[Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

To je on?!?

Páni, je to lepší a lepší.

Jo. Jasně. Zapomněl jsem. Díky. Mají... divná jména.

Pochválit a udělit rozkazy. Jako Kapitán. Jako Kapitán... A netvářit se jako blbec, když jsem zapomněl jméno kontaktu. Vycházím ze cviku...

Mei, podívej se na ni. Ostatní si posedejte. Já a Vito si s pánem promluvíme.

Snad se sesednou do kola. Mimo dosah toho ďábla.

Vito se již představil, ale pryč od zdvořilostí. Já jsem... já... jsem....tady kvůli jedné lodi. Heslo jme si asi nedomluvili, tak k obchodu. Pokud nevíš, kdo jsme, tak ti poradím. Ten medpack je z armádních skladů. Co mi tedy o té lodi povíš?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

Než začne mluvit, otočím se ještě k Mei.

Hlavně klid. A poptej se na tu tajemnou Královnu pirátů. Mohlo by se to hodit do budoucna.

Skoro šeptám. Tak, dlouho očekávaný zádrhel je tady.

Pardon za doppelpost, nápad se dostavil později.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Idem Mei. Srdce mi búši ako o život a snažím sa o uvolnenú tvár. Je to celkom paradox, že vo svojom kokpite mi strieľanie nevadí, adrenalín si užívam a tu ... tu sa cítim ako bohatý cudzinec v slume.

A pri tom to nie je moc rozdiel.

Hej srdiečko, pomôžem ti. - poviem Mei s úsmevom, ktorý ... pokúšam sa uvolniť ... spomenúť si na to, ako som čakala na spoločnú našu večeru, vínko ...

Vlastne to tu ani nie je moc iné. - táto myšlienka ma prinútila sa usmiať. Tento bar, ja a Mei... Asi by sme si vybrali niečo iné.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Asheara »

Vitova slova jí konečne vytrhla s té paralýzy strachem. Měl pravdu... musela se soustředit. Oni beztak budou mít ten těžší úkol - a byla neuvěřitelně vděčná, že to nemusí být ona, kdo s ním promluví. Téměř v letargii zamířila ke zraněné pirátce, s myšlenkou 'takhle bude jen ztuha nevinná', ale byla to až Rya, kdo ji konečně probral. Její úsměv a pokus odlehčit atmosféru. Ano - to bylo přesně to, co potřebovala. Co potřebovali i ostatní.

Mei přikývla a usmála se na ni, a téměř jakoby věděla, na co myslí, řekla: "My dvě si prostě nemůžeme v klidu jít posedět do kantýny na drink, co?"

Klekla si k pirátce a do tváře se jí konečně vrátila barva. Vybrala jeden z medpacků a prohlédla její zranění, pohlédla na Ryu a přikývla. Bylo to zvláštní - nebála se imperiální přesily v kokpitu. Nebála se tam ani smrti. Ale z nějakého důvodu si mimo stíhačku připadala strašně zranitelná...
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od boubaque »

Grraugh cítil z ostatních velké napětí a nerviozitu. Jistě, ten moorseerian byl nebezpečný, ale to tady asi budou všichni. Každopádně už se jich okolo něho motalo příliš, a tak si vybral jeden z mnoha stolečků, které se před okamžikem uvolnily. Posadil se na jednu židli a na druhou, kterou postavil tak, aby ji měl přímo před sebou, položil bednu.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

Moorseerian se k nim otočil, jakmile ho oslovili, jednou ze čtveřice rukou stále svíral svou sklenici, zatímco další nenápadně sklouzla k blasteru, který měl v pouzdru u opasku. Ležérním pohybem odepnul přezku pouzdra, ale pistoli zatím nevytáhl. Piloti byli v nevýhodě, protože nemohli kvůli jeho plynové masce rozpoznat jeho výraz, ale nevypadalo to, že by jakkoli zareagoval na cokoli, co řekli. Prostě jen seděl a díval se na ně. Zezadu přicupital na kovových nohách ZX-C1 se zdviženýma stříbrnýma rukama: „Jémináčku, jémináčku…“ Zastavil se, ze zvyku a navzdory tomu, že droidi si nemuseli čistit hrdlo, si odkašlal, uklonil se Moorseerianovi a oslovil ho: „Ehm… Mu-Ra-Ka-Tu-La-Pa-Ta-Ta-Pa…“ Mimozemšťan se k droidovi otočil a začal přikyvovat. Když domluvil, pirát přikývl, rychle něco v záplavě samohlásek řekl a pak jednou z rukou šťouchl do droida, zatímco další několikrát pokynul k ostatním dvěma, aby ho popohnal v překladu: Zu-Ka! Zu-Ka!

ZX-C1 se otočil k pilotům, znovu si odkašlal a překládal: „Ehm… jémináčku… ehm… ctihodný Tw’i Llaq jednající jménem… našich obchodních partnerů… a Královny pirátů… mě právě informoval, že naše loď je stále k mání, včetně veškerého nákladu… ale kvůli dodatečným nákladům a rizikům… se cena právě zvýšila o 25%... a mají údajně druhého kupce, který je ochoten vše okamžitě převzít.“ Zavládlo ticho.

----------------
Když se obě povstalecké pilotky sklonily ke zraněné pirátce na zemi, odehnala je mávnutím: „Dejte ruce pryč! Já nedám kůži lacino!“ Vypadala bledá od ztráty krve a v obličeji měla pot. Teď, když neměla v ruce blaster, vypadala příliš mladá na to, aby ho vůbec měla. Nebyli si jistí, jestli je vůbec dokázala ještě rozeznat, ale bála se… jich… ale hlavně se bála umřít. S každou vteřinou jí s krví z těla unikal život a ona zoufale chtěla žít…

----------------
K Grraughovi přisotupila zezadu znuděná servírka: „Tak co to bude, zlato? Tvýho druhu tu moc nevídáme, takže musíš sám vědět, co ti neudělá díru do břicha…“ Podívá se na druhou židli: „A ta bedna musí pryč, srdíčko... na to místo si může sednout platící zákazník. Tak co to bude?“
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

Tak ty tak, jo?

Jdeme, z obchodu sešlo. Počkejte v hangáru, já si zajdu popovídat s nejbližší patrolou.

Ten pocit, když hraju vabank...

...stojí za to.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Asheara »

"Klid, klid! Chceme ti pomoct!" řekla Mei pirátce defenzivně a pak se tiše otočila na twi'lečku a dodala: "Ryo, ukliď ten blaster z jejího dosahu..." Ale když se jí v mysli začaly vynořovat již dávno zapomenuté vědomosti, jak se zachovat v takovéhle situaci, cítila se mnohem lépe - bylo to téměř jako v kokpitu její stíhačky. Myslela si, že je snad nikdy nebude potřebovat...

Viděla, jak se pirátce na stehně zvětšuje krvavý flek a tiše zaklela - blastrová poranění většinou nezpůsobují krvácení. 'Ruka do rány!', křičela její mysl a tělo jej brzo následovalo. "Jak se jmenuješ?", zeptala se Mei, zatím co se přesouvala k jejím nohám, "Pamatuješ si, co se stalo? Víš, kde teď jsi?"

Tyhle zdánlivě hloupé otázky však Mei nepokládala bezúčelově - nýbrž se znažila zjistit stav jejího vědomí. Když se dostala blíže k jejímu stehnu, zaklekla jí tepnu na třísle, uvolňujíc si druhou, již zakrvavenou ruku, a pirátka zařvala bolestí.

"Uklidni se, jen se ti snažím zastavit krvácení... Ryo, podívej se, jestli nemá někde ještě další zranění, která masivně krvácí." Mei mezitím vzala s medikitu nůžky a začala jí stříhat nohavici, aby se co nejrychleji dostala k ráně.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Mám pocit, že mňa to bude mrzieť, ale tiež, že cítim, ako sa ona cíti...

Zaistím blaster, točím ho v ruke, chytím ho za hlaveň a podávam ho dievčaťu. Vidím v nej samu seba v tej prekliatej kolónii...

Ona ti pomôže. - poviem a myslím tým Mei - Nepredaj svoju kožu zadarmo, ale nezahadzuj pomoc, keď sa ti ponúka. - poviem s vážnou tvárou.

Druhú ruku položím na Mei, aby pokračovala...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Vito »

Kapela spustila jednu z nejoblíbenějších písní v poslední době a Vito se zlobil.
Počkej droide, nepřekládej! Hagene! Ty se také nadýchni. Vito významě uhodil do stolu hned vedle svého drinku, který obratem vypil. Tvářil se těsně před výbuchem... ale samozřejmě to pouze hrál.
Hagene! Hrejme na ten jejich kodex! Přece pokud chceš prodat imperiální korvetu kterou jsi získal nelegálně, tak se jednoznačně pokusíš okrást i své kupce. Ale pořád je to horké zboží a chceš se ho zbavit. Stařec si z náprsní kapsy vybral jeden doutník a hrál se s ním v ruce.
ZX-C1? Jak se podle kodexu čepele má postupovat v podobných situacích?
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

Dívce činilo stále větší problémy zůstat při vědomí. Zdálo se jí, jakoby se všechno podivně zrychlilo, zatímco ona měla pocit, jakoby se pohybovala uvězněná v melase. Bolest. Ostrá bolest. Vykřikla, ale bolest jí trochu zbystřila smysly. Dvě postavy. Sklání se nad ní… nechtějí jí ublížit! Nechtějí jí ublížit… Slyšela sklánějící se dívku jakoby zpod vody… „Resmi. Jmenuju se Resmi… Meln...“ Co je to za hloupé otázky? … Jsem přece na palubě… na palubě… kde jsem? Kde to jenom jsem? „Já… já… nevím… je mi zima…“

Pomalu zase ztrácela vědomí a začínala blouznit, když se nad ní sklonila druhá postava. Nepoznala, kdo to je… ale uctila studený dotek kovu své pistole v dlani a jakoby zdálky zaslechla: „…nepredaj svoju kožu zadarmo…“ Polkla. Císařským ta abordáž vyšla? Jsou na palubě? Přese mne se nedostanou, kapitáne…

Dívka neviděla kolem sebe nic, ale zvedla s námahou ruku a začala mačkat spoušť, aby se bránila útoku kýblohlavů, kteří se zhmotnili v její mysli…

----------------
A jaj. :D Pokud jí někdo chcete odzbrojit, budu potřeboval hod alespoň 6 na Vojáka (pokud to zkusíte a neuspějete, můžete jednu koupit). Zatím zasahuje jen barpult před sebou… ale možná zamíří dál na návštěvníky baru…
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Zbraň je zaistená... Nemala by nás ohroziť...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

Skenderax píše: 27. 5. 2018, 22:38Zbraň je zaistená... Nemala by nás ohroziť...
Nebylo řečeno, pardon. $lol$
(i kdyby byla, ta holka tu zbraň používá denně, pojistku by odcvakla automaticky)
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Ecthelion píše: 27. 5. 2018, 23:04
Skenderax píše: 27. 5. 2018, 22:38Zbraň je zaistená... Nemala by nás ohroziť...
Nebylo řečeno, pardon. $lol$
(i kdyby byla, ta holka tu zbraň používá denně, pojistku by odcvakla automaticky)
Bolo to povedané v mojom príspevku. Rya zaistila zbraň pred tým, ako jej ju podala. Chcela navodiť pocit bezpečia. Mei ju mala vyliečiť. Rya dávala pozor. Ak by chcela zbraň odistiť vo svojom stave, čo ... podľa jej mala reagovať intuitívne, tak by Rya mala chvíľu, možno len sekundy, kedy by jej v tom mohla zabrániť. Nie nevyhnutne zobrať zbraň, len zabrániť jej ju odistiť...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Hod na Vojaka:

:arrow? Hod 3d6 (10) +1 (Vojak) = 11

Vystrašila ma. Uvedomila som si v okamihu, že jej život boj iný ako môj. I keď mi sama mňa pripomenula, moje ... ohrozila som Mei. Vrhla som sa po zbrani inštinktívne. Čakala som na to, ale i tak som so strachom očakávala, čí moja reakcia nebude pomalá.

Chytila som zbraň a pozrela sa na Mei. Dúfala som, verila, že JU netrafila... až potom som si uvedomila ostatných...

Prestaň prosím... - povedala som s adrenalínom v hlase so snahou o nežnosť - Nedala som ti zbraň preto, aby si nás zabila. Prišli sme ti pomôcť...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů