Gamecon 2019

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
captain66
Příspěvky: 321
Registrován: 30. 7. 2009, 15:15

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od captain66 »

OnGe: Ne ze bych se nesnazil te presvedcit. :)

Sadako: Tak kazdy mame jine zaliby. ¯\_(ツ)_/¯ (Ale tvuj vyrok, ze opengaming povazujes za neco jako masturbaci se struhadlem je jedna z nejexpresivnejsich veci, co jsem na to tema slysel)
Bolt actions speak louder than words.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od Paul »

Sice se nezúčastním, ale dost by mě zajímala přednáška o slovanských mýtech, co ji tam má mít vr čtvrtek večer Velen.

Nezašel by mi tam někdo, kdo by mi pak dal echo, co povídal?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od boubaque »

Možná sem s tím jdu už trochu s křížkem po funusu, ale co plánujete na Gameconu na pátek a sobotu večer?

Hlavně v tu sobotu večer bych ocenil nějakou alternativu ke koncertu a párty. Resp. asi tam přijdu propít si svou pivenku, ale pak bych šel na to pivo jinam, nebo třeba jen sednul s vlastním občerstvením dle individuální chuti a udělal nějaký pokec... Co si o tom myslíte? Připojil by se někdo?

EDIT: Paule, zašel bych tam, ale bohužel v tu dobu uvádím vlastní program :/
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od York »

boubaque: Já mám všechny hry až do noci, abych případně mohl přetahovat - a v pátek na to dost možná dojde. V sobotu bych ale měl končit v deset (možná dřív, když budou hráči svižní). Na pokec se rád přidám.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od Sparkle »

boubaque píše: 15. 7. 2019, 21:30 Možná sem s tím jdu už trochu s křížkem po funusu, ale co plánujete na Gameconu na pátek a sobotu večer?

Hlavně v tu sobotu večer bych ocenil nějakou alternativu ke koncertu a párty. Resp. asi tam přijdu propít si svou pivenku, ale pak bych šel na to pivo jinam, nebo třeba jen sednul s vlastním občerstvením dle individuální chuti a udělal nějaký pokec... Co si o tom myslíte? Připojil by se někdo?

EDIT: Paule, zašel bych tam, ale bohužel v tu dobu uvádím vlastní program :/
Já jsem pro :) Někde si mě tam odchyť, ráda se přidám.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od MarkyParky »

Boubaque+Sparkle: Počítejte se mnou - objevím se po skončení Bukaňera a říkal jsem si, že bych někoho pozdravil, než pak pofrčím nočním vlakem dom.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od boubaque »

Tak fajn, někde se se Sparkle a Markym, než nás opustí na vlak, upíchneme a pak budeme vyhlížet Yorka :) (dám vědět, kde jsme)

(Mimochodem, Marky, počítej, že budeš po Bucaňeru asi dost pod parou ;) )
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
captain66
Příspěvky: 321
Registrován: 30. 7. 2009, 15:15

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od captain66 »

V patek mam hru do noci, v sobotu se mozna na chvili stavim.
Bolt actions speak louder than words.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od Paul »

Paul píše: 1. 7. 2019, 16:20 Sice se nezúčastním, ale dost by mě zajímala přednáška o slovanských mýtech, co ji tam má mít vr čtvrtek večer Velen.

Nezašel by mi tam někdo, kdo by mi pak dal echo, co povídal?
Byl tam někdo?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
mackan
Příspěvky: 54
Registrován: 13. 6. 2009, 21:31
Bydliště: Boskovice - Brno -Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od mackan »

Čau,
přednáška byla ode mě. Co bys chtěl vědět? :-). Probíral jsem, jak fungovala společnost, jaké představy pravděpodobně slované měli o světě (dualita, kosmos, pantheon, živly, běsi..). Navazovalo to na přednášku o archaickém myšlení, které se liší od moderního. Věnoval jsem se i Přemyslovské legendě apod. Všechno s ohledem na to, jak se vše dá využít (inspirovat se) pro hraní. Jsem kdyžtak autorem dobrodružství v drd z r. 2016 na GC, lze tam najít mnohé z těch myšlenek.

Byla to moje první přednáška na to téma, pojmul jsem to trochu moc zeširoka, tak se v budoucnu zaměřím na něco z toho podrobněji. Mám v plánu téma trochu zpopuarizovat. Snad se dostanu na žižcon jako nejbližší akci...

Lukáš
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2019

Příspěvek od Paul »

mackan píše: 21. 7. 2019, 23:37 Čau,
přednáška byla ode mě. Co bys chtěl vědět? :-). Probíral jsem, jak fungovala společnost, jaké představy pravděpodobně slované měli o světě (dualita, kosmos, pantheon, živly, běsi..). Navazovalo to na přednášku o archaickém myšlení, které se liší od moderního. Věnoval jsem se i Přemyslovské legendě apod. Všechno s ohledem na to, jak se vše dá využít (inspirovat se) pro hraní. Jsem kdyžtak autorem dobrodružství v drd z r. 2016 na GC, lze tam najít mnohé z těch myšlenek.

Byla to moje první přednáška na to téma, pojmul jsem to trochu moc zeširoka, tak se v budoucnu zaměřím na něco z toho podrobněji. Mám v plánu téma trochu zpopuarizovat. Snad se dostanu na žižcon jako nejbližší akci...

Lukáš
Dovolil jsem si odpovědět vedle: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 24#p564024.

Svého času jsme tam řešili Slovany a RPG, k něčemu jsme se dostali, ale pak to šlo k ledu.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů