Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Pietro von Holzkladde
Obrázek
Pietro byl v mládí velice zakřiknutý chlapec. Ono taky pokud se narodíte jako silně intelektuálně založený chlapec někde v zapadlé vesnici, to není moc dobrý start do života. Obvzlášť pokud váš strýc Vlad kraluje všemu možnému a vyznává spíše sílu fyzickou a hrubou. Dostalo se mu trocha toho dvorního vzdělání, takže umí obstojně číst, psát, počítat, tanec na několikero způsobů a hlavně vytříbil hbitost jazyka. Nejvíce se o to zasloužila mladičká Adriana. Tu bezmezně miloval.
Nevadilo jí, že si denně dává několikero šálků horké krve, ani to, že pohrdal krví zvířecí a preferoval výhradně domácí panenskou. Slíbila mu věrnost. Cítil se na vrcholu blaha, i byl ochoten stát se vegetariánem. Jenže ouha. Při zásnubách potkala Adriana Vlada. Láska z toho byla až za hrob. Jediné co nebohému Pierovi zbylo je zlomené srdce, vyhozený šašek, protože králi řekl to podstatné, jako smrt, kletba rodinného klanu, kdy nikdo z nich nedokáže zemřít.
Jak se on provinil? Sakra? Nijak. Bohužel je už poslední v rodu. Ta nesmrtelnost se ukázala jako oříšek. Aby se život prodlužoval bylo třeba neustále pít krev. Navíc jemu se ženská strašně zhnusila, tak často po své dávce trpěl tak, že nakonec pil jen jednou za měsíc při úplňku šálek. Než se objevil Lestin. zamiloval se znovu. Bohužel ani tento švarný jinoch neměl pochopení. Jeho mdlý výraz si ale již mladý pán Trosek, jak si překřtil ten hrádek, kde dneska bydlí, ho doprovází stejně jako šašek. Vtipy na téma smrt, že je to slovo nejkratší ho sice nerozesmějí, ale aspoň někdo mezi tou masou tupých husiček.
On mu nikdo neřekl, že když vysaje tu nánu, tak se z ní stane taková nudná tupá naivní maso. Takže tak si žije. V Troskách s padající omítkou, mnoha polonahýma ženskýma v různým stádiu tuposti a rozkladu, šaškem a Lestinem, jeho osobním milencem.

Vzhled
Mladý silný muž s nadstandardním vybavením v kalhotech. Luxusní obleční, potrpí si dobře připravený šálek krve a inteligentní popovídání při měsíčku.

Staty
Cool=+1(0+1level)
Hard+2
Hot+2 (1+1level)
Sharp +1 (-1+2level)
Weird+2 (+1 +1 za smrt)

Expy, Level
Level: 6
[x][][][][]

Harm
-4, jsem na 10

Výbava
* jeden rozpadající se hrad plný naivních žen a pár chlapců.
* vesnice Ustraš v podhradí
* ve sklepeních manufaktura na výrobu lákadel (parfémy, mýdla, tinktury) hlavně pro ty nebožáky, abychom je podle specifckého smradu našli
* luxusní společenské šaty
* luxusní cestovní šaty
* kord (2-HARM)
* luxusní černý sametový kočár
* brnění z utkaných stříbrných nitek pavučin sbíraných za svitu měsíčku v elfích doupatech (1-ARMOR)

Moc
2-BARTER - moc nad dušema a životem nebohých obětí.

Životní styl
-1-BARTER sleva (jako Hardholder mám Establishment)
+2-BARTER mě stojí luxusní žití a přísun stravy
= celkem platím 1-BARTER

Vztahy
Tettigona (+3 hx)
- ta kráva mi ukradla moji cennou oběť. Jako vypadala, že má rozum, ale pak mi ji vyfoukla. Po dlouhé době jsem se těšil na ženu. ty její oči, ta krční tepna... Nesmí mi na oči, dokud neodčiní to co udělala. Nejraděj bych vycucal jí.

Fanka (+1 hx)
- slyšel jsem, že je chytrá. To mě láká ochutnat její krev. Bude taky tak krásně horká a šumět na jazyku?

Tharagavverug (+3 hx)
- studená krev. To je výsada. Navíc je modrá. Kdo to kdy slyšel. Toho musím někdy nalákat na dýchánek o páté. zapomn2l bych na jeden rest. Chodit mi žrát bylinky to se nedělá.

Solfernus (+2 hx)
- drahý doktor. Podobně jako já se stará o duše. Nejde mu věřit jazyk mezi zuby, ale když je třeba odklidit něco nepovedeného, či když už tě nudí, tak duše i když blbý bere.

Rakša (+3 hx)
- tak tahle kočka mi nesmí na práh. Leda mrtvá a natažená na prkně.

Doragon (+1hx)
- pomohl mi ve svrabu, mám mu být zavázán.

Tahy
* Leadership: when you have to order your gang to advance, regroup, hold position,
hold discipline, or put their damn backs into it, roll+hard. On a hit, they do it. On a 10+,
they snap to; take +1forward. On a miss, they do it, but you’ll hear about it later.

* Wealth: If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the
session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of
the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold
is compromised or your rule contested, your hold is in want. e precise values of your
surplus and want depend on your holding, as follows.

Holding
By default, your holding has:
* 75-150 souls.
* for gigs, a mix of hunting, crude farming, and scavenging (surplus: 1-barter, want: hungry).
a makeshift compound of concrete, sheet metal and rebar. Your gang gets +1armor when 􀃫ghting
in its defense.
* an armory of scavenged and makeshift weapons.
* a garage of 4 utility vehicles and 4 specialized battle vehicles (detail with the MC).
* a gang of about 40 violent bastards (2-harm gang medium unruly 1-armor).

Choose 4:
* your population is large, 200-300 souls. Surplus: +1barter, want: +disease.
* for gigs, add a manufactory. Surplus: +1barter, want: +idle.
* your gang is well-disciplined. Drop unruly.
* your armory is sophisticated and extensive. Your gang gets +1harm.
* your gang is large instead of medium, 60 violent bastards or so. - level
And choose 2:
* your population is lazy and drug-stupored. Want: +famine.
* your population is decadent and perverse. Surplus: -1barter, want: +savagery.
Naposledy upravil(a) pietrovonholzkladde dne 21. 2. 2018, 08:02, celkem upraveno 20 x.
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Hrad Trosky
Původně se tohle místo jmenovalo cosi jako Bába, pak Čertova pec. Někdo tvrdí, že to byl významný bod pro ochranu kupců a města pod ním. Pravdou je, že to je ruina. Severní věž jako jediná stojí celá a dá se obývat. Jižní křídlo je dobrý tak přes konec jara, léto, kus podzimu. Jak napadne sníh, začne do něj táhnout. U vstupní brány na nádvoří je nízká budova, kde se po schodech dá sejít do rozsáhlých sklepení.
Původně jsme zde chtěl mít pivnici, jak mi radil dávno při jedné návštěvě jeden kupec Paľo. Vykřikl nadšeně teda to je veliká pivnice, ale pak už moc nadšený nebyl, když jsme strávili týden líbánek na každém kousku. Na konci byl spíš mraženej z tý zimy a pivo já stejně nerad. Tak se tu udělala postupně dílna na výrobu parfémů. Smrad a teploučko.

Obyvatele Trosek
Obrázek
Živých konzerv není nikdy dost. taky někdo musí chodit dolu a zařizovat věci, obchody. Lestin je hňup takže je třeba občas ho dobře motivovat. Kdyby se náhodou někdo snažil vloupat do našeho hnízdečka, tak je tu cca 20 žen a 5 mužů. každý ví, že tu bude sloužit, chránit mě. Někdo za to platí prací, někdo prcinou někdo krví.

Ustraš
Taky vtipný název. Původně mi bylo jako novému pánovi řečeno, že prý to znamená U Strašidla. Chtěl jsme to přejmenovat na Pietroštad nebo Pietrouin, ale ti mrzký lidi byli proti. Tak jsme jim řekl, dobře, sice tu není širokodaleko jediný strašidlo, ale čerto to vem. Říkejte té díře jak chcete, ale já požaduji jako daň každý měsíc novou dívku. Zprvu se snažili a když viděli, že ji vracím po čase zpět tak se už ani tolik nebáli. Ona sice nebyla už kandidátka na myslitelku roku, ale kydat hnuj, dojit kravu, podržet statkáři na seně mohla a vše bylo cajk.
Nejvíc mě nasrali, když si pozvali tu tlupu dobrodruhů. Jako ten válečník ještě dobrý, rána na solar kordem a barbar se skácel jak souška. Ovšem ta elfí čarodějka. No jak mě škvařil ten její oheň tak za každou jizvu bylo třeba potom připomenou vzpurnému lidi, kdo je pánem. její ožrané hlava dodnes zdobí vstupní bránu, stejně jako toho hobitího čmuchala. I když to byl Lestin. Ten perverzní patosled ho nejprve využil jako má oběť a pak zabil zezadu, když se ohnul pro upadlou dýku. Oběť? Nutí ho snad někdo každý týden jít a leštit kliku?
Jo ta kouzelnice mi před smrtí vyzradila jedno tajemství. prý ji nepadla dobře nějaká kostka či co, když mě odvracela., Její vystrašená krev sotva kapala z krčku. Šeptala cosi o dvou nulách a fatáalním neúspěchu. Špetal jsme ji slova na uklidnění. Smrt je jenom začátek. Pár slov, pár doušků té krve laňky. Bylo jí sotva 300 let. Ňadérka v rozpuku, krev vonící po bylinkách a hvozdu s troškou máty a divoké šalvěje. Uvažoval jsem, že bych si ji nechal jako Lestina. Vzpomněl jsem si na Adrianu a to byl její konec. Utrhnul jsme jí vzteky hlavu a tělo hodil do podhradí na káru a poslal dolů.

Lestin
Obrázek
V deseti letech už věděl, že není normální. Lákalo ho tajemeno, kulty a hlavně jiní chlapci. Setkání bylo osudové. Viděl mě při jedné choulostivé situaci, kdy jsem se oddával zakázanému. Pojídal jsem na jednom večírku opit divotvorným nápojem ab'int od elfů hodokvasu z hrušek a zelí. Od tý doby mě drží za koule a vyhrožuje, že půjde s pravdou ven u mých příbuzných. No vlastně to už zkusil. Možná proto mu chybí jedno ucho. Strejda Vlad mu jej vzteky utrhnul a ještě má ošklivou jizvu nad zadní půlkou. To jak jej tou svou kovanou botou do prdele kopl, když ho vyhazoval z hradu. No přitáhnul zpět se ztaženým ocasem, bylo mi ho líto, i když vypadá jak nočník, pořád má něco do sebe.
Naposledy upravil(a) pietrovonholzkladde dne 29. 12. 2017, 23:55, celkem upraveno 1 x.
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Černý dostavník
https://orig00.deviantart.net/fba8/f/20 ... 571dcd.jpg

Pohřební povoz

Speciální upíří bojový kůň zvaný Nakopka
Obrázek
Speciální dar od strýce Horymýra. potomek jeho slavného Šemíka. Žere na sto mil spolehlivě jen litr krve a je ochoten spokojit se s krví ovčí či husí... Na hradě o něm neví téměř nikdo. Teda Jednou Pietro svěřil, co za těma zamčenýma dveřma je, Gormal.
* MASSIVE 1
* HANDLING 0
* SPEED 2
* ARMOUR 2
pokud je použit v boji dokáže kopat a kousat za 2-HARM.

========= již nemám=======
Rakša bude mrtvá za Vraníka....
koník Vraník
https://dncache-mauganscorp.netdna-ssl. ... mbnail.jpg
Bujný společník pro samostatné jízdy nocí. Unese jezdce i oběť.
* MASSIVE 1
* HANDLING 0
* SPEED 1
* ARMOUR 1

zimní sáně
Obyčejné k zápřahu za koně. vhodné tak pro čtyři pod kožešinou..
Naposledy upravil(a) pietrovonholzkladde dne 29. 1. 2018, 21:11, celkem upraveno 2 x.
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Gang upírek a upírů
Obrázek
Skupinu vede první upírka Grahamida. Sama o sobě je dost drsná a krvežíznivá. Momentálně není zatím ambice z ní dělat další pc. Jedná za celý gang.

Gang má staty:
* 3-HARM zbraně
* 1-HARM drápy
* 1-ARMOR brnění
* 2-ARMOR při obraně hradu
* velikost medium
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Sezení II
Harm
10:00 asi stabilní
za vyléčení 2 dávám 2-BARTER

Živobití
co panství dá, 1-BARTER

HX
Rakša (+3 hx)
- tak tahle kočka mi nesmí na práh. Leda mrtvá a natažená na prkně.

Doragon (+1hx)
- pomohl mi ve svrabu, mám mu být zavázán.


Gang
Large, 3-HARM, 1-ARMOR, momentálně MEDIUM 0-HARM, MEDIUM 4-HARM

Projekt
stavba vrhače sítí proti letícímu nebezpečí na hrad. Z obrovské balistu připomínajícího zařízení dojde k vystřelení projektilu, který vynese silnou provazovou síť se závažíma a nepřítele kroužícího na obloze má chytit a dostat na zem. Obsluha je minimálně 2ma lidma. Pokud ji používá 1, DSuF
3 S-HARM, LONG, SLOW.
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Chopper ex. Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Sezení III
Život je změna a když začala být horká půda na hradě je třeba zmizet v podhradí. Měním život pohodlí hradního pána za nepohodlí desperáda.

Deník:
Staty
Cool=+1(0+1 level)
Hard+2
Hot+2 (1+1 level)
Sharp +1 (-1+2 level)
Weird+2 (+1 +1 za smrt)

Hardholder
— get +1hard (max hard+3)
— get +1weird (max weird+2)
x get +1cool (max cool+2)
x get +1hot (max hot+2)
x get +1sharp (max sharp+2)
x choose a new option for your holding
x choose a new option for your holding
— erase an option from your holding
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
----------------------------------------------------------------
X get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

[ ] -1 HARD
[x ] +1 WEIRD
[ ] Change to a new playbook

Tahy
* Leadership: when you have to order your gang to advance, regroup, hold position,
hold discipline, or put their damn backs into it, roll+hard. On a hit, they do it. On a 10+,
they snap to; take +1forward. On a miss, they do it, but you’ll hear about it later.

* Wealth: If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the
session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of
the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold
is compromised or your rule contested, your hold is in want. e precise values of your
surplus and want depend on your holding, as follows.

Chopper
— get +1hard (max hard+3)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— get +1weird (max weird+2)
— get +1weird (max weird+2)
— choose a new option for your gang
— choose a new option for your gang
x get a holding (you detail) and wealth (za změnu denníku konverzí Hardholdera)
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
----------------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
x choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

[ ] -1 HARD
[ ] +1 WEIRD
[ ] Change to a new playbook

Tahy
* Pack alpha: when you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3.
On a 7–9, choose 1:
• They do what you want (otherwise, they refuse)
• Thy don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
• You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

* Fucking thieves: when you have your gang search their pockets and saddlebags for
something, roll+hard. It has to be something small enough to fit. On a 10+, one of you
happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have
something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice.
On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole
it from you.

Expy, Level
Level: 6, [x][x][x][x][x][x][x][x]
* jeden ze session 2
* pietro:2D6+2 → 12(5 +5 + 2)#hot manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 5(1 +2 + 2)#weird open your brain exp
* pietro:2D6+2 → 10(2 +6 + 2)#weird - open your brain
* pietro:2D6+2 → 8(5 +1 + 2)#hot - manipulate
* pietro:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#hot manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 11(4 +5 + 2)#weird - oyb - exp
* pietro:2D6+2 → 4(1 +1 + 2)#hot manipulate - exp
:: vybráno na Advanced tahy: Go Aggro, Read a Sitch a Read a Person.

Level: 7, [x][x][x][x][x][x][x][x]
* pietro:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#hot - manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#hot - manipulate
* pietro:2D6+2 → 11(3 +6 + 2)#hot - manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)#hot manipulate - exp
* pietro:2D6+1 → 9(3 +5 + 1)#hot manipulate - exp
* Pietro:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#hot manipulate Armhand - exp - manipulace vlastního gangu, jsi padlý na hlavu Pietro, škrtám
* pietro:2D6+2 → 13(6 +5 + 2)#weird - oyb
* pietro:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#hot manipulate Tharaskal - exp
* pietro:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#weird oyb
:: doposud nevybrán

Level: 8, [x][][][][][][][]
* pietro:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#weird - oyb - exp

Vztahy
Tettigona (+3 hx)
Tharagavverug (+3 hx)
Solfernus (+3 hx)
Rakša (+3 hx)
Fanka (+1 hx)
Doragon (+1hx)

Harm 11:00 nestabilní

Hightlight: weird, hot

Životní styl:
dávám poslední 1-BARTER

Vybavení:
* kord (2-HARM HAND)
* brnění z utkaných stříbrných nitek pavučin sbíraných za svitu měsíčku v elfích doupatech (1-ARMOR)

Moc:
na začátku 1-BARTER, vydán za živobití, 1-BARTER jako SURPLUS
1-BARTER - moc nad dušema a životem nebohých obětí.

Obrázek
Pohřební povoz:
2-MASSIVE 1-ARMOR ( posádka jede v rakvi ) 1-HANDLING 0-SPEED

Obrázek
Gang - utekl po neúspěšném pack aplha:
* SMALL GANG, 3-HARM 1-ARMOR, disciplined
* your gang’s well-armed. +1harm.
* your gang’s well-disciplined. Drop savage.
* your gang’s bikes are in bad shape and need constant attention. Vulnerable: breakdown


Gang 2:
* small gang, 2-HARM, 0-ARMOR
* docasny gang z mrtvych vesnicanu ustrase s videlma
Blatno
Blatno
Holding - vesnice Blatno:
Default:
• 60–80 souls
• for gigs, scavenging, crude farming, and some minor trade (surplus:
1-barter, want: anxiety)
• a relatively secure house or small compound

Choose 2:
• for gigs, add some technical expertise or trade in some particular valuable commodity. Surplus: +1barter, want: +idle.
v Blatnu žijí nejlepší rybáři v okolí a prodávají nejlepší ryby
• your population is tiny, 20–25 souls. Remove want: anxiety.
Blatno je malá vesnice, co se sama uživí a nemá strach o svojí budoucnost

Choose 1:
• your holding owes protection tribute. Surplus: -1barter, want: +reprisals. - Blatno odvádí tribut Sue na hrad, aby mělo klid od její hrůzovlády
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: Pietro von Holzkladde - Upír (Hardholder)

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Sezení IV.
No bydlet v zapadlé vsi v bažině žádná sláva. Grahamida chodí na plky s Jagulou, co skvotuje tu své K.F.C. (kurna fakt cože?) dům u nás ve vesnici. Na krku dvě neustálé hladové děti, nedostupnost nové krve a dívek, cejch dračí matky je horší jak lepra

Deník:
Staty
Cool=+1(0+1 level)
Hard+2
Hot+2 (1+1 level)
Sharp +1 (-1+2 level)
Weird+2 (+1 +1 za smrt)

Hardholder
— get +1hard (max hard+3)
— get +1weird (max weird+2)
x get +1cool (max cool+2)
x get +1hot (max hot+2)
x get +1sharp (max sharp+2)
x choose a new option for your holding
x choose a new option for your holding
— erase an option from your holding
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
----------------------------------------------------------------
X get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

[ ] -1 HARD
[x ] +1 WEIRD
[ ] Change to a new playbook

Tahy
* Leadership: when you have to order your gang to advance, regroup, hold position,
hold discipline, or put their damn backs into it, roll+hard. On a hit, they do it. On a 10+,
they snap to; take +1forward. On a miss, they do it, but you’ll hear about it later.

* Wealth: If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the
session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of
the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold
is compromised or your rule contested, your hold is in want. e precise values of your
surplus and want depend on your holding, as follows.

* Hypnotic: when you have time and solitude with someone, they become fixated upon
you. Roll+hot. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 2. they can spend your hold, 1 for 1, by:
• Giving you something you want.
• Acting as your eyes and ears.
• Fighting to protect you.
• Doing something you tell them to.
For NPCs, while you have hold over them they can’t act against you. For PCs, instead, any
time you like you can spend your hold, 1 for 1:
• they distract themselves with the thought of you. they’re acting under fire.
• they inspire themselves with the thought of you. they take +1 right now.
On a miss, they hold 2 over you, on the exact same terms.

Touched by Death

Chopper
— get +1hard (max hard+3)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— get +1weird (max weird+2)
— get +1weird (max weird+2)
— choose a new option for your gang
— choose a new option for your gang
x get a holding (you detail) and wealth (za změnu denníku konverzí Hardholdera)
x get a move from another playbook
— get a move from another playbook
----------------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
x choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

[ ] -1 HARD
[ ] +1 WEIRD
[ ] Change to a new playbook

Tahy
* Pack alpha: when you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3.
On a 7–9, choose 1:
• They do what you want (otherwise, they refuse)
• Thy don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
• You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

* Fucking thieves: when you have your gang search their pockets and saddlebags for
something, roll+hard. It has to be something small enough to fit. On a 10+, one of you
happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have
something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice.
On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole
it from you.

Expy, Level
Level: 7, [x][x][x][x][x][x][x][x]
* pietro:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#hot - manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#hot - manipulate
* pietro:2D6+2 → 11(3 +6 + 2)#hot - manipulate - exp
* pietro:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)#hot manipulate - exp
* pietro:2D6+1 → 9(3 +5 + 1)#hot manipulate - exp
* Pietro:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#hot manipulate Armhand - exp - manipulace vlastního gangu, jsi padlý na hlavu Pietro, škrtám
* pietro:2D6+2 → 13(6 +5 + 2)#weird - oyb
* pietro:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#hot manipulate Tharaskal - exp
* pietro:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#weird oyb
- beru si hypnózu od jiného deníku

Level: 8, [x][x][x][x][x][x][x][x]
* pietro:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#weird - oyb - exp
* pietro:2D6+1 → 5(3 +1 + 1)#sharp - read a person
* pietro:2D6+1 → 5(1 +3 + 1)#sharp - read a sitch - exp
* pietro:2D6+1 → 4(1 +2 + 1)#sharp read a situation - exp
* akceptace - https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 27#p548725
* pietro:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#weird - open your brain
* https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 60#p549958
* pietro:2D6+1 → 11(6 +4 + 1)#sharp - read a sitch - exp
- beru tah Touched by Death a možnost augury

Level: 9, [x][x][][][][][][]
* https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 66#p550464
* exp za přetočení Hx s Tettigonou

Vztahy
Tettigona (+1 hx)
Tharagavverug (+3 hx)
Solfernus (+3 hx)
Rakša (+3 hx)
Fanka (+1 hx)
Doragon (+2hx)

Harm
[x]00:00
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

Hightlight:
* sharp, weird

Životní styl:
dávám 1-BARTER

Vybavení:
* kord (2-HARM HAND)
* brnění z utkaných stříbrných nitek pavučin sbíraných za svitu měsíčku v elfích doupatech (1-ARMOR)

Moc:
na začátku 1-BARTER, vydán za živobití, 2-BARTER jako SURPLUS
pietro:2D6+2 → 11(3 +6 + 2)#hard - majetek
k dispozici:
2-BARTER - moc nad dušema a životem nebohých obětí.
+ 1-BARTER - https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 27#p548725
nyni 0 - utraceno za leceni u Jagus

Obrázek
Pohřební povoz:
2-MASSIVE 1-ARMOR ( posádka jede v rakvi ) 1-HANDLING 0-SPEED

Obrázek
Gang:
* small gang, 2-HARM, 0-ARMOR
HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

Gang (vesničani):
* MEDIUM 2-HARM 0-ARMOR
HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

blatno.png
Blatno
Holding - vesnice Blatno:
Default:
• 60–80 souls
• for gigs, scavenging, crude farming, and some minor trade (surplus:
1-barter, want: anxiety)
• a relatively secure house or small compound

Choose 2:
• for gigs, add some technical expertise or trade in some particular valuable commodity. Surplus: +1barter, want: +idle.
v Blatnu žijí nejlepší rybáři v okolí a prodávají nejlepší ryby
• your population is tiny, 20–25 souls. Remove want: anxiety.
Blatno je malá vesnice, co se sama uživí a nemá strach o svojí budoucnost

Choose 1:
• your holding owes protection tribute. Surplus: -1barter, want: +reprisals. - Blatno odvádí tribut Sue na hrad, aby mělo klid od její hrůzovlády
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti