Hry

27.4.-1.5.2018 bude Slezina -- neformální víkend na chatě , kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Hry

Příspěvek od Ecthelion »

Slezina se blíží, tak je na čase zase kouknout, kdo si co chce zahrát a kdo co chce a může vést. :wink:

Já se za nás budu opakovat (ale tentokrát to vážně přivezeme!):
Ecthelion píše: 23. 8. 2017, 13:26 :arrow? My za nás můžeme klasicky nabídnout Příběhy Impéria a Hrstku, kdyby o ně byl zájem.
Přivést můžeme i Little Wars. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Bart »

Já bych si chtěl zahrát něco, co jsem ještě nikdy nehrál, ideálně spíš alternativního / indie / experimentálního. Nechcete někdo něco nabídnout?

A taky jsem ještě furt nehrál DnD 5e, kdyby chtěl někdo přivézt.

Sám můžu nabídnout asi akorát DrD 2 nebo nějakou variaci na jeho systémvý jádro - když jsem byl na slezině posledně, tak jsme to hráli jako western, klidně bych si dal třeba steampunk, kdyby byli zájemci...

A možná vezmu nějaký deskovky;)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Hry

Příspěvek od Sarsaparillos »

Rád si zahraju něco ve steampunku, ať už v modifikovaném DrD 2, nebo v Příbězích.

A z mé zahrádky:

Mrtví se zpravidla nehýbají
Upoutávka k dobrodružství píše:Uprostřed noci vás vzbudí lomoz dole v hostinci U ježkových očí. Napůl rozespalí lezete z postelí zjistit, co se děje. Navzájem se pořádně neznáte - do Ravnburghu jste přijeli teprve před pár dny na pohřeb vašeho společného přítele. Dnes odpoledne jste se s Bartem naposledy rozloučili a večer na něj s ostatními vzpomínali na smuteční hostině. O to větší je vaše překvapení, když v hostinci narazíte na Barta, špinavého, pobledlého a zmateného, ale očividně venku z rakve. Co děláte...?
Z minulého víkendu mám vyzkoušený a vcelku kladně přijatý oneshot z prostředí Ravnburghu (upraveno pro DrD 2). Trochu blbé je, že využívám některé domy a hexy, takže je to hra vhodná spíš pro ty, kteří to komplet nečetli, popř. jim nevadí opravdu hodně otevřená hra.

V případě zájmu bych to mohl zasadit i do nějakého jiného prostředí, aby na hráče čekalo i nějaké to překvapení.
Bart píše: 12. 4. 2018, 12:35 Já bych si chtěl zahrát něco, co jsem ještě nikdy nehrál, ideálně spíš alternativního / indie / experimentálního. Nechcete někdo něco nabídnout?
Ta shoda jmen je opravdu pouze náhodná, ale třeba by se nám z toho podařilo udělat zajímavý experiment :)

Trainsporting
Deník správce Vaultu píše:Po letech úspěšného ukrývání před světem se tu předevčírem objevila skupina raněných ubožáků. Podle všeho na nás narazili jen náhodou a nepřežijí dost dlouho, aby pozici Vaultu a osady mohli prozradit někomu dalšímu. Podle jejich vyprávění se ale nedaleko formuje nová hrozba a jestli nás našli tihle, může se to podařit i jiným. Měl bych dát dohromady pár postradatelných loserů a poslat je co nejrychleji na průzkum...
Fallout se mnou posledně už pár lidí hrálo. Tohle je opět zasazené mezi první a druhou hru a opírá se o známé reálie. A zas bych na to asi vzal přizpůsobené WoD.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hry

Příspěvek od Sosacek »

Karotko udelas Chuuba?
But nobody came.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Hry

Příspěvek od MarkyParky »

Povedu nějaké Ponechání napospas (ne)mrtvým a.k.a Left4Dead.


Co o hře vím:
* Bude to družinovka
* Bude from zero to hero (nejspíš skrze sbírání ekvipu)
* Bude to o hordách zombíků, snaze nějak se skrze ně dostat k záchraně
* Bude to plné zomboapokalypsích klišé


Co o hře zatím nevím:
* V jakém to bude systému

Co bych od hry chtěl:
* Kostky. Hodně kostek. Čím víc zombie, tím víc kostek.
* Spirálu smrti. O co víc se teď hecnete, abyste oddálili neúspěch, o to víc zombáků vás příště čeká.
* Fikční pozicování. Protože mechanicky to prostě nepůjde vyhrát. Budete to muset vykoumat přes fikci.

Nějaké nápady?
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Hry

Příspěvek od Sarsaparillos »

MarkyParky píše: 17. 4. 2018, 22:12 Povedu nějaké Ponechání napospas (ne)mrtvým a.k.a Left4Dead.
Hlásím se.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Bart »

Beru všechno;)
Včetně Chuuba s Karotkou
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Faskal »

Jestli vymyslím, jak překlopit Light/Ice do StarWars, tak vezmu StarWars Polaris. PolarisWars? PoleStarWars? (Polské hvězdné války?)
A zrovna jsem vytiskl deníky k DW.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od Ecthelion »

Faskal píše: 18. 4. 2018, 11:15A zrovna jsem vytiskl deníky k DW.
Dvakrát se hlásíme!

A nezapomeň, že si chceš zahrát Příběhy Impéria. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Hry

Příspěvek od MarkyParky »

StarWaris chci!

DungeonWorld chci!

Příběhy chci!
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hry

Příspěvek od Sosacek »

Inheritance uz jste vsichni hrali, co. Jinak nemam co nabidnout.

Jeste 6w ale to moc nefunguje. Leda bych zimprovizoval Chuuborun. le ten taky moc nefunguje.

Hm.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od Peekay »

Bart píše: 12. 4. 2018, 12:35 Já bych si chtěl zahrát něco, co jsem ještě nikdy nehrál, ideálně spíš alternativního / indie / experimentálního. Nechcete někdo něco nabídnout?
  • Blades in the Dark - kto nevie čo je, bude primerane usmernený
  • The Dread Geas of Duke Vulku - fantasy one-shot postavený na systéme Dread
  • Swords Without Master - GMless sword-and-sorcery od autora Dreadu (a tým pádom mechanicky veľmi inovatívne)
Bart píše: 12. 4. 2018, 12:35 A možná vezmu nějaký deskovky;)
Ditto.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od boubaque »

Rád bych si zahrál Polaris (v téměř jakékoli settingové úpravě).

Pokusím se dát do sleziny dohromady hratelnou verzi Sangréalu (artušovští rytíři and stuff, co bojují spíš sami se sebou než s okolím; je to o jednotlivých příbězích těch rytířů, hodně vyprávěcí, hráči mají velké obsahové pravomoci včetně vlády nad vývojem příběhu jejich postavy). Kdyby se našli další 3–4 lidi na alfa/betatest, bylo by to úžasné ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Hry

Příspěvek od Sarsaparillos »

boubaque píše: 18. 4. 2018, 16:22 Pokusím se dát do sleziny dohromady hratelnou verzi Sangréalu
Rád vyzkouším.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Bart »

Peekay píše: 18. 4. 2018, 13:00
Bart píše: 12. 4. 2018, 12:35 Já bych si chtěl zahrát něco, co jsem ještě nikdy nehrál, ideálně spíš alternativního / indie / experimentálního. Nechcete někdo něco nabídnout?
  • Blades in the Dark - kto nevie čo je, bude primerane usmernený
  • The Dread Geas of Duke Vulku - fantasy one-shot postavený na systéme Dread
  • Swords Without Master - GMless sword-and-sorcery od autora Dreadu (a tým pádom mechanicky veľmi inovatívne)
Cokoli. Neznám ani jedno. Druhá možnost mě láká o trochu míň než první a třetí, ale nepohrdnu ani tou.
boubaque píše: 18. 4. 2018, 16:22 Pokusím se dát do sleziny dohromady hratelnou verzi Sangréalu (artušovští rytíři and stuff, co bojují spíš sami se sebou než s okolím; je to o jednotlivých příbězích těch rytířů, hodně vyprávěcí, hráči mají velké obsahové pravomoci včetně vlády nad vývojem příběhu jejich postavy). Kdyby se našli další 3–4 lidi na alfa/betatest, bylo by to úžasné ;)
Chci.
Odpovědět

Zpět na „Jarní Slezina 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti