[SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Testování Světa Dračáků - retro vzpomínce na starý dobrý dračák v PbtA kabátě

Moderátoři: MarkyParky, PánJeskyně

Odpovědět
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Sundám si luk ze zad, ať mi nad hlavou netrčí jak obrovská šipka s nápisem "Tady je Malva" a pak kráčím přikrčená opatrně za Bernardem. Nejsem si jistá, jestli Bernard nechtěl jít sám, ale snad si nemyslí, že v lese nebo na louce je víc doma a víc nenápadný než já.

Hlavně nenápadně: 2d+1 = 8
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od MarkyParky »

Malvo, Bernarde,

ze stínů sledujete, jak sovy stoupají nad obvodové zdi ovčárny.

SpalenaOvcarnaBig.png
SpalenaOvcarnaBig.png (227.4 KiB) Zobrazeno 2219 x

Pak zaslechnete autoritativní hlas. "Řekl jsem že mi máte přinést Liščiny zbytky, né že přinesete zpátky dobrou polovinu bom ..... co to...." zasekne se hlas, když mechanické sovy naberou výšku a počnou skládat křídla ke svému střemhlavému útoku. "Okamžitě to pusťtééé," zaskřehotá znovu Angrův zobák a létající tvorové poslechnou hlas svého pána a malé nálože opustí jejich pařáty předčasně.

AngraBirdjuBig.png
AngraBirdjuBig.png (223.36 KiB) Zobrazeno 2219 x

Ohlušující výbuch zahřmí temnotou a jasný plamen ožehne dvojici postav, postávající před zdí ovčárny, počmáranou pentagramy a temnými runami. Silueta ptačího alchymisty Angry Birda je jasně rozpoznatelná. Druhá postava je dobře živený hobit - Borek. Ten stál před pentagramem, jako by byl napůl ponořen ve snu. Výbuch ho odhodil a ošklivě se uhodil hlavou o vystouplý kámen na zdi bývalé ovčárny. Agnra se schoulí a ač ho plameny ožehly, jeho zbroj ho ochránila lépe, než hobita jeho šaty.

Výbuch také jasně ozářil okolí ovčárny. Vytvořil tak ostrý stín, ve kterém je Bernard bezpečně schovaný, zatím nepozorovaný. Malva bohužel tolik štěstí neměla, ostré světlo naopak jasně ozářilo místo, kde se doteď schovávala.

"Zabijte ji," vykřikne Angra povel na své sovy a ty se rozlétají k Malvě. "A ty, na co čumíš, také jí zabij," řve na otřeseného hobita, zatímco sám pokleká k jednomu z ohňů, který se po výbuchu rozhořely kolem budovy. "Ó pane ohně, sešli mi svého služebníka," začíná zaklínat. Hobit se mezitím zvedl, zírá také na Malvu, ale zdá se, že je příliš otřesen, než aby byl něčeho schopen.


Jen vteřinu potom se ze svahu na sever odsud ozve hlasité zabečení a dusot. Když tam, Malvo, v rychlosti hodíš pohled, vidíš skupinu ocelových Beranů, jak nabrali Daeris na rohy. Díky zábleskům od energetického štítu jsi zahlédla, jak elfí tělo opsalo oblouk a dopadlo do lesa,

Bernarde, Malvo, co uděláte?


Daeris,

nad svahem zahřměl výbuch a to krátke vytržení ze soustředění způsobil, žes neuskočil včas.

První beran tě nabral na rohy a odhodil, další běží za ním. Energetický štít utlumil ránu, takže jsi nepocítil žádnou bolest, ale velkým obloukem jsi dopadl do křovisek na kraji lesa. I dopad energie štítu změkčila, ale to už nevydržel a se zablikáním zhasnul.

Ležíš nyní na kraji lesa a berani s rozlobeným bečením dál uhání směrem na tebe.

Co uděláš teď?

Stire, Galadire,

zahlédli jste dvojici výbuchů na kopci i jasně osvícenou Malvu. No a pak kousek na západ od vás, na louce na svahu zabečeli oceloví berani a velkým berany-duc odhodili nějaký předmět velikosti křehkého elfa z prostředka louky na její kraj.

Co uděláte?
Uživatelský avatar
Daeris Arahael
Příspěvky: 114
Registrován: 14. 3. 2017, 08:51

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Daeris Arahael »

Ne, ne, ne, tohle se přece nemůže dít...na tohle nemám čas! V Ovčárně už to začalo a já jsem opět někde jinde, než mám být. Jako v podzemí Šedého hradu, kdy sice mé činy zabránily kostlivcům, aby nám vpadli do zad, ale také to znamenalo, že ostatní byli proti černokněžníkovi sami...a utekl jim.

Zapřu se rukama o zem a s heknutím vyskočím na nohy. Dobrá. Možná problém vyřeší tatáž magie, která mě do něj v první řadě dostala. Zaujmu postoj a začnu sbírat sílu prováděním patřičných cviků a gest. Země duní pod kopyty rozzuřených ovcí, které se ke mě blíží. Na poslední chvíli uvolním energii...

MAGIE ČASU A PROSTORU: Daeris:2D6+3 → 8(2 +3 + 3)#MAGy
o Hyperprostor: Postava se přenese na jiné místo na zemi.
o Vzdálenost se prodlouží na DOSTŘEL.


...a zmizím, těsně, než do mě podruhé ovce narazí. Čas se zastaví, okolní prostor se protáhne a zdeformuje, zvuky se slijí v jednolité hluboké hučení. A já se pomocí své vůle vrhnu vpřed, přímo skrz stádo ovcí, co nejblíž k Ovčárně to půjde.
Někdy si říkám, jestli to nebyla chyba, projít portálem do neznáma. Bez delší přípravy, bez stráží a sluhů, bez perfektní magické výbavy. Ale to vzrušení!
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

...pod kopcem pod ovčárnou...
Tak konečně pořádná kořist. Budu chtít za každou alespoň tři cennosti. Z dojímání se nad bohatstvím mě vyruší výbuch na horizontu kopce. Uvidím siluetu Malvy. Achjo ta holka má zase tro'ble. Pevně sevřu úvazek pytle. Sovy s každým krokem k vrcholu pípají silněji. Hodím tam rychlý sprint. Už jsme skoro na kopci a mám pocit, že je něco špatně...
běh do kopce: navzdory nebezpečí - stir:2D6 → 6+3=9(2 +4+3)#beh do kopce
* Dosáhl jsi svého, ale stane se Nepříjemnost.

Edit: po ujasneni pravidel s pj je beh na dlouho na odol (+3) ne na obr (0)
jsem si toho nabral očividně moc. Kořist, kladivo, štít, meč, tesák, zbroj, náklad ve střevech, batoh...

Ostatní, pj
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

Stire,

funíš do kopce a z lesa napravo od tebe slyšíš, jak se blíží dusot a bečení. Oceloví berani, kterým Daeris zmizel před nosem, si tě všimli.

Cenou za tvůj úspěch je, že je ve svých stopách přilákáš nahoru. Zaplatíš tuhle cenu? Nebo se jim raději postavíš v půli svahu?
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Jak mě ozáří výbuch, vrhnu se do porostu, ale očividně pozdě. Když slyším Angryho skřehotavé rozkazy, rychle znova vyskočím na nohy a rozeběhnu se pryč. Na Bernarda se ani nepodívám, doufám, že rychlým útěkem od něj odlákám případnou pozornost a sovy i ten hobit budou pronásledovat mě. Běžím ze svahu za Daeris a ovcama, tam bych třeba mohla být co platná. Než doběhnu na kopec, ozve se tichounké PUF a Daeris zmizí, místo něj se vyřítí z lesíka dýchavičný Stir.

Zmateně se rozhlédnu, na jedné straně sovy, na druhé ovce, moment, vlastně žádné ovce - všechno jsou to berani. Tolik samců pohromadě, to nemůže dělat dobrotu. Taky jejich nálada tomu odpovídá. Ženou se za Stirem, který jim zdatně uniká, i když dva z nich se u toho stíhají ještě trkat mezi sebou. Je mi jasné, že jakmile si mne všimnou, otočí se všichni za mnou, srazí mě rohy k zemi a zadupou do země.

Utíkat zpět už nemá cenu, stejně by mě dohonili. Zpomalím a vyrazím jim naproti. Kráčím pomalu a nejdu k nim přímo, jsem natočená bokem a dívám se celou dobu trochu stranou, aby mě nepovažovali za predátora. Když jsem asi patnáct kroků od nich, zastavím se, odfrknu a skloním hlavu, jako bych ukazovala neexistující rohy. Jeden z beranů se stočí na mně a ostatní jej následují, včetně těch dvou, kteří se dosud bavili dokazováním si, kdo má tvrdší - což u beranů znamená více ˈseksi - hlavu.

První beran na mě v běhu upírá své oči, nemám moc času, abych mu předala jakoukoli myšlenku. Vybavím si jen pach ovce v říji a obraz Angry uprostřed zničené ovčárny a tyhle informace mu vložím do hlavy.

Mámení: d6+2 = 9 stojí mě 2 magy


Aniž by zpomalil, výraz berana se změní, narovná hlavu a zavětří. Na poslední chvíli se vrhnu stranou, aby mě nesundal. Tisknu se k zemi a cítím jak se lehce chvěje údery kopyt. Když jeden z dalších beranů běží přímo na mě, aniž by mě přes trávu viděl, jen se nepatrně pohnu v trávě, aby si mě úplně na poslední chvíli všimnul, lekl se a zkusil se mi vyhnout.

Ležím v cestě rozeběhnutému stádu: 2d6 = 7
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

Již není cesty zpět. Jak se zastavím už se so toho kopce nerozběhnu. Ovce neovce přidám. malva mi teď zmizela z očí a buď má tro'ble, nebo si užívá párty. Už jen pár kroků. 100, 80, 60, 40, 20, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 a a a 1. Jsem snad nahoře. Fuj to je pohled. Snad nejsou ty vovce moc daleko. Popadnu dech, jsem jak sentinelka.
Uvidím Angryho jak zase vykládá nějaký zaklínadlo. Hopká vokolo něj jak nějaký duracell zajda hobit. No teda pokud ta kdoule na nohách je hobit. Teď se zmateně žene k Malvě. Vona si snad hraje berany berany duc se zbytkem stáda. Beeeheeeee. A můj doprovod mě skoro dohnal. Je na čase s tím zamíchat.
odhad situace: kudy a jak nejlépe odříznout cestu Angrymu a co má za lubem? stir:2D6-1 → 2(2 +1 - 1)#odhad situace
* tadadatam

Ostatní s Pj
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od MarkyParky »

Malvo,

tomu jednomu jsi nestihla uhnout. Nabral tě, jenže neodtrknul do dálky, jak jsi čekala, místo toho tě zvedl, ty ses zaklínila mezi jeho rohy a teď tě nese dál směrem k Angrovi, hlavou při tom kývá tam a zpět.


Stire,

proběhl jsi do kopce kolem Malvy. Ta naopak mířila k beranům, do tmy. Nedbáš na to a vyběhl jsi až k ovčárně. Vydýcháváš se a začal ses rozhlížet, co se vlastně děje. Vidíš trojici sov, jedna poškozená, jak nad tebou přeletí a pokračují do tmy za Malvou.

Vidíš hobita od mlýna, jak mátožně a tápavě kráčí proti tobě.

Za ním se sklání Angra a něco tam kutí nad ohništěm. Zaklíná, tluče do země jakousi holí a zdá se ti dokonce, že plameny nabývají jakousi formu ohnivé bytosti. Za Angrou je otvor do ovčárny, kde kdysi bývali dveře. Kdyby ses někudy dostal dovnitř do ovčárny a pak se mu těmihle dveřmi vplýžil do zad ...

.... přijde neskutečná herda do zad. Stál jsi v cestě prvnímu z beranů, který mířil na na Angru. Nabral tě, letíš vzduchem a obloukem míříš přímo do ovčárny.

Herda od berana má SZ:2 a je pádná, dostal jsi to tedy za 1-ŽVT.

Bohužel jsi dopadlo přímo doprostřed rozestavěné alchymistické kolony, za hlasitého tříštění skla a střepů létajících na všechny strany. Tak to na překvapivý útok zezadu nevypadá.


Daeris,

vynořil jsi se z mimoprostoru jen malý kousek od ovčárny. Přímo před ovčárnou, mezi plameny, dokončuje Angra své zaklínání a z ohně tam vylézá jakýsi ohnivý ještěr.

Východním směrem od Angry zvolna kráčí hobit, následující tři plechové sovy. A ze svahu sem vybíhají titíž berani, se kterými ses před malou chvílí potkal na svahu. Ten první nabral zamyšleného Stira a poslal ho obloukem kamsi doprostřed trosek budovy. A naopak poslední ze skupiny nese na svých kulatých rozích namotanou Malvu.

Bernarda a Galadira není nikde vidět.

Co kdo děláte?

Pokud máte nějakou vlastní agendu, klidně pokračujte v odehrávání, ale pokud by někdo z vás chtěl zaútočit na Angru, dejte prosím nejprve prostor Bernardovi, který tu byl připraven ve stínu jako první a Angra o něm neví.
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Heknu, jak mi náraz vyrazí dech z plic. Toho berana to snad ani nezpomalilo. Vlaju na něm a pořádně ani nevidím kolem sebe, jak se mnou ten tvrdý a krátky beraní cval třese. Nohu mám šprajclou v zakrouceném rohu a nemůžu ji vytáhnout. Přitáhnu se a chytím rohů i rukama a zkouším s nohou cukat, abych ji uvolnila, beran při tom vždy trochu změní směr, jak ho tím vyhazuju z rovnováhy, vztekle třese hlavou, aby se mě zbavil, ale noha pořád pevně drží.

Pustím se jednou rukou a zkouším nahmatat koutek od beraní tlamy, není to stranda v téhle rychlosti a při těchto otřesech. Normální ovce, podobně jako koně, mají mezeru mezi řezáky a stoličkami, doufám, že tihle nejsou výjimkou a že mi neuhryzne ruku. Vrazím dva prsty beranovi do držky a zatáhnu silně zpět.

Doufám, že zkroucení hlavy na stranu jej vychýlí ze směru nebo i zastaví.

Navzdory ovcím: 2d6+1 = 5
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

Vokolo se dějou děsný věci a mně jako by se na chvilu zastavil čas. Zaváhám a Angra začne vymejšlet cypoviny. Musim na moment zavřít voči a nabrat koncentracu. Když pak votevřu voči, je Angra pořád skloněnej a vokolo je dostatečnej brajgl na to, abysem zůstal nenápadnej.

Vytáhnu vod pasu stiletto a zhluboka se nadýchnu. Sem jen malej nenápadnej stín, kterej se s tím nesere. Musim to dát na jeden výdech. Usměju se a vyběhnu.

Zlodějský útok: Bernard:2D6+3 → 6(1 +2 + 3) +1 za Štěstí od kartářky Dolores, celkem 7
- Stiletto ignoruje zbroj
- Neprozradil jsem se

Bernard>Angra: SZ 2 (Stiletto) - 0 KZ (ignoruji zbroj) => 2 ŽIV


Kdyby někdo sledoval mý mistrovský dílo, stejnak by z toho nebyl moc chytrej. Prohnal sem se kolem vohně enom jako tamná šmouha, na ptákovi nechal jenom jednu mrňavou dírku a zastavil se až u další zdi v temným koutě. Znova se nadýchnu a sleduju alcháče, kterej přestal s vohňovýma nesmyslama a zblbe čumí vokolo sebe a snaží se pobrat, co se mu to vlastně stalo.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

Bernarde, Daeris,

zmatený alchymista se rozhlédne, co se kolem něj vlastně prohnalo. Když Bernard zmizí opět ve stínech, pokrčí rameny a pokračuje v zaříkání. Vysloví ještě dvě nebo tři slova, ale jazyk se mu začíná zadrhávat.

Přejede si dlaní pro své zbroji a pak se podívá ve světle rozdělaného ohně na dlaň. Je plná krve. Ještě udiveně pohlédne na štěrbinu ve zbroji, kterou tvá tenká čepel proběhla, a pak se mu podlomí kolena. Jeho tělo dopadne přímo doprostřed ohně a pohltí ho formující se ještěr.

Ten se navíc začne zmateně svíjet. Zaříkání nebylo dokončeno a elementál byl zastižen na půl cesty. V bolestivé poloexistenci se teď snaží vytrhnout z plamenů, ze kterých byl stvořen, ale nedaří se mu to a tak jen stále žhavěji a žhavěji rozdýmává plameny. Vzduch naplní smrad páleného peří. Utrpením zmítaný tvor nedokáže nikomu, kdo stojí opodál ublížit, ani opustit místo, kde mu byl vdechnut život, ale stejně tak sám nedokáže v klidu odejít.

Elementál se nestal bytostí v pravém slova smyslu a sám od sebe vás neohrozí. Měli byste ho ale nějak odčarovat nebo uhasit nebo se ho jinak zbavit, jinak by se časem mohl stát nebezpečným.

Navíc od východu přímo před ovčárnu vběhlo několik rozdivočených beranů. Nabrali mátožného mlynáře a ten velkým obloukem a hlasitým křupnutím páteře odletěl do tmy.

Pak většina se ohništi velkým obloukem vyhnula a teď míří k Daeris. Jedenomu ale Malva sedí na hlavě a ten nezatáčí. A těsně za ní opsalo oblouk a k útoku se chystá dvojice umělých sov, následovaná jednou poškozenou, která útoku není schopna.


Malvo,

vykroucení hlavy stranou berana nijak nezpomalilo. Běží dál rovně, jen se nedívá na cestu. Míří přímo do žhavé, rozpaléné výhně s položivým elementálem a Angryho planoucí mrtvolou.


Stire,
zvedáš se z trosek destilační kolony a vykoukneš otvorem po dřívějším okně.

Galadire,
volným krokem se blížíš k okraji plácku před ovčárnou.

Oba vidíte tu spoušť na dvoře - hořícího Angru, letícího hobita, sovy, berany, Malvu a Daeris, Bernard stále nikde.

Co kdo uděláte?
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

To zvíře je totálně vypatlané. Hlavu má otočenou skoro o 180 stupňů a žene se vstříc plamenům a smrti. To si jako věří, že je přeskočí nebo že ho ochrání kovová srst nebo je prostě naprosto tupý? Prolítne kolem nás houf jisker a ucítím na kůži teplý vzduch, jak nás jen pár kroků dělí od plamenů.

Oko, které má to zvíře na ke mně přivrácené straně hlavy, je nepřítomně vypoulené, skloním se k němu níž a s hlavou jen pár palců od jeho oka zařvu: "Stůj už! Kurva drát!"

Mámení: 2d6+1 = 3 stojí mě to poslední MAG
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

...v ovčárně...
Rozhlídnu se okolo. To bylo ale berany duc....Jako záda dobrý, Sakra rozbil jsme tu něco a štípe to do řiti... ne to mě na zádech kopou v pytli ti ptáci, asi jsme je trošku zalehl. Zuřivě se snaží dostat ven. "Držte zobák, držky, nebo vám zakroutím krkem, " zařvu na ně nasraně. Začnou unisono. Pípípípípíp, kopou nožkama. Takhle mi ten pytel zničí. Z venku slyším šrumec. Oknem vidím cosi jako ma-á-rš'mel'ou na ohni a divného smradlavého tvora, co hoří. "Héj, parto jste tam někdo?" zařvu nazdařbůh. Ozve se jen "Beeeeeee," Hmm jen tupé ovce. Jdu zkusit vylezt ven. Bože to je dopuštění. Malva pořád skotačí na tom svým mazlíkovi. Bude jí bolet sedínka, takhle bez sedla. Nebo co hůř předýlka... A vlna hřeje, užene si vlka...
Křoup. Hele ten buclatý hobit, byl parádně dopálkován jedním z beranů a prolítl se teda parádně. Jestli tohle rozchodí tak dostane normálně metál "železný duc". Vypadá to, že Malva žije, Daeris snad taky, Bernarda jsme neviděl, Galadir snad taky. Ty ptáci jsou nesnesitelní. Kvokaj a nezavřou zobák. Mám z toho letu migrénu. Dal bych si asp'rín a kořalku s jablečnou šťávou...
"Stůj už! Kurva drát!" zařvala Malva. Stojím. Aha to nebylo na mě. Zkusím vykročit k ní a nějak jí pomoci, nebo se zeptat na ostatní.
Ostatní.
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

Malvo,

tvé psychické magii nedokáže beran odolat. Zaryl nohy do země a zastavil na pětníku. Což se nedá říct o tobě, setrvačnost si vybírá svou daň.

Prolétneš rozpálenými plameny, které tě nepříjemně olíznou a ztěžka, dopadneš na druhé straně.

Rozžhavená výheň hrozí plameny se SZ3, ignorují zbroj. Vyhodnoť si navzdory nebezpečí na ODL, jak žár ustojíš a zda ne druhé straně dopadneš lehce ošlehnutá, připálená nebo připečená na prahu smrti.
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Navzdory ohni: 2d6+1 = 10 #azbestová malva

Než mi stihlo prolítnout hlavou, že bych se měla lépe vyjadřovat při mámení zvířat a zbytečně je nemást (jak má chudák beran vědět co je to kurva a proč ji spojuji s materiálem, ze kterého má srst?), prolítla jsem skrze plameny a nedokončeného elementála. Žár byl neskutečný, ale trval jen zlomek vteřiny. Dopad do měkké hlíny skončil v sérii kontrmelců, čímž se naštěstí z velké části uhasilo doutnající oblečení, obočí a vlasy. Otřeseně se posadím, zamžourám a otevřu od bláta zalepené a od ohně pálící oči.

... a dám prostor ostatním
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Hrdinové od Šedého hradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host