[Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od boubaque »

"Aooooww rrraaayyyytch, Rryyyaaa!" O-) odpověděl Grraugh, když zkontroloval, že se nemusí bát útoku zezadu. Zamířil proti přílétávajícím strojům a jeden si vybral. Moc nad tím nepřemýšlel – kdo byl první tak hloupý, že se mu neklidil z cesty, musel se vypořádat s Grraughovými lasery.

:arrow? Vlčák stále energii ve zbraních.
:arrow? Grraugh střílí na Iota Eight.
Hod 3d6 +3 (střelba) -1 (dluh) +2 (K9) +3 (wingman) = 18 (6 +4 +1 + 3 - 1 + 2 + 3) => Zásah!

"Wuuuuuuuuu! Eyyyyyyytch-yytch" :dance: zavyl vítězně Grraugh, když jeho laserové kanony obalily TIE ohnivou koulí, a teprve pak si uvědomil, že v zápalu boje zapomněl vypnout vysílačku. Rozhlédl se po Mei, ale zatím to vypadalo, že snad aspoň chvíli jeho asisitenci potřebovat nebude...

"Rrryaaa, wwooonnaaaa shhwwiiichh?" :>;o) pustil zase vysílačku a jeho X-Wing zaplul v prostoru doleva a doprava v ladném esíčku.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Iota Leader zničen. Hod na záchranu: 2. Nepodařilo se mu se katapultovat, zahynul.
:arrow? Iota Five zničen. Hod na záchranu: 5. Dostal se včas z kokpitu..
:arrow? Iota Eight zničen. Hod na záchranu: 4. Vystřelil se ještě před výbuchem, ale jeho skafandr byl při tom poškozen a přišel o zásoby kyslíku... aby se udusil v hlubinách vesmíru.

-------------
6. kolo (Galaktické Impérium)

Obrázek

:arrow? Iota Two zahajuje nálet na Last Dime (1/2 kol).

:arrow? Iota Three střílí na Ragtag Two:
Hod je 12 + 4 (za Střelbu) = 16! Zásah! Právě obnovené štíty explodovaly v mraku jisker a opět vypadly.

:arrow? Iota Nine střílí na Ragtag Four:
Hod je 10 + 3 (za Střelbu) – 2 (za wingmana) = 11. Minul!

:arrow? Rho Two střílí na Ragtag Six:
Hod je 11 + 3 (za Střelbu) = 14. Minul!

:arrow? Rho Six střílí na Ragtag Five:
Hod je 11 + 3 (za Střelbu) – 2 (za štíty) = 12. Minul!

:arrow? Zbytek letky Iota dorazil. Příští kolo se zapojí do bitvy.

--------------
7. kolo (Rebelové)

„Vydržte! Už jen chvíli! Transportér pomalu zapíná pomocné trysky!“

Situace na začátku 7. kola Ragtag:
Obrázek

:arrow? Můžete jet!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Asheara »

"Je fajn slyšet, že navzdory tomu zásahu máš pořád dobrou náladu, Šestko," usmála se. "Myslím že nouze o nepřátelské stíhačky nebude - ale moc nemachruj. Kdyby tě sestřelili, tak je s tebou konec i když se vystřelíš. Buď nahoď štíty, nebo začni počítat skok. My to tu zvládneme. Nerada bych o tebe přišla."

Zhluboka se nadechla a opřela se o sedadlo. Opravdu se v něm zmýlila. Jestě chvíli. Jestě chvíli to zvládnou.
Otevřela oči a opět se soustředila. 'Všichni ví, co mají dělat. Jdeme na to.'

Spozorovala, že indikátor jejích štítů opět zezelenal. "Vypadá to, že zatím jen jeden zahájil nálet. Pojď Cutie, podáme si ho," usmála se a droid zlověstně zapípal.

:arrow? Střelba na Iota Two:
roll 3d6+6 (střelba) +2 (zbraně) - 1 (Y-wing) => 4+2+6+6+2 - 1 => 19! Zásah!

Iota Two prošpikovaly její lasery a Mei opět s úlevou vydechla, jakmile bylo o toho jediného, co nalétal na Last Dime, postaráno.

:arrow? Ragtag Leader střílí po Iota Two
:arrow? Cutie přesměroval energii zpět do zbraní
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od MarkyParky »

Mruky zahlédl osamocený Tie Fighter. Rho Six nepatřil do skvadrony Iota a z manévrů jeho pilota se zdálo, že si není úplně jistý tím, co má dělat.

S vědomím toho, že Síla tu není, aby Mrrukymu vedla ruku a s ohledem na nedávné přešlapy, rozhodl se tentokrát, že vše provede úplně předpisově.

Využil toho, že pozornost pitola TieFighteru byla zaměřena na hlavní bitvu i své polohy stranou, ztlumil trochu tah motorů, aby ho neprozradily jejich záblesky a jako stín přivedl svůj stín za záda imperiální stíhačky.

Mrruky:3D6+2+4 → 20(6 +5 +3 + 2 + 4)#Výhoda, pilotáž

:arrow? Zavěšení za Rho Six
:arrow? Energie ve zbytcích štítů
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Skenderax »

Štíty sa nahodili a znovu padli. I tak som si šťastne oddýchla. Bolo to v poslednej chvíly.

11 nepriateľských cieľov!

Už to dlho nepotrvá a Last Dime to zvládne. Už len dovtedy od neho udržať doterný tie-hmyz.

Ragtag Three, ostávam ti na krídle. - poviem kľudným hlasom.

:!: energia do obnovi štítov (1/2)
:!: wingerujem Ragtag Three
:!: dlh
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Vito »

Vito byl při chuti, klidně a rád by ještě čistil vesmír od těch nicek kterýma pohrdal. Ale vzpoměl si na své dřívější rozhodnutí. Dopravit je domů. Připravit na další boje... Oni si to neuvědomují, ale jejich váha ve zlatě by sotva stačila na první splátku toho jak jsou pro Alianci doopravdy důležití. Kruci, však oni nejsou klony, je jich TAK MÁLO! Nemůžu připustit ztráty.

R5? Pořád energie ve zbraních?
Pííp. ;)
Přesměruj je do motorů.
Píýp? :roll:
To je rozkaz!
Poop! $8)

Ragtag Six, co chvíli zde budeme hotovi. Slibuji že se pokusím být s tebou "ramenem na rameni", hlavně tě prosím nedělej žádné hlouposti a nařiď droidovy aby začal počítat skok. Slyšel jsi, Leader to povolil.

:arrow? Vito dělá wingmana Hagenovy!

Vito cítil že se něco změnilo. Zasáhla ho zvláštní vlna emocí, znal ji. Jakoby všechen vesmírný chlad prošel jeho tělem. Hagenovy wingmanoval zcela na základě létama nacvičených procedur. O Síle hodně věděl, ale takhle silný nápor ještě nezažil. Bolest hlavy se zdála být nesnesitelná.
Někdo po nás pátrá za pomocí Síly! napadlo ho a neuvědomil si že to řekl nahlas. Snažil se o dechové cvičení které se jednou naučil. Pomáhalo zklidnit mysl a ukrýt ji nádech, nádech, nádech a jeden dlouhý uvolňující výdech. Nádech, nádech... nepřestávej!

Pokoušel se upozadit své myšlenky, svou osobnost a stálo ho to obrovské množství energie a doslova ochromovalo tělo. Jak to že to nikdo jiný necítí? Ta tam byla jeho chuť po další střelbě. Ostatní to přece museli zaznamenat! Museli! Leda by... leda by to bylo tak že někdo hledá přímo mě! Ne to je hloupost, na takovou vzdálenost přece nikdo nedokáže vyčíst z mysli kde se zrovna Vito nachází. Připadalo mu to jako krátký záchvat. Několik vteřin co trvají celé hodiny. Najednou to polevilo a klonový voják opět pocítil že je sám sebou.
Někdo nás hledá... hlesl do komlinku, následně se opravil: Zde Ragtag Four. Někdo má obrovský zájem zjistit moji pozici. Nevím zda přítel, nebo nepřítel. Obávám se že inkvizice! Zatím to dokážu nějak blokovat, ale buďte neuvěřitelně pozorní při výběru cíle. O návštěvy z minulosti opravdu nemám zájem.

:!: wingman pro Ragtad Six
:!: energie do motorů
:!: pokus o vypátrání za pomoci Síly

Kéž bych raději padl než se dostal do zajetí!
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Paul »

Kruci, málem se trefil. Je jich nějak moc.
Booo :roll:
Hm, teď by se hoila energie ve zbraních, kdyby nebyly na hadry. Štít je na 50%, ještě chvilku to bude trvat. Fajn. Nahoď štíty na sto.
Booo!!! $8)

Fajn, Ragtag čtyři půjdeme na nálet. S tímhle strojem to půjde těžko, snad to zvládnu. Kryj mě.

Střílím na Rho two
14=4+3+4+5-5+3 =>Minul jsem

Štíty na stu, jen jsem špatně odhadl stroj. Kýblohlav žije, příště to bude lepší. Jo a čtyřko, co to mluvíš o Síle a hledání? Kýblohlavci ji umí používat?

:arrow? Neúspěšná střelba na Rho two
:arrow? Droid dodělal štít

EDIT: otázka na Vita
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 22. 2. 2018, 16:28 Štíty na stu, jen jsem špatně odhadl stroj. Kýblohlav žije, příště to bude lepší. Jo a čtyřko, co to mluvíš o Síle a hledání? Kýblohlavci ji umí používat?
Vito si povzdechl, přemýšlel co všechno může říct do komlinku, co si raději nechat osobně a o čem by vůbec neměl mluvit.
Oni ne, tohle byl někdo vzdálenější. Je mi strašně líto že jsem vás do toho zatáhl, ale aby jsi měl všechny informace: tahle mise je pro mě azylem. Potřeboval jsem se ukrýt před vyšetřovateli imperiální inkvizice. Je dost možné že oni po mě pátrají. Hledají Jedie kterému jsem pomohl prežít. ANEBO mě hledá ten Jedi. Opravdu to nevím určit, prostě jsem měl na chvíli pocit že se někdo pokouší dostat se mi do hlavy. To je jediné co vím. Hádám že by jsme měli měli vypadnout, než se to zopakuje.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Asheara »

Mei rozhodně nic takového necítila. O Síle toho moc nevěděla - a také netušila, jaký je to pocit když se jednomu snaží někdo dostat do hlavy. Nedokázala ani říct, zda je možné po někom takhle pátrat. Ale věděla jedno - že nyní není čas ani důvod panikařit.

"Uklidni se, Ragtag Four. Jestli tě někdo hledá, ať si sem přijde. Lepší teď nežli v bázi. Než se sem dostanou, my budeme už dávno pryč - a nebo přijde akorát včas na naši donášku. O Jediích mi povíš potom - historie k nim nebyla zrovna laskavá, zajímalo by mě, co o nich řekne někdo, kdo s nima opravdu sloužil."
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od MarkyParky »

Malý jawa rozumněl z celého vysílání jen to, že se mluví o Síle. Mají ostatní také problémy jako on? Nebo se objevila?

Znovu svou myslí zapátral, ale vesmír k němu zůstal hluchý.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Vito »

Vím o dvou kteří by mohli. Jeden mě moc dobře zná a druhý je nejmocnější ze všech. Stlumil hlas jakoby v obavách: Toho druhého nechcete potkat!
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Paul »

Jen ať přijde, ať je to kdokoli. My se o něj a taky o tebe postaráme. Samozřejmě o každého trošku jinak. A pamatuj, jednou Ragtag, navždy Ragtag. Jsme s tebou.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od MarkyParky »

Mrruky zaslechl v Hagenově vysílání známá slova. Tahle slova v basicu uměl. Přesto se mu zdálo, že je Hagen řekl jinak, než je Mrruky znal.

Mrruky si pamatoval: "Jednou RagTag, do smrti RagTag."

Ale možná to byl jen dialekt z okraje, který Mrrukyho znalost basicu nedokázala rozlišit a ta věta znamenala to samé.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od boubaque »

Grraugh se jen ušklíbl, když uslyšel Ryinu zprávu a znovu si vybral cíl. Stejným způsobem, jako si vybral cíl před chvílí, naletěl se žhavými kanony do sotva uspořádaného houfu nově přilétávajících TIE.

:arrow? K9 stále energii ve zbraních.
:arrow? Grraugh střílí na Iota Seven.
Hod 3d6 +3 -1 (dluh) +2 (droid) +3 (wingman) = 18 (1 +6 +4 + 3 - 1 + 2 + 3) => Zásah!

________
OOC: Omlouvám se, (byl) jsem nemocný a když mě chytí blbě rýma, několik dní sotva vidím.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Operace Sunburn

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Iota Two zničen. Hod na záchranu: 4. Pilot zahynul v kokpitu.
:arrow? Iota Seven zničen. Hod na záchranu: 4. Pilot zahynul v kokpitu.

:arrow? Rho Six se snaží vyhnout zavěšení od Ragtag Five:
Hod je 13 + 3 (za Pilotáž) + 2 (za TIE) = 18 Ragtag Five se zavěsil!

-------------
7. kolo (Galaktické Impérium)

Obrázek

:arrow? Iota Three dělá wingamana Rho Six.

:arrow? Iota Nine zahajuje nálet na Last Dime (1/2 kol).

:arrow? Rho Two zahajuje nálet na Last Dime (1/2 kol).

:arrow? Rho Six zahajuje nálet na Last Dime (1/2 kol).

:arrow? Iota Four střílí na Ragtag Two:
Hod je 6 + 3 (za Střelbu) = 9. Minul!

:arrow? Iota Six střílí na Ragtag Five:
Hod je 11 + 3 (za Střelbu) - 2 (za zbytky štítů)= 12. Minul!

:arrow? Iota Ten střílí na Ragtag Leader:
Hod je 11 + 3 (za Střelbu) = 14. Minul!

:arrow? Iota Eleven střílí na Ragtag Three:
Hod je 11 + 3 (za Střelbu) = 14. Minul!

:arrow? Iota Twelve střílí na Ragtag Four:
Hod je 8 + 3 (za Střelbu) = 11. Minul!

--------------
8. kolo (Rebelové)

:arrow? Kerrick Vrand střílí na Iota Ten:
Hod je 16 + 4 (za Střelbu) = 20 Zásah! Iota Ten je imobilizován.

Stíhačka proletěla kolem pomalého bombardéru, zatímco pilot měl prst na spoušti. Zelené laserové výboje prolétaly kolem Y-wingu, ale žádný si nenašel svůj cíl. Celou dobu náletu seděl Keerick chladnokrevně za svým kanonem a sledoval bez hnutí stíhačku, která na něj dštila smrtící energii. V momentu, kdy je mělo TIE minout, zmáčkl spoušť a iontový výboj zasáhl císařskou stíhačku naplno. Zatímco stíhačka proletěla kolem, elektrické výboje vyřadily motor a veškerou elektroniku stíhačky.

Situace na začátku 8. kola Ragtag:
Obrázek

Teda, imperiální hody tohohle kola byla komplet bída. Máte štístko.
:arrow? Můžete jet!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů