[META] - HX, stat highlity a lifestyle

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Sezení nám končí, muhehehe.

Nechám Pána dobra napsat jeho cancy, kterými uzavře hrozby a pak budu mít poslední slovo JÁ!


Vy, nebozí červíčci Záporáčtí ale už můžete začít řešit svá HXka a mezisessionvé záležitosti, chcete-li.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Doragon Raida »

Tharagavverug, toto sezení ses s Doragonem setkala jen na okamžik a i ten byl násilně ukončen. Tví goblini ale strávili spoustu času se Storong Lejdou, díky které mohli odhalit doposud skrytá tajemství skřetí nátury. Dej si ke mně +1 HX.

---

Po těch pár měsících si na můj způsob velení už většina trpaslíků zvykla a jsou i celkem rádi, že mají trochu rozvolněnější režim. Ačkoliv mě už oslovují 'Doragone', pořád se ještě občas slezou pod jednou dekou a dumají, jestli se jim někdy vrátí Ordnungson ve své fyzické podobě a jak to bude potom vypadat. Mají solidně zaběhanou společnost, bydlí ve vesnici na úpatí hory, doly a továrny jsou částečně v podzemí. S blížící se válkou vyrábí zejména zbraně a zbroje, ve volných chvílích i hračky, těžítka a další důmyslné capinky. Díky zřídlu DOBRA pod horou máme v kraji monopol na jedinečné výrobky, po kterých je v této nervózní době velká poptávka. Blízkost koncentrovaného DOBRA ale trpaslíkům leze na mozek a bohužel musím uznat, že čím hlouběji se prohrabávají, tím víc jim z toho hrabe.

Hrubý trpasličí produkt: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#HARD
- surplus 3-barter
- want disease


Průzkumníci rysí tlapy prošli během jara reorganizací a přijali nové modly. Nyní si říkají Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla, je jich jen hrstka a následují mne z čistě pragmatických důvodů: čas od času jim pod dozorem dovolím tak trochu zemřít a na chvíli opustit omezení svého fyzického těla. Jak se dalo čekat, rychle si na tuhle virtuální realitu zvykli a požadují po mě tyhle hraniční tripy čím dál častěji. Sice trochu remcám, ale i tak jim tyhle rizikové zážitky rád dopřávám. Přecejen skupina volných a disciplinovaných duší je schopná dosáhnout téměř kamkoliv a i díky nim Khazad Gunud prosperuje jako nikdy předtím.

Dlouhodobé řízení našeho společného nosítko-vozítka Kutululů způsobilo, že ať už chci po následovnících cokoliv, s nadšením si u toho prozpěvují. Marná snaha, mám následovníky se zpěvy.

Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla: Sarsaparillos:2D6+2 → 9(3 +4 + 2)#FORTUNE
- surplus augury
- want stupor


S trochou snahy a dobře vynaložených prostředků se trpaslíkům i nadále celkem daří působit jako standardní mírumilovní osadníci a naše aktivity pod horou zůstávají mimo dosah běžných kolemjdoucích.

Na lifestyle dávám 2-barter.
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 2. 10. 2018, 14:47, celkem upraveno 1 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Gwilwilethel »

Záporáčci moji milí, já se tu teprve rozkoukávám, tak od vás budu potřebovat trošilinku pomoct. Buďte tak miloučcí a povězte mi, co si o vás mám myslet. Mocinky díky :oops:

:roll: Doragone, díky tobě jsem přišla na svět a to je milé, ale teď jsem tu sama a ztracená, což je fůůůj. Jsi teda DOBRÝ nebo ZLÝ, nebo něco úplně jiného?

$P Fanko, působíš jako sympaťanda, která dělá skvělé hračky. Ale pro koho to vlastně děláš? Nejsi ve skutečnosti jenom třeba obchodním zástupcem DOBRA nebo ZLA?

:think: Igore, co tě vlastně vede k bezhlavému putování krajem? Žene tě tvá víra v DOBRO nebo ZLO?

:eyecrazy: Pietro, v tobě aby se Čert vyznal. Jak je to možné, že se po každém tvém držkopádu zase postavíš na nohy? Drží tě nad vodou DOBRO nebo ZLO?

:doh: Tettigono, už konečně aspoň malilinko tušíš, co vlastně chceš? Není to náhodou být DOBRÁ nebo ZLÁ?

O-) Tharagavverug, kolem tebe to je jeden velký zmatek až z toho jde hlava kolem. Když ale odšoupneme bokem všechny ty gobliny, krokodýly a paladiny, uvidím v tobě sílu DOBRA nebo ZLA?

U všech jde refluf otázky "Are you a wolf of the maelstrom?"
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Muhehe, díky zDOBRAzrozená.

V odpovědích na tvé otázky se dozvíme, kdo na které straně v nastávající válce stojí.

A vy, Záporáci, přidejte se ke ZLÉ straně. Máme koláčky!
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Pietro je muž lidově založený, kam vítr, tam plášť. Teda kudy se koláčky valí, tam Pietro frontu stojí. Tuhle divnou holku neznám, ale i přes všechny ty strašný úděly osudu je pořád živ, teda skoro. A dokud se dýchá ještě se neumřelo. Svět se mění, cítím to ve vzduchu, cítím to ve vodě ale hlavně to vidím. Budu volit menší DOBRO nebo větší ZLO?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Tharagavverug »

Gwilwilethel, pokud se odloží všechen balast kolem, Tharagavverug je především pragmatik. Chce získat trůn Dobra, odrazit územní nároky ZLA a nedělá jí problém k tomu využívat jednu či druhou stranu.

Je poznat, že je z rodiny s Pietrem. Ostatně právě s ním se minulou session nejlépe poznala.
Pietro Hx+1
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Igor Bohatýr »

Igore, co tě vlastně vede k bezhlavému putování krajem? Žene tě tvá víra v DOBRO nebo ZLO?
Mě?

No, jestli myslíš DOBRO takovým tím házením mincí do kalíšků žebráků, starání se o nemocné a nemohoucí jen proto, že takoví jsou, nastavování druhé tváře, když mi někdo vrazí, láskou ke všem a všemu, tak jsem ZLÝ.

A víra? Ani pořádně nevím, v koho věřím. Ale rozhodně není ani Jediný a ani Opravdový.

Pietro, víš jak bojuju a všechny ty věci okolo. Třeba se ti to bude někdy hodit. +1 Hx
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Tettigona »

Fanko,

žila jsi chvíli v mém těle. +1HX.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Tettigona »

Gwilwilethel,

chci být ZLÁ - tak ZLÁ, jak to dokáže jen Fanka ... (i kdyby ona sama nebyla).
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Fanka »

Tettigona: díky za hx, od teď už rozumím tomu, že se ti nemám pokoušet rozumět. Za odměnu máš -1 hx, protože jsi mě očividně poznala hůře :-P

Gwílo: Žene mě vpřed touha po vědění a nutkání vyrábět nové úžasné věci, které možná změní svět. Nemyslím si ale, že díky mým vynálezům bude někdy na světě více dobra či zla.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Doragon Raida »

Tharagavverug: Ty už s tím máš tak trochu zkušenosti, tak mi prosím poraď - jak mám naložit s tím vším DOBREM ve sklepě? (Prosím o Highlight.)

Gwilwilethel: Na nějaké škatulkování na DOBRO a ZLO zvysoka kašlu, já se tu snažím přežít.
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 15. 11. 2018, 00:04, celkem upraveno 1 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Gwilwilethel »

Tak, sluníčka moje, díky za há-iks-kátka. A teď vám tu ještě něco písnu já, ať máte i vy u mě nějaká čisílka :oops:

Doragone, jestli jsi viděl něčí dušičku, byla to určitě ta moje, hihi. Vždyť jsi ji vlastníma rukama poskládal :kiss:
(One of you, I’ve seen your soul. Which one? Hx+3)

Fanečko, srdéčko, oproti mně jsou ostatní divnolidi slabý odvar :lol:
Which of you is the most strange? Hx +1

Igore, mocinky mě to trápí, ale my dva o sobě ještě nic moc nevíme. Ale věřím, že během léta se to změní :wink:
For everyone else, write Hx -1.
Jinak si můžeš tu svoji hlavu přišroubovávat jak chceš, ale já moc dobře vím, že ve skutečnosti ti nechybí jenom na těle, ale i tvá ZLÁ dušička už přišla o hlavu a tu ti jen tak někdo zpátky nepřišije, heč.

Pietro, co jsem slyšela, tak ty jsi takový náš chcípáček, kterého by určitě přeprala i malá holčička :D
Which one of you figures that you could take me in a fight, if it came to it? Hx +2

Tettigono, jak bys nemohla věřit tak sladkému andílku, jako jsem já? A vždyť toho máme spolu tooolik společného, hihi :cheers:
For the characters you can trust, write Hx-1.
A pšt, něco ti prozradím. Ostatní tě mají za poloprůhlednou, ale já moc dobře vidím, že se tu mezi námi ve skutečnosti vznáší jenom tvoje temná, ZLÁ půlka. Tu DOBROU totiž už sežral les.

Tharagavverug, já si tu teď poletuju s tvými bývalými křídly a náramně mi seknou $D Jestli tomu chceš říkat krádež, říkej $P
Which one of you has betrayed or stolen from me? Hx +3


Fanečko moje nejmilejší, jsem se rozhodla, že když už mám Sueino srdíčko a ty její mozeček, budeš moje nejvíc nejlepší kamarádka :kiss: A tak tě prosím o highlight.


No a jináč jsem se panem Filutou dlouhatánsky radila o té MOCI, kterou tu všichni rozhazujete do světa. A usoudili jsme, že já nikomu žádnou nedám a radši si ji strčím do prasátka, a basta $D
Na lifestyle nedávám nic.
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Igor Bohatýr »

Tharagavverug, ze starých časů se známe, proto se tě ptám, jakým způsoběm bych měl teď páchat ZLO, když jsem na tom taklhe?

Ve stylu Doragonově prosím o Hx.

"Co s těmi všemi krámy, co je máme ve Věži?"
"Co se ti líbí, Zubino, si nech, zbytkem zvelebíme Věž."
"To nám toho moc nezbyde."
"Jednou matka rodila... však to znáš, ne?"
"Ne."
"Igore, krollka má pravdu."
"Tak dobře. Něco si necháme."

Jeden Barter jde do životního stylu
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Jelikož jsem socka, dám do stylu ten jednu moc co udělá vesnice a jeden syslím. No chci aby mě poznal i někdo jiný než má matka. Prosím kohokoliv:) co se týká tý malý holky, má srdce mé sestry a křídla matky. No je mi sympatická. Rád jí pozvu na uspávací té o půl páté ráno....
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Fanka »

Gwílo .... ty chceš být Fančina kamarádka? Fanka je divná a zajímají ji divné věci, tak to zkus taky třeba.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti