[Hrstka X-Wing] OOC

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 20. 9. 2018, 17:31
Na hody jde použít dluh i Síla, protože jsou to normální hody na dovednosti.
Tak, Osobnost je na nule a Síla taky došla. No, aspoň se nepropadnu ještě níž, než jsem.
Není to tak, že se můžeš zadloužovat i do záporu? Já teď mám 1 Osobnost, -2 dluh, -5 zranění a pro úkony které počítají s obratností si dávám postih -1. Mé reálné hody na Osobnost tedy vypadají jako 3k6-7. Tedy cílové číslo 8-12 je pro mě značně nedosažitelné (protože hoď 2-krát po sobě 6+6+5 :D ). Ale protože jsem skrytý gamista, mám Vita rád a viděl jsem ep.IV tak to zkouším jinak. Doufám že mi to projde. A na to se chci také zeptat, tedy:
Paul píše: 20. 9. 2018, 17:31
tak si můžu popsat že jsem zkusil vypáčit pár beden a v některé byl náhodou medpack? Anebo si na to mám hodit?
Na náhody sice věřím, ale tohle moc náhodně nevypadá. Představ si tu tabulku náhodných setkání.
Ne opravdu doufám že Vita už trochu znáte a víte že by jako první nechytil páčidlo a zkoušel hledat medpacky. Vito chce příběh. Proto
spoiler!
...jsem přemýšlel, že nikdo moc neřešil toho omráčeného vojáka, tak jsem se ho rozhodl řešit já, tím že se za něj převleču a vysvětlím, že jsem se neozýval pro zranění. Vzhledem k tomu, že Vito de facto za impérium bojoval celý život, dokonce i v exilu u senátorky byl instruktorem pro nové kadety do imperiální armády. Tam se samozřejmě pokoušeli vyhledávat vhodné "nepřizpůsobivé" adepty, které testovali pro nábor k rebelům. Měl by asi znát imperiální hierarchii, taktiku a technologie. První můj hod by tedy byl o tom, zda mi to můj velitel uvěří. Druhý jsem plánoval při útěku i s Hagenem (třeba úspěšné rozbití ovládacího panelu dveří nebo tak něco). Ovšem narazil jsem na dilemu: mám mít postih za zranění pokud se pokusím vydávat za zraněného vojáka? Protože vím, že vydávat se za zraněného vojáka bez újmy by mělo být náročnější. Proto jsem chtěl vědět, kam ještě ano a kde už ne. Protože by byla myslím nuda zahrát to tak, že se pokusíme dostat ven bezpečnou cestou.

edit: ale kdyby to bylo moc ad hoc, nebo rovnou deus ex, tak pak nevím. Jsem otevřený návrhům.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

MarkyParky píše: 24. 9. 2018, 08:51Mrruky chce z robota dostat informace, kde kotví loď, se kterou droid přiletěl, protože na tu nejspíš odtáhli Hagena. Je třeba vzíti do ruky kostičky? (Pokud ano, myslím, že by bylo zajímavé, kdyby v případě úspěchu droid z vděčnosti za osvobození pomohl Hagena najít, v případě neúspěchu to bude nakonec sám Mrruky, kdo z něj bude muset informaci vymlátit - nebo jej dokonce zničit a informaci přečíst až z demontovaného paměťového modulu).

Mám házet? Jakou dovednost? Jaké DC?
To nejsou ti droidi, které hledáte. $D

Tohle zní jako hrozně pěkný konflikt... třeba proti 8čce? Pokud uspěješ, tak se Viper droid po restartu stane nezávislým (jeho Imperiální programování bude poškozeno a nenabootuje) a pomůže vám (půjde s vámi dokonce! :D)... pokud neuspějete, tak jeho poškození a nedokonalé nabootování spustí jeho sebedestrukci? Co říkáte? :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Ecthelion píše: 24. 9. 2018, 20:02 Co říkáte? :wink:
Za mě skromné ano, ale nechci to moc komentovat. Ono to šlo vyřešit i přímočařejší cestou, ale Marky vymyslel cool scénu a já mu do toho nechci moc vstupovat protože mě jeho hra baví :) A jsem zvědav zda Paul něco vymyslí, nebo si na nás počká.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16249
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od MarkyParky »

Tohle zní jako hrozně pěkný konflikt... třeba proti 8čce?
Jakou dovednost?

Osobnost nebo Voják?
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

MarkyParky píše: 25. 9. 2018, 10:34Osobnost nebo Voják?
Hmmm... dobrá otázka, umím si představit obojí... ale spíš Osobnost (tedy nebojová dovednost), abys ho dobře nabootoval?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

A jsem zvědav zda Paul něco vymyslí, nebo si na nás počká.
Přemýšlím usilovně, nějaké nápady tady jsou, ale jeden šílenější než druhý (máme v rodině talent přežívat problémy někdy velmi bizarními cestami).

Ale s jejich realizací počkám, nejspíš až na vás.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 26. 9. 2018, 14:15Ale s jejich realizací počkám, nejspíš až na vás.
Tím pádem je teď na řadě Vito? Jak to vidíš? Nějaký nápad na konflikt? :wink:

:arrow? BBQ, Skenderax, Asheara: Vy jste už v pořádku na zemi, tak se můžete přesunout na Základnu! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Nějaký nápad na konflikt?
No, v plánu je neumřít a zdrhnout.

Přemýšlel jsem, že bych se zkusil zkamarádit, potom jim podrazit nohy a nakonec utéct (jo, zní to jako plán. Ale vím, jak to v téhle jednotce s plány končí).
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Já to tam kopnu možná až tak v úterý brzo ráno. Tak poprosím o strpení.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Omlouvám se, nějak nestíhám. Mám sice volno, ale ještě jsem nebyl pořádně doma. Chtěl jsem si aspoň udělat hod, ale telefon mě nevím proč nepustí na rolz.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Vito píše: 4. 10. 2018, 10:12 Omlouvám se, nějak nestíhám. Mám sice volno, ale ještě jsem nebyl pořádně doma. Chtěl jsem si aspoň udělat hod, ale telefon mě nevím proč nepustí na rolz.
Jak to vypadá? Nějaké zlepšení situace?

:arrow? Jinak, kdyby měl někdo zájem a chtěl kopat za ten zlý tým, tak na tavern-keeperu se rozjela kampaň [THE MANY] TIE-FIGHTER SQUADRON. :wink: Nevedu ji já, ale jeden z hráčů, co hrají X-wingy s námi na tavern-keeperovi a je to hodně dobrý hráč (navíc už vede menší žoldnéřskou kampaň, takže víme, že to zvládá a je to zábava). Kdo byste měli chuť, další hráči jsou vítáni! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Ecthelion píše: 11. 10. 2018, 09:19 Jak to vypadá? Nějaké zlepšení situace?
V podstatě se snažím každou volnou chvíli trávit na chalupě, kde tahám novou elektřinu a snažím se to stihnout do sobotní narozeninové oslavy.
Dobrá správa: Dvě zásuvky jsou sprovozněné a další připravené :)
Zlá správa: Dřív jak v neděli nebudu u PC :(
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16249
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od MarkyParky »

Já dávám vědět, že zítra ráno mizím kamsi do světa. Na tři týdny.

Jak tam bude internet netuším.

Nicméně tímhle tempem budu stejně zpátky dřív, než přijde řada na můj druhý hod v nepřátelským územím, tak si z toho hlavu nedělám :>;o) , jen případně nečekejte nějaké domluvy - prostě hrajte a když najdu net, tak třeba odstavec či dva přidám.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

:arrow? Jinak, kdyby měl někdo zájem a chtěl kopat za ten zlý tým, tak na tavern-keeperu se rozjela kampaň [THE MANY] TIE-FIGHTER SQUADRON. :wink: Nevedu ji já, ale jeden z hráčů, co hrají X-wingy s námi na tavern-keeperovi a je to hodně dobrý hráč (navíc už vede menší žoldnéřskou kampaň, takže víme, že to zvládá a je to zábava). Kdo byste měli chuť, další hráči jsou vítáni! :wink:
Jsem teď povstalecký anarchista na plný úvazek, navíc do těch křápů bych nevlez'.
Ale molodce pozdravuj a vzkaž, že až se na těch rakvích trochu naučí, zveme je na kamarádský zápas o to, kdo je nejlepší letka v Galaxii. :wink:
Jak to vypadá? Nějaké zlepšení situace?
Já ostudně počkám, jak se vyvine situace.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 12. 10. 2018, 15:28Jsem teď povstalecký anarchista na plný úvazek, navíc do těch křápů bych nevlez'.
Každý hráč začíná s dvěma piloty, kteří jsou jen rychle nahození a ten, který přežije první misi se víc rozpracuje. $lol$ Dost oldschool přístup, ale těm TIE to vážně sedí.

Obrázek
Paul píše: 12. 10. 2018, 15:28Ale molodce pozdravuj a vzkaž, že až se na těch rakvích trochu naučí, zveme je na kamarádský zápas o to, kdo je nejlepší letka v Galaxii. :wink:
To by mohlo být zajímavé. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů