[Hra] Sezení IV. - Válka

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Gwilwilethel »

Fanko, z těch otevřených dvířek do metaprostoru ti vypadne šedorůžový papírek popsaný dětským modrým písmem (hihi, hezky jsem to vymyslela). :lol:


Vzkaz pro bestí píše: Milá Fanko, taky mi chybíš. A hlavně strejda Doragon a vlastně i všichni ostatní strejdové, tety a vůbec. $cry$

Bylo to žůžo mít tolik kamarádů na hraní a máš u mě zlatého bludišťáka, žes mi k tomu pomohla. :wink:

Často teď vzpomínám na tu dobu, kdy jsem ještě seděla na Šedém hradu. Je to vlastně skoro stejné, co? :)
Místo šedého podzemí mám šedorůžový metaprostor.
A místo imaginárních kamarádů mám vás.

Tehdy mi musel pomoct strejda Berný z podzemí a strejda Doragon mě dovést sem k vám.

Teď už jsem ale velká holka a můžu se dál posunout sama.

Tak se měj mile a odpusť mi, že se za tebou nevrátím. Půjdu teď hodně daleko, čeká mě tam další příběh. A i když tam se mnou nebudeš, já budu s vámi se všemi svým způsobem dál. :-)=

Mám tě ráda! Buď pořád tak hustá!

Tvoje Gwíla.



Dítě elementů: Sarsaparillos:2D6+2 → 13(6 +5 + 2)#WEIRD

- You can re-emerge in a different place altogether.
- Pozice Mistra obřadu Záporáků zůstává prázdná.

A příbeh Gwilwilethel v tomhle herním fóru končí.
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Osadníci
Příspěvky: 190
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Osadníci »

... v celém kraji, ti, kteří nestihli umřít v prvních liniích...

Je konec. Je po válce. Vracíme se domů, je svým rodinám, kde svým rodům, ke svým klanům, ke svým kmenům.

Až se vrátíme, uvítají nás se slávou. Budou nás hostit, budou se radovat, budou chtít, abychom jim vyprávěli.

My budeme vyprávět. A oni to nepochopí.

Oni to nemohou pochopit, protože žádné vyprávění nikdy nedokáže předat zkušenost, kterou ve válce zažijete.

Bude z toho ještě mnoho potíží, mnoho trablů. Nejeden z nás nakonec skončí v lepším případě na vejminku, v horším v chudbinci nebo starobinci. Některým z nás se zasteskne po krvi a říčení zbraní a stanou se z nás žoldáci nebo dokonce dobrodruzi. Další zase skončí jako lapkové nebo se vrátí domů a budou po zbytek života vychovávat nějakou kukačku, protože jejich ženě bylo mezitím smutno.

Ale to je jedno. To jsou už jiné příběhy. A možná, opravdu jen možná, na malé procento z nás, čeká doma i šťastný konec.

To nejdůležitější ale je, že nezemřeme teď a tady. Válka skončila. Jdeme domů. Je na čase překovat meče zpět na rýče a lopaty.

Hrozba osadníků v této hře končí...
Osadníci, měšťané a vesničané, kteří se vydávají do kraje za štěstím, úrodou, novým životem či vidinou bohatství.
Hrozba
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Fanka »

Fanka se skloní pro růžovo-šedý papírek, protože dráty vedoucí k její čapce jsou příliš krátké, tak musí si jej nejdřív přistrčit špičkou boty.

Přelétne lístek očima, oddychne si zhluboka a usměje se.

Pak se otočí k dračímu mozku: "Zákon zachování mistra obřadu? Na to jsem nepomyslela. Ale nezkusila jsem odstranit Gwílu proto, aby její místo zastoupil okamžitě někdo jiný. Už mě nebaví, aby o úspěchu mých činů rozhodoval nějaký generátor pseudonáhodných čísel. A už vůbec nejsem zvědavá na to, aby můj život a mé experimenty ovlivňovalo emocionální rozložení mistra obřadu. Navíc žádný tvor v pozici mistra obřadu nebude nestranný, žádný nebude dost inteligentní, aby byl schopen propočítat simulovat přesně fyzikální zákony."

"A co je na tom nejhorší, od té doby, co jsem vypila druhý lektvar inteligence vnímala jsem i drobné nekonzistence v rozhodování Pána Dobra. Občas zapomínal, občas byl sám se sebou ve sporu. Není snadné zkoumat přírodní vědy, když tvé okolí ovlivňuje nějaká další inteligence, navíc nedokonalá."

"S tímto vším skoncujeme. Uzavřeme to místo, kde mistr obřadu přebývá a náš svět se začne řídit striktně přírodními zákony, spravedlivými a analyzovatelnými."

"Zákon o zachování mistra obřadu? Metaprostor by rád měl mistra obřadu? Tak mu ho dáme!" Fanka se rozhlédne a chytí nejbližší věc, kterou má po ruce, což je židle, na které právě seděla. Mrští ji do otevřeného portálu.

Augury: Fanka:2D6+3 → 13(5 +5 + 3)
Izolovat místo, kde mistr obřadu - židle - přebývá od Víru
- vydrží dlouho
- sáhne hluboko
- jen ať si klidně bleeduje
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od PánDobra »

"Fanko!

Nemít Mistra obřadu? To je přeci proti Pravidlům!" vykřikne stařec s růžovýma očima.

"Co s tím budeme dělat?"


"Pane Dobra,

Nebraň jí v tom," namítne mozek. "Podívej se na sílu s jakou provádí rituál, i kdybys bránil sebelépe, právě podle Pravidel, kterými se tak oháníš, jí nedokážeš oslabit."

"Co bys s tím tak chtěl dělat?"


"Já vím, Centrální Mozku Zla,"

odpoví stařec rezignovaně, "a také ji nebudu bránit v tom, aby to dokončila. Ale jsem strážce Pravidel a to, že je porušila, má své následky..."

MarkyParky:2D6+2 → 9(5 +2 + 2)#PDCool # Lawbrigner

"Fanko!

Zbavila jsi náš Kraj Mistra obřadu a tím jsi porušila jsi Pravidla. A protože ještě nevím, jak nový Kraj bez Mistra obřadu bude fungovat a příběh toho starého se blíží ke konci, nemohu ti udělit kvest za trest. Proto zbývá jen jeden jediný možný trest - náš spor budeme muset vyřešit s pomocí Pravidel pro Vzájemnou Potyčku - takzvaného PéVéPé."

Stařec si sundá rukavici a odloží ji, aby mohlo pohodlněji nalistovat v knize na příslušnou stránku Pravidel, potom knihu ne-zrovna opatrně uloží poblíž otevřeného portálu do metaprostoru, uchopí rukavici a chystá se obřadně plesknout Fanku přes tvář, aby souboj formálně zahájil.

Vypadá, že je vyloženě zvědavý, co Fanka udělá, až to udělá ...



"Pane Dobra,

zadrž a dej jí ještě šanci trest odvrátit. Podívej se, ten portál nevcucl jen židli, ale natáhl i nějaké další laboratorní vybavení - zejména pak měřící přístroje a zápisníky. Třeba je to celé součást nějakého jejího plánu?

Chápu, co tě k té výzvě nutí - ale dej jí šanci, třeba její skvěla hlava vymyslí něco, kvůli čemu nebude nutné ji potrestat."


Fanko,

jako bleeding si metaprostor vzal víc, než jen židli - vzal si i nějaké vybavení ze tvé laboratoře.

A dále - Pán dobra má 9 na Lawbringera a tedy tě musí potrestat. Kdybys mu ale pomohla skrze HELP a měl 10+, tak by mohl zvolit i jinou volbu. Jak to s tou pomocí uděláš, to je na tobě ...
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Fanka »

"Proti jakým pravidlům? Proti tvým pravidlům! A aniž bych se tě chtěla nějak dotknout, ta pravidla jsou praštěná." Prohlásí Fanka a uchopí knihu do ruky a rozevře na náhodném místě.

"A tohle mám opravdu brát vážně? Co to jako je? To musel psát někdo s Tourettovým syndromem."

Fanka chvíli přemýšlí, že knihu hodí do portálu, ale pak se zarazí. Pokud by jednou uzavření a izolace toho místa přestalo fungovat, mohla by kniha nadělat ještě pěknou paseku.

Pokus o help: Fanka:2D6+1 → 5(3 +1 + 1)

Chystá se hodit knihu do kamen, ale v tom ji pleskne přes obličej rukavice.

Fanka se naježí.

"Trest? Jsi slabomyslný? Jsi tu host! Nemáš tu co do čeho kecat a už vůbec koho trestat. Ale jestli chceš souboj, máš ho mít! Bude to souboj znalostí! Znalostí pravidel, jak funguje svět!"

Fanka se bojovně napřímí, až se dráty vedoucí mezi její hlavou a hlavou Pána Dobra zhoupnou.

"Koňský povoz A se pohybuje rychlostí 20 km/h do bodu y a z bodu x vyjíždí v 7:00. Koňský povoz B ho následuje o půl hodiny později rychlostí 45 km/h. Kde a kdy druhý povoz dohoní první?"

Fanka probodne Pána Dobra pohledem, na jejím čele se zkrabatí řada vrásek, jak se soustředí a jak jí čapka stahuje kůži na čele dolů. Nedokonale izolované dráty na jejich hlavách zajiskří, zapraská elektřina a poblíž stojícímu Fouňovi se naježí srst.

Seize by force či single combat? počkám na Markyho: Fanka:2D6+1 → 8(4 +3 + 1)
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od PánDobra »

"Fanko,

chceš-li mentální souboj máš ho mít! Nicméně musím tě upozornit, že krom toho, že používáš neobvyklé jednotky rychlost, je tvé zadání je neúplné. Vůbec z něj není jasné, kdo je vlastně protagonistou příkladu a kdo pouhou cizí postavou.

Doplníš to nějak?"

Fanko, je to rituální souboj, proto použijeme Single combat.


"Pane Dobra,

nevymlouvej se," okřikne starce mozek. "Tys ji vyzval na souboj, ona si zvolila zbraň, tak praví obyčej. A nyní se nevykrucuj a pověz,"

"Co Fance odpovíš?"


"Fanko,

tedy dobrá. Budu předpokládat, že ten zadní povoz je řízen protagonistou. V takovém případě je třeba použít Pravidla pro Válku na cestách, jmenovitě pak Předjetí jiného vozidla. Ve vyhodnocení zahrne se rozdíl rychlostí obou vozidel, schopnost řidiče zadního vozidla zůstav v klidu a dále jistá míra štěstí.

Přeje-li zadnímu povozu štěstí zcela, pak dojede přední povoz tam, kde se mu to bude hodit.
Přeje-li zadnímu povozu štěstí částečně, potom může nastat jedna z následujících okolností, podle toho, co se mu hodí.
- zadní povoz dojede přední, ale poškodí se u toho
- zadní povoz nedokáže přední dojet, ale nasměruje jeho jízdu tam, kde se mu to hodí
- přední povoz zvětší svůj náskok, ale poškodí se u toho.
Obrátí-li se ale k zadnímu povozu štěstěna zády, výběr okolnosti bude ovlivněn tím, co se hodí přednímu jezdci."

Stařec se vítězoslavně otočí na Fanku a očekává, že moc Mistra obřadu odmění jeho perfektní znalost vítězstvím v souboji....

MarkyParky:2D6-1 → 6(5 +2 - 1)#1. kolo Mentální single combat
* Volby volí Fanka proti mě.
* Základní výměna mentálního souboje bude 1-HARM AP.



"Pane Dobra,

ty blázne, úplněs zapomněl, že žádný Mistro obřadu není a od něj pochvala nepřijde!" zvolá mozek. Fanka ve stejnou chvíli získá navrch a několik blesků přejede až do starcova mozku. "Vždyť ti ta holka usmaží mozek,

co uděláš?"



* I kdyby Fanka volila 2x +1HARM, Pán dobra dostane 3-HARM a to ještě vzdrží ....

"Mozku,

ještě se nevzdám!" odpoví pevně stařec.

"Prohrál jsem první kolo, ale ještě jsem neprohrál souboj. Nyní je řada na mě. Já ti položím svou otázku," otočí se opět na Fanku. "Řekněme, že kočár našeho protagonisty se rozhodne jet zkratkou. Sjede z cesty a vjede do lesa plného kořenů a větví. Jakým způsobem určíš, zda lesem projede v plné rychlosti, nebo jej potkají nějaké obtíže?

Jak si Poradí se špatným terénem? Co mi na to povíš?"

MarkyParky:2D6-1 → 8(6 +3 - 1)#2. kolo Mentální single combat
* Volím, že dostaneš +1HARM.
* Pokud hodíš alespoň 7 a zvolíš, že dostanu +1HARM, a dostanu se tak na 4 nebo 5-HARM, tak už dál pokračovat nebudu a vzdám se.
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Fanka »

"Jaká štěstěna? " vykřikuje nevěřícně Fanka "Jaký protagonista, jaká cizí postava? Bylo jasně řečeno, že se budou pohybovat konstantní rychlostí. Je to tak prosté, že už víc ani nejde! Setkají se po 18 kilometrech a 54 minutách od startu prvního vozu."

"Jak tomu můžeš nerozumět? Tohle pochopí i slabomyslný!" Fanka se usilovně snaží vysvětlit Pánu Dobra její pohled na věc. Doslova mu to řešení i s postupem vtlačit do mozku skrze propojení.

Volím 2x terrible harm

Pak se unaveně sveze na židli a vyslechne příklad od Pána Dobra.

Zase se napruží. "A tohle je jako co? Jak mám vyřešit něco, kde je tolik neznámých proměnných? Co je to sakra plná rychlost, jaká je hustota a tloušťka větví? Jak dlouho projíždí obtížným terénem? Jak detailně vypadá kočár. Kde je mapa terénu? Nejen, že se příklad nedá spočítat přesně, nelze jej ani nijak rozumně aproximovat."

"Tohle není mentální souboj, to je fraška! To si můžu prostě jakoukoli odpověď vycucat z prstu! Nebo klidně hodit korunou!"

Seize by force: Fanka:2D6+1 → 5(1 +3 + 1)

Fanka je vzteky bez sebe. Obličej má zrudlý, vystouplé žíly, chvěje se zuřivostí a prsty má křečovitě zatlé v pěst.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od PánDobra »

"Fanko,

vždyť takové chytré děvče jako ty musí přece okamžitě rozpoznat, kde vězí problém tvého přístupu. Potřebuješ znát konkrétní rychlost? Hustotu, tloušťku větví, kmenů? Detailní popis kočáru?

Vždyť to je enormní množství údajů. Ne, že bych taková nezažil, existovaly doby, kdy jsem se i já snažil ve svých rozhodnutí co nejvěrněji simulovat běh všech událostí mimo scénu, jen proto abych dosáhl falešné modly realistických výsledků. Ale je to něčemu dobré? Pomůže to nějak příběhu?

Ani kdyby má mysl byla tak dokonalým výpočetní aparátem, jako je třeba tady kolega Centrální mozek, tak bych to nezvládl. Není v silách jediné entity zvládnout dokonale tolik proměnných. Proto tu máme Pravidla, aby nám ulehčila rozhodování.

Pravidla nám řeknou, kdy ten kočár projede lese.
A Pravidla také určí, jak dopadne tenhle mentální souboj!"

S posledními slovy se v růžových očích starce zableskne a po všech těch drátech a spojeních vystřelí silná vlna toho největšího rozčarování, kterého jen je ve své dobrácké nátuře díky svému spojení s mozkem schopný.

Volím 2x Inflict terrible harm.
Fanka je mrtvá.



"Cos' to udělal, PýDýku?" ozve se skřehotavý hlas Mozku z bedny, když se Fančino tělo bezvládně sveze na zem.


"To bylo podle Pravidel!" obhajuje se okamžitě stařec. Vždyť tam se přeci píše, že mám na každého hledět skrze mířidla.


"Ale to jsou Pravidla pro Mistra obřadu," káravě připomene Centrální mozek, " a ty už nejsi Mistrem obřadu..."


Stařec zbledne, a zář v jeho očích pohasne. "Ale, ale ...." snaží se najít nějakou omluvu nebo výmluvu....

MarkyParky:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#PDCool# Lawbringer
* Musí potrestat viníka


.... ale nenachází. Zaklapne zkroušeně knihu a pohlédne na Mozka. "Pojď příteli. Odpojíme ji a necháme ji tu. Tady Štěpka a ostatní služebnictvo se postará se o její tělo. Já musím teď absolvovat kvest za trest - a mým kvestem je zjistit, jestli na těch všech jejích teoriích přeci jen něco není. A ty - tvůj trest to sice není, ale mám pocit, že tohle spojení nám svědčí. Já mohu vyžívat tvé paměti, tvé výpočetní kapacity, tvé kritické analýzy. A ty zase potřebuješ někoho, kdo se postará o to, aby ses mohl pohybovat po světě. Zůstaňme propojení a vydejme se spolu do světa hledat OBJEKTIVNÍ PRAVDU. To je kvest za trest hodný nás dvou."


Obrovská myšlenková kapacita Centrálního mozku ZLA znala odpověď dřív, než Pán DOBRA dokončil své souvětí, ale přesto si mozek dal na čas, aby to vypadalo, že přemýšlí, než vyslal po propojených drátech svou odpověď.

"Pojďme .... éééééhm ........příteli."


Stařec opatrně odpojuje od Fanky všechny dráty, které vedou její hlavně, nakládá bednu s mozkem na malý vozík, opatrně při tom hlídá, aby se nerozpojil byť jen jediný drát. Pak se naposledy poohlédne po Fance, nepatrně se pokloní a opustí laboratoř i Posednou.

Příběh Pana dobra i Centrálního mozku zla v této hře končí.

Zcela jistě spolu jako dvě hráčské postavy zažijí mnoho DOBRÉHO i ZLÉHO, ale to už bude jiný příběh. A bude potřebovat jiného Vypravěče....
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Fanka »


Fanka je s harmama na dvanácti a její život visí na vlásku.
Safra harm: Fanka:2D6+3 → 15(6 +6 + 3)
Je okamžitě v limbu


Fanka ucítí prudkou bolest v hlavě, instinktivně zvedá ruku ke spánku a otevírá ústa, aby vykřikla bolestí, ale náhle v pohybu křečovitě ztuhne a bez hlesu se zřítí k zemi.

S cvakáním drápů k ní přikluše Fouňa a začne jí svým jazykem o rozměrech minimálně půl čtverečního lokte olizovat tvář. Fanka ale leží stále bez hnutí.

Štěpka s Gebem se chvíli šeptem dohadují, pak uchopí bezvládnou Fanku pod pažemi a odtáhnou ji do sklepa. Štěpka jí stáhne z krku provázek s klíčkem a odemkne malou místnost, v níž Fanka pěstovala v želatinové hromadě houbu. Dveře se otevírají ven a nejdou otevřít, jakoby byly přilepené, až když zaberou oba, dveře se s hlasitým mlasknutím rozletí. Místnůstka je zcela vyplněna matně bělavou vláknitou hmotou, kterou otevření dveří povážlivě rozvibrovalo.

Štěpka s Gebem zasunou Fančino tělo do oné hmoty, to tam zajede jako po másle a kupodivu ani žádná hmota nikde netrčí, neodpadává ani nepřebývá. Pak zavřou dveře, zamknou a odejdou.

Když o týden později otevřou dveře a posvítí dovnitř, po bělavě vláknité hmotě není ani památky. Na bobku opřená o zeď sedí Fanka, je výrazně bledší než dřív, rty má až zářivě bělostné, stejně tak bělmo v očích, když pootevře ústa, tak její zuby vypadají oproti té zářivé bělobě šedivožluté.

Štěpka otevírá ústa, jak chce něco říct.

Fanka na ni pohlédne.

Štěpka zavře ústa a přikývne. Pak ze zvyku odpoví "Ano, paní."

Fanka se zvedá se zvýšeným weirdem a její příběh zde končí
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Tharagavverug »

... Trosky ...
... na nádvoří ...
Když Doragon chytí Tharagavverug za ruku, ona nad hlavou druhou rukou zatočí teatrálně mečem a zvolá: "vzhůru na východ!"

Dračice si bere za level up možnost "a pokud neumřeli, žijí šťastně až do dnes" a její příběh tady končí.

... v trůnním sále ...
Jedna z korun se zakutálí k nohám Gertrudy.
Jedna z korun se zakutálí k nohám Grišňáka.

"Obě koruny patří mně, dej ji sem!" zaječí Gertruda.
"Ani mě nenapadne. A obě budu mít já" nedá se Grišňák.

Oba stojí na své straně stolu, svírají jeho desku, a kdyby mohly (jejich) pohledy zabíjet, oba by padli mrtvi k zemi.

Atmosféra v sále houstne a goblini se dělí do dvou srovnatelně velkých skupin.

"Víš, co to znamená," ozve se z jedné strany.
"Ano. To znamená válku," vrátí se z druhé.

A s tím se goblini také loučí.
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Doragon Raida »

Naposledy se ohlédnu na jih ke Khazad Gunud. Během mojí nepřítomnosti se o všechno musí postarat Jirak. A věřím, že to zvládne.

Přecejen to byl jenom obyčejný mladý hraničář dobrý s mečem, který během pár měsíců jako jediný přežil masakr hrůzostrašné dračice, byl zajat a mučen, přidal se ke skřetům a nalezl lásku, ovládl transdimenzionální bytost a zachránil kraj před nejobávanějším démonem Dughalem.

Je to hezký příběh.

Když s dračicí, tak na věčné časy. Také za level-up beru možnost Retire to safety a Doragonův příběh končí.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16253
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od MarkyParky »

A z titulu moderátora této sekce s tím, jak se příběh Kraje a Záporáků uzavírá, uzamykám i toto vlákno.

Přeci jen to bude pro RPGFórum bezpečnější, kdo ví, co by mohli Záporáci s fórem udělat, kdyby jim zůstala jejich MOC zasahovat do šedorůžového metaprostoru a neměl je pod kontrolou žádný hráč ....

Díky za hru, případnou zpětnou vazbu mě i ostatním hráčům můžete dát zde.

MarkyParky
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [Hra] Sezení IV. - Válka

Příspěvek od Faskal »

A to taky byl tvůj poslední hrdinský čin při moderování této sekce!

Téma zůstává zamknuté a odebírám moderátorská práva jak tobě, tak Pánu Dobra, tak Centrálnímu mozku ZLA a Centrálnímu mozku Universa. Sekce bude nadále bez sekčního moderátora, a až si najdu čas, tak ji přesunu do archivu.

Tato hra je příliš praštěná, než aby mohla dál existovat.
Byla to hra, že jo?


Fanka zvolila, že tato sekce nebude mít žádného moderátora a vypravěče.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Zamčeno

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti