakousi masožravou rybu s kousky brambor smaženými v oleji. Takže jsem se dal do jídla a s plnou pusou toho jeden moc nenamluví. A když se krollka vrátila, málem jsem se zadusil Potemnickým světlým pivem, když mi došlo, o čem mluví. Hiro je moudrý muž, ten na takovou nehoráznost a nebezpečnou šílenost jistě nepřistoupí, říkal jsem si. Jak se ukázalo, mýlil jsem se - a když ten plán odsouhlasil, málem jsem se pivem zadusil podruhé.

"To snad není zapotřebí, takových úskoků a triků, vždyť k čemu nám budou peníze tam dole. A stejně budeme muset zaplatit, až budeme chtít vytáhnout nahoru...", začnu namítat, "Pokud je to pro vás problém, já nám klidně cestu dolů zapla-"

Mám pocit, že mě krollka buď neslyšela - což je s podivem, vzhledem k těm dlouhým našpicovaným uším - nebo jí moc dlouho trvalo zpracovat, co jsem se snažil říct. A nebo se rozhodla debatu rázně utnout. Než jsem dořekl "-tím", ozvalo se zaprskání, následované tlumeným "PUF" a místnost se zahalila do oblaku štiplavého kouře...

Ucítil jsem kolem sebe pohyb, jak se kolem mě začali zvedat mí společníci a ostatní hosté, někdo začal křičet, jiný zase nadávat a vypukl zkrátka všeobecný zmatek. Ani nevím, jak se to stalo, ale nechal jsem se tím zmatkem strhnout a tak nějak...přestal přemýšlet co a jak a nad následky našich činů. Popadl jsem batoh, hodil ho na ramena, nahmátnul meč a jal se prodírat k Jámě. Jednou jsme tým, tak jsme v tom společně, nebudu trhat partu i když mi tenhle úskok radost nedělá a po pravdě se za něj dost stydím...

KOUŘ! EIric:2D6+1 → 12(6 +5 + 1)#ODL
- Bez problémů jsem to zvládl, nerozpoznán Durnanem.


Bez ohledu na podlost mého jednání, Zřící musel stát při mě, protože se mi bez problémů podařilo nespadnout do Jámy, neztratit žádný kus vybavení a dokonce jsem se i s to utíhou udržel po celou dobu slaňování. Dole jsem se konečně mohl nadýchat když už ne čerstvého, tak alespoň nezakouřeného a neštípajícího vzduchu a s překvapením jsem zjistil, že z našeho trojlístku jsem se spustil jako první. Promnu si oči a rozhlédnu se...

PŘESUN do Kobek (1. patro)
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Hadešadah »

Střihla jsem uchem, když jsem zaslechla lehounké zaprskání v torně.
Nakrčila jsem nos, když přes něj přelétl závan spáleniny.
Leknutím jsem zamrkala, když jsem pohlédla do torny a zahlédla jsem zbytek žhnoucího knotu.
Sáhnu dovnitř a dýmovnice v dlani už nepříjemně pálí

Sakra, nečekala jsem, že se to vznítí samo.
Hodím dýmovnici nízkým obloukem někam pod jiný stůl.

Za chvíli se začne hospoda plnit kouřem

"Co to v té kuchyni provádí? Asi zůstanu u piva a jídlo vynechám, ten kuchař tady je schopen připálit i vývar" Zamumlám, abych ukázala, že nemám s kouřem nic společného.

Kouř mě škrábe v krku a štípe v očích, ale ještě chvíli vydržím. Kolem se ozývá dupání, ucítím trochu průvan, když někdo otevře dveře a vyklopýtá ven.

Když už si nevidím ani na špičku nosu, syknu k předpokládaným společníků: "Teď." Poberu věci, skloním se a po čtyřech se vydám se k jámě.

Trocha kouře:
Hadesadah:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)
Beru LZ


Poslepu nahmatám lano. Pevně jej stisknu v dlaních i mezi prsty na nohou a sklouznu dolů. Dole si prohlédnu své připálené ruce. Příště pomaleji.

PŘESUN do Kobek (1. patro)
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Hiro »

Místnost se zaplní kouřem. V paprsku mihotavého světla louče, které si najde cestu až k našemu stolu, zahlédnu vzdalující se zbroj Elrica. Pevně uchopím svou tornu a hůl a čekám.

Kouř zhoustne a Šadah zavelí k odchodu. Zhluboka se nadechnu a čekám dál.

Plíce vypoví poslušnost a já se chtě nechtě nadechnu štiplavého dýmu. Chraplavě si odkašlu, odložím svou trpělivost a zvolám do temného prostoru:

"Boo!"

"Bůů!" ozve se odněkud od jámy.
"Bůů!" zakřičí někdo u vchodu.
"Béé, vy blbečci," zaslechnu od baru. "Otevřete okna!"

Dál už na nic nečekám, a po paměti se vydám k jámě. I když si holí nevybíravě čistím cestu, dorazím k okraji až ve chvíli, kdy nastalý průvan vnese do hostince rozumnou viditelnost.

Boo stojí spokojeně na hraně jámy, prohlíží si nevěřícně přidušené hosty a je štěstím bez sebe. Jeho vítězoslavné póze se musím zasmát.

"Jen počkej, tohle tě přijde draho!" zasípá hostinský. "Okamžitě slezte od té kladky!"

"Na to ti kašlu, mistře Durnane," zakuckám se smíchy. "Pošlu ti z hlubin psaní i s omluvou v jambickém verši," slíbím upřímně a spustím se dolů.

Hiro:2D6+ → 6(3 +3 + 0)
- Lehké zranění a zpozorován Durnanem.


PŘESUN do Kobek (1. patro)
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Zeidun
Příspěvky: 31
Registrován: 20. 5. 2019, 19:30

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Zeidun »

Jozelman mi hovorieval, že hostinec je malý odraz veľkého sveta. Lenže do môjho veľkého sveta patril aj ten nešťastný mních Jozelman a toho v tomto hostinci nikde nevidím. Ťažký je život s nezvestnými, človek sa kvôli nim len túla a hľadá, a hľadá a túla. Kto hľadá, nájde, hovorieval tiež. Tak uvidíme, hovorievam si zase často ja.

Premohol som zívnutie a vošiel do Zívajúcej jamy. Do ďalšieho malého veľkého sveta.

A hľa: vo svete jama, okolo nej stoly, na stoloch jedlo, nápoje, pri nich všakovaké existencie. Nezdá sa, žeby ich nejako zaujala moja stredná postava zahalená zeleným plášťom. Vlastne prečo by aj mala, ničím nevybočujem, aj tamten má podobný, henten vedľa sa chráni prešívanicou nie nepodobnou tej mojej, tamtá má zas oči hnedé ako ja. Či je tu však aj niekto iný s ryšavými vlasmi, to sa mi skúmať nechcelo, lebo nastal čas si niečo objednať. Požiadam si o korbeľ piva s nádejou, že nedostanem dáky patok.

Obzerám sa po krčme, započúvam sa do rečí naokolo. Nikde nič zaujímavé, tak podídem k jame, k tomu zjaveniu, čo dala hostincu meno. Vtom ma však zaujme konverzácia pri jednom zo stolov. Občasné hlasné slovo strieda zahriaknutie, aby bol dotyčný tichšie, vraj to nemusí každý počuť. Každý nie, letí mi hlavou, ale ja by som mohol. Poodstúpim od jamy a presuniem sa k stene a využíjúc temno kúta, kam svetlo nedopadá, započúvam sa.

3+6=9 +1 OBR=10
Zeidun
Denník postavy.
Sila (0) Obratnosť (2) Odolnosť (-1) Inteligencia (1) Charizma (1)
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

MarkyParky:1D12 → 10(10) # Tajemství

Zeidune,

posloucháš z úkrytu rozhovor jakých štamgastů. Debatují o skupině dobrodruhů, která se včera vydala do podzemí před tebou.

"No, první z se vrátil rychleji, než jsem čekal," nadhodí neobvykle vysoká hobitka v zeleném.
"Aby ne, když to bylo zloděj, a už si nakradl," pronese ramenatý trpaslík s výrazným tetováním na rukou, "to já poznám," procedí mezi zuby, ve kterých žvýká tlustý doutník
Oba dva pohlédnou na blonďatého rytíře ve vyleštěné zbroji, co na to řekne, ten ale nevěnuje jejich debatě žádnou pozornost, protože mu na klíně sedí pohledná dívka a on se věnuje jejím přednostem.
"Bez zloděje ale nemá družina v podzemí moc šanci," okomentuje situaci čtvrtá postava elfího vzhledu, která u stolu sedí. Těžko říct, zda je to elfka nebo nebo elf.
"Nemají šanci ani se zlodějem," utrousí druhý elf, s napůl potetovanou a napůl spálenou tváří. Notně si přihne z korbelu piva, který má před sebou a dodá, "i kdyby došli až k pověstné Halasterově Překážkové dráze na patnáctém podlaží, tak je na jejím konci čeká Podlebák, strašlivý zřící, který nade všemi hrdiny nejvíce nesnáší kouzelníky."

Ostatní členově skupiny přikývnou na znamení souhlasu a také se chopí svých korbelů.


Zeidune,
právě ses dozvěděl, že celkem nedávno se pustila do podzemí družina, která postrádá zloděje. Neměl bys ztrácet ani minutu a měl by ses vydat do podzemí. Vyber si:

* Můžeš zaplatit svou 1-CENNOST, co máš, za bezpečné spuštění s pomocí rumpálu.
* Můžeš to zkusit sám, bez placení, s pomocí své šikovnosti - v tom případě je to NAVZDORY NEBEZPEČÍ, hoď+OBR.

Popiš, prosím, své rozhodnutí a začátek své cesty ještě v tomhle vlákně.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Zeidun
Příspěvky: 31
Registrován: 20. 5. 2019, 19:30

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Zeidun »

Takže družina predomnou, družina, ktorá je bezomňa odsúdená k záhube. Družina, ktorá bude so mnou odsúdená k večitej ostražitosti, že či im voľačo nezmizlo.

Ale ja, súc zlodej, nie som predsa taký. Asi...
Ja chcem nájsť len Jozelmana. Asi...
Čo by som robil na 15-podlaží, nič. Asi...

Mäh, ozve sa mi v mysli, dumať tu škoda. Vystúpim z tieňa, žmurknem na tú podivnú ne/elfskú postavu, ktorá družine popriala elfa a presuniem sa k pultu. Vytiahnem svoju posledné imanie, položím pred hostinského a veľavýznamne ukážem k jame.
Zeidun
Denník postavy.
Sila (0) Obratnosť (2) Odolnosť (-1) Inteligencia (1) Charizma (1)
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 0. patro - Zívající jáma

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Zeidune,

hostinský shrábne hromádku mincí, přepočítá je a kývne na souhlas. Nechá ti připravit koš, popřeje ti hodně štěstí a o malý kousek později již zvolna klesáš šachtou dolů.

Zeidun sestupuje do KOBEK.
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti