Tettigona - Paní lesa (Macaluso) [/ Battlebabe / Hocus]

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Tettigona - Paní lesa (Macaluso) [/ Battlebabe / Hocus]

Příspěvek od Tettigona »

Tettigona - Macaluso

skřet Graukukhoppas
Obrázek
Staty:
* COOL+1
# HARD+2
* HOT-1
* SHARP+1
# WEIRD+2
* Graukukhoppas je členem Doragonovy osady
* Graukukhoppas má ve svém vybavení:
-- rhugh-byový míč (3-HARM CLOSE MESSY)
-- rhugh-byovou zbroj (2-ARMOR)
* Graoukukhoppasova MOC je 2-BARTER

mladá žena Kobylka
Obrázek
* COOL+1
# HARD-1
* HOT+2
* SHARP+1
# WEIRD+2
* Kobylka má včelí úly a včely v nich jsou divoké, rojící se malé bestie, které ji opravdu milují.
* Kobylka má přístup do Jaguliny chaloupky a smí ji používat jako ošetřovnu.
* Kobylka je Jagulina milenka.

seržant Jesil Cekirge
Obrázek
* COOL+2
# HARD-1
* HOT+1
* SHARP-1
# WEIRD+2
* Jesil Cekirge se může volně pohybovat na území drženém Dobromilovou armádou.
* Jesil Cekirge je jeden z mála, kdo si může udělat domov v "lepších pokojích".
* Jesil Cekirge má:
-- rychlopalnou důstojnickou kuši (2-HARM CLOSE AREA LOUD)
-- důstojnickou uniformu (1-ARMOR)


Původní Tettigoniny staty:
Staty:
* COOL+1
# HARD-1
* HOT+1
* SHARP+1
# WEIRD+2

Moc:
1-BARTER
Její mocí je síla je les, který stráží. Když nechá vesničany sbírat v lese beztrestně klestí a lovce skolit nějakou tu srnu či divočáka a dostává za to od nich to, o co si řekne, moc lesa tím ale slábne.
Naopak když donutí vesničany lesu obětovat, pocestné uctívat ho a nebo komukoliv ukáže věšteckou sílu, kterou ji les dává, moc lesa sílí a stoupá.

Vývoj:
— get +1weird (max +3)
— add someone to your secret society
— add someone to your secret society
— get a new macaluso move
— get a new macaluso move
— get a car (detail)
— get 2 pieces of brainer gear
— get followers (you detail) and fortunes
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
-----------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

Výbava:
Meč "Překvapení" 3-HARM HAND
Obrázek


Vztahy:
Rakša tygrodlačice: HX+2
I když jsem v lese doma, tak vím, že les není můj. Tettigona má můj respekt. A její slavnosti jsou nejlepší, jeden nikdy neví, v co se to zvrhne.

Fanka nekromantka: HX=0
Byla jsem dobrá v tom, odhadnout, co je tahle míchačka náhodných směsí zač.
Udělala mi filtr na ZLO a já jí zaplatila jen jednou.

Tharagavverug bazilišek: HX+2
Jsem dobrá v tom, odhadnout, co je tahle přerostlá ještěrka zač.
Vyléčila mne a já za to vedla obřad k jejímu uctění.
Viděla jsem, jak si pochutnala na obětech mého velkého obřadu na usmíření lesa. A byla jsem u ní doma a viděla její proměnu v Hardholdera.

Pietro upír: HX+3
Jsem dobrá v tom, odhadnout, co je tenhle nechutný krvesaj zač.
A vyspala jsem se s ním v těle Kobylky a usmířila se za ukradenou holčinu.

Igor jezdec: HX+1
Jsem dobrá v tom, odhadnout, co je tenhle bezhlavý bloumal zač.

Solfernus čert: HX+1
Jsem dobrá v tom, odhadnout, co je tenhle vyčůraný diblík zač.

Dorogan kapitán: HX+3
Tettigono, když jsme vtrhli do tvého lesa, byl to smíš zmatek. Na jedné straně tlupa skřetů s wyvernami, na druhé uctívači, zvířata, stromy i kapradí. Tváří tvář jsme se zahlédli jen letmo, krátce předtím, než jsem zavelel k ústupu. Viděla jsi roztěkaný pohled mladého skřeta, který neměl pražádnou radost z toho krveprolití. Byl vzteky bez sebe, že tě podcenil. A byl velmi zklamaný, že zklamal svůj kmen. Že slíbil nový, lepší domov, a místo toho je zodpovědný za jejich ponížení a utrpení. A když se vaše pohledy na
okamžik střetly, viděla jsi tak silnou nenávist, s jakou ses v lese ještě nesetkala. Byla to nenávist, kterou zná jenom lidský rod.
Usmířila jsem se s ním.

* Kdo z vás uctívá sílu mého lesa a následuje mne? (HX+2)
* Jednomu z vás jsem pohlédla do hlubin jeho duše. Komu? (HX+3)
* Ostatní HX+1, jsem fakt dobrá v odhadování ostatních.

Tahy:
Přízeň lesa - Fortune:
At the beginning of the session, roll+fortune. On a 10+, your followers have surplus. On a 7–9, they have surplus, but choose 1 want. On a miss, they are in want. If their surplus lists barter, like 1-barter or 2-barter, that’s your personal share, to spend for your lifestyle or for what you will.

Žádostivý výraz - Frenzy:
When you speak the truth to a mob, roll+weird. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 1. Spend your hold 1 for 1 to make the mob:
• Bring people forward and deliver them.
• Bring forward all their precious things.
• Unite and fight for you as a gang (2-harm 0-armor size appropriate).
• Fall into an orgy of uninhibited emotion: fucking, lamenting, fighting, sharing, celebrating, as you choose.
• Go quietly back to their lives.
On a miss, the mob turns on you.

Chráněná lesem - Divine protection
Your gods give you 1-armor. If you wear armor, use that instead, they don’t add.

Vidiny smrti - Visions of death
when you go into battle, roll+weird. On a 10+, name one person who’ll die and one who’ll live. On a 7–9, name one person who’ll die OR one person who’ll live. Don’t name a player’s character; name NPCs only. The MC will make your vision come true, if it’s even remotely possible. On a miss, you foresee your own death, and accordingly take -1 throughout the battle

Bohyně - Reputation
when you meet someone important (your call), roll+cool. On a hit, they’ve heard of you, and you say what they’ve heard; the MC has them respond accordingly. On a 10+, you take +1forward for dealing with them as well. On a miss, they’ve heard of you, but the MC decides what they’ve heard.

Uhrančivý pohled - Direct brain whisper projection
you can roll+weird to get the effects of going aggro, without going aggro. Your victim has to be able to see you, but you don’t have to interact. If your victim forces your hand, your mind counts as a weapon (1-harm ap close loud-optional).

Nehmotné/cizí tělo - Impossible reflexes
The way you move unencumbered counts as armor. If you’re naked or nearly naked, 2-armor; if you’re wearing non-armor fashion, 1-armor. If you’re wearing armor, use it instead.

Jako by se do země propadla - Eye on the door

Převlíkač těl - Sustaining influence
When anyone of your secret society dies, erase their information from your playbook and create a new person to replace them. Use the same secret society segment or an unused one.

Nastav druhou tvář - Martyr when you take a blow for another player’s
character, mark experience. When anyone of your secret society dies, mark experience.

Vždy připravena - Bonefeel


Následovníci:
Mými následovníky bývalo cca 20 uctívačů lesa, jde o pozůstatky hrdého elfího dvora. Mezi lidmi se šuškalo, že za svou dlouhověkost vděčí čarovným pramenům, které v lese prýštili mezi stromy a na kterých byli zcela závislí. Voda nebyla úplně zdravá, ani pro jejich těla, ani pro jejich mysl, natož pak pro jejich vztah k obyčejným lidem:
Obrázek

Když se ukázali naprosto neschopnými a otočili se proti mě, tak jsem je nechala bez milosti smést a místo nich jsem si pořídila vychytralé gobliny. Poslední přeživší stařec je zaučuje do tajů lesních obřadů a šamanismu.
Obrázek

I o vychytralé gobliny jsem ale přišla ve volbách a tak mě teď provází hejno smrtihlavů.
Obrázek

(FORTUNE+1/Surplus: 1-BARTER AUGURY PARTY INSIGHT/ Want: JUDGEMENT DISEASE)
Je to kult, pokud cestuji, zůstává ve své komunitě v lese.
+ Jsou schopni provést obřad, který mi dá moc kouzlit (+AUGURY)
+ Jsou od Tharavagerrug pořád zvyklí něco slavit (+PARTY)
+ Jsou přemýšliví a rádi diskutují (+INSIGHT)
- Ze všech svých neúspěchů viní mě: (Want JUDGEMENT místo DESERTION)
- A nejsou moc čistotní: (Want +DISEASE)

Doupě:
Mým doupětem je les, žijí v něm mí následovníci a také osadníci (Surplus: 1-BARTER GROWTH / Want: ANXIETY IDLE REPRISALS):
• 60–80 souls (zrubáno na 30-40, obnoveno po příchodu kovářů na 35-45)
• for gigs, scavenging, crude farming, and some minor trade (surplus: 1-barter, want: anxiety)
• a relatively secure house or small compound
+ for gigs, add some technical expertise or trade in some particular valuable commodity. Surplus: +1barter, want: +idle.
+ your people include eager, enthusiastic, and successful recruiters. Surplus: +growth.
- your holding owes protection tribute. Surplus: -1barter, want:+reprisals.


Les
Ač se o les kdysi dávno starali elfové a zkrotili ho jako domácí zvíře, dnes, pod mojí vládou, už má opět zpět svou divokou duši a pěšiny, které v něm kdysi vedli, znovu zarůstají mechem, kořeny a jsou zapadané kamením. Dobrodruh, který by sem zavítal, si bude muset dát pozor, aby ve spleti kořenů a větví nezabloudil, aby se mu nezaklínila noha mezi kameny, nebo neuklouzl po listí či mechu a neskončil v puklině či nabodnutý na ostré větvi.
Obrázek

V hloubi lesa stojí v korunách a kmenech stromů vyvýšená osada, obydlená starými potomky elfů. Dnes není nijak chráněná a ani starci, kteří ji obývají, nemají mnoho sil ji bránit, přesto se jí leckterý zvědavec vyhne, protože jednotlivé domy jsou přístupné jen po úzkých lávkách a schodištích, ohlodaných zubem času a proto často vratkých či rozpadajících se.
Obrázek

V samotném srdci osady stojí obřadiště, ve kterém se provádí slavnosti a uctívá les, kterému zároveň sloužím i vládnu. Uprostřed kamenného kruhu, postaveného na druidský způsob, je obětiště. Je-li les klidný nechávám mu tu bobule a houby, cítím-li neklid, podřezávám prasátka a kozy a když když les bouří, musím sehnat lidské mládě, nejlépe samičku, která se ještě nepářila, abych jej upokojila.
Obrázek

Kousek od osady je několik kouzelných pramenů. Moji elfové si myslí, že jejich pití jim dává nesmrtelnost. Já občas přemýšlela o tom, zda elfové nejsou nesmrtelní i bez pramenů a nemají u toho vypadat mladě. A zda pití téhle vody náhodou nemá na svědomí svraštělou kůži a celkovou duševní i tělesnou slabost těch mých. Ale důležité je, že mě a můj les uctívají a proto nechávám věci být. Až se jednou nějaký dobrodruh odváží až sem a napije z této vody, uvidíme, jak se věci opravdu mají. Nečekám, že se to stane brzy.
Obrázek

Když byla ještě Battlebabe:
průzračná postava mladé postavy
šat, střižený z půzračné látky a křídel smrtihlavů, zdobený bronzem
nevinný výraz v levé části obličeje, pravá je zakrytá zvířecí lebkou,
oči říkájící "Nevím, co chci, ale chci to hned!",
štíhlá postava
Obrázek
— get +1hard (max +2)
— get +1hot (max +2)
— get +1sharp (max +2)
— get +1weird (max +2)
— get a new battlebabe move
— get a new battlebabe move
— get an ally (cf; detail with the MC)
— get a gang (you detail) and leadership
X get a move from another playbook - Eye on the door
X get a move from another playbook - Vždy připravena
-----------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves


Když byla ještě Hocus:
žena mladého vzhledu,
šat, střižený ze zelené látky a svěžích listů, zdobený bronzem
nevinný výraz v levé části obličeje, pravá je zakrytá zvířecí lebkou,
oči říkájící "Nevím, co chci, ale chci to hned!",
štíhlá postava
Obrázek
— get +1cool (max cool+2)
— get +1hard (max hard+2)
X get +1sharp (max sharp+2)
— get a new hocus move
— get a new hocus move
X choose a new option for your followers
— choose a new option for your followers
X get a holding (you detail) and wealth
X get a move from another playbook
X get a move from another playbook

— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
X change your character to a new playbook
X choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: Tettigona - Paní lesa (Hocus)

Příspěvek od Tettigona »

I. sezení

Zdravotní stav:
09:00 and bleeding

Za LIFESTYLE platím 1-BARTER.

Highlite WEIRD+SHARP.

* Tettigona:2D6+1 → 5(3 +1 + 1) # Fortune - Elfové jsou staří, neschopní a mají hlad.
* Tettigona:2D6+1 → 10(3 +6 + 1) # Seduce or Manipulate - Napůl svedu, napůl slíbím průzkum bloudícímu trpaslíkovi. Dovede mě za to ke svým nadřízeným.
# Tettigona:2D6 → 9(5 +4) # Read a Sitch - Prohlížím si, co jsou zač trpaslíci lokátoři a na co si u nich mám dávat pozor.
# Tettigona:2D6+2+1 → 9(4 +2 + 2 + 1) # Frenzy - Přesvědčím lokátory, aby mi dali lanýže pro elfí starce
* Tettigona:2D6+1 → 11(5 +5 + 1) # Manipulate - Přesvědčím elfáky, že pokud seženu zásobování jídlem, nebudou chtít osadníky
# Tettigona:2D6+2 → 8(3 +3 + 2) # Open Your Brain - Hledám cestu, jak si zajistit jídlo, dozvídám se, že musím získat nástroje pro své elfí starce.
# Tettigona:2D6 → 9(3 +6) # Read a sitch - Hledám, kudy se připlížit k dobrodruhům s vozem
* Tettigona:2D6+1+1 → 13(5 +6 + 1 + 1) #Act Under Fire - Plížím se k nim
* Tettigona:2D6+1+1 → 5(2 +1 + 1 + 1) # Board a moving vehicle - Skáču na něj a padám mezi haraburdí
* Tettigona:2D6+1 → 9(6 +2 + 1) # Act Under Fire - Jsou to hrnce, nebolí to, ale je to hlučné.
* Tettigona:2D6-1 → 7(6 +2 - 1) # Seize by force - Odkopnu hrdiny a zmocním se volků
* Tettigona:2D6+1 → 5(1 +3 + 1) # SufferHarm - Jenom to bolí, nic víc
* Tettigona:2D6+1+1 → 8(4 +2 + 1 + 1) # Deal with bad terrain - Otáčím volky na úzké cestě, kousek se zřítíme, správným směrem, ale zničím u toho brzdy
* Tettigona:2D6+0 → 4(3 +1 + 0) # SufferHarm - Mě samotnou to ale nebolí
# Tettigona:2D6 → 4(1 +3) # Read a sitch - Když ale hledám cestu tmou, tak na mě zaúročí dobrodruzi
=================== LEVEL UP = HOLDING ===============
* Tettigona:2D6+1 → 11(6 +4 + 1) # Act Under Fire - Ostřelují mi volky
* Tettigona:2D6+1 → 7(4 +2 + 1) # Deal With Bad Terrain - Bez brzd nezvládám vytočit zatáčku a rozbiju se dole
* Tettigona:2D6+1 → 3(1 +1 + 1) # Act Under Fire - Těžce se zraním při dopadu
* Tettigona:2D6+4 → 13(6 +3 + 4)# Suffer Harm - A rozsypala jsem všechno všude kolem a ztratila dobrodruhy z dohledu.
# Tettigona:2D6 → 7(5 +2) # Read a sitch - Hledám v lese žháře
* Tettigona:2D6+1 → 8(1 +6 + 1) # Manipulate - Přemluvím je, aby pracovali, pokud přemluvím baziliška, aby dal pokoj
# Tettigona:2D6+2 → 7(3 +2 + 2) # Frenzy - Přiměju je, aby vydali vůdcova syna jako oběť
* Tettigona:2D6+1 → 9(5 +3 + 1) # Manipulate - Dám 1EXP ještěřici za to, že přijme oběť a nechá vesničany
# Tettigona:2D6+1 → 6(1 +4 + 1) # Read a person - Zkouším zjistit, o co jde Rakše
* Tettigona:2D6-1 → 5(4 +2 - 1) # Go aggro - Nedonutím elfáky, aby šli makat
* Tettigona:2D6+1 → 8(6 +1 + 1) # Do Something Under Fire - Nenalokám se vody
# Tettigona:2D6+2 → 7(1 +4 + 2) # Open Your brain - S hlavou morkou, ale nenalokanou, ptám se lesa, co jsou prameny zač a dozvídám se strašlivou pravdu o bazilišce a jejich mladých
# Tettigona:2D6 → 10(4 +6) # Read a person - Dozvídám se o starců, co budou dělat, co bych ode mne chtěli a co by je přimělo se vzdát močky.
=================== LEVEL UP = new option for followers ===============

Vydělala jsem +2BARTER za GIG - vedení obřadu pro vesničany.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: Tettigona - Paní lesa (Hocus)

Příspěvek od Tettigona »

Tettigonino doupě zmapované.
LEVEL1 - Les u cesty
LEVEL1-SMALL-DESC.jpg
1. Cesta do Khazad-Gundu a do Jasnova
2. Cesta do Hvozdíkova a k Sestrám
3. Vlčí rodinka, chránící les před nezvanými hosty (ochrana - viz níže)
4. Hluboké bahno s halucinogenními výpary (ochrana - viz níže)
5. Bludný kořen HOLDING: (Your people include eager, enthusiastic, and successful recruiters.
Surplus: +growth.)

6. Úzká klikatá cesta, snadno ostřelovatelná shora ze strážní terasy
7. Hustý les, možné projít jen prosekáváním se, rychle zarůstá (ochrana - viz níže)
8. Tajemný kámen, ani Tettigona neví, k čemu slouží
9. Vykotlaný strom - past, zvědavého hrdinu zavře a pohltí (ochrana - viz níže)
10. Vchody do lesního města
Ochrana: Tettigona odvádí obětiny lesu, aby osadu chránil před vetřelci. Když se nedaří, tak si les sám bere, co mu patří HOLDING: (your holding owes protection tribute. Surplus: -1barter, want:+reprisals.)
LEVEL2 - Osada v korunách stromů
LEVEL2-SMALL-DESC.jpg
1. Východy do lesa směrem k cestě
2. Strážní terasa, ze které lze ostřelovat klikatou příchodovou cestu
3. Příbytek kapitána stráže - přebývá tam elf, kterému jasné slunce prosvítí tělo skrz na skrz a když se pohybuje, vypadá to, jako by nic nevážil. Nikdo neví, jestli je to nehmotný duch kapitána stráže, nebo jestli kapitán stráže stále ještě žije díky kouzelné vodě a protože už roky nic jiného nepozřel, je tak vyhublý, že pod kůží nemá žádné svaly ani tuk a váží jen pár liber.
4. Příbytky starých elfů, nyní se v nich krom elfů tísní také cca 70 osadníků
5. Hlavní terasa s výhledem na celou osadu. Kdo na ní stojí, je také vidět z celé osady.
6. Pozůstatky elfích krámků a řemeslných dílen FOLLOWERS: (Your followers are hardworking, no-nonsense. Surplus: +1barter.)
7. Stará elfí škola a knihovna FOLLOWERS: (Your followers are rigorous and argumentative. Surplus: +insight.)
8. Laboratoř rostlinné magie, kterou vede jeden z mála příčetných elfů HOLDING: (add some technical expertise or trade in some particular valuable commodity. Surplus: +1barter, want: +idle.)
9. Velký společenský sál FOLLOWERS: (Your followers are joyous and celebratory. Surplus: +party.)
10. Dříve královské, dnes Tettigoniny komnaty FOLLOWERS: (Your followers are dedicated to you. Surplus: +1barter, and replace want: desertion with want: hunger.)
11. Východy do lesa směrem k obřadišti
LEVEL3 - Srdce Lesa
LEVEL3-SMALL_DESC.jpg
1. Vchody do lesního města
2. Louka jako stvořená pro pastvu.
3. Obřadiště, kde Tettigona s elfy provádí prastaré rituály FOLLOWERS: (Your followers, taken as a body, constitute a powerful psychic antenna. Surplus: +augury.)
4. Zlatonosná říčka. FOLLOWERS: (Your followers are involved in successful commerce. +1fortune.)
5. Skryté místo mezi skalami, jako stvořené pro to, aby se v něm uhnízdilo nějaké monstrum. Prozatím prázdné.
6. Kamenný mostek
7. Pramen života. Elfové tvrdí, že ho musí pořád pít, protože jim přináší nesmrtelost. Zlí jazykové tvrdí, že nesmrtelní by byli i tak, že jsou na jeho pití závislí a že jejich těla vypadají staře a příšerně právě protože je huntuje tahle droga. FOLLOWERS:(Your followers are drug-fixated. Surplus: +stupor.)
8. Klikatá tajná úniková cesta z osady
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: Tettigona - Paní lesa (Hocus)

Příspěvek od Tettigona »

II. sezení

Zdravotní stav:
Mrtvá

Za LIFESTYLE platím 1-BARTER.
Za vyléčení 1 segmentu platím 1-BARTER

Highlite HARD+HOT.

* Tettigona:2D6+ 1S → 5(1 +3 +(1) ) # Fortunes Elfové se mají blbě (HUNGER)
# Tettigona:2D6-1 → 8(3 +6 - 1) # Wealth Ale osada jako celek to jde. (+1BARTER GROWTH REPRISALS)
* Tettigona:2D6 → 5(1 +4) # Osadníci Jsou to nepředvídatelná vyžraná hulvátská násilná nezranitelná prasata
# Tettigona:2D6+1 → 8(4 +3 + 1) # Manipulate - Když vyléčím Erika, přemluví ostatní, aby začali dělat obřady pořádně
* Tettigona:2D6+1 → 7(3 +3 + 1)#sháňka - Místo oslíka mám tvrdohlavého mezka
* Tettigona:2D6+1-1 → 5(2 +3 + 1 - 1)#Bad terrain -1MANIPULATE - a oslík mě dovede k paladinům
* Tettigona:2D6+2 → 9(3 +4 + 2) # Frenzy - Vydají mi samaritanského paladina
# Tettigona:2D6+1 → 10(3 +6 + 1) # Manipulate - Paladin nezaútočí na gobliny a drakodýla, pokud ho budu chranit
# Tettigona:2D6-1 → 7(5 +3 - 1) # Protect someone from harm - Grišňáka nesežere krokodýle
* Tettigona:2D6+ → 7(5 +2 + 0) #Suffer harm ???
# Tettigona:2D6+1 → 6(4 +1 + 1) # Manipulate S gobliní pomocí mi řeknou, že Thargffdfgdfga není doma
=================== LEVEL UP = Visions of death ===============
* Tettigona:2D6+2 → 4(1 +1 + 2) # Open your brain Ublížím lesu ve snaze zjistit, kde je dračice.
# Tettigona:2D6+1 → 5(1 +3 + 1) # Manipulate Zvořu snahu přimět paladina, aby hlídal Erika
* Tettigona:2D6+1 → 13(6 +6 + 1) # Hunt a pray Konečně doženu Tharagaverug
# Tettigona:2D6+1 → 3(1 +1 + 1) # Manipulate A nedokážu jí ukecat k pomoci
* Tettigona:2D6+1 → 6(1 +4 + 1) # Act Under Fire Utrhne se podemnou svah.
* Tettigona:2D6 → 11(5 +6) # Bustling market Sháním dobrodružku na quest
* Tettigona:2D6 → 2(1 +1) # Osadníci Neumím to s nimi
# Tettigona:2D6+1 → 7(4 +2 + 1) # Manipulate Zkouším je ukecat, ale je to moc drahé a chtějí předem
* Tettigona:2D6+2 → 8(2 +4 + 2) # Frenzy - Po svém mi dovedou na obřad tlusťocha ze svých řad
* Tettigona:2D6+1 → 9(3 +5 + 1) # Act Under Fire - Odcházím, ale jsem trochu nápadná.
* Tettigona:2D6+1 → 8(6 +1 + 1) # Bait a trap - Zkouším ulovit pronásledovatele, nevyjde to úplně
* Tettigona:2D6+1 → 12(6 +5 + 1) # You're the mouse - Tak mu radši uteču
* Tettigona:2D6 → 7(3 +4) # Read a person - Co by přimělo paladiny vydat goblina?
# Tettigona:2D6+1 → 5(3 +1 + 1) # Manipulate - Chtějí mě podrobit zkoušce
* Tettigona:2D6+2 → 7(4 +1 + 2) # Frenzy - Přinutím je vydat goblina
# Tettigona:2D6+1 → 10(3 +6 + 1) # Manipulate - Přemluvím Tharaveug, aby mi sehnala potah, Tharaveug sama táhne
=================== LEVEL UP = Reputation ===============
* Tettigona:2D6+1 → 8(4 +3 + 1) # Escape a hunter - Utečeme
# Tettigona:2D6-1 → 4(4 +1 - 1) # Go Aggro - Hrozím přerušením obřadu
* Tettigona:2D6+2 → 5(2 +1 + 2) # Frenzy - Dav se otočí proti mě
* Tettigona:2D6+1 → 3(1 +1 + 1) # Escape a hunter - Dohoní mě na mýtině
* Tettigona:2D6+1 → 13(6 +6 + 1)#Help Tharališek - Pomáhám bazilišce
* Tettigona:2D6 → 4(3 +1) # Keep an Eye - Radím bazilišce v boji
* Tettigona:2D6+2 → 9(1 +6 + 2) # Frenzy - Otočím starce proti vyvrhelům
* Tettigona:2D6 → 11(5 +6) # Keep an Eye - Vedu starce proti vyvrhelům
# Tettigona:2D6-1+1 → 6(2 +4 - 1 + 1) # Defense someone - Ochráníme les
* Tettigona:2D6+2 → 11(5 +4 + 2)#Suffer - Mnoho starců u toho umře
* Tettigona:2D6+1 → 7(1 +5 + 1)# Act under Fire - Ztratíme se v lese, ale oni se vrátí
* Tettigona:2D6+1-1 → 6(3 +3 + 1 - 1) # Reputation - Trpoši mě poznají, jako kamarádku draků
* Tettigona:2D6 → 5(2 +3) # Read a stich - Hledám sýpku, trpoši mě do ní zavřou
* Tettigona:2D6 → 10(6 +4) # Osadníci - Ale dá se s nimi jednat normálně
# Tettigona:2D6+1 → 9(2 +6 + 1) # Manipulate - Za záruku mě dostanou z vězení.
# Tettigona:2D6+1 → 11(6 +4 + 1) # Manipulate - Vezmou s sebou dost jídla
* Tettigona:2D6+1 → 4(1 +2 + 1) # Act under Fire - K pramenům se na tajňačku, ale les mě odnese pryč
# Tettigona:2D6+1 → 9(6 +2 + 1) # Manipulate - Mí osadníci zkouší vysomrovat jídlo. Bude jen za to, když budu dělat průvodkyni pod horou.
=================== LEVEL UP = +1SHARP ===============
* Tettigona:2D6+1 → 8(6 +1+1) # Read a sitch - Hledám cestu domů
* Tettigona:2D6+2 → 6(3 +1 + 2) # Frenzy - naštvu elfáky kecama o kopání u studánky
# Tettigona:2D6-1 → 10(6 +5 - 1) # Fight way free - Probiju se mezi trpoše a vystraším elfy
* Tettigona:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)# Suffer hram - Ale bolí to a pozdě si všimnu, že sami augurují
* Tettigona:2D6+2 → 9(2 +5 + 2) # Augury - zkusím to přebrat, ne úplně dobře
* Tettigona:2D6+2 → 11(4 +5 + 2) # Frenzy - Ukecám kováře, že si mají své vzít silou
# Tettigona:2D6-1 → 6(6 +1 - 1) # Assault a secure position - Probijem se skrz
* Tettigona:2D6+ → 5(1 +4 + 0) # Suffer harm - kováře to nebolí
* Tettigona:2D6+1 → 7(5 +1 + 1) # Reputation - Goblini čumí, že uznávám Tharaještěrku i když jsem slavná bohyně
# Tettigona:2D6+1 → 8(4 +3 + 1) # Manipulate - Pořídila jsem si gobliny od Tharavaještěrky
* Tettigona:2D6 → 9(6 +3) # Read a sitch - Našla jsem dobrodruhy
* Tettigona:2D6+1 → 8(6 +1 + 1) # DSuF - Cena za to ochránit je před pastí byla příliš vysoká
* Tettigona:2D6+1 → 5(3 +1 + 1) # Reputation - Dobrodruzi si vzpomněli na krvavý obřad
* Tettigona:2D6+1 → 8(1 +6 + 1) # Mouse - Dohnali mě u Gormal doma
# Tettigona:2D6+1 → 10(4 +5 + 1) # Manipulate- Gormal mě půjčí jednorožce, dám-li dobrodruhům honičku
* Tettigona:2D6+1 → 9(4 +4 + 1) # DSuF - Ustojím to stabilizovaná, pokud nějak sosnu energii z těch pronásledovatelů
# Tettigona:2D6+1 → 13(6 +6 + 1) # Manipulate - Uvěří mi, že se vzdávám
=================== LEVEL UP = Direct brain whisper projection ===============
# Tettigona:2D6+1 → 8(6 +1 + 1) # Manipulate - Nechají mě rozloučit s vílou a flafinou, ale nechám se kvůli tomu svázat
* Tettigona:2D6 → 7(1 +6) # Read a person - Stačí zlodějku trochu vystrašit a nechá mě svázat druidkou
* Tettigona:2D6+2 → 11(3 +6 + 2) # Brain whisper - Ukážu jí, jak jsem chytala trpaslíky na obřad
* Tettigona:2D6+1 → 5(2 +2 + 1) # Bait a trap - Nafingovala jsem na hraničáře, že jsem balík
# Tettigona:2D6+1 → 4(2 +1 + 1) # Seduce - Svádím Jarika asi jako pytel mouky
* Tettigona:2D6+1 → 8(1 +6 + 1) # DSuF - Hádají se, zkouším se odplazit, promrznu
* Tettigona:2D6+1-1 → 3(2 +1 + 1 - 1) # Mouse - Vzápětí mě doženou
# Tettigona:2D6-1 → 9(5 +5 - 1) # Go Aggro - Hrozím jim smrtí kvůli Visions of Death
* Tettigona:2D6+2 → 8(2 +4 + 2) # Visions of Death - Hrozba naplněna, Jirak umře
# Tettigona:2D6-1 → 10(6 +5 - 1) # Fight your way free - Snažím se vybojovat pryč od hrdinů a umřu u toho
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: Tettigona - Paní lesa (Hocus)

Příspěvek od Tettigona »

III. sezení

Zdravotní stav:
10:00 a stabilizovaná

Hi-lite:
COOL
HARD

Za LIFESTYLE platím 1-BARTER.

* Tettigona:2D6+1+2 → 7(2 +2 + 1+2)#Fortunes - Mám JUDGEMENT.
* Tettigona:2D6+1 → 3(1 +1 + 1) #Manipulate - Rozeštvala jsem dřevorubce a gobliny
* Tettigona:2D6+1 → 8(4 +3 + 1) #Manipulate - Slíbila jsem goblinům volby
* Tettigona:2D6+1 → 10(3 +6 + 1) #Read a Person - Musím z kejklířu udělat zapálené politiky
# Tettigona:2D6+1 → 8(2 +5 + 1) # Bait a trap - Kejklíři zůstanou skoro až do voleb
=================== LEVEL UP = Změna Playbooku - Battlebabe ===============
# Tettigona:2D6+1 → 5(1 +3 + 1) # Do Something Under Fire - Do voleb se zapojí deset tisíc červotočů
* Tettigona:2D6+2 → 8(3 +3 + 2) # Frenzy - Vyvolám záchvat politické agitace
* Tettigona:2D6+2 → 7(2 +3 + 2) # Open Your Brain - Vyvěštím si, jak les vyloží výsledek voleb
* Tettigona:2D6+3 → 15(6 +6 + 3) # Interfere Doragon - V lese jsem nastražila hrozně pastí
* Tettigona:2D6+1 → 5(1 +3 + 1) # Help Fanka - A sežere mě hmyz, který jsem přivolala
* Tettigona:2D6+2 → 10(2 +6 + 2) # Augury a ohlodaná na kost stanu se nehmotnou.
* Tettigona:2D6+1 → 7(3 +3 + 1) # Manipulate Chci po Doragonovi, aby mé naučil být svobodnou, půjčí mi Bazmeku
# Tettigona:2D6+1 → 11(6 +4 + 1) # Do Something Under Fire Prokličkuju mezi pastmi v Posedné
* Tettigona:2D6+1 → 4(2 +1 + 1) # Read a sitch Hledám cestu do nitra laborky, najdu Vaškchu
* Tettigona:2D6+1 → 6(4 +1 + 1) # Manipulate Vaškchu mě vysaje
* Tettigona:2D6+1 → 9(4 +4 + 1) # Read a person Zjišťuji jak obrat paladiny o auru
# Tettigona:2D6+1 → 6(2 +3 + 1) # Do Something Under Fire Nevéří mi, že jsem dobrá
* 9 # Suffer Harm Ustojím jejich zpěv s drobnými následky
# Tettigona:2D6+1 → 7(2 +4 + 1) # Do Something Under Fire Padám ze skály, přijdu o smrtihlavy
* Tettigona:2D6+1 → 9(4 +4 + 1) # Manipulate Chci po Fance střeleckou zbraň
* Tettigona:2D6+2 → 6(2 +2 + 2) # Augury Smrtihlavové se chtěli teleportovat za mnou
# Tettigona:2D6-1 → 2(1 +2 - 1) # Fight your way free Smrtihlavové ....
=================== LEVEL UP = Advanced Read a Sitch, Advanced Manipulate, Advanced OyB
* Tettigona:2D6+1 → 6(3 +2 + 1)#Help Fanka Nepomůžu Fance s odběrem tkáně
* Tettigona:2D6+2 → 8(2 +4 + 2) # Direct brain whisper Nutím Fouňu, aby tahal sám, alespoň pomůže
# Tettigona:2D6+1 → 6(3 +2 + 1) # Reputation Luciel ve mě poznala Jirakova vraha
* Tettigona:2D6+1 → 8(2 +5 + 1) # Help Fanka Pomáhám Fance kontrolovaně vstřebat ZLO
* Tettigona:2D6+1 → 9(3 +5 + 1) # Manipulate Přesvědčím Luciel, že má hodit Fance kotvičku
* Tettigona:2D6+1 → 10(6 +3 + 1) # Manipulate Goblini souhlasí s tím, že si mohu odvést dobrodruhy
# Tettigona:2D6-1 → 5(5 +1 - 1) # Go Aggro Luciel brání dobrodruhy
# Tettigona:2D6-1-1 → 3(2 +3 - 1 - 1) # Sieze by foce Ztluče mě u toho
* Tettigona:2D6+2 → 5(1 +2 + 2) # Suffer Harm To celkem ustojím
# Tettigona:2D6+2 → 8(5 +1 + 2) # Vissions of Death A starý skřet neumře
# Tettigona:2D6+1 → 9(2 +6 + 1) # Inverse Bait a trap Vlítnu do pasti, ale připravená
# Tettigona:2D6-1-1 → 9(5 +6 - 1 - 1) # Seize by Force Dostanu zpět mečák
* Tettigona:2D6+2 → 13(5 +6 + 2) # Suffer Harm Ale chytím se do pasti.
# Tettigona:2D6+1 → 4(2 +1 + 1) # Do Something Under Fire A při pokusu se osvobodit se do mě zamiluje Játy
=================== LEVEL UP 7= Get an ally ===============
* Tettigona:2D6+1 → 11(6 +4 + 1) # Seduce Zbalím Játyho
# Tettigona:2D6+1 → 3(1 +1 + 1) # Mouse Ale neuteču mu v tunelech
# Tettigona:2D6+1 → 4(1 +2 + 1) # Reputation Játy si vzpomene na krutost mého lesa
# Tettigona:2D6-1 → 2(2 +1 - 1) # Force your way free Nepovede se mi probít se na svobodu
* Tettigona:2D6 → 8(4 +4)#Safra Prekérka se zhorší tím, že se mi vrátí mé tělo
* Tettigona:2D6+2 → 10(6 +2 + 2) # Vision of death Je jasné, že Játy nezemře
* Tettigona:2D6+2 → 7(1 +4 + 2) # Open Your Brain Změna těla mi umožní zahlédnout cosi mimo tento svět
# Tettigona:2D6+1 → 11(4 +6 + 1) # Mouse Druhý, úspěšný pokus o útěk
* Tettigona:2D6+1 → 5(3 +1 + 1) # Read a person Naběhnu si přímo do Laakiho a nechám se jím svést
* Tettigona:2D6+2 → 12(5 +5 + 1) # Weird Seduce A stane se mým druhým spojencem, milencem
# Tettigona:2D6-1 → 4(2 +3 - 1) # Sucker someone Chtěla jsem kuchnout Solferna
* Tettigona:2D6+1 → 10(5 +4 + 1) # Read a sitch Jdou po mě dobrodruzi a já přemýšlím, jak vypadnout...
... tady bude účetnictví ještě doplnit
=================== LEVEL UP 7= Eye on the door ===============
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: Tettigona - Paní lesa (Battlebabe) [/ Hocus]

Příspěvek od Tettigona »

IV. sezení

Zdravotní stav:
Kobylka je v pohodě.
Jesil je v pohodě.
Grakuhoppas je v pohodě.


Hi-lite:
HARD
WEIRD

Za LIFESTYLE neplatím nic.
* Tettigona:2D6+1 → 10(3 +6 + 1) # Do Sometingh Under Fire - Prošmejdila jsem Fance laborku a nakradla si věci na luk
* Tettigona:2D6+1 → 12(5 +6 + 1) # Reputation - Anděl mne poznal a nabídl mi GIG
* Tettigona:2D6+1+1 → 10(4 +4 + 1 + 1) # Do Something Under Fire - Používám lesní magii JOBákovi pod nosem
# Tettigona:2D6+2 → 12(5 +5 + 2) # Advanced Open Your Brain - Dozvím se, kde jsou staří bohové a jak se dostat k nim
* Tettigona:2D6 → 10(5 +5) # Interfere Fanka - Jsem hrozné rychlá, Fanka mé nezastihne
* Tettigona:2D6+1 → 4(1 +2 + 1) # You're the mouse - Archandělé mě doženou nad bojištěm
* Tettigona:2D6+1 → 7(4 +2 + 1) # Manipulate - Archandělé chtějí víc, než jen slib, že věci vrátím.
* Tettigona:2D6+1 → 5(2 +2 + 1) # Do Something Under Fire - Pacifikace fakt bolí
* Tettigona:2D6+1 → 4(1 +2 + 1) # Do Something Under Fire - Pacifikace fakt bolí i podruhé
# Tettigona:2D6+2 → 9(4 +3 + 2) # Open Your Brain - Chci vědět, co za tím vězí a mám vizi černého rytíře
* Tettigona:2D6+1 → 9(2 +6 + 1) # Do Something Under Fire - Schválně kradu tak, aby mě viděli
# Tettigona:2D6-1 → 5(2 +4 - 1) # Seize by force - Cci ukrást i poslední věc, aby měli důvod mě pořádně osekat a oni mě místo toho posekají při tom pokusu, takže nemám kontrolu nad tím, kdo bude mým společenstvím.
=================== SMRT = Jsem Malacuso ===============
* Tettigona:2D6+1 → 7(3 +3 + 1) # Reputation - Seržan Jesil je ve Hvzodíkově znám a očekáván
# Tettigona:2D6+2 → 8(1 +5 + 2) # Frenzy - Jesil si pořídí nové následovníky z děcek
* Tettigona:2D6+1 → 8(5 +2 + 1)#Fortunes - Děcka budou Jesilovi radit a slavit, rodiče vyčítat.
* Tettigona:2D6+1 → 12(5 +6 + 1) # Read a Sitch - Kobylka přemýšlí, jak za Jagulou
* Tettigona:2D6+1+1 → 10(5 +3 + 1 + 1) # Do Something Under Fire - Kobylka odchytává královnu a obléká se do roje.
# +1EXP Jesil se zapojuje do Doragonova MultiLevelKultismu
* Tettigona:2D6+1 → 7(5 +1 + 1) Read a sitch # Kobylka hledá, kudy z Dobromilova území
# Tettigona:2D6+2 → 10(2 +6 + 2)# FOW Kobylka unikne pozornosti Jirky
* Tettigona:2D6+1+1+1 → 15(6 +6 + 1 + 1 + 1) # Do Something Under Fire Kobylka se ukryje poblíž ftipálkovců
# Tettigona:2D6+2+1 → 9(5 +1 + 2 + 1) # FOW Kobylka unikne pozornosti Lucky
* Tettigona:2D6+2+1 → 9(5 +1 + 2 + 1) # Manipulate Kobylka ukecá monolapise, aby vyprášil Ftipálka z Jagulina ostrůvku
* Tettigona:2D6+3 → 14(6 +5 + 3)#Help Dughalovi Jesil oznamuje svůj příchod Lesu a tak si nikdo nevšime Dughala
* Tettigona:2D6+2 → 9(2 +5 + 2)# Help Monolapisovi Kobylka vypustila včely a pomohla tak Monolapisovi vyštípat Ftipálkovce
# Tettigona:2D6+2 → 5(1 +2 + 2) # Open Your Brain Kobylka se zfetovala DOBREM.
* Tettigona:2D6+3 → 6(1 +2 + 3) # Help Doragon Graukukhoppas se chce stát ministrem sportu
* Tettigona:2D6+1 → 13(6 +6 + 1) # Advanced Read a Sitch Jesil ví, že se v Lese nic nezměnilo a také ví, jak ho Les uvítá
* Tettigona:2D6+1+1 → 11(4 +5 + 1 + 1) # Do Something Under Fire Jesil snadno proklouzne pastmi prvního levelu
# Tettigona:2D6+2 → 9(2 +5 + 2) # Open Your Brain Kobylka hledá, kde odčinit křivdu
* Tettigona:2D6+1 → 5(3 +1 + 1) # Seduce Kobylka svedla Pietra a otěhotněla s ním
# Tettigona:2D6+2 → 10(3 +5 + 2)#Augury pro Pietra Pietro udělal své první sexaugury
* Tettigona:2D6+1 → 7(2 +4 + 1) # Manipulate Seržant se ujímá vedení eAdagobel.
# Tettigona:2D6+2 → 9(3 +4 + 2) # Frenzy Nechá si dát Doughala
==================== LEVEL UP = Get a Car ==================
# Tettigona:2D6-1 → 8(4 +5 - 1) # Go Aggro Jirak Jr. mi musí nechat Doughala
* Tettigona:2D6+1 → 12(5 +6 + 1)# Manipulate Odprosit Doragona
* Tettigona:2D6+1 → 7(5 +1 + 1) # DSuF Předstírání, že kontroluju trpoše
* Tettigona:2D6+1 → 10(6 +3 + 1) # Read a sitch Jak je to s Láakim?
# Tettigona:2D6+2 → 9(6 +1 + 2) # Frenzy Čtyři minuty lásky
# Tettigona:2D6+2 → 9(6 +1 + 2) # Open Your Brain Jesil pochopí, jak se věci mají
* Tettigona:2D6+1 → 7(1 +5 + 1) # Eye on the door Kobylka je těhule
* Tettigona:2D6+1 → 9(2 +6 + 1) # Read a sitch Jak se dostat na Trosky
* Tettigona:2D6+1+1 → 8(1 +5 + 1 + 1)# Bad terrain Stoupání trvá
* Tettigona:2D6+1+1 → 8(4 +2 + 1 + 1)# DSuF Vyplašení netopýři se vrátí moc brzo a začnou mi žrát včely
# Tettigona:2D6-1 → 2(2 +1 - 1)# Fight Your Way Free Kobylka se promlátí netopýry
# Tettigona:2D6+2 → 10(5 +3 + 2) # Visions of Death Žádný netopýr nezemře
==================== LEVEL UP = Bonefeel ==================
* Tettigona:2D6+1 → 9(5 +3 + 1)# Read a sitch Cesta do ošetřovny
* Tettigona:2D6+1 → 10(4 +5 + 1) # Manipulate Žádám o ošetření netopýrů
# +1EXP za výměnu rolí na zásnubách
* MarkyParky:2D6+1 → 6(3 +2 + 1)#Kobylcool # DSuF Fieldpatch včeliček
* MarkyParky:2D6+1 → 7(4 +2 + 1)#KobyloSharp # Read a sitch Kudy do sálu?
* MarkyParky:2D6+1 → 10(3 +6 + 1)#KobylCool # Reputation Laaki pozná oči
# MarkyParky:2D6-1+1 → 6(1 +5 - 1 + 1)#GraukukWeird # Seduce Skřetí sex
# +1EXP za dokončení výzvěd
# MarkyParky:2D6+2 → 5(2 +1 + 2)#KobyloWeird Prokecnu se, když nutím Gertrudu se přiznat
# MarkyParky:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#Tettiwierd Dohazování bonefeelu
# MarkyParky:2D6+2-1 → 6(1 +4 + 2 - 1)#Frenzy Kobylka řekne všem pravdu
* Tettigona:2D6+1-1 → 6(4 +2 + 1 - 1)#KobylKool Nepomáhající # Eye On The Door Kobylka zdrhá
* MarkyParky:2D6+1 → 7(3 +3 + 1)#Tettihelp # Help Preventivní Help PD
# MarkyParky:2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#GraukukWierd Hrozba Laakimu, aby nás nenechal ve štychu
* MarkyParky:2D6+2 → 5(2 +1 + 2)#JesilCool Přivazování ponorky
* MarkyParky:2D6+2 → 6(1 +3 + 2)#JesilCool Čistění dětí od ZLA
* MarkyParky:2D6+2 → 11(5 +4 + 2)#Graukukool Vrh pána dobra ven
* MarkyParky:2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#KobylHot Manipulace Fanky, aby nás zavalila
* MarkyParky:2D6+1 → 7(5 +1 + 1)#Bait a Trap Lákám děti do ponorky
# MarkyParky:2D6+2 → 5(2 +1 + 2)#JesilHard Držím děti v ponorce
* MarkyParky:2D6+2 → 8(5 +1 + 2)#JesilCool Vedu ponorku na rozhraní zla a dobra
# MarkyParky:2D6-1 → 2(2 +1 - 1)#JesilHard Topím dětičky
# MarkyParky:2D6+2 → 9(1 +6 + 2)#KobylWeird Kobylka vidí svou smrt
* MarkyParky:2D6+1 → 7(4 +2 + 1)#Graukukool Zavírání ponorky pod šedou hmotou
# MarkyParky:2D6+2 → 5(2 +1 + 2)#TettiWierd Hrozba Gwíle
==================== LEVEL UP = add someone to your secret society==================
Konec hry
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti