[Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Císař Evilón
Příspěvky: 165
Registrován: 27. 12. 2017, 15:17

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Císař Evilón »

... v Blatnu ...

Ghtrfklthl nevěděl, že to umí, ještě to nikdy nepotřeboval, ale cosi v jeho těle dovolilo jeho ocásku odpadnout - a vysmeknout se upírovi z rukou.

Pietro, můžeš interfere - pokud hodíš -2, zůstane ti alespoň Ghtrfklthlův ocásek (to je cena, kterou Tharagavverug musí zaplatit, aby Ghtrfklthl utekl).

Ghtrfklthl se utíkal schovat zpátky do té jeskyně, která ho sem přinesla, ale nevběhl dovnitř. Vchod totiž zastoupila ta upíří žena, která ho předtím ulovila. Teď stála ve vchodu, své šaty shozené z ramínka a odhalené jedno ňadro - ošklivě pokousané krvavé ňadro.

Otevírala ústa a něco křičela, nejspíš na onoho upíra, co Ghtrfklthla ještě před chvílí držel.

Pietro,

Grahamida na tebe řve, že se poprvé pokusila Josefínu a Mariana nakrmit a oni míst mateřského mléka chtějí sát krev. Takže si máš prý vyprovodit "maminku" na cestu, stejně jí nikdo nezval a na "návštěvě" už byla dost dlouho, a máš někam vyrazit sehnat pro děcka jídlo.

Co uděláš?
Zvědi, špióni, vojáci, monstra a možná i armády císaře Evilóna, jehož říše zla nestrpí na svých hranicích nic dobrého.
Hrozba
Uživatelský avatar
Osadníci
Příspěvky: 190
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Osadníci »

.... setník Jájus Gulius na cestě do Khazad Gunud ....

Teda, tenhle bezhlavý rytíř je teda kus. Nejdřív jsem se ho lekl, ale vypadá to, že není stvůra, nýbrž přilhlouplý klábosil. Teda přihlouplý - vlastně je docela chytrý, z pár stop odhadl, co se tu dopravdy stalo.

Ale není tak chytrý, jako já. Mám plán, jako ho využít ...

"Hele, bezhlavče, vidím, že umíš jezdit na různých podivných věcech..."

Přikyvuje hlavou v podpaždí.

"No, podívej se. Támhle je vesnice. A v ní nějací skřepaslíci mají velkou zelenou obludu s chapadly a křídly. Prozradím ti tajemství - aby jí mohli ovládat, zpívají jí píseň. Popěvek je asi takhle ...."

Zazpívám bezhlavému jezdci kousek melodie, kterou jsem pochytili.

"Říkám ti, takováhle obluda by ti slušela. Vyraž tam a zkus jí osedlat. Podle mě je pro ní ve skřepaslických rukou škoda. Něco mi říká, že ona se tam ani nemůže rozvinout do své skutečné velikosti."

Igore,

vypadá to, že Jájus Gulius tě chce naočkovat, abys ukradl Doragonovi Kutulůla. Bohužel část popěvku, který ti nadiktoval, nestačí na jeho úplné ovládnutí a dokonce ani na úplné probuzení - ale prozatím ti nebudu prozrazovat, co opravdu způsobí.

Každopádně jestli teď zaběhneš do vesnice ke Kutulůlovi a zazpíváš mu tenhle nápěv, dostaneš +1EXP.
Ale jestli to neuděláš, jsi příliš chytrý a už nepotřebuješ svou bystrost expovat - škrtni se hilite na SHARP.
Osadníci, měšťané a vesničané, kteří se vydávají do kraje za štěstím, úrodou, novým životem či vidinou bohatství.
Hrozba
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

...Blatno..
To je den. Už se to zase sere. Můj obvyklej bonmot nějak zanikl. Ta mrška malá se vyškubla. Ale zadarmo to rozhodně nemá. Ukážu upírkám, ať dračici nechaj. Nevypadá, že by nám chtěla dělat problém.

pietro:2D6+3 → 12(5 +4 + 3)#interferre Thara (hx+3)

Její ocásek mi jako trofej zůstal v ruce. Matka mručí. Podívám se na ní nahoru. Pokrčím ramena. Výmluvné gesto. Jiný nebudu, nejsem synek vzor ctnosti. Spíše padouch jak hrdina.

"....něco k jídlu," křičí má drahá. Ty dvě malý saně by sály. Hmmm jak může zapomenou, že upíra fakt neopiješ flaškou mlíka a jedno, že je přímo ze zdroje. Ani Prastarýzdroj by jim nechutnal, ale ten už má sílu... No to jsme se zase zasnil. Někdy budu muset do Jasnova na jedno orosený...

Podívám se na dračici. prý máš jít. Snacha velí. Jdu shánět nějakou živou konzervu. Asi budu muset do Ústraše. Přeci tady nebudu pojídat vlastní poddaný a Sue a Solfernus jich tam maj teď vyjímečně dost.

Thara?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Císař Evilón
Příspěvky: 165
Registrován: 27. 12. 2017, 15:17

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Císař Evilón »

... v Bradavičákově ....

Zubina přijela blíž a uvědomila si, že na Koni by vzbudila příliš pozornosti. Takže ho uvázala ke křoví, aby nebyl vidět a vydala se do vesnice po svých. Jakmile vstoupila na okraj, ozval se opět onen hlas.

"Ty jsi mi nějaká přerostlá skřetice. A co hůlku, kde máš? Tumáš! Accio hůlka!"

Přímo proti ní najednou stál beznosý chlapík v plášti a jen co dořekl zaklínadlo, v ruce se mu objevila malá větvička. "Tady máš a koukej se zapojit, žádný skřeťák se nebude poflakovat, když tu stavíme Bradavičákovskou školu pro černokněžníky. Šup šup, připoj se k ostatním, to nevadí, že máš sukně, černá magie je emancipovaná a pro každého. Pěkně hezky, Vingárdio ...."

Igore,

Zubina naběhla do cesty Vlado Moartovi. Ten ale z krollího zjevu usoudil, že to je přerostlá skřetice a žene ji do práce k ostatním skřetům.

Co udělá?
Zvědi, špióni, vojáci, monstra a možná i armády císaře Evilóna, jehož říše zla nestrpí na svých hranicích nic dobrého.
Hrozba
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Igor Bohatýr »

...před vesnicí pod Horou...

Zelená chapadlatá věc? Neblázní? Teda počkat – za poslední půlrok jsem mluvil s JOBem, pokud to byl on, se svými bohy, ztratil jsem hlavu, nechal se vyhnat kostlivým drakem, našel Zmeje, poznal Laakiho, červenou královnu, bojoval po boku upíra proti baziliškovým goblinům… Ne, tenhle asi mluví pravdu.

„Tak jo, vojáku. Půjdu.“

Očividně mu to dělá radost. To není dobré znamení. Pohnu otěžemi prostřední hlavy. Plivne oheň mezi nás. Zbylé zafrkají. Zmej hrabe nohama, vrčí a přibližuje se k tomu chlapovi před námi.

„Ale ty půjdeš se mnou.“

Go aggro
8=3+3+2 (hard)

PD?

...Bradavičákov...

"Počkejte chvíli... pane? Nejste vy ze severu? A neznáte toho... jak se jmenoval, takové rohy měl - jo, Laakiho?"
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
Dobrodruzi
Příspěvky: 142
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Dobrodruzi »

..... u Khazad Gunud ....

Teda ten bezhlavec má ale kuráž. Ještě že jsem těžkooděnec, mám velký štít a tak oheň snadno odkloním.

"Půjdu s tebou a budu tě krýt."
Volím " Give you something they think you want, or tell you what you want to hear."

Vyrazíme, ale držím se pár kroku za ním ...

Co uděláš?
Dobrodruzi, rekové a hrdinové, kteří se vydávají do kraje za poznáním, dobrodružstvím, poklady a dalším.
Hrozba
Uživatelský avatar
Císař Evilón
Příspěvky: 165
Registrován: 27. 12. 2017, 15:17

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Císař Evilón »

.... Bradavičákov ....

Černokněžík se zamračil. "Laakiho znám, je kapitán Evilónovy armády, jako já. Co je ale tobě do toho? Mazej makat...."

Co Zubina udělá?
Zvědi, špióni, vojáci, monstra a možná i armády císaře Evilóna, jehož říše zla nestrpí na svých hranicích nic dobrého.
Hrozba
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tharagavverug »

... studna na Troskách ...
"ŠŠŠŠšššš, Ťoupasi, pojď sem," ozývá se Grišňák ze studny.
"Ano, otče?" haleká Ťoupas a běží k němu.
"Já teď půjdu za maminkou něco vysvětlit. Můžeš to tady mezitím pohlídat?"
"Jistě, otče."
"Nejdřív nás ale zbav té příšerné ženské. A neptej se, to bys nepochopil."
"Co bych nepochopil?"
"To bys nepochopil."

V ten moment se Storong otočí, Grišňák schová hlavu a Ťoupas kopne do studny znuděně kamínek. Ozve se výkřik a velké žblunknutí.

... mezitím na nádvoří ...
"Jistě, Storong."
"Provedu, Storong."
"Ano, Storong. Ano... ano. Jak si přeješ."
"Hned je dám do latě."
"Fushaum Uruk? Ale to je daleko."
"A krokodýly bolí nožičky."
"A nějak se mi nelíbí, koukni, jak jsou zelení."
"Jak jako, goblini nebo krokodýli?"
"Teď jsme přišli, nikam se jim nebude chtít."
"Běž si hrát jinam, Ťoupasi, jo?"
"No, dobře, já to zkusím."

Staš přestane hledat výmluvy, které by Storong snad přijala, a lehce zvýšeným hlasem zvolá na ostatní gobliny: "Vzhůru na Fushaum Uruk! A pohněte kostrou!" Pak se lekne, viditelně se zmenší a dodá: "jestli by vám to teda nevadilo."

Pomoc, Tharaskal:2D6+ → 6(1 +5 + 0)#Doragon
Staš se nechává manipulovat od Storong, ale s mizivým výsledkem.
Tharagavverug nebude mít nic proti tomu, když si medium gang půjčíš, ale goblini jsou unruly a potřebují provést nějakou zlomyslnost, dobývání světa zní moc jako práce. A především je tady ten dvojmiss.
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Církev JOB
Příspěvky: 127
Registrován: 27. 12. 2017, 15:15

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Církev JOB »

.... Trosky ....
Kniha Legendy o paladinech píše: ... a když jde o to napravovat křivdy, například vyhánět temné černokněžníky z osad, které uchvátili do své moci, v tu chvíli žádný Paladin nemůže odmítnout volání svého řádu a musí se k takové výpravě přidat ...
Doragone, Tharagavverug,

pokud se vydáte do Fuchsam Uruk, buďto Monolapis nebo Ťoupas vás budou doprováze a pomohou vám s případným vyhnáněním Vlada. Vyberte si, ten druhý zůstane hlídat velvyslanectví

* Zároveň dotyčný paladin bude s sebou mít jednu ze svých dobývacích zbraní (klidně si vyberte kterou)
* Zároveň dotyčný paladin ale nedopustí žádných zlomyslností (kterých se unrully goblini budou dožadovat), a kdyby se o nich dozvěděl, a bude jim - klidně s použitím oné dobývací zbraně - bránit.

Co uděláte?
Věřící, mniši, knězi, ale také paladini a inkvizitoři, kteří přišli nahradit staré víry a uctívání model a bůžků vírou v Jediného Opravdového Boha JOBa.
Hrozba
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tharagavverug »

... náves Blatné ...
Vychytralá očka Tharagavverug si stihla důkladně prohlédnout okolí. Ráda by zmizela s Ghtrfklthl i vnoučaty, jak si přál Pietro, ale moc dobře vidí, že ostatní to nebudou schvalovat.

Odhad situace, Tharaskal:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#sharp
Jaká je naše nejlepší úniková cesta? Na co si dát pozor? Jaká je skutečná pozice nepřítele?


V missu před nějakou dobou padlo, že upíři mají první úder. Ještě to platí? Kde jsou vnoučata?
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Císař Evilón
Příspěvky: 165
Registrován: 27. 12. 2017, 15:17

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Císař Evilón »

Ghtrfklthl proběhl travou mezi přední spáry dračice. Byl ale zvědavý, jak ve své velikosti poradí s upíry, kteří ji stále drželi v obklíčení. Pravda, nejspíš kvůli volání vůdce jejich smečky teď už nebyli bezprostředně napřažení k první ráně, ale i tak byli připravení.

Tharagavverug,
protože Pietro je zastavil, nejsou již připraveni na to dát první ránu. Stále tě ale drží obklíčenou a nebude-li Pietro souhlasit s tvým odletem, budeš se muset na svobodu probojovat - Fight your way free. Nejlepší cesta ven tedy bude se dohodnout.

Zbytek otázek ti odpoví Pietro.
Zvědi, špióni, vojáci, monstra a možná i armády císaře Evilóna, jehož říše zla nestrpí na svých hranicích nic dobrého.
Hrozba
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Fanka »

... u ďoury ...

Intention: 2+4
Obstacle: 3
Výsledek 3: Provedl jsi něco správně a udělal dojem na okolí.
Utraceny 4 vůle najednou, takže zranění.


Trpaslíci se seskupili s úctou kolem Ordungsona. "Pokud má mít někdo tu čest prozkoumat jako první tohle místo, tak jsi to ty, Ordungsone." Ten se hrdě napřímí a důležitě přikývne. Trpaslíci přistrkají důlní vozík, do kterého následně nastoupí jejich vůdce. Vozík zavěsí na řetězy, domluví se na signálech, kdy jej vytáhnou, kdy zpomalí a podobně a pak jej začnou pomalu spouštět. Ordnungson se vší vážností stojí v pozoru ve vozíku a přidržuje se řetězu. Když se vozík kymácí už těsně nad hladinou, Ordnungson vezme ze dna vozíku klacek a ponoří jej do lávy. Když jej zase vytáhne, je klacek obalen zářící hustou tekutinou ale po jejím setření vypadá nepoškozen a nespálen. Ordnungson sděluje dojmy trpaslíkům, ti se vyptávají na pokyny. To už ti Doragone dojde trpělivost a jak se trpaslíci naklánějí nad dírou a nevěnují řetězu, prudce za něj trhneš a uvolníš jej. Nejbližší trpaslík si toho všimne, skočí na tebe a začne tě škrtit. Ostatní fascinovaně s otevřenými ústy zírají do díry. Dokymácíš se i s trpaslíkem visícím na tvém krku k okraji propasti a vidíš z Ordnungsona už jen pravou ruku, držící se řetězu. Těsně před tím, než ji celou obalí DOBRO, ruka upustí řetěz, zatne se v pěst a napřímí palec.

Doragone, nezdá se ti, že by takto klidně umíral trpaslík. A pokud náhodou ano, pak jistě existuje cesta, jak se po smrti vrátí, trochu jiný, změněný, ale vrátí.

Na tobě zavěšenému trpaslíku jsi vrazil herdu, pustil se tvého krku a připojil se k ostatním, kteří se věnují uctivému civění do díry. Sáhneš si na pomačkaný ohryzek. (1-harm)
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Doragon Raida »

... Trosky, nádvoří ...

K diskutující Storong a Stašovi přistoupí paladin Monolapis.

"Vy jste poslali páže Ťoupase pryč? Už zase tady vymýšlíte nějakou neplechu?"
"To teda ne. Jen se chystáme zmlátit jednoho panovačného blbečka a osvobodit utiskovaný lid."
"Tak to je jiná. Máte mou plnou podporu," prohlásí Monolapis rezolutně. "Tím myslím doslova - osobně dám na vás dohlédnu a vezmu s sebou klackomet."

Storong i Staš oba skoro najednou pokrčí rameny a podívají se na sebe.
"Nesmí to vypadat jako práce," vysvětlí Staš.
"Nakopat prdel Doragonovi bude zábava," odpoví Storong.

Pane Dobra, vydáváme se s small gangem směr Bradavičákov. Preventivní paladinský útok nechávám tobě. Jak to tam potom vypadá?

... Khazad Gunud, podzemí ...

Ztěžka si odkašlu. Z krku mi vyletí prach, zbytky celerové svačinky a taky trocha krve. Zkusím dát věci do pořádku.

"Trpaslíci," oslovím chraplavě okolostojící a dojde mi, že nezním, jako já.
"Tvá tvář má známý hlas," poví mi jeden kovář podezřívavě.
"Jak jako?" zeptám se nechápavě.
"Mně přijde, že najednou zní jako Ordnungson" podotkne se do prostoru jeden z horníků.
"No jistě! Zní jako Ordnungson. Řekni něco!"
"A co jako?" znovu si odkašlu. "Ustupte radši od té studně, ať tam nikdo další nespadne. Bude to chtít nějaké zábradlí."
"Je to Ordnungson!" volají nadšeně trpaslíci. "Nemáš sice jeho tělo, ale máš jeho hlas a to je stejně dobré! Jsi tam někde vevnitř, pane?"
"No jasně, že jsem," povím trochu s rozpaky. "Je mi skvěle. Dejte dohromady to zábradlí a postavte tu nějaký lepší okov a dopravník, už brzo se určitě budou hodit. Já jdu pro nějakou medicínu."

Ze zranění dělám tool "má hlas jako Ordnungson".

Než dojdu do trpasličího tábořiště, už se ví o té velké novině. Vítají mne masem a pálenkou. Pálenku si dám, maso odmítnu a vzbudím tím rozruch. Zkusím nedat najevo, že se mi protočily panenky a nakonec si kousek ukousnu. Podotknu, že je málo propečené, protože oproti našemu krvavému chutná překvapivě dobře. Trpaslíci propuknou v jásot, na hraní Ordnungsona mám talent. Snad s tímhle rychle něco vymyslím, než jim to dojde. A snad nebudu muset žrát další maso. Ono to je totiž pořád ještě po čertech dobré, až si jeden říká, jestli mu za to ty veganské síly vůbec stojí.

Spustil bych Do something under fire - předstírám, že jsem nějak pohltil duši Ordnungsona.
- Je to na COOL +2
- Mám na to tool +1
- Dám will +2 (zbývá 2)
- Intention celkem 5
- Je to žánrová akce Hřích
- Fanko?


Než se to mezi trpaslíky začne až moc hemžit, najdu v táboře trpasličí stan s kovárnou a skříženou pilkou s kleštěmi ve znaku. Nahlédnu dovnitř.
"Ty jsi doktor, že jo?"
"Jasně, nikoho lepšího tu nemáme," poví trpaslík a odstoupí od rozporcované srny na stole. "Jak ti můžu pomoct?"
"Chci jenom nějaké bylinky, pokud možno ředěné. A kýbl horké vody. Dám ti za to tady nějaké cacka pro tvoji starou, ať máš příjemný večer."

Za 1-BARTER dokupuju zásoby v hodnotě 2-STOCK do mého malého Angel kitu a hned je v kovárně zpracuju a použiju. Jsem na 9:00 a nevím, jak vyhodnotit léčení, jestli tahem na 6:00 a pak utracením STOCK a nebo jinak. Fanko?
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 10. 8. 2018, 14:54, celkem upraveno 1 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Igor Bohatýr »

...vesnice pod Khazad Gunud...

"Tak jo, jdeme. Jakže jsi říkal ten popěvek?"
Zopakuje ho.
"Díky. Nevíš odkud je? Ta věc. Není ze severu?"
Krčí rameny.
"Tak teda jdeme."

Vesnice, pár domků za dřevěným plotem. Vjíždím dovnitř.

"Tak, vojáku, kde je ta slíbená zelená věc?"

...Bradavičákov...

"Představ si, že jsi Igor," blesklo jí hlavou.

"Laaki mě posílá, abych vyřídila pozdravy a odnesla mu vaše pozdravy. Nemůžu jít pracovat... ...protože bych je nevyřídila!"
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

...v Blatně...
V současnosti je třeba si nejvíce dát pozor asi na gang o kus jižněji na blatech, skupina okolo Vtipálka. Tihle chlápci, co neví, kde je to ještě sranda a kde zabijačka Pietra dost děsí a nahánějí mu obavy. Pokud samozřejmě dojde k odloučení matky a dětí tak jejich rozzuřená matka je hned vzápětí druhá nejvíce nebezpečná osoba.

Nejbezpečnější cesta odsud je rozhodně rovnou vzhůru do oblak. Mezi stromy jsou cestičky a stezky vedoucí přes bažiny, říčky a mokřady, jezírka a snadno tam může těžký drak zapadnout a v bahně jej za desítky milionů pak pojmenujou tharatosaurus...

Zkutečný nepřítel je severněji. Na Troskách v nejspodnějším sklepení se nachází tajemná rakev, u který je tabulka. otevřít jen v případě zkutečného ohrožení. Varování, otevřením můžete způsobit DOBRO. Pokud je ovšem míněno spíše niterně, tak největší nepřítel je Pietrovi sám Pietro. Od své smrti má neustále pocit, že je v něm cosi DOBRÉHO a je uvnitř vlastně DOBRÝ se sklony ochraňovat nevinné panny, pomáhat stařenkám za raneček buchet a se svým gangem napravovat křivdy v kraji. Možná je to kontaminace od té relikvie v pohřebáku?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti