[Hra] Sezení IV. - Válka

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Cože? Lidé a tvorové že by si měli vládnout sami? A kde jsem v tom zahrnutý já?

To bych se jako musel nechat zvolit?

Hmmm, ale když tak poslouchám toho Dughala, možná to není úplně špatný nápad asi ho nechám jít dál, ať zjistí co a jak.... Budu ho pozorně sledovat, určitě to má nějak vymyšlené, aby s pomocí demagokracie zvolili právě jeho.

A pak mu jen vítězství vyfouknu...


... jen nechápu, proč postupují tak opatrně. Co jsem měl možnost sledovat, bez zvoleného vůdce je to pěkně neefektivní způsob řízení. Vždyť se jenom pořád hádají a dohadují. Třeba tvrdí, že mají do lesa novou přístupovou cestu chráněnou novými pastmi, ale přitom jen opravili tu starou.

Už je na čase, abych to dal dopořádku....

Doragone,

určitě si Jirkovi vyprávěl o tom, jak si kdysi Tettigona a eAdagobel navštívil.

Lesní tvorové si to tu vedou sami a tím pádem se zatím nebyli schopni dohodnout na nějakých změnách.

Cesta do Les je stejná, jako za Doragovoy výpravy.

A pasti se od časů, kdy tu vládla Tettigona, také vůbec nezměnily. Cestu i nebezpečí zkrátka, dobře znáš z Doragonova vyprávění.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Osadníci
Příspěvky: 190
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Osadníci »

.... jedno z děcek, na Jesilův dotaz ....

Musím povědět strýčkovi Jesilovi, co se stalo Jeníčkovi a Mařence:

"Jeníček klopýtal stíny kapradin, ztracený, hladový, ale odhodlaný najít srdce Lesa, tak jak toužily všechny děti z Hvozdíkova.

Občas mu myslí prolétla myšlenka na Mařenku, která se vydala na výpravu s ním. Nebohá dívka však do Lesa nedorazila, protože ještě před jeho okrajem padla do rukou Dobromilovy okupační armády. Myšlenku na Mařenku však vždy rychle zahnal, aby jej nerozptylovala. Les byl nebezpečné místo a vynucoval si jeho plné soustředění.

Obezřetně se přikrčil mezi kořeny prastarého stromu, když zaslechl zpoza blízkého křoví hlas skřípavý jako staré větve. Už ale nikdy nezjistil, kdo tam byl. Kořeny jej v mžiku oka sevřely a probodly. Dřevo zalila čerstvá krev.

Strom se zazelenal."

Je to strašidelný příběh, pro Jeníčka .. i pro Mařenku. Snad nám strýček Jesil pomůže - s Lesem i vojáky.

"Stýčku Jesile,
nás Hvozdíkovské děti totiž žene tajná touha prozkoumal strašidelný Les. Ale okupační armáda, i Les samotný nám v tom brání...."

Snahy o zajištění nezávislosti pro Les jsou pro tebe +1 stále. Pokud se pokusíš, ale neuspěješ, dostaneš +1 exp.
Osadníci, měšťané a vesničané, kteří se vydávají do kraje za štěstím, úrodou, novým životem či vidinou bohatství.
Hrozba
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Tettigona »

Osobní deník seržanta Jesila píše píše: Děti to taky táhne do Lesa a navíc se zdá, že místní děvčata to v přítomnosti vojáků nemají úplně nejjednodušší. Jsme sice armáda DOBRA a vydala se sem normalizovat situaci pouze dočasně, ale některé věci se nikdy nemění. Takže možná opravdu je JOBova vůle, aby Dobromil v kraji nevládl. Alespoň můj vnitřní hlas mi to tak vykládá.

Přikývl jsem tedy Doragonovi, a když zmínil, že se chystá na jih, podíval jsem se do svého itineráře a zahlédl, že další na řadě je stará elfí osadu eAdagobel. Těch znamení, že se mám vydat do Lesa je prostě příliš a tak už tomu nebudu vzdorovat.
Doragone,

Jesil ti nebude bránit ve v odsunu dobromilových vojsk, přinejmenším dokud se to nezvrtne v nějaké násilí nebo válečnou lest. A máš-li cestu do eAdagobel, půjde s tebou.

Míříš-li jinam, bude tě následovat jen kousek cesty a pak do eAdagobel zatočí.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

....Trosky nádvoří...
"Tak konečně máme vše, pane," hlásí kapitánka. "Můžeme vyra...."

Rána jak z děla přerušila hlášení. Jedna ta pakáž zelená stojí a leje do mé krve na mé nádvoří na mém hradu něco. Rána a oblak dýmu. "JOBe na nebesích, jaký debili to ta má matka zaměstnává?" zakleju. Sakra nahlas. No co.

"Vážení a milí spolupracovníci, trpaslíci, věrné služebnice upířice, pakáži," máchnu ledabyle ke goblinstvu. "Nastává čas pro tažení směr... Směr.... Směr... no prostě k lepším zítřkům a samým sociálním jistotám. Pozvedněte zbraně pod vlajkou Holzkladde..." ticho. Nemáme vlajku.

"ehm ehm, pane," objeví se jeden z těch ňoumasů. "Pane, nemůžeme jít s vámi, máme zde své katapulty a jasný úkol. Možná těhle pár s váma může jít, ale my ne, jsme elita a jen naše malé prstíčky umí ovládat ty složité věcičky..."

Jako co je složitý na katapultu sakra. Jeden dá šutr, dva točí třetí tahá za páku. Tady se vážně nedá dělat válka, tvořit dějiny, plánovat strategické bitvy, psát hrdinské eposy... Že já raděj nešel dělat, že hledám ty fakany Grahamidě. To je nápad. Otočíme to a půjdeme osvobodit jižní blata od těch počmáranců a zabereme to jako naše další území. Hvozdíkov je daleko. No jo, ale zase je to napůl cesty k Dobromilovi. Jako fakt si povídám sám se sebou? Začíná mi pršet na maják. Kapalo mi dávno, ale teď už regulérně prší.

...nějaký blábolení v hlavě o armádách, Jirakovi...

... bolest v břiše... pocit na průjem... mžitky... tma... zima... cítím něžný dotek ženské ruky hladí mě a laská, jsem z toho celý strnulý a tuhý. Všude úplně celý celičký tuhý. Já se snad....

Facka, druhá, třetí..."Pane, co je s váma pane," flák, flák upírka mě fackuje, "...celý se to tu bortí na autoritě, musíme ihned vyrazit, jinak máme po vojsky a bude z nás tak hodinový král, ani jarní, ani zimní, ale hodinový vládce."

"Vemte vše co jde a vyrážíme. Směr Blata. Tam je Jagula, ta mi pomůže. Cítím se slabý, tak slabý, jako bych byl jen vítr. Připravte mi pohřebák."

No moc toho není. Malá tlupa zelených, malá tlupa trpaslíků, malé hejno upírek. To jsme to dopracovali. Rozhlídnu se naposled z pozorovatelny na jihovýchodní hlásce než vyrazíme a rozhlížím se, kde to vypadá nejbezpečněji směr snadná kořist a lup cestou na Blata. No kousek od sud je vlastně hospoda U Reka, tam by nějaký ten majeteček mohl být než to stočíme na blata místo Hvozdíkova, tam už jsme profláklý, o bude to pravé... jsem já to ale kujon.

Read a sitch - pietro:2D6+1 → 11(6 +4 + 1)#sharp - read a sitch - exp
* kudy bezpečně za lupem k Rekovi
* jak pak bezpečně vypadnout směr Blata
* a na co si cestou dát pozor

mechanicky jsem se posunul z 6:00 na 9:00 díky tomu jedu.

Doragon, Tharaskal, CMZ aty další figurky....
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

.... Trosky ...

Cože! Oni zrušili bitvu u Hvozdíkova? Skřeti táhnou pryč a upíři se tam vůbec nechystají?

Co s tím tak můžu asi dělat. Solferne! Solferne! Kde jsi, zasáhni okamžitě, potřebuju, abys zařídil ....


... počkat, vždyť vlastně Solfernus jsem teď já, vždyť jsem jeho mysl ho přeci heknul. Hmmm, určitě ho nějak využiju. Pošlu ho pěkně s nimi, abych měl Pietra pod dohledem.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Solfernus »

"Hálo, vaše Velká Bojovná Krvesajnosti ... eh, pardon Pietro, to byl jen takový zvyk z doby, kdy tu ještě vládla Tharagavverug.

Určitě se nevydávej na Blata a k Rekovi sám a beze mě. Víš, že se na mě můžeš spolehnout, co se týká rad a služeb. A navíc tě určitě čekají mnohá nebezpečí.

Pomni, že to je kraj, kde pobíhá a řádí Rakša a Magnar. A také nezapomeň na ty archanděly, které jsi vypráskal z hradu. Bez ochrany hradeb a goblinů se mohou vrátit!"


Pietro,

nejbezpečnější bude, když si s sebou na cestu k Rekovi vezmeš Solferna, ten ti určitě zamete cestičku.

Je potřeba se vyhnout Rakše a Magnar, tyhle dvě divoké nezřízené střely by mohly cestou na Blata nadělat dost komplikací.

A dej si pozor na jakýkoliv náznak JOBovin, které by mohly přitáhnout archanděly zpět a v plné síle, aby se ti poms... spravedlivě tě potrestali za to, jak jsi je vyhnal z hradu.
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Doragon Raida »

... Hvozdíkov ...

"Do eAdagobel? Co je to za blbost? Byls tam někdy? Jesile, na ten les mám jen ty nejhorší vzpomínky."

Dám skřetům znamení, že se bude odcházet. Ve Hvozdíkově je nepěkné ticho, jako před bouří. Možná za to může ten můj pokyn, aby se všichni obyvatelé rozešli do svých domovů, ale taky to může být něco jiného."

"Jesile," povím ještě seržantovi, "stejně jako se ty staráš o tvé dětičky, starám se já - no o tady tohle," mávnu rukou směrem ke shromážděnému skřetímu kmeni. "V posledních měsících jsem jim dopřál trochu tvrdé výchovy, ale teď už je načase jim zase ukázat cestu a jít příkladem. Nejsem žádný krkavčí náčelník.

V eAdagobel by je nepotkalo nic dobrého. Budu pokračovat v mém plánu a vezmu je do Khazad Gunud. Když budeš potřebovat probrat něco ohledně následovníků, najdeš mne tam. Pro tebe i tvé děti tam najdeme místo."

Skřetí procesí líně vyrazí k hoře. Když mi Jesil ukáže záda a zmizí i se svým doprovodem v temné noci, zakroutím za ním jen hlavou: "Blázen. Jen blázen by se vydal do toho lesa. To místo je odsouzeno k záhubě."

... eAdagobel, u cesty ...

Dughal se protáhne, založí ruce v bok a zhluboka se nadechne. "Krásné místo. Jak skvělý je tento les. Už teď cítím, že s ním mám mnohé společného."

"...devět, deset, jedenáct," dopočítá Jirak trpaslíky. "Takže, jedenáctko a Dughale, chystáme se vstoupit do eAdagobel. Není to obyčejný les, na jaký jste zvyklí z Hvozdíkova nebo, no nebo z toho co roste kolem Khazad Gunud. eAdagobel je jiný, všechno je tady tak nějak vzhůru nohama. Hlavně se snažte zbytečně nekrvácet, les to doslov přitahuje."

Mladý hraničář načrtne do hlíny jednoduché schéma lesa.

"Dughal chce hledat tu démonokracii v srdci lesa. To by normálně bylo někde uprostřed, ale v tomto případě bude myslím spíše někde úplně vlevo. Čeká nás tedy nebezpečná cesta. Byl jsem se kousek podívat a zdá se, že je tu vše při starém. Sám tomu moc nerozumím, ale od poslední náčelníkovy návštěvy se tu skoro nic nezměnilo."
"Teď vidíte, jaký je démonokracie skvělý systém," konstatuje Dughal uznale. "Nic nového, žádný pokrok. To chce přece každý. Všichni se chtějí mít skvěle."

Trpaslíci nadšeně přikyvují, protože už naštěstí moc neslyší. Jirak vydá posunkem pokyn a semknutá skupinka obezřetně vstoupí mezi stromy na klikatou cestu.

DSuF: Sarsaparillos:2D6+2+1 → 8(3 +2 + 2 + 1)#COOL

"Opatrně, kořen!" naznačí Jirak posunkem a nikdo o něj nezakopne.
"Pozor, bahno! Všichni zadržet dech," zasingalizuje Jirak a všichni se zhluboka nadechnou.
"Hele, tajemný kámen," pokrčí Jirak rameny a spolu s ostatními se ho vydá prohlédnout.

Pane Dobra, můžeš.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Císař Evilón
Příspěvky: 165
Registrován: 27. 12. 2017, 15:17

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Císař Evilón »

.... v Lese ....

Tisíce suků okolních stromů hladově sledovaly temnotou nové příchozí jako mnohočetné oči krvežíznivých netvorů.

Les v poslední době chřadnul. Jeho obyvatelé si se samovádou nevěděli příliš rady a tak trávili dlouhé a dlouhé hodiny rokováním na posvátné loučce, namísto toho, aby se o les starali a přinášeli mu obětinu.

Na jednom se však zcela jednoznačně shodli hned po odchodu Paní. Že obětiny lesu nebudou odvádět z vlastní krve, nýbrž jen z krve cizí.

A tak les pod novými vládci hladověl. Nebýt několika zbloudilých dětí ze Hvozdíkova, zejména pak Jeníka, nedostal by v posledních týdnech jedinou kapičku. Jeho útroby byly sžírány hladem.

Teď se tu objevila nová skupinka. Let je zprvu chtěl pohltit, sežrat, ale řeči, které vedli, se mu zamlouvali. A také na něj udělalo dojem, jak si poradili se všemi pastmi a nástrahami, které byli na cestě připraveny.

Tak se rozhodl podrobit je zkoušce, aby zjistil, zda má ještě naději, nebo je odsouzen k záhubě.

Svedl návštěvu lesními cestičkami, kořeny a větvemi k prastarému kamenu - kamenu, který byl před dávnými věky místem, které dalo Lesu jeho život. Kamenu, který byl jako první v Lese před mnoha roky zborcen krví. Prvnímu obětnímu kamenu.

A pak čekal, co se stane. Uspějí-li ve zkoušce a udělají u kamene tu správnou věc, nechá je jít dál a sám je dovede až ke svému srdci. Ale neuspějí-li a nechají ho dál hladovět, neúprosně a nemilosrdně je zkrmí.

Doragone,

pokud výprava do Lesa - i klidně náhodou - zkropí kámen krví, nakloní si Les a dojde do svého cíle bez obtíží.
pokud do však neudělají, Les se na ně vrhne a budou se muset utkat s gangem oživlých stormů:
* LARGE, 3-HARM, 2-ARMOR.

Co udělají?
Zvědi, špióni, vojáci, monstra a možná i armády císaře Evilóna, jehož říše zla nestrpí na svých hranicích nic dobrého.
Hrozba
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Doragon Raida »

... Trosky ...

"Holckláde, Holckláde, tobě už zase začíná slušně mrdat v hlavě, co?" zeptá se zcela upřímně poručík Gezecson. "Proč chceš probohy na blata, když Jagula bydlí už od jara v Blatnu? A nepřijel jsi z tama dneska náhodou?"

"Jo, Holckláde," odváží se přidat ke kritice četař Proferson, "a proč koukáš tak mlsně na jih k Chrabrému rekovi? Vždyť to je strašná zacházka úplně jiným směrem."

"A abys věděl, Holckláde," mrmlá dokonce už i vojín Šojslichson, "tak už nás pěkně prudíš. Prvně nám slibuješ 'báječný vznešený úkol' a pak přiznáš, že nás chceš obětovat v první lajně. Potom přijdeš s rituálem a vyklube se z toho akorát smradlavý gobliní randál. A teď po nás chceš trajdat přes půlku kraje a probíjet se skrz Eviliónova monstra jen proto, že je ti trochu šoufl? Tak na to ti tohleto, abys věděl."

"Spolubojovníci tím chtějí naznačit," uzavře lamentace diplomaticky vojín Šrajbson, "že dle cestovního výkazu vás, pane, rádi ještě doprovodíme do hospody U Reka, kde bychom ovšem měli přehodnotit naši stávající spolupráci a dohodnout se na dalším financování. Budete-li mít zájem, připravím vám během cesty splátkový kalendář."

Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 5(4 +1 + 0)#HOT
- Trpaslíci chtěli ze své služby vytřískat nějaké peníze. Když mi Pietro pomůžeš (help), uděláš z toho úspěch a dáš mi 1-MOC, dostaneš 1 exp - a to se vyplatí!
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

... Trosky ...
"Máte pravdu družníci moji, kapitáni mých budoucích vojsk a správci provincí blízkých i dalekých." promluvím klidně. "No víte vlastně máte pravdu. Je mi šoufl, teda brutálně šouf.." Grc. Blití dopadá na dlažbu.

Je mi fakt zle. Žaludek mám, jak když jsem sežral něco od Grahamidi, když měla svůj den. Udělalo se mi trošku líp. Teď by to chtělo pořádnou samici nebo samce s dobrou krví.

"Ty, poručík, Gezecson. Co navrhuješ? Já jsem veliký vůdce budoucího národa, ty budeš můj ministr války, pojďme bojovat. Platí vše co jsme sliboval, odvolávám, co jsme sliboval. Svěřím ti velení nad tou gobliní cházkou."

Beru exp, tumáš moc a vliv velení nad goblinstvem.
Doragone?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Doragon Raida »

... Trosky ...

"Vojíne, jak je na tom v současné době monetizace goblinů?" ptá se poručík Gezecson drbající si plnovous.
"Žádná sláva, veliteli," odpoví vojín Šrajbson zamyšleně. "Hospodářská produktivita je nízká, živočišná výtěžnost mizivá. Oficiálně je nikde neprodáme a na černém trhu šla cena biomasy dost dolů. Hrad vlastní dračice a katapulty technicky vzato církev. Celkově vzato nám to rozpočet nevylepší a pivo U reka nezaplatí."

Pietro, abychom si rozuměli, chtěl jsem sice po tobě sice MOC, ale řekl jsem si o peníze. A jestli mi nehodíš help, je to stejně celkem irelevantní.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Tak to jsem je moc nepřesvědčil. Vypadají neoblomně.

Help: pietro:2D6+2 → 4(1 +1 + 2)#help doragon
Moc mi zůstává
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Solfernus »


Nejprve nasadím přísný výraz.

"Ale no tak, pánové, přece si nakonec nepůjdete vzájemně po krku. Páni trpaslíci chtějí dělat něco vznešeného. A co může být vznešenějšího, než záchrana zajatého generála.

Tady máte malou zálohu a vydejte se na sever, ke Strážné. Ale opovažte se nedodržet slovo mocnému Solfeenovi, to by se ten měšec rázem proměnil v pytel bezcenného listí. "

Pak se otočím k Petrovi a na mé tváři se objeví úlusný úsměv.

"A tvoje veličenstvo se přeci nebude trmácet pěšky a zdržovat se s trpaslíky, zvlášť když podle mých informací u Řeka je právě v nejlepším rozjetý pořádný mejdan. Přece bys ho nechtěl zmeškat."

A než se Pietro zmůže odpovědět, kolem nás to práskne, zakouří, zasmrdí sírou a jsme fuč.


Pietro,

Solfernus tě (samotného jen s ním samým) přenesl do Řeka jen několik okamžiků poté, co Tharagavverug skončila svůj taneční výstup a zmizela ve tmě.


Doragone, trpaslíci dostali Gig - pokud vysekají Jiraka z trablů, zbyde jim od Solferna peněz za 3-MOCi. Ale musí se hned vydat na cestu do noci.
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Tharagavverug »

"Pietro!"
"Pietro!
"Pietro! Pietro!"

Goblini uspořádaní v bojovou jednotku začnou zmateně pobíhají po nádvoří, vždy když se dva srazí, spadnou k zemi, zvednou se a vyrazí kolmo k původnímu pohybu. Tak se rovnoměrně rozprostřou po nádvoří, ale Pietra na tak malé ploše nenachází.

"Pietro! Kdepak je nás Holzklaďas!"
Goblini úpí. Gertruda pláče.
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Doragon Raida »

"To se mi snad zdá - on si šel do hospody bez nás!" zavrčí vztekle Pilsnerson.
"Spáchal ten nějtěžší hřích proti trpaslíkům. Kdo ho po dnešku tituluje jinak než Dutohlav, ten u mě skončil," rozhodne Gezecson. "Sbalte si své věci, jdeme do Strážné. Zítra ráno se bude pít na čertův účet."

"Panno Gertrudo, vyrážíme na vznešenou misi s ušlechtilým úmyslem. Chtějí-li se tví goblini něčemu přiučit, mohou se v rozumném počtu přidat."

Není FoW: Sarsaparillos:2D6+3 → 15(6 +6 + 3)#WEIRD

- Trpaslíci se pod rouškou noci dostanou až k věži. Zatím nechám hrát Igora a Tharagavverug.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Zamčeno

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů