Bílcon 2016 - 12. - 13. 11. 2016 - Bílovec

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Pepa
Příspěvky: 2816
Registrován: 25. 5. 2013, 14:00

Bílcon 2016 - 12. - 13. 11. 2016 - Bílovec

Příspěvek od Pepa » 1. 11. 2016, 10:55

Bílcon nabízí mnoho přednášek a prezentací převážně se sci-fi tématikou (letošním tématem je Umělá inteligence). Ze známých osobností na Bílconu bude: Julie Nováková, Martin Kučera (ale nevím, který :)), Františka Vrbenská a polský autor Eugeniusz Debski.

Následuje oficiální (i když bych řekl, že poněkud svérázná) pozvánka:

Co Vás nemine - v první řadě již tradičně bar s teplým a studeným jídlem (znalci ví a není nutno se o stravě zmiňovat více). Pití téměř všeho druhu za ty nejlidovější ceny. V conových prostorách neplatíme, virtuální účet nabíjíme, případně doplňujeme na recepci. Při vstupu je povinná žradlenka na jídlo a nealko za 250,- CZK. Vypořádání neprojezeného v naturáliích. Dobrovolná chlastenka na alko dle vaší volby, nepropité zpět v CZK. Specialitou letošního ročníku pivo zdarma zasponzoroval zasloužilec viz úplně dole.

Účastníci zdaleka jenž přijedou již v pátek 6.11.2015 a mají s Barabou domluvené ubytování na internátu, budou mít možnost se najíst rovněž již v pátek. Posléze pak v sobotu, vyspaní a najezení, hrrr na nonstop párty.

Foto prostor na FB, tradice od 1986, bar s teplým i studeným bufetem, uvnitř nekuřácký, přednášky, soutěže, videostop, hudba filmy, burza, tombola, prohlídka zámku a věže kostela, souboje na největší šachovnici na náměstí. Každý rok jiné nosné téma, letos military a space opera. Hosté z ČR a Polska.

Přihlášky na akci a další žádosti o další konkrétní informace je možno dotazovat na mailové adrese bilcon@klf-ostrava.cz

Naše sešlost je limitována cca 70 místy, pokud byste po přihlášení zjistili, že se nemůžete zúčastnit, dejte prosím včas vědět (mailem, telefonem). Čekají další Frantové Nebojsové.

:arrow? POZOR!!! Na stránkách se píše, že kapacita Bílconu je již naplněna, takže v případě zájmu opravdu raději nejprve kontaktujte organizátory.

Čas: 12. - 13. 11. 2016
Místo: Zámecká 1, Bílovec
Webová stránka: http://www.klf-ostrava.cz/bilcon_akce
E-maily: bilcon@klf-ostrava.cz a polacek61@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host