[META] MC pro Tettigonu

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Prosím náhodného kolemjdoucího, aby v roli jednoho ze dvou MC rozhodl, jak dopadne můj MISS při útoku na Solferna.

* Bude-li táhnout MC Pán Dobra, bude to skrze některou z přítomných hrozeb.
* Bude-li táhnout MC Centrální Mozek Zla, bude to on sám, kdo provede příslušný tah.

Co se stane?
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Sarsaparillos »

... náhodný obyvatel Vysoké, který se nebál vystrčit hlavu z okna a pohlédnout na náves ...

I takovému neznabohovi, jako jsem já, přišla ta chvíle ve všech ohledech skoro až posvátná. Kouzlo okamžiku a provádění nepochopitelného rituálu všemi těmi cizinci přeruší hysterický výkřik "Vražda! Smrt! Zabití!" z koutku vesnice. Na zemi tam vidím válejícího se asi tak stoletého vetchého stařečka a nad ním stojící poloprůhlednou ženu se zakrváceným mečem v ruce a zmateným výrazem v očích. Vypadá, jako by vůbec nechápala, na koho právě zaútočila.

Dědeček se zmítá v prachu, drží se střídavě za břicho, hlavu, holeně i kotníky a pronikavě křičí na celou náves: "Hnus! Podpásovka! Bodnutí mimo hru! Kdo jste se koukal? No přece to tak nenecháte? Kde je nějaký zasloužený trest?!"

První se z magické obřadní skupiny odpojí trojice dobrodruhů a vykročí se zbraněmi v rukou k ženě.
"Cos mu to provedla, bezbrannému chudákovi?" křikne na ni elfka v zeleném.
"Tobě nestačilo dostat na budku v podzemí?" přidá malá hobitka.
"Už loni jsme se zbavili jedné lesní tyranky a tebe se také nelekneme!" přidá mladý hraničář.

Tettigono, Solferna tvůj útok jen škrábnul (1-HARM), čehož on využil proti tobě: změnil svou podobu a sehrál neskutečný tyátr, který zatím vyprovokoval k činu jen dobrodruhy. Co uděláš?
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Fanka »

* Jak z té šlamastiky nejlépe vyklouznout?

Tettigono, rozhodně nejbezpečnější je vtáhnout do toho konfliktu Fanku a pak se vytratit.

* Kdo z hrdinů to teď vede?

Jirak, kráčí vpředu a vypadá více než spravedlivě rozhořčen.

* A kdo je největší slabinou té skupinky

Lusiel, ta má nevyřízené účty s Fankou, takže si teď všímá možná víc jí než tebe.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Játy brání tomu, aby se za mnou někdo dostal.

Hodil 6 na Seize by force.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Jsem WEIRD. Prosím náhodného kolemjdoucího Pána Dobra o stat druhý highlight.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Tohle jsem zahlédl v metakomunikačním kanále a tak to tedy bude.

pietro: Tettigona, rikejte mi Xena :D
pietro: tetka je tak zocelena timhle krajem, ze je jasny hard :D
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Pomáhám Fance s jejími projekty, zejména těmi psychickými a plně se spoléhám na to, že mě ochrání před nepřízní osudu i válkou.

Tak co, zasáhne mě některá z hrozeb (všechny už někomu vykopnuly, tak se můžete inspirovat, jak jsou v tomto sezení stylizované - nebo to napsat jen tak a PánDobra to přestylizuje)?

Nebo na mě PánDobra nemá čas a s mým osudem zamává Centrální Mozek Zla?


Prosím náhodného kolemjdoucího, aby mi vykopl.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tharagavverug »

Vaš-kchů ve svém deníku plném šílených textů a obscénních kreseb píše:Viděl jsem nejlepší hlavy své generace zničené šílenstvím, hystericky obnažené a o hladu, vlekoucí se za svítání podzemními chodbami,

nekromantky s andělskými hlavami, celé žhavé po prastarém nebeském kontaktu s hvězdným dynamem ve strojovně noci,

které odhalily mozky Nebesům a spatřily mohamedánské anděly, jak se potácejí prozřelí po střechách věže.

Tettigono, na Posednou přilétají dva andělé. Rudý snad hledá Fanku, fialový se podíval tvým směrem. I když si jsi téměř jistá, že tě nemohl vidět, vykročil přímo proti tobě. Kde jsi a hlavně - co děláš?
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Sarsaparillos »

Návod k použí fialově žhnoucího luku anděla Bowaela píše: Pozor! Zbraň obsahuje malé části. Chraňte před dětmi do tří let věku.
Zbraň je svatá a jako taková může způsobit následující nežádoucí účinky: Bolest hlavy, třes rukou, rozmlžené vidění, nutkání nocovat na stromech.

Základní komponenty:
- Dřevo z nektarem nasáklého stromu
- Tětiva upletená z knírů čerta
- Pružinky, kolečka, šroubky a matičky

Pozor, bonus! Objednáte-li si u Nebeské Kovárny do dvou týdnů sadu průrazných šípů vyrobených z peří vyřazených andělů a přiložíte-li doklad o koupi tohoto luku, dostanete na šípy patnáctiprocentní slevu!
Poznámka: Sleva se nezapočítává do poštovného a nevztahuje se na již zlevněné výrobky.
Tettigono, chceš skoro stejný luk, jako má tady fialový anděl Bowael. Musíš tedy sehnat:
- Dřevo ze stromu nasáklého krví
- Tětivu upletenou z vlasů víly
- Pružinky, kolečka, šroubky a matičky
- Na průrazné šípy to chce navíc peří anděla.

Ve Fančině skladu jsi už našla dostatek toho drobného borčusu a taky v bedně ležící mezi kyselinou, šipkami a sťacím víkem i tětivu z vílích vlasů v hodnotě 1-MOC (Fančin miss - Fanko, jsi o 1-MOC chudší). Tětivu můžeš použít do luku, nebo si ji nechat jako MOC a sehnat si někde jinou.

Nebeský rozkaz č. 05-06/765 píše:Úkol: Naverbovat držitelku Překvapení do služby JOBovy a překvapit s její pomocí staro-nová pseudo-božstva zdržující se u Strážné.
Způsob provedení: Dle uvážení. Nenechat se překvapit.
Termín dokončení: Východ slunce 23. šestince léta jóba 765
Tettigono, anděl za tebou letí skutečně zejména kvůli tvému meči a bude se tě snažit zlanařit na tažení proti starým bohům. Co uděláš?
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Fanka se k pronásledování zlodějky Tetky nepřidala.

Prosím tedy náhodného kolemjdoucího, aby určil, kde mě andělé doletí a co mi chtějí.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Sarsaparillos »

... bitva západně od Trosek ...

Tettigono, tvá vypůjčená wyverna přeletí náhorní plošinu s Vysokou a místo do Strážné zamíří dolů k řece. Krouží nad probíhající bitvou a ačkoliv by se ráda dole nažrala z padlých a raněných, bitevní vřava jí zatím dostatečně drží zpátky.

Doletěli tě ale dva andělé, kterým se tě i v tomhle počtu daří obklíčit. Mají tasené zbraně a nevybíravě ti předkládají svou žádost o ruku.

Každopádně se musíš rychle rozhodnout - tady jsi na ráně jak od andělů, tak od armád u řeky.

Tettigono, můžeš zkusit povzbudit wyvernu a slétnout s ní dolů. Můžeš se také zkusit probít skrz anděly, nebo udělat něco jiného. Co děláš?
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

5 na DSuF, když mi fikají pacičku ...
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Sarsaparillos »

Tettigono, Archanděl Swordael máchl svým rudě žhnoucím mečem a - fik - hmotná či nehmotná, ruka se oddělila od těla jen to zasyčelo (1-harm AP) a spadla někam dolů mezi vojáky.
Klauzule o kumulativních trestech v sekci o nedovoleném obohacení píše: Podá-li ti prst, usekni mu celou ruku.
Podá-li ti ruku, usekni mu obě.
Tettigono, když andělé zjistili, že jsi se krom Fančiných věcí neprávem obohatila i o wyvernu, navýšili trest na obě ruce a čekají, až tak ochotně nastavíš i tu druhou. Co uděláš?
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Tettigona »

Nabídla jsem i druhou packu a taky to nebylo moc fajn (DSuF za 5).

Tak jsem navíc otevřela mozek (OYB za 9).
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] MC pro Tettigonu

Příspěvek od Sarsaparillos »

Tettigono, tvou zbloudilou mysl zachytí a přitáhne řinčení mečů, údery do zbrojí, rány a kopance.

V temném lesíku spolu bojují dva muži. První je oděn celý v bílém, spanilý je jako anděl a nese symbol slunce. Druhý nosí černou, na hrudi rudé znamení krve a čiší z něj ZLO. Lítá bitva rychle eskaluje.

Andělský rytíř provede úskok, kryt mečem a usekne temnému muži ruku.
"To je jen škrábnutí!" zakřičí temný rytíř a zaútočí.

Rytíř v bílé vyprovokuje soka k útoku, ustoupí a usekne mu druhou ruku.
"Jenom povrchové zranění," zvolá temný rytíř, "srabe!"

Bílý rytíř se nechá několikrát nakopnout a poté jedním sekem utne soupeři levou nohu.
"Tak za to tě ztrestám, jsem nepřemožitelný!"

Černý rytíř několikrát poskočí na zteč, načež mu je useknuta i druhá noha.
"Nazveme to remízou?"

V rytmickém klapotu podkov odjíždí andělský rytíř do hlubin lesa.
"Vrať se a ukoušu ti nohy!" nese se za ním temná hrozba, s jejíž ozvěnou se ztrácí i tvá vize.

Tettigono, zdá se, že není vždycky důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Co uděláš?
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti