[Spoilery] Neviditelná kniha - obecná diskuse

Fantasy svět nejen pro Dračí doupě, zaměřený na silné příběhy, výrazné postavy a morální dilemata

Kdo by byl nejlepší kandidát na thurenský trůn v případě smrti královny Mathily?

Jonah Carlyss
0
Žádná hlasování
Connor Humbrick
1
17%
Fritha Humbrick
0
Žádná hlasování
Lucian Westenholt (ve skutečnosti Carlyss)
0
Žádná hlasování
Deiran Kelver (ve skutečnosti Humbrick)
0
Žádná hlasování
Aranthur Porsenna (pokud je stále naživu)
1
17%
Senara Westenholt Carlyss
0
Žádná hlasování
Giliana Langyll Carlyss
1
17%
Wilora Carlyss
0
Žádná hlasování
Marcus Westenholt
2
33%
Althurus Dellamy
0
Žádná hlasování
Quentin Dellamy
0
Žádná hlasování
Někdo jiný (napište kdo)
1
17%

Celkem hlasů: 6

Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: [Spoilery] Neviditelná kniha - obecná diskuse

Příspěvek od Paul » 2. 5. 2018, 13:37

Než zase začnu přemýšlet nad tím, jak poslat Kalusany ke hvězdám, mám otázku na Zimní lid.

Začali jsme hrát na severu Thurenu a hráči se po brouzdání v malém městečku později přepadaném nájezdníky vydali navzdory všem mým předpokladům do Arlmoldu. Máš k tomu něco? Něco o tom, jak to vypadá ve městě? Nějaké nápady na kampaň řešící s nejvyšší pravděpodobností Zimní lid, obry z Wyndu a bílé draky (něco je v knize o dracích, to vím, ale zajímá mě něco víc, nechce se mi moc přemýšlet :wink: )?
Blog 1. 9.

Show must go on!

Sparkle

Příspěvek od Sparkle » 2. 5. 2018, 20:19

Paul píše:
2. 5. 2018, 13:37
Než zase začnu přemýšlet nad tím, jak poslat Kalusany ke hvězdám, mám otázku na Zimní lid.

Začali jsme hrát na severu Thurenu a hráči se po brouzdání v malém městečku později přepadaném nájezdníky vydali navzdory všem mým předpokladům do Arlmoldu. Máš k tomu něco? Něco o tom, jak to vypadá ve městě? Nějaké nápady na kampaň řešící s nejvyšší pravděpodobností Zimní lid, obry z Wyndu a bílé draky (něco je v knize o dracích, to vím, ale zajímá mě něco víc, nechce se mi moc přemýšlet :wink: )?
Hm. Těžká otázka. Pro svoji domácí kampaň jsem Zimní měla jako takový ty klišovitý kvazi Vikingy, protože jsem neměla zas tak moc tvůrčích sil je tehdy nějak speciálně dopiplávat. Kdybych je měla psát do nějakýho addonu nebo dalšího dílu knížky, tak bych se nad nima zamyslela trochu víc a určitě bych jim chtěla dát nějaký twist, aby to nebyli jen čistě Vikingové.

Architekturu Zimních jsem svým hráčům popisovala ve stylu příbytků těch vikingů z WoWka, v Northrendu v lokaci Howling Fjord, jak jsou tam takový ty jejich baráky připlácnutý do vysokýho útesu, viz a, b, c. Takže Arlmold by mohl vypadat třeba nějak podobně?

Obři z Wyndu, co takhle zápletka o tom, že nějaký horlivý šlechtic, oblíbenec královny, potřebuje území a tak ukecal Mathilu, aby mu dala svolení eliminovat obry z Wyndu a zabrat si to území pro sebe? Vždyť ti obři vlastně vůbec nejsou loajální ke koruně, na všechny kromě poddaných Dellamyů útočí, on se o to území postará líp a tu pevnost tam otevře jako základnu pro Humbri... ehm královské síly?
A družina bude mít nějaký důvod se do toho zapojit, například že ten šlechtic bude nějaký jejich enemík z dřívějška, nebo bude mít nějaký enemíky družiny ve svých službách, nebo družinu poprosí o pomoc nějaký z obrů a podobně? Nebo naopak, družina se zapojí do té výpravy na obry, protože dostane vidinu mzdy a slávy, ale celý se to nějak zvrtne?
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Otevřená hraní RPG v Praze všichni jste srdečně zváni
RPG pro děti ve vývoji

trajda

Příspěvek od trajda » 2. 5. 2018, 21:27

Me se hrozne libila ogri pevnost ve Feralasu, tak nejak si predstavuju Wynd. Az na detail, ze ve Feralasu nikdy neprestane prset, zatimco Wynd bude mit podobne podnebi jako Island. Ale stale me premaha chut udelat na Wyndu magickou anomalii a postavit tam prales.

Odpovědět

Zpět na „Neviditelná kniha“