[SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Testování Světa Dračáků - retro vzpomínce na starý dobrý dračák v PbtA kabátě

Moderátoři: MarkyParky, PánJeskyně

Odpovědět
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

[SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

... v táboře v ruinách Šedého hradu ....

Od vašeho dobrodružství v nitru Šedého hradu uplynulo několik dnů, které jste strávili buďto v ruinách, stavbou dlouhodobějšího tábořiště, anebo v Harlanově lhotě a blízkém okolí. Nejeden večer jste strávili U supího zobáku a také jste se seznámili s kovářkou Brigitou, která se zdá být šikovnější, než o ní místní tvrdí.

U supího zobáku byla Karda příjemně překvapena, když si všimla, že se někteří hosté dokonce ob den vracejí a je ráda, že když se napijete, vyprávíte projíždějícím historky o svých dobrodružstvích pod horou, i když Galadira si - kdoví proč - měří přísným pohledem. Netrvalo tak dlouho a slovo o hrdinech, co se rozhodli tábořit ve strašidelných ruinách, se rozkřiklo po kraji a děti v Harlanově lhotě na návsi si často hrají na "elfáka a kostrouny" nebo honí po vesnici s klacky krysy a křičí "Já jsem Malva!" a "Já jsem Stir!" a "Zaženeme vás k zombíkům!" Jen skutečný oheň jim, kdoví proč, dospěláci v jejich hrách mezi doškovými střechami nechtějí dovolit.

Ne každý večer ovšem trávíte U zobáku. Cenností nebylo v nitru hradu zas tolik, abyste si mohli dovolit hýřit a také každodenní práce na zvelebování trosek je vlastně nuda a vás to táhne za dalším dobrodružstvím. To pak sedíte pod plachtou nataženou mezi dvěma zvětralým zdmi ruin kolem dubového stolu a diskutujete, kam asi zmizel Angra Birdju, co dělá Fridrich, jak se asi v divokém kraji daří huňáčům a jestli se nepůjdete podívat na místa, kde se nejspíš usadila Gwíla. Čas od častu také vytáhnete mapu s křížkem u symbolu opuštěného dolu nebo poznámky týkající se elfích ruin v hustém lese na jihozápadě.

V podstatě se všichni jste jak na trní a jen čekáte na ten správný moment, kdy odložíte sekery či učené knihy a znovu se utkáte s nějakým tím netvorem. Ne jinak tomu je i dnes. Zvolna se smráká a vy tak přemýšlíte, co dál a jestli třeba zítra někam nevyrazit, když tu vaše rozmítání přeruší blížící se křik a štěkot.

Vyskočíte na nohy a vyběhnete na kamenný val, který byl kdysi hradbami. Po kraji pole směrem od Kníževsi chvátá do svahu trpaslík v potrhaných venkovských šatech...

LukojlBig.png
LukojlBig.png (120.44 KiB) Zobrazeno 2722 x

... a po louce se za ním žene smečka loveckých psů. Hrají si s ním jako s kořistí, je vidět, že kdyby chtěli, už ho dávno srazí.

LovectiPsiBig.png
LovectiPsiBig.png (215.18 KiB) Zobrazeno 2722 x
On je ale vyděšený: "Pomóóóc, pomóóóc, zachraňte mě! Hrdinové, vím, že tam jste, pomóóóc!" křičí a funí do kopce přímo k troskám hradu.

Prosím, abyste v úvodu v jedné dvou větách shrnuli, jak jste trávili odpočinek mezi Výpravami + mechanické shrnutí svých nákupů a doplňování zásob a plynule přejděte v dobrodružství a popište, co děláte, když vesničana a smečku vidíte.
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

...v mezidobí...
Nikdy jsem neuměl držet korunu. Takže jsem si nechal pěkně opravit zbroj. Kovářka to s kladivem umí tak dobře jako já s tím svým. U Supího pařátu by měl někdo zajistit pořádnou šťáru za krácení daní knížeti a hazard - ruleta, pivo, ženy, chlebíčky... No co vám budu povídat. Zásoby do toho a je člověk hned o 2-CENNOSTI lehčí.

...na valu...
Z poklidného dohadování nás vyšil štěkot a křik. Vyjdu celkem rychle ven na val. Trpaslík peláší, co může. Otočím se ke komplicům a zasměju se. "Hrst drobných, že dnešní noc přežije ten trpaslík...". Vezmu kladivo do ruky a široce se rozkročím a odhaduju, za jak dlouho bych tam byl, kdybych hodil šunkama a i běžel.

Ostatní?
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

...v mezidobí...
Jako nesu vůbec nadšenej, že tu je kvůli nám takový tóčo. Šel sem do toho s tým, že musim na chvilu zmizet, a né že mě každej místní harant pozná po ksichtu. Do dědiny sem si zašel jenom jednou, dokoupit hračku a cestovní žrádlo, kdybysem musel šmahem vypadnout. Dolů za Azůrou se mi s prázdnejma rukama taky nechce, takže sem posledních pár dnů vlastně proflákal nahoře v troskách a dával si bacha.

Koupil jsem si stiletto za 1-CENNOST a jídlo na výpravy na 3 dny za 1-CENNOST.

...na valu...
"Hlavně nepřiber kladivem i toho trpoše, Malvu si taky málem přetáh" houknu na natěšenýho bijce. Mě ale spíš než trpoš zajímaj ti čokli - taká smečka neběhá sama, tihle někomu patřej. Postavim se na největší šutr a čumím dolů na louku, koho tam ještě uvidim.

Odhad situace: Bernard:2D6-1 → 4(2 +3 - 1)
- Kdo to tu vede/velí?
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Daeris Arahael
Příspěvky: 114
Registrován: 14. 3. 2017, 08:51

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Daeris Arahael »

... v mezidobí ...

Návštěvy blízké vsi i přilehlého okolí byly zpočátku velice poučným a osvěžujícím zdrojem nových poznatků. Nicméně, trávit příliš mnoho času ve společnosti prostých lidí - a jim podobných tvorů - mě začalo vyčerpávat. Podzemí Šedého hradu pak bylo ideálním útočištěm, kde hledat samotu a klid a nebo naopak společnost na úrovni, v podobě zakleté Azury. Mimo dlouhé hovory se zkamenělou čarodějkou můj čas obvykle vyplnilo studium, meditace, pohybová a dechová cvičení. A v noci, když se většina tvorů ukládá ke spánku, pozoruji hvězdy a bavím se snahou zasadit zdejší svět na správné pozici do mozaiky poznaného nesmíru.

Vystačím si poměrně s málem, v ostrém kontrastu s tím, co si běžné lidé představují pod životním stylem "šlechty". A to pocházím z Domu, který vládne celé Věčné říši. Zdá se, že všichni obyvatelé této roviny materiální sféry jsou zvyklí jíst, pít a také spát mnohem víc, než já. Mám vše, co potřebuji, není důvod utrácet.

... na valu ...

Štěkot. Nebylo by to nic neobvyklého, hodně místních má ve zvyku chovat tato smrdutá zvířata - psy - a tak není neobvyklé na ně narazit na každém kroku. Ale tohle je štěkot celé smečky. Navíc se přibližuje a to mě donutí vstát od stolu, s lehkostí mé rase vlastní vyskočit na zbytek zdi a rozhlédnout se...

ODHAD SITUACE: Daeris:2D6+3 → 10(6 +1 + 3)#INT
- Kdo tady tomu velí? (Je to zřejmě smečka vycvičených loveckých psů. Kde mají páníčka? Nebo mu utekli?)
- Co je tu jinačí, než vypadá? (Proč by je někdo nechal lovit obyčejného vesničana? A je normální, že si s ním pohrávají?)
- Který nepřítel je nejnebezpečnější? (V případě, že se psi rozhodnou trpaslíka skolit, jak, kdy a na jakého psa udeřit, abychom uprchlíkovi co nejlépe pomohli? A může mnou získaný bonus využít Malva nebo Galadir, pokud jim poradím?)
Někdy si říkám, jestli to nebyla chyba, projít portálem do neznáma. Bez delší přípravy, bez stráží a sluhů, bez perfektní magické výbavy. Ale to vzrušení!
Uživatelský avatar
Galadir
Příspěvky: 108
Registrován: 14. 3. 2017, 13:03

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Galadir »

... v mezidobí ...
Tady se mi líbí. Nebo líbilo by se mi, kdyby... ne, nebudu si stěžovat. Ne takhle. Napíšu to jako seznam a pak to řeknu všechno najednou.
Už mám dvanáct bodů u Azury, čtyři u medvědodklaka, tři u bazénku (pořád se mi nedaří jej zprovoznit), několik připomínek ke skřítkům, spórám z houby a čtyřicet osm end kaunting k Daerisovi.

Ale jinak je tady pěkně. Obzvlášť se mi líbí pozůstatky alchymistické laboratoře u zřídla, které si ovšem hodlá zabrat... právě Daeris. Cha! Někdo přesunul kámen z pozice 60-A na pozici 61-B. Jistě Daris. To máme čtyřicet devět.

U Supího pařátu se na mě pořád divně dívají. Vždy nějak stočí řeč na jejich vývěsní štít. Nemají ale důkazy.

Mám všechno, kromě té trochy, co jsem prochlastal u Supího pařátu, zbývají mi zásoby na dva dny, nic nekupuju.

... na valu ...
Všichni moudře pokyvují hlavami a sledují, jak trpaslík utíká. Kouknu se na ostatní, na trpaslíka, na ostatní, na trpaslíka... "Jop, vsázím na trpaslíka." Položím svůj loket na kámen, kde suším sanytr, abych měl pevnou ruku, a vystřelím na jednoho ze psů.

Být lovený není příjemné. Můžu říct z vlastní zkušenosti.

Zákeřnost, Galadir:2D6+3 → 10(2 +5 + 3)#zákežnost
Chci, aby trpaslík získal náskok.
Galadir>psi: 2 zranění (kuš) -1 (rozdíl velikostí) => 1
Mladý elf s popálenou, bohatě tetovanou tváří.
Pokud mě uvidíte utíkat, snažte se mě předběhnout.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

...v mezidobí ...

No, nějakou dobu jsem se dávala do kupy. O tom ranhojičovi v Harlanově lhotě se říká, že je to bývalý kat. Podle mě je to ale sprostá lež. Myslím tedy to, že by byl bývalý.

Koupila jsem si nějaké trvanlivé jídlo a nový batoh. Poprosila jsem Galadira, aby mi ho napustil něčím, co zvýší jeho odolnost před kyselinou, prodřením, vodou a tak, abych neměla tak velkou spotřebu zavazadel. Opravdu vyvinul nějakou takovou tekutinu, kterou jsem batoh potřela. Bohužel začal pak páchnout tak nesnesitelně, že předemnou prchala nejen divoká zvěř. Tak jsem si pak musela koupit další.

Poflakovala jsem se všude možně po okolí, ale vždy se vracela k Šedému hradu za ostatními kumpány. Je s nima sranda.

... na valu ...
Nesnáším, když po lesích a loukách běhají lovečtí psy bez pána a štvou zvěř a to vše jen pro zábavu a radost z lovu a zabíjení. Mají štěstí, že nahání trpaslíka a ne nějaké vzácné zvíře, jinak by z několika už trčely šípy.

Vidím, že psi si s ním jen hrají. Zakřičím na trpaslíka "Pojď k nám!" Mířím na nejbližšího psa, ale pokud trpaslíkovi neublíží, tak nezasahuju. Trhnu sebou, když se do toho psa zabodne Galadirova šipka. Střelím po Galadirovi - zlostným pohledem.
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

.... na valu ...

Galadire,

tvá šipka si našla cíl a jednomu ze psů se zabodla do boku. Zakňučel. Ostatní se otočili a dopřáli tak utíkajícímu trpaslíkovi náskok. Jeden z nich dokonce díky tomu přehlédl velký kámen v cestě, zakopl o něj a udělal dva kotrmelce, než zase dopadl na všechny čtyři.


Bernarde,

zdá se ti, že na cestě směrem ke Kníževsi vidíš nějakou postavu, ale je obtížné ji rozeznat. Pro jistotu si povylezeš ještě trochu výš, na torzo rozbitých hradeb, aby ji lépe viděl. Instinktivně se nakloníš dopředu, levou rukou si zastíníš slunce a pravou se chytneš za ... uvolněný kus kamene, který se s tebou vzápětí utrhne.

Zkušeně se stočíš do klubíčka aby ses nezranil, což se podaří a bravurně proměníš svou potenciální energii v rotační. Elegantním kotoulem přeletíš cestu pod valem a pokračuješ válením sudů přímo proti smečce a přibíhajícímu trpaslíkovi.


Daeris,

správně jsi odhadl, že to není jen tak. Pán té smečky je nejspíš ta postava na cestě do Kníževsi. Zamhouříš trochu oči, zakryješ si levou rukou slunce, trochu se nakloníš ...

... a rozpoznáš, že na obleku postavy je vyšitý erb. Na tuhle vzdálenost sice není možné rozpoznat jaký, ale není těžké to uhodnout. Na té cestě nejspíš stojí lovčí pána z Kníževsi.

Ten vesničan nejspíš musel pána z Kníževsi nějak naštvat a psi mu teď dávají za vyučenou. Na druhou stranu, mezi krutými šlechtici bývá příkaz "poštvete na něj psi" obvykle rozsudkem smrti, tady to vypadá spíše na zlomyslný žert. Ti psi jsou lovečtí, jsou trénovaní štvát, možná i lidi kousnout, ale nevypadají na krvelačné bestie, které by vesničana snad měly roztrhat.

Je potřeba si dát pozor hlavně na velkou dogu, která smečku vede.
Daerisi, pokud bys chtěl využít informací k tomu, abys pomohl Malvě nebo Galadirovi, znamená to, že na svůj tah POMOC budež házet s +1 a tím zvýšíš své šance jim dát dobrý bonus.

Stire,

kolem tebe válí z kopce dolů sudy Bernard. Když se rozeběhneš, udržíš s ním krok. Zároveň Galadirova střelba psy zpomalila a trpaslík získal dostatečný náskok na to, aby ses dokázal dostat mezi něj a smečku. Bernard se tam dostane určitě.

Co kdo uděláte?
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

To je zas jednou šrumec, že nad tým ani nestihám přemejšlet.

Jak minu trpoše, začnu ztrácet kvalt. Čokli sou už ale sakra blízko a nechcu bejt jejich nová hračka. Když budu šikovnej, budu vypadat jak neškodnej valivej kamínek a žádnýho nesejmu, nechaj mě snad bejt. Vodrzaim se a pokračuju v kontrolovaným kutálení mezi psama, u toho si brblám: "Sem šutr, sem šutr, sem šutr..."

Navzdory smečce psů: Bernard:2D6+3 → 12(4 +5 + 3)
- Dostanu se až za psy, nezraněn.


Čoklíci mi skoro až uhejbaj, jak poslušně sledujou svůj cíl. I ten střelenej fičí dál, asi maj fakt dobrej dril. Když minu posledního, zabrzdim vo krtinec, votočim se na všecky čtyři a poňáč se mi to v kebuli pěkně motá, vyrazim po čtyřech za smečkou na horu. Pak mi dojde, že zeshora střílí Galadir, tak se radši postavim na dvě a pokračuju za psama poklusem.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Galadir
Příspěvky: 108
Registrován: 14. 3. 2017, 13:03

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Galadir »

Přebiju kuši a podívám se na Malvu, zatímco někdo - zřejmě pán psů - už je na dohled.
"Kdybych viděl toho chlápka dřív, tak střelím jeho. Psi se nažerou a trpaslík zůstane celý."

"Párkrát už mě psi takhle naháněli. Mám tu zkušenost, že když se zbavíš psů, tak ten za nimi dřív nebo později pošle nové."

Zadívám se na zraněného psa, který má v boku mou šipku, a na trpaslíka.

"On by na mém místě udělal to samé. Vinna je společnost," ocituju tradiční argument elfích obhájců.
Další krok po cestě volnosti.

Otřepu si z rukávu sanytr a dál sleduju napínavý závod a Bernarda.
Mladý elf s popálenou, bohatě tetovanou tváří.
Pokud mě uvidíte utíkat, snažte se mě předběhnout.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

No ti to valí zhurta, otázkou zní, počkat či nepočkat? Bernard sebou fláknul na zem jak brambora a následně se zkutálel dole. Psi si ho nevšimnuli. Otázkou je, zda pánovi zdejšího kraje psi zabít, za to, že honí trpaslíka. Asi se do toho nebudu vměšovat, konec konců to není můj spor. Sleduji z povzdálí, co sem vítr přižene. Přeci jen, cíl je dostat se na kobylku a do přízně knížete. trpaslíků je všude dost. Podívám se výmluvně po elfech i hobitce. Každý se o něco snaží, případných zachránců tedy je dost.

a zaškrtnu toto:) Obětoval jsi nějakou CP, ohrozil její zdraví či majetek, pro tvůj osobní prospěch.
//nejede rolz :/
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Zatvářím se nasupeně. Galadir je pěkný vůl. Zatímco předtím si psi s kořistí v podstatě jen hráli. Vrtěli ocasy, nadbíhali mu, zastavovali, přidřepávali na předních nohách, zas se prudce rozbíhali a neškodně chňapali a štěkali. Teď to vypadá, že jsou aspoň někteří pěkně nasraní. Nechám trpaslíka proběhnout mezi námi a neurčitě mávnu ke vchodu do podzemí, ať si tam zaleze. Psi jsou v těsném závěsu. A ten největší - slintající doga s ohrnutými pysky, vyceněnými zuby a sklopenýma ušima, mající hlavu jen o něco níž než já - se snaží prorazit cestu přímo mezi námi. Pořádně jej při tom nakopnu, ať si uvědomí, že tady nerozkazuje ani on, ani jeho pán. Psa ten můj kopanec opravdu zastavil, ne ale kvůli jeho bolestivosti, ale protože si to nechce nechat jen tak líbit.

Zteč: 2d6+0=9 //tak jsem si to šla hodit někam jinam, když rolz nejede
Dosáhnu úspěchu za cenu, menší zranění pro mě. Úspěch je získání respektu.
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
PánJeskyně
Příspěvky: 280
Registrován: 14. 3. 2017, 10:11

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od PánJeskyně »

Psi>Malva: 2(zuby) +1(velikost) -1(zbroj) -1(volba) => 1-ŽVT
Malva>Psi: 1(kopanec) +1(boj se zvířetem) -1(velikost) => 1-ŽVT


Malvo,

nakopnutí stačilo na to, aby psi přestali honit trpaslíka a otočili se na tebe. Doga zavrčela a ohnala se ti po noze, je to jen škrábnutí, ale zuby cení hrozivě. Zároveň ale vidíš, že kopanec jí ošklivě zhmoždil bok.

Ty jako hraničářka a lovkyně víš, jak feny vychovávají svá štěňata a dávají jim najevo dominanci. Cenou za úspěch je, že se na dogu vrhneš, využiješ jejího zranění, navzdory své velikosti jí zalehneš, zahryzneš se jí do zátylku a začneš jí výchovně tahat sem a tam, tak jak by to ještě před pár lety udělala její psí matka.

Pudové chování udělá svoje, doga se podvolí a jakmile zbytek smečky uvidí, že jsi přemohla jejich vůdkyni, dá ti pokoj. Všichni okolo ale uvidí Malvu, jak visí doze na zátylku za zuby.

Uděláš to?
Šedý hrad je tajemný, plný příšer, pokladů a tajemství.
Mapa a Rolz.org místnost
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Malva »

Au sakra, to bylo těsné, kdyby se ta obluda zahryzla pořádně, tak už by mě jen tak nepustila. I tak ten kousanec pořádně bolí. Couvám a uhýbám před cvakajícími čelistmi, kolem kterých lítají spršky slin. Pak nečekaně po jednom neúspěšném chňapnutí zaútočím. Chytím jedno ucho, trhnutím za něj si pomůžu a vyskočím té bestii na hřbet. Stejně velikostí připomíná spíš malého ponyho než psa. Visím na něm, jak se mě snaží setřást. Válíme se po zemi. Na první pohled mi to tak nepřišlo, ale ten pes je těžší, než já a když se přes mě párkrát převalí, připadám si jako mezi mlýnskými kameny.

Držím se jako klíště a podobnost s klíštětem ještě zdůrazním zakousnutím do volné kůže na psí šíji. Naštěstí pes už je zesláblý zraněním a bojem a dochází mu elán. Dostanu se konečně nahoru a stále se stále pevně sevřenými zuby zatřesu hlavou a zacloumám pořádně s tím psím monstrem, jako by to bylo neposlušné štěně. Mrknu okem na jeho výraz, ještě není dostatečně zkrotlý. Postavím se pevněji na nohy, znova se psem zatřesu, couvám a táhnu jej za sebou dokud neuslyším tiché zakňučení. Pak jej teprve pustím.

Postavím se, s nakrčeným nosem a vyceněnými zuby tiše a hluboce zavrčím a pohlédnu na ostatní psy, jestli si chtějí taky vyskakovat. Každý sklopí zrak.

Počastuju tímto pohledem i zbytek družiny, jen k tomu přidám nadzvihlé jedno obočí. Pak vyplivnu krví nacucaný chomáč chlupů z pusy a přejedu si prstem přes zuby, jestli tam zůstaly všechny.
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Bernard Pagát »

Udejchanej doběhnu tak akorát, abysem viděl Malvu robit psí kusy. Je to něco úžasnýho a už málem ukecávám Daeris vo kousek svitku a pero, abysem si to moh načmárat na památku. Pak nad tým ale mávnu rukou, páč Malva sebou strašně šije a tak si enom povzdechnu jak je blbý, že takový vokamžiky nejdou zvěčnit nějak rychlejc.

Radějc se seberu a du k ďuře do podzemí za trpošem. Jestli vlítne hloubš, nemusí být smečka čoklů to nejhorší, co na něj diš vycení tesáky. Trpoš je vyklepanej, ale nevypadá moc jetej.

"Hele, koukni na mě" zahájím v klidu vyptávání. "Cos komu proved, že na tebe poslal čokly? A pročs proboha valil zrovna sem? Akorát sme večeřeli a moc toho nezbylo. A vyklop to šmahem, bo za těma psama sem někdo fičí a záleží i na tobě, jak s ním vydrbeme."
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Zelí

Příspěvek od Stir »

"Já, že jsem primitiv, ožralé hovádko..." pronesu povýšeně, když vidím, jak se Malva kousne do psa. "Mám je srovnat?" otážu se zústavších? "No tak asi ne," odpovím si sám, když vidím ty obličeje. "Mám u každého drobný, vyhrál jsem... Daeris, Malvo, vidíte v dálce někoho, kdo to řídí? Že bych to tam došel vyřídit?"
Kdo tomu tady velí: 2D6+(-1) = 9 (4+6)+(-1)
* tak kdo to má na hrbu?

PJ, ostatní
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Hrdinové od Šedého hradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti