Zeptejte se taurilských osobností

Fantasy svět zaměřený na silné příběhy, výrazné postavy a morální dilemata.

Moderátor: Sparkle

Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Zeptejte se taurilských osobností

Příspěvek od Sparkle »

V tomto vláknu můžete pokládat rozličné dotazy taurilským osobnostem, ať už konkrétním, nebo do pléna, aby se k tomu mohl vyjádřit kdokoli. Cokoli vás trápí, ať už potřebujete právní radu, názor na případnou invazi Severní Korey nebo se svěřit se vztahovým problémem, jsou vám připravené pomoci, jako představitelé Kalusu pomohli tomuto loajálnímu následovníkovi Ezil.

Pozor, toto vlákno může obsahovat spoilery a kopec srandy.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Zeptejte se taurilských osobností

Příspěvek od trajda »

"A tedy muzete videt jeho Vysost, prince Roena, na sve pravidelne nedelni prochazce. Vase velicenstvo, Lavora Ruzilkova, zpravy Rychle a Zbesile, mel byste chvilku na kratke interview? Nase divaky by zajimalo, zda-li jste uz lokalizoval kalusky trun a zda mate vymysleny plan, jak se ho zmocnite? A jake bude vase prvni narizeni?"
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Zeptejte se taurilských osobností

Příspěvek od Sparkle »

"Jestli jsem lokál lízal? Jo, to sem byl ale už hodně nadranej... počkejte, kdo vám to řek? Pat, že jo? To si s ním vyřídím! Moje první nařízení bude, že mi bude muset dát dvacet tisíc grošů. Teda mínus těch sto padesát, co mu dlužím. Jo a trůn, ten už sem si vzal, z toho muzea voskových figurín... akorát sem ho pak musel střelit do bazoše, to víte, Karl chtěl taky vrátit prachy a už byl fakt naštvanej. Ale to bude dobrý, dalším nařízením si ten trůn vemu zpátky. Mimochodem, nechtěla byste si s budoucím králem vyrazit na Motýlí horu? Teda já tam nemám rezervaci, ale vy byste ji mohla sehnat, že jo?"
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Odpovědět

Zpět na „Neviditelná kniha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti