[SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Testování Světa Dračáků - retro vzpomínce na starý dobrý dračák v PbtA kabátě

Moderátoři: MarkyParky, PánJeskyně

Uživatelský avatar
Galadir
Příspěvky: 108
Registrován: 14. 3. 2017, 13:03

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od Galadir »

Tak, lidi (a nelidi), jak už jsem psal interně, nebudu teď mít čas na psaní, což znamená, že...

máme volné místo pro hráče alchymisty!
Mladý elf s popálenou, bohatě tetovanou tváří.
Pokud mě uvidíte utíkat, snažte se mě předběhnout.
Deník postavy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od MarkyParky »

Galadir: Fňuk.

Kecadlo jede. Na stejné adrese jako minule.
Uživatelský avatar
Bernard Pagát
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 3. 2017, 17:44

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od Bernard Pagát »

Rekapitulace výpravy Zelé

CENNOSTI, JÍDLO, výbava
- Během výpravy jsem přišel ke 2-CENNOSTI (+ možná něco za loot ovčárny - nezodpovězeno), nic jsem neutratil.
- Spotřeboval jsem 1-JÍDLO a to dobrovolně, jinak jsem tábořil jen jednou a to se nechal pohostit od trpaslíků.
- Po nějakých peripetiích jsem na počáteční výbavě. Navíc mám jeden nůž, doutníky skoro docházejí, ale objevil jsem políčko s veselým tabákem v elfích ruinách.

Zkušenosti
- Výchozí stav 3. úroveň, 2 exp, konečný stav 4. úroveň, 2 expy.
- Celkem jsem nabral 5 expů, ačkoliv spíše jen 4 - jednu cestu volnosti jsem dokončil posledním krokem hned v úvodní scéně s Lukojlem.
- Rozložení: 2 expy za hrozby, 2 expy za cesty přesvědčení, 1 exp za cestu zloděje.
- Končím s 3 splněnými kroky z cesty zloděje a 1 krokem z cesty dobrého druha.

Vztahy s CP
- Ve výsledku celkem dobré vztahy s kočovníky, úvodní nakládačku už nikdo neřeší, spíš si docela rozumím s Koblížkem i Dolores.
- Snad trochu lepší vztah s Půlandem - pomohl jsem mu vyřešit napjatou situaci před hospodou U Supa.
- Ambivalentní situace s trpaslíky z Trojcestí za přesun huňáčů a spíše polovičaté řešení jejich situace. Na druhou stranu jsme je zbavili zelementála a vyřešili prvotní problémy.
- Ambivalentní vztah s Gwílou - slíbil jsem jí pomoct s cestou do ruin, ale nikam jsme nepokročili a ona nějak dvakrát vstřícná taky nebyla.
- Špatné vztahy s Borkem (pokud přežije), ačkoliv za to může spíše Galadir.
- Špatný vztah s Fridrichem, ale to je zatím jen status-quo z minulé výpravy.

Vztahy s HP
- Výpravu jsem téměř celou strávil s Galadirem (cesta do Trojcestí a první konflikt s kočovníky, druhá prohlídka mlýna a jednání s Borkem, cesta k dolu a do elfích ruin) a nebo sám.
- Mechanicky mám ke Galadirovi Závazek +1 (ale bylo to dost na hraně), jinak se všemi stále 0.
- S Galadirem je to chvílemi těžké, ale je to v pohodě týpek. S Daeris je to permanentně těžké, ale ve světlých chvilkách se zdá taky být aspoň trochu v pohodě týpek. Se Stirem ani Malou nemám problém, jsou to fajn družníci, ale nikam jsme se od posledně neposunuli.
Samorost, prcek, rváč, zloděj.
Přišel jsem pít pivo a rozbíjet držky. A zrovna mi došlo pivo.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Malva
Příspěvky: 110
Registrován: 19. 3. 2017, 16:46

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od Malva »

Stav po zelné výpravě

Vybavení
- Nic jsem nezískala a nic neztratila. Jsem na 1 cennosti a 3 žrádlech

Zkušenosti
- Nabrala jsem 5 expů a za level si vzala mazlíka.

Vztahy s NPC
- Lovčí mě asi dvakrát nemusí a já jeho taky ne.
- Co si o mě myslí Liška netuším, ale mě je docela milá a je mi jí líto, že jí Daeris tak zmasakrovala bandu.
- Trpaslíci mohli projevit trochu vděku a ne nám jen navařit zelého.
- Ulrich vypadá na pěkného kreténa, a to jsem jej ještě ani neviděla.
- Štěpánka vypadá jako hysterická žárlivá kráva podle toho jak jančila kvůli krávě či Ýrrtochtir.

Vztahy s PC
- Daeris: Začínám si myslet, že je asi ženská, ale jistá si tím teda nejsem. Je divná, smrtelně nebezpečná a přitom zranitelná. Mám k ní závazek +1.
- Stir: Když jsem tuhle horu svalů viděla poprvé, hlavou mi bleskla myšlenka, že chytrosti asi moc nepobral. Hned jsem se napomenula, že nemám dávat na předsudky a první dojem. Po zralé úvaze si říkám, že to nebyl až tak špatný odhad. Je to strašné hovado - myslím v tom dobrém slova smyslu - má neuvěřitelnou sílu a vydrží víc než kůň. No v tom špatném slova smyslu je ale vlastně hovado trochu taky.
- Bernard: Je to sympaťák, minimálně do doby než vrazí někomu kudlu do zad. Profesionální křivák, ale já mu věřím, no možná jsem taky moc chytrosti nepobrala.
- Galadir: Divný pavouk. Občas mi přijde, že snad chodí po úplně jiném světě než já... A ty jeho cigára nebo tmavé brýle! Vařit ale umí!
Velká hobití slečna s ještě větším lukem.
Deník
Uživatelský avatar
Stir
Příspěvky: 155
Registrován: 14. 3. 2017, 13:10

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od Stir »

Po druhé výpravě (Zelí)

Vybavení
- měl jsme luk, nemám luk....

Zkušenosti
- cinkl tam pátý expík, zatím nevím, co si vezmu, asi toto je moje zbraň a vytuním kladívečko bodci a tak...

Vztahy s NPC
- Lovec: hmmm tenhle typ mi jde po krku a já jemu
- Ulrich: mi stojí v kariérním postupu na trůn v této zbořenině
- Štěpánka: selka, co ví, jak svého muže v posteli potěšit, vařit by mohla lépe
- Vodník: brzo se mu kouknu na dušičky a na tu jeho slavnou cérečku

Vztahy s PC
- Daeris: fakt divnej patron, pořád jsme ji nenachytal třeba na záchodě, abych věděl, zda je či není holka, zatím si myslím, podle její hysterkovosti že je jasná
- Malva: tahle mrňavá, vlastně veliká hobití holka je fakt svéráz. Mám pocit, že jí občas seru, ale ona se tak krásně faldíkuje v obličeji, když se zlobí
- Bernard: kámoš na škopek, má super hlášky, ale nasrat bych ho nechtěl. Podepsal by se mi tím svím silecosi na ksichtíku asi doživotně.
- Galadir: vždy si ví rady. Pokud se říká, že někdo je mimoň, tak on teda je. Ale jako jedinej dokáže z větvičky smrku a provázku udělat magický udělátko, co odhalí i nemrtvý...
Když to nejde silou, je třeba vzít ještě větší sílu. Mé kladivo je vám k službám.
Uživatelský avatar
Daeris Arahael
Příspěvky: 114
Registrován: 14. 3. 2017, 08:51

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od Daeris Arahael »

Ahoj, docela dlouho jsem se tu neukázal a má to svý důvody. Mám teď víc práce v práci a navíc začíná léto, období rozličných akcí. A zkrátka už nebudu mít tolik volného času, abych si udržel zájem o pbp hru. Takže se omlouvám, ale také se odpojím. Hrálo se mi s vámi moc hezky a byly to rozhodně zajímavé zážitky. Ale všechno jednou končí, včetně hezkých věcí. Tak možná zase někdy!

Co se týče postavy jako takové, zřejmě se někam vytratí po elfsku, bez jediného rozloučení, bez jediné stopy. Je to záhada!
Někdy si říkám, jestli to nebyla chyba, projít portálem do neznáma. Bez delší přípravy, bez stráží a sluhů, bez perfektní magické výbavy. Ale to vzrušení!
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [SvětDračáku] {PbP} Šedý hrad - Organizace + Deníky

Příspěvek od MarkyParky »

Z důvodů značné zaneprázdněnosti bude meziherní pauza delší. 3 hráči (including me) jsou teď hodně nedostupní a pak přijde čas dovolených.

Využijme tedy uzavření příběhu s Angra Birdjou ke zmrazení hry.

Směřoval bych tedy případné znovuotevření hry na září. Já toho využiju k zapracování postřehů a změn a úpravu soubojáku v klidu a pohodě. A uvidíme pak, zda se sejdeme ve stejné sestavě, obměněné sestavě, nebo to upadne v zapomnění.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Hrdinové od Šedého hradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti