[Info] Velká podzimní slezina 2017!

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Odpovědět
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od ilgir »

Kdybyste našli osiřelý černý kapodastr, tak je můj. A když ho někdo vezme do Prahy, tak budu vděčný. Dík
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od MarkyParky »

Kapodastr byl v bezpečí dovezen do Prahy a teď má azyl u mě doma.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od PardGalen »

Fajnová akce to byla. Povedlo se mi zahrát si všechno co jsem chtěl a dokonce i něco navíc. Blades in the dark jsou pěkná hra.
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Manik
Příspěvky: 9
Registrován: 10. 2. 2011, 10:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Manik »

Sic jsem tu trochu nový, chtěl jsem říct, že to byla hrozně parádní akce a díky Ecthelionům za pozvání. Pár bodů:

1. Díky E^2 za organizaci, bylo supiš "prostě jen přijet".
2. Díky Bbq za převzetí organizace na místě. To bylo taky supiš[1].
3. Díky za páteční hrací večer. Zahrát si s Charliem, Ilgirem, Markym a Godrikem bylo víc, než v co jsem doufal. Snad příště dorazí i ta basa. Což?
4. Díky, že neoutujete lidi jako my, co "taky hrajou RPG, ale ne až tak moc" a nováčky. Je to jedna z mála akcí, kde člověk může nahlédnout pod pokličku. Na GameConu na to není moc prostoru (a jak známo, stejně tam půlka RPG dinosaurů nejezdí).
5. Díky, že jsem si mohl zase zahrát old-school RPG. Jsem stále zamilován do toho termitu ("Aha, takže co tehdy bylo pro nás nový, je vlastně furt old-school.")
6. Díky za sobotní diskusi do noci o "vývoj RPG a vývoj DrD II". Měl jsem z toho jemný informační orgasmus.

Aj houp aj ken mít sam of jů sůn.

--
[1] Pokud vám to připadá jako levné slovo, je to tak správně. Žeru slohový styl brněnského novináře Michala Kašpárka a trochu mě nakazil.
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od komi »

No, hezky nám ti Ecthelioni uspořádali slezinu, zvládli to naprosto dokonale. Kecám, úplně dokonale vlastně ne, našel se jeden nedostatek, na druhou.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Ecthelion »

Charles píše: 13. 10. 2017, 13:13Vyřiďte městské radě, že při svém nejbližším setkání s C´thullhu se mu o nich zmíním. :-)=
Kdybys chtěl, s radostí dodám i GPS kooridnáty k vedení palby. $D
komi píše: 15. 10. 2017, 20:47...našel se jeden nedostatek, na druhou.
No to nám povídej. :roll:

:arrow? Chtěli bychom hrozně moc poděkovat Bubákovi za to, že naskočil a na místě všechno zařídil, když jsme nemohli dojet. Chudák k tomu přišel jako slepý k houslím, ale zhostil se toho jako pravý virtuoz. Díky! :clap:

:arrow? Co jsme zachytili tady a co se nám vrátila zpětná vazba od lidí, tak se zdá, že se letos Velká podzimní slezina vpravdě vydařila, což nás velice těší. Doufáme, že se vám líbilo a že se uvidíme na slezině jarní! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Faskal »

Slezina byla opravdu úžasná, díky všem a především Bubákovi za organizaci a za vedení PtA, jsem rád, že jsem si to vyzkoušel 8)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Alef0 »

Toto bola Slezina Smells Like 2017!

Ďakujem Bifimu za Uhorsko, Manik+Godric za Tiču, Peekayovu ad hoc partizánsku prednášku o vývoji DrD2 a ostatným za super zábavu, Bajo za to, že som ho videl, boubaquovi za kryptomasalu.

Prekvapilo ma, že tam bolo nenormálne veľa ľudí a kopec nováčikov a nečakaných ľudí.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Charles »

Dva dny jsem se prakticky nezastavil, přesto jsem si už dlouho tak neodpočinul. Páteční muzicírování u táboráku bylo epické, Blades in the Dark s Peekayem tradičně obzory otevírající, Vikingský pohřeb nečekaný a vítaný LARPový i kulinářský zážitek (díky, Sosáčku!) a Bifiho Podivné Hornouhersko mělo nezapomenutelnou atmosféru. K tomu jsem si užil podzimního sluníčka, najel přes 80 km na kole a dal si míchanici s vlastnoručně nasbíranými hřiby. Lepší Slezinu bych si nedokázal ani vysnít.

Chvála Bubákovi a Ecthelionům - těm ať příště svítí na cestu šťastnější hvězda.

P.S.: Koukám na ilgirův podpis a vidím, že kryptický nápis na záchodcích tu s námi ještě nějakou dobu bude. :wink:
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od ilgir »

Tahle slezina byla obzvláště vydařená. Děkuji Bubákovi za dobrou organizaci. Vlastně mě napadá, že jediné, co se nezvládlo, bylo skupinové foto :-) Objekt byl slušný, rozhodně větší, než to jsem čekal podle fotek, hlavní místnost prostorná a s dostatkem stolů. Zahrál jsem si RPG z historického prostředí s nádechem mystiky, což je přesně ten žánr, který mám rád, takže díky Feniksovi za vedení. PardGalenovi díky za obětavé vedení Time Stories, které mě, ač nemusím kooperativky, velmi zaujaly. Též díky všem, kdo se mnou nechali porazit ve Fate of the Elder Gods O-) A díky Nikolajovi za cider a Faskalovi za slivovici (!!!)
Až transcendentním zážitkem byl pro mě hudební večer, nevěřil bych, že ještě dokážu fungovat do půl čtvrté do rána. To asi bylo tou zimou. $D Každopádně byla pro mě čest sekundovat kytarovým profíkům a na Markyho famózní housle jsem nestačil zírat. Tohle bych mohl mít na každé slezině.
Uživatelský avatar
Bifi podruhé
Příspěvky: 6
Registrován: 14. 7. 2017, 16:10

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Bifi podruhé »

Ahojte všetci,

veľmi sa aj mne aj priateľke Janke páčilo, veľká škoda, že nemohli E2 a Conlai - a tiež, že sme prišli iba na jeden deň a nestihli tak dostatočne pokecať. Rád som ale videl veľa známych tvárí a stretol aj veľa nových. Ďakujem E2 a Bubákovi za organizáciu a Sosáčkovi sľubujem, že na ten Inheritance sa nabudúce dáme nahovoriť (ak by do toho chcel znova ísť).

Obzvlášť ďakujem mojim pokusným ovečkám v Divnom Hornouhorsku. Získal som skvelý feedback na dopracovanie pravidiel a prepracovanie prezentácie/tvorby postavy pre nových hráčov. Dúfam, že sa páčila aj hra samotná. (Spísal som o nej krátky blogový príspevok, najmä tam hráči môžu nájsť svoje získané XP. :D )
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od MarkyParky »

Připojení se k díkům, nenudil jsem se ani chvilku, stále bylo co dělat a bylo to dobré. Zejména bych za svou osobu vypíchl:

= E^2 a Boubaque za organizaci celé akce,
= Faskalovi+Pardgalenovi za zasvěcení do Polaris a skvělý tragický příběh
= Sosáčkovi za Inheritance, plné smíchu, nečekaných zvratů a dobrého jídla (a otrokům za to, že jsme se mohli soustředit na hru a starali se o nás)
= Sarsaparillovi za příjemně překvapivé Falloutí WoD,
= a Peekayovi za historicko-současné okénko do tvorby RPGček, které pro mě mělo velmi aktuální nádech 8)

... a dále již bezejména ...

= všem muzikantům za super muzicírování
= všem spoluhráčům za atmošku, nahrávky, drama, zábavu.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od Peekay »

Alef, máš tam preklep - malo to byť 2007 $D

Ja za seba tentokrát asi len toľko, že:

Obrázek

Takže veľmi ma potešilo môcť sa opäť vidieť so starými priateľmi* a v duchu vyššie uvedeného cítim, že ich teraz mám viac, ako keď som vo štvrtok v noci dorazil :)

* - aj keď sa doteraz hanbím, že jedného z nich som vo dverách po tých 9 rokoch na prvý pohľad nespoznal :P
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od boubaque »

Díky všem, co přijeli na Slezinu, rád jsem viděl staré kamarády a nové poznal. Rád jsem si zahrál rpgčka i zazpíval u táboráku. Se spaním to bylo horší a nedělní ráno, kdy jsem díky tomu pochopil, jaké to je být starý (hlavně neudržet myšlenku, nedokázat se vyjádřit a nezvládat jednoduché mentální operace), ale aspoň jsme si do rána pěkně pokecali :D

Každopádně – objekt se mi vcelku líbil (popravdě v neděli po úklidu to tam vypadalo asi třikrát líp než, když jsem přijel), a až na ty komáry si asi nemůžu stěžovat. A vybral jsem v zásadě přesně tolik peněz, kolik bylo potřeba.
...kdybychom tam byli dvě noci po deseti lidech. Naštěstí mi to pan správce tak napsal a bylo to ok. Pro příště tedy jen upozornění, že pokud přijedeme v topné sezóně, tak musíme buď hodně dobře menežovat kotel, anebo zaplatíme nejmíň 4000 za víkend (nocležení pro 10 lidí + energie). Teď kotel nejel jen od sobotního rána do brzkého odpoledne.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [Info] Velká podzimní slezina 2017!

Příspěvek od komi »

No ono taky všechna topení, když jsme přijeli, byla puštěná úplně na max. Já je teda postupně zastavovala či ztlumovala, když jsem kolem nějakého prošla, ale očividně to bylo málo.

Tak to ještě že byl pan správce tak vstřícný a Bubák sem mohl napsat to, co napsal a ne něco ve stylu: "Drží mě tady, jsem nezraněný, ale jestli mě chcete ještě někdy vidět, doručte správci kufřík s výkupným. Samozřejmě v malých, použitých bankovkách."
Odpovědět

Zpět na „Podzimní slezina 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti