[Info] Velká podzimní slezina 2017!

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Odpovědět
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od komi »

A ještě jedna věc - jak jsme se bavili u ohně, zda je písnička Nebe od Anny K o letcích RAF nebo ne, a někdo argumentoval klipem, tak jsem si teď na to vzpomněla a pogooglila: "Píseň byla věnovaná Romům a jejich masové emigraci do Kanady v roce 1997. Později k ní byl ale natočen videoklip věnovaný Pavlu Tauberovi, letci RAF." Každopádně hodně smutná je tak či tak. Ten klip je hezký.
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od fenikso »

Díky všem! Hrozně jsem si to užil a parádně si zahrál. Super bylo podle mě to množství lidí, takže kdo chtěl, vždycky se mohl někam přidat nebo s někým pokecat. Objekt dostatečný, místa dost, hláška "nepoužívat nebo vrátit" zůstane navždy s námi, to je jasné.

Inheritance byla úžasná a i když mi postava kněze moc nesedla, hádka nad výkladem latinsky psané závěti byla fenomenální :D. BTW: Děvčata? Přijdete do pekla :-)=!

Sosi? Připrav ten Chuubo-run, protože příště jim to nandáme. Do toho hotelu napříště propašuju dvě kila Semtexu!
Odpovědět

Zpět na „Podzimní slezina 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů