[SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Testování Světa Dračáků - retro vzpomínce na starý dobrý dračák v PbtA kabátě

Moderátoři: MarkyParky, PánJeskyně

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

Tak to byl let. Jen k tomu grilování to chce hlt vína. Spěchám k Malvě. V půlce se zastavím. V ohni je cosi příšerného. Jak had, co hoří. Kašlu na Malvu. Vemu měch vodou a zkusím to zalejt? Zasycí to a vyvalí se obláček páry...

Ostatní?
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

U Angry sem teda vočekával víc tuhej kořínek. Byl sem připravenej skoro na všecko - magickej štít, iluzorní kopiu, nějakou past nebo aspoň petardu v kapse. A vono velký kulový, ten trotl si normálně zkape, ani žádnej megalomanskej proslov do toho nedá. Ve výsledku sem tímdle vejletem vyloženě zklamanej.

Když vohněm prolítne Malva, tak zas zbystřim. Je tu eště ňáká robota a přemejšlim, estli mě víc pruděj fógli nebo skopový. Ale poňáč sou teď ve skvělý poloze, rozhodnu se to vzít jedním vrzem. Seberu ze země pár šutráků a svým způsobem su rád, že u sebe netahám dýky, ty by teďkonc byly na dvě věci.

Není moc času, tak mydlim šutry do vzduchu a enom doufám, že aspoň jednoho fógla sejmu mezi berany.

Zlodějský útok: Bernard:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)
- Udělené zranění je o 1 ŽVT vyšší, ignoruji zbroj.

Bernard>Sovy: 0 SZ (kámen) + 1 (volba) - 0 KZ (volba) => 1 ŽIV


Přes voheň, Stira a dým moc nevidim, co se s fóglama vlastně stalo. Ale po zvuku mám takovej dojem, že aspoň dva se ťukli eště v letu a jeden zahučel pod nohy beranům. Vyběhnu ze stínu a postavim se před votřesenou Malvu jako živej štít. Nebo teda spíš štítek. Pak zas vytasím do jedný pracky jehlu, do druhý vobuch a sem připravenej chránit hobiticu, jako by byla moje vlastní. Chudák holka, musim se jí ve volným čase voptat, jestli takhle dělaj sledovačky všici hraničáři nebo jenom hobiti.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Daeris Arahael
Příspěvky: 114
Registrován: 14. 3. 2017, 08:51

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Daeris Arahael »

... krátce po úniku před berany, před ovčárnou ...

Přenos skrze dočasně zakřivený časoprostor mě opět trochu rozhodí a tak se zapotácím, při pokusu neztratit rovnováhu. Vypadá to, že se mi záměr podařil, jsem téměř u ovčárny. A ovce? Daleko, někde pod kopcem. Vydám se obezřetně k ovčárně a rozhlížím se. Vypadá to, že sovy už se vrátily, Bernarda ani Malvu zatím nikde nevidím...A pak se stane hodně věcí naráz.

... před ovčárnou, uprostřed toho zmatku ...

STrašlivé dusání a funění. To je Stir, vybíhá na kopec. A za ním stádo ovcí. Malva...jede na jednom z beranů? Angra si nás všímá a posílá své služebníky do útoku...včetně nějakého hobita? Pak to jde ráz naráz. Beran nabere na rohy Stir a pošle ho přímo do ovčárny, kde srazí Angrovu aparaturu, vzápětí Malvin beran zabrzdí a Malva letí přes rohy. V tu samou chvíli se odnikud vynoří Bernard, mihne se kolem Angry a zase zmizí. Angra padá na zem, s nevěřícným výrazem. Ne na zem, na místo, kam chtěl povolat ohnivého elementála a kde se bytost téměř materializovala. Fascinovaně sleduji, ten naprostý chaos. Další beran nabere na rohy Angrova hobitího pohůnka. Mechanické sovy se vrhají do útoku na Malvu, která tak tak prolétla nad panoucí propustí do elementální sféry ohně. Ze tmy e ozývá dusot kopyt, jak se blíží zbytek stáda. To mě probere.

Vyrazím za Malvou. Levou rukou máchnu před sebou v nacvičeném gestu a obklopím se základním magickým štítem (ENERGETICKÁ OBRANNÁ za 0 MAGů), pravou rukou provedu jiné gesto a máchnu s ní směrem k sovám, do toho vložím trochu víc energie. S trochou štěstí výboj srazí sovy v letu a buď spadnou přímo do výhně, nebo je energetický šok na čas vyřadí z provozu...

ZÁKEŘNOST: ENERGETICKÁ ÚTOČNÁ: Daeris:2D6+1 → 8(1 +6 + 1)#MAGů
- nechci nepříjemnost, dám o 1 menší zrnění
- způsobím sovám zranění za 1ŽVT


O sovy se dál už nestarám a přibíhám k Malvě, pomáhám jí vstát a odtáhnout se dál od šlehajících plamenů. Pak se zamračím a obličej se mi stáhne soustředěním. Tenhle napůl vyvolaný elementál představuje nebezpečí. Ať už se bude snažit dostat do materiální sféry nebo zpět do své elementální sféry, jeho snažení bude vytvářet nestabilitu. Navíc se skrze něj může začít nekontrolovaně šířit element ohně...a to by asi místní neuvítali. Promnu si prsty, přivřu oči a začnu gestikulovat a dlaněmi začnu připravovat energetické pole, které by oheň zadusilo a tím vyhnalo elementála zpět do jeho domoviny.

NAVZDORY OHNI: ENERGETICKÁ OBRANNÁ: Daeris:2D6+2 → 9(5 +2 + 2)#MAGů
- Dosáhl jsi svého, ale stane se Nepříjemnost.

Pomůže mi někdo, nebo se opravdu stane Nepříjemnost?
Někdy si říkám, jestli to nebyla chyba, projít portálem do neznáma. Bez delší přípravy, bez stráží a sluhů, bez perfektní magické výbavy. Ale to vzrušení!
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

Tak tohle nepřečůrám, pomyslím si. Malva se opíká jak skopové na rožni. Možná by to mohl být fajn zvyk. Jednou za čas dát takhle grilovačku. Galadir naloží maso, dá k ní nějakou omáčku alá Malva. Naštěstí než začne vonět se objeví deus ex machina. Teda Daeris. S Bernardem se jí snaží pomoci. Vypadá to už ok. Teď to stádo. Bude potřebovat zhodnotit strategii v tom chaosu. Ty husy v pytly se snad splašily. Mlátěj se v pytli a kvokaj jak al'arm. Brzo je vezmu naplocho a bude znich tak magickej šrot.
jak nejlépe uklidnit ovce? Odhad situace: stir:2D6-1 → 6(3 +4 - 1)#odhad situace
* pj na tahu

Ostatní, pj
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

Bernarde,

tvých několik ran sice sovy nepoškodilo, ale nahnalo je to beranům i Daeris přímo do rány.

Pak zapraskal vzduch energetickým výbojem a ozvalo se prudké lup.

První sova se zřítila na zem, bez náznaku života. Druhá také skončila na zemi, teď s sebou škube a cuká, není ale schopna pohybu. Berani je bezpochyby rozdupou.

Jen třetí sova, která se díky poškozenému křídlu držela vzadu, vytrvale míří k Malvě. Nevypadá, že by byla schopná jí ublížit, nanejvýš jí občas neškodně klepne křídlem, protože má sama co dělat, aby se udržela ve vzduchu. Zároveň ale vypadá, že to bude dělat do konce věků, dokud jí někdo nezastaví.

Jak to dopadne s Daeris a Stirem? Pomůže někdo?
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Galadir
Příspěvky: 108
Registrován: 14. 3. 2017, 13:03

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Galadir »

... kousek za starou ovčárnou ...
Prosmýknu se uprostřed zmatku poblíž ruin ovčárny, nechám ostatní, ať se baví a mířím k rozlámanému Borkovi.

V náhlém osvícení utrhnu rostlinu, které barbaři z jihu říkají Sinapis alba, vezmu několik jejích semínek, dvě rozkoušu a zbytek vhodím do léčivého lektvaru. Velmi zajímavé! Zatímco připravuju lektvar, v hlavě se mi rodí myšlenka, která navždy změní dějiny alchymie. Bude to chtít rozemlít velmi najemno, přidat trochu vody, soli a vhodný olej. Bude to dokonalá protiváha ke Korvinské omáčce. A na počest tohoto osvícení ji pojmenuju po Malvě.

Tak.

"Žer, Bořku, jestli tě tohle nepostaví na nohy, tak už nic. Počkej, dám ti ještě kus špeku a chleba na zajezení."

Léčivý lektvar, Galadir:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#lektvar
lektvar neutralizuje případný jed/nákazu od Angry, Lektvar vyléčil i všechna těžká(?) zranění


Bořek okamžitě vytuhnul a nedokáže tak ocenit jemné nuance chuti, ovšem já postupně vychutnávám doposud nepoznaný pocit - Korvinská omáčka je sice správným způsobem ostrá, ale tohle štípe až v nose.

Ponořen v myšlenkách táhnu Borka mimo záběr a loučím se.
Mladý elf s popálenou, bohatě tetovanou tváří.
Pokud mě uvidíte utíkat, snažte se mě předběhnout.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

Koutem voka zahlídnu na louce nějakej koordinovanej pohyb. Podle míchance ladnejch pohybů a těžkýho hekání to může bejt jedině elf Galadir s truhlou na zádech. Gut, že je v cajku. Mám takýho tucha, že táhne kreténa Borka někam do tmy. Je to zvláštní borec, ale nakonec vlastně fajnej. Tak snad s ním bude brzo hotovej a vrátí se zas za náma.

...

Boha jeho, z jakýho pošahanýho důvodu Daeris skoro dycky kouzlí s přivřenejma vočima? Dyť musí kulový vidět a to se pak nemůže holt divit, že mu holt někdy ujedou pracky. Teď je mi úplně jasný, že si vůbec nevšim toho poťapanýho ptáka, kterej se tu snaží nahnat Malvu. A stopro ho ten vógl trefí, estli se aspoň vo kousek nehne. Nebo estli někdo nehne s ným.

Pomoc Daeris: Bernard:2D6 → 5(3 +2)
- PJ na tahu.


Vystartuju k němu. Jak su skoro u fatry, na moment mě voslní vodraz vohně od Stirova brnění, kterej je jinak komplet vod bahna, ale holt zákon schválnosti. Tož tak taky přivřu voči a po Daeris reflexivně hodím rybku. Kura není přece možný, že bysem se minul...
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Rozhlížím se zmateně, něco mi narazí do zad a škrábne mě zezadu na krku, oženu se po tom instinktivně, ale toho drzouna nenahmátnu. Ozve se kovové zacvakání, zamávání ptačích křídel mi hodí vlasy do obličeje a pod dlaní už ucítím jen ten nově vzniklý škrábanec. Teď nemám čas řešit poletující hračky. Daeris se snaží uhasit ten oheň, tak bych taky mohla začít být trochu užitečná. Aspoň zkusím zmenšit ten zmatek co tu panuje.

Ten beran, co mě sem dovezl má z toho zběsilého běhu jazyk až na vestě a vyčerpaně hledí do plamenů a couvá pomalu pryč. Ostatní berani vypadají, že zatím nikoho nezabili jen proto, že se nemůžou rozhodnout, koho potrkat a zadupat dřív a můžu za to já, že jsem je sem nahnala. A pak jsem se ještě nechala katapultovat z berana a ostatní mě museli chránit. Je na čase, abych tady zjednala trochu pořádek, jestli si chci zachovat aspoň nějaké zbytky sebeúcty.

Mámení: 2d6 = 9 - 0 Magů

Udělám pár kroků k beranovi, z jehož zad jsem byla vymrštěna. "Chránit!" ukážu na Daeris. Když chvilku nereaguje, vyšvihnu se na něj, ať jsem výš a mám lepší přehled, co se děje kolem. Kopnu jej zlehka patami do boků, ať se probere k životu.
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od MarkyParky »

Malvo,

beran popoběhne dopředu a postaví se mezi Daeris a zbytek stáda. Skloní hlavu. Ostatní berani také. Ve vzduhu je cítit animální napětí, promíchané s vůní kovových pilin a spáleného peří.

Většina beranů ze zbytku stáda se té opovážlivosti nejprve zalekne. Ale alfaberan na čele stáda to považuje za výzvu. Ohrábne kopytem a také skloní svou hlavu.

Pak zahlédneš koutkem oka nějaký pohyb. Buďto na tebe nebo na Daeris se blíží poraněná sova. Vzduchem cosi prolétne a srazí ji to na zem. Bernard. Elegantním kotrmelcem přistál přímo mezi oba dva berany v okamžiku, kdy se dvakrát čtveřice nohou opřela o hlínu a dvojice hlav zdobených monstrózními rohy se dala do pohybu.



Bernarde,

posledního ptáka jsi chytil v letu. Ať už šel po Daeris nebo po Malvě, zachránil jsi je. Teď se zvedáš a s vítězoslavným úsměvem držíš cukající se sovu za pochroumané křídlo. Otočí se k Malvě a Daeris pro pochvalu.

Malva sedí obkročmo na beranovi, který má skloněnou hlavu a rozbíhá se přímo na tebe. A za sebou také slyšíš dusot.


Stire,

ti ptáci v tvém pytli jsou kouzelní. Hlavou ti proběhlo, že nejlepší způsob, jak uklidnit ty kovové berany, je vyndat obě sovy z pytle a nakázat jim, ať berany pochytají. To by bylo, aby Angrova mocná zbraň na ty paličaté tvory nezafungovala.

Stire, jako Pán Jeskyně ti prozradím, že to nezafunguje a vnese do scény ještě větší chaos. Ale nabízím EXP, pokud to uděláš, tvá postava je takové úvahy schopná.


Daeris,

síla elementální magie, deroucí se do tohoto světa, je značná. Jediný způsob, jak elementála zahnat, je napochodovat přímo doprostřed ohniště.

Vydrží ale ten žár tvůj magický štít? Pokud se rozhodneš, že tuhle cenu zaplatíš, vyhodnoť si jej prosím, ať víme, zda budeš nebo nebudeš chráně v následném zmatku, ať oheň uhasíš.
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

"Sem enem list ve vjutru, čum jak sa vznáším, hehe." Malva na tým beranu vypadá fakt jak z hobití hordy. Tohle eště bude prča, chcu to vidět z první řady.

Navzdory beranům: Bernard:2D6+3 → 12(4 +5 + 3)

Slépku nechám svýmu osudu mezi beranama a hópnu proti Malvě. Přistanu za ňou a eště než to za mnou žuchne, valim k vohňu. Z torny šmahem vylovim kukuřičnej klas. Chtěl sem ho až jutro na snídaňu, ale teď to sedne líp. Chtělo by to eště volej, ale ten nemám.

"Daerisu, počkej eště s tým hasením! Rubnem do tý fatry na chvilu kukuřicu, ať máme nějaký parádní žrádýlko k tý Malvině estrádě! Kde je kurva Galadir s korvinskou vomáčkou?"

Počkám, co ostatní.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Sundávám z ramene luk a namířím na protějšího berana. Oba se jako na povel rozeběhnou současně vpřed. Najednou mi přímo v cestě přistane Bernard. Překvapením stihnu jen mrknout a než vůbec stihnu nějak zasáhnout, abychom jej nezadupali, tak je zase pryč. Heh, to mám otřes mozku a jsem tak zabržděná nebo tu Bernard opravdu hopsá a skáče, jako by vypil hopsinkovou šťávu? Je fakt jak ti medvědi ve staré hobití báchorce, kterou jsem jako malé hobiťátko tak ráda poslouchala před spaním.

Pár okamžiků předtím než o sebe křísnou rohy těch dvou přežvýkavců, střelím soupeře mého berana do kohoutku, který vyčnívá nad nahrbenou hlavou a krkem.

Asi zteč na obratnost: 2d6+1 = 8
Chci, aby kvůli zásahu ucukl či naklonil hlavu a můj beran měl snazší práci
luk 2 SZ+1SZ (zvíře)-2KZ=1život (luk ignoruje postih za hrstku)
chci nepříjemnost a menší zranění sobě
Naposledy upravil(a) Malva dne 14. 5. 2017, 20:37, celkem upraveno 1 x.
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

...u ruiny staré kovárny u fatry z Angryho Birda
"Tak a už vás mám dost, vy kouz..." zakleju, ale ztuhnu. Voni ty fógly jsou přece kouzelný. Kdo kdy viděl kovovou vovci. Zasměju se nad svoji genialitou. "tak polezte holoubci moji. Miláškové pěkně ty zlý ovečky zažeňte do stáda. Pak je ubytujeme u tety Štěpánky." Vypustím zlatý fóglíky z pytle. Nevěřícně na mě koukají. Bojí se ven. Musím jim pomoc lehkým zatřepáním pytlem, dnem nahoře. Vylítnou. Zakrouží nade mnou a rozhlíží se. Oči jim jezdí jak dalekohledy a vypdá to, že odhadují situaci a pochopily úkol. Spustí kvokání na svižný pochod v duchu vzhůru bratři do boje. Nabírají rychlost, vytahují speciální peříčka na konec křidýlek. Sakra to je divný. Protahují krčky a natahují nožičky. vypadají jak malé rychlé trojúhelníky. Teď z ní strašně divně a nastává chaos. Vletěly mezi berany a mé kumpány a ozývá se sviskot. "Ty vole. To néééé," začnu řvát zoufale. "sedni, lehni, k noze, ke mě holky moje...." Neposlouchají, zato zobákem pobízejí berany k zuřivosti. něco je rozhodně špatně. Sakra jen to ne... teď obě letí směrem na mě. Padnu hubou do bláta. Přelítli mi těsně nad hřbetem a přijde mi normálně, že mě cosi silně nakoplo do zadku. Otočím se a ....
Spoluhráči prosím o určení malého trestu za moji domýšlivost a vzpupnost a trest od sov, zato, že jsme je trýznil v pytli...
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
Daeris Arahael
Příspěvky: 114
Registrován: 14. 3. 2017, 08:51

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Daeris Arahael »

Celou svou vůlí se soustředím na utlumení ohně a uzavření propusti, ale pořád někde na okraji vědomí vnímám, že se kolem mě začíná dít až příliš mnoho věcí. Rozhodnu se ale vytrvat a dokončit, co je potřeba. Angra Birdju anomálii způsobil naším přičiněním a jen kvůli naší neschopnosti polapit ho dříve. Když se mi nepodaří odstranit následky jeho činů, zodpovědnost za výslednou katastrofu padne na naše hlavy. Proto nezaváhám a vstoupím přímo do sálající výhně.

Vydrží magický štít?
ENERGETICKÁ OBRANNÁ: Daeris:2D6+ → 5(3 +2 + 0)#MAGů
- štít pohltil zranění, ale rozpadl se a nebude možné ho CHVÍLI vyvolat


Plameny mě olizují ze všech stran a štít se chvěje a vlní pod jejich žárem. Nakonec exploduje a hluboké zadunění, které explozi doprovodí mi zavibruje až do morku kostí. Naštěstí zbytková energie stačila k tomu, aby definitivně plameny zadusila. Stojím uprostřed doutnajícího spáleniště, hlavu sklopenou a ruce podél těla, chvějí se mi námahou.

Teprve teď se mohu rozhlédnout, co se to okolo děje...

ODHAD SITUACE: Daeris:2D6+3 → 6(1 +2 + 3)#INT
- zajímalo mě, od čeho hrozí největší nebezpečí a jak mu předejít/vyhnout se ho...
...tak hádám, že se to brzy dozvím tou horší cestou...
Někdy si říkám, jestli to nebyla chyba, projít portálem do neznáma. Bez delší přípravy, bez stráží a sluhů, bez perfektní magické výbavy. Ale to vzrušení!
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od MarkyParky »

Stire,

obě sovy se na tebe vrhly a otáčí se na na tebe. Posledni rozkaz, který slyšely, byl "Vraťte se ke svému proradnému stvořiteli a přineste mu zkázu, kterou chtěl určit tomuto místu!"

Angra je mrtev a tys je vypustil z pytle ven, proto tě asi považují za svého stvořitele. A protože nemají bomby, nezbývá jim, než se na tebe vrhnout.

Jejich SZ je 0, vyhodnoť si prosím zteč, hrozí, že tě poženou z kopce dolů k potoku. Pokud tě teda někdo mezitím nezachrání ....

Malvo,

zcela jistě dokážeš zabránit srážce beranů a sama vyvázneš jen se škrábancem.

Beran>Malva: SZ:2(duc) -1(zbroj) +1(pádný) -1(volba) => 1-ŽVT
Malva>Berna: SZ:2(lik) +1(zvíře)-2KZ=>1ŽVT


Berani o sebe jen škrtnou a ...
Vyber si:
Cenou za plný úspěch je, že vůdce stáda se skloní, uhne stranou a napálí to plnou silou do Daeris, jež nedává pozor. Daeris to pak dostane za 2ŽVT a odletí velkým obloukem pryč.
Je tu ale také možnost, že si to na poslední chvíli uvědomíš a střelíš toho berana, na kterém jedeš. Vůdce potom zůstane vůdcem a k Daeris to stočíte vy. Neodpálíte ho, ale i tak ho ťuknete za 1ŽVT.
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

Kurnik šopa, Daeris je rychlík. Diš popkorn nebude, škoda. Zato Stir je asi zpomalenej či co, poňáč pustit tu ty slépky z pytla byl fakt prdlej nápad. Aspoň chytře ryje držkou v bahně a ty trapný nálety mu moc neubližou. Poňáč sou slépky plně zaměstnaný kovovým mužíkem, můžu na ně vlítnout jak velká tichá voda.

Zlodějský útok: Bernard:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)
- Udělené zranění je o 1 ŽVT vyšší, Ignoruji zbroj

Bernard>Sovy: SZ 2 (zbraň) +1 (voba) - 0 KZ (volba + ignoruji zbroj) => 3 ŽIV


V jedný ruce kukuřičnej klas, v druhý stiletto a už je rubu. Párkrát je jebnu jehlou mezi součástky až z nich vodpadávaj kousky. Šmahem zjištěj, že jim de vo kejhák a zkoušej mi vodlítnout nahoru. Musim vejš, abysem dosáh. Jediný, co je k dispozici, je Stir, tak mu vyskočím na prdel. Má pevný, dobře tvarovaný půlky. Radost na nich poskakovat. S dobrým vodrazem a máchnutím zmateným fóglům eště kapku rubnu a pak už enom dopadnu vedle Stira do bláta. Sem nadšenej, vysmátej, prostě hépy. Tohle byl ukázkovej fájt.

Stire, pro účely tvého tahu Sehranost informuji, že toto je poprvé, kdy spolu bojujeme bok po boku.
Naposledy upravil(a) Bernard Pagát dne 14. 5. 2017, 21:45, celkem upraveno 1 x.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Hrdinové od Šedého hradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti