[Hrstka X-Wing] OOC

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Asheara »

Uf, omlouvám se, konečně jsem se dostala ke psaní :) Je toho teď fakt hodně a ještě týden bude, ale udělám co bude v mých silách abych nezdržovala misi.

Ale až se to tu trochu zklidní, můžete čekat ještě více spamu v bázi, vždyť mě znáte ;)
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Ecthelion píše: 2. 4. 2018, 18:51 Omlouvám se za opožděnou odpověď... droid není určen k převážení kontrabandu, ale to je technická otázka. Pokud se trochu upraví, tak by mělo být možné dostat rozmontovat odstřelovací pušku a ukrýt ji do droida, aniž by si někdo něčeho všiml... ale pokud dojde k boji ve vesmíru, droid zvládne jen dva příkazy (hyperprostorový skok a jeden navíc). :wink:
Já spíš měl takový ujetý nápad, že by jsme využili právě toho protokolárního droida :) Už jsem si představoval jak Vito se sniperkou v ruce nezískává výhodu nějakým pobíháním, vyvýšenou polohou, odstupem atd. Ale právě naopak. Že by třeba mohl zkusit získávat převahu psychologickou, přesvědčovat nepřátele o jejích nevyhnutné porážce a pod. To by šlo použít i v omezeném prostoru i za cenu toho, že by občas využil pušku víc jako brokovnici, než odstřelovačku. Dají se takto ohnout pravidla, anebo nebudeme psychologii výhod/nevýhod řešit a necháme to pouze ve fyzické rovině? Bo já s tím zraněným Vitem toho moc nenaběhám a nenaflankuju, pokud bude chtít něco zasáhnout, tak beztak bude muset získávat výhodu.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Vito píše: 6. 4. 2018, 09:46Já spíš měl takový ujetý nápad, že by jsme využili právě toho protokolárního droida :)
Snajperku do protokolárního droida? Uf, ten potřebuje všechny části, bojím se... ale teoreticky tu zbraň můžeš rozmontovat a mít v batohu (nebo si rozdáte ty díly mezi sebe)... a pak bude chvíli trvat než ji smontujete (radši ji tedy smontovat před akcí).
Vito píše: 6. 4. 2018, 09:46Už jsem si představoval jak Vito se sniperkou v ruce nezískává výhodu nějakým pobíháním, vyvýšenou polohou, odstupem atd. Ale právě naopak. Že by třeba mohl zkusit získávat převahu psychologickou, přesvědčovat nepřátele o jejích nevyhnutné porážce a pod. To by šlo použít i v omezeném prostoru i za cenu toho, že by občas využil pušku víc jako brokovnici, než odstřelovačku. Dají se takto ohnout pravidla, anebo nebudeme psychologii výhod/nevýhod řešit a necháme to pouze ve fyzické rovině? Bo já s tím zraněným Vitem toho moc nenaběhám a nenaflankuju, pokud bude chtít něco zasáhnout, tak beztak bude muset získávat výhodu.
Uf. Ale v zásadě... jak budeš získávat výhody je dost na interpretaci. Pokud to bude nějak rozumně udělané, tak proč ne... teoreticky můžeš vzít místo snajperky ještě pušku na flešety (plus mínus brokovnice), která by pravidlově fungovala stejně... získával bys výhody tím, že bys na ně pokřikoval nebo se plížil za bednami blíž...
a pak jim tam prdnul pořádnou ďahu. To ale půjde hůř, když ses už o tom zhádal s Hagenem... $lol$

:arrow? Já se moc omlouvám, misi jsem chtěl nahodit už v pondělí, ale nestíhal jsem... až Asheara a Paul dořeší svoje věci, nahodím (o víkendu to dám dokupy). :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

nebo si rozdáte ty díly mezi sebe
Vietcong přichází...

Co hody na osobnost v AW stylu přečtení situace budou, nebo to bude oldschool stylem popis-vyhodnocení hráčem-hráčova akce?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 14. 4. 2018, 18:48Co hody na osobnost v AW stylu přečtení situace budou, nebo to bude oldschool stylem popis-vyhodnocení hráčem-hráčova akce?
Spíš to druhé předpokládám, ale uvidíme podle situace. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Ecthelion píše: 13. 4. 2018, 20:29 teoreticky můžeš vzít místo snajperky ještě pušku na flešety (plus mínus brokovnice), která by pravidlově fungovala stejně... získával bys výhody tím, že bys na ně pokřikoval nebo se plížil za bednami blíž...
a pak jim tam prdnul pořádnou ďahu. To ale půjde hůř, když ses už o tom zhádal s Hagenem... $lol$
to, To, TO CHCI :D Jdu vymyslet jak se omluvím Hagenovy a uznám že měl pravdu :) Pokud to nestihnu, beru konvenční arzenál.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Není to zakázané nějakou smlouvou? Já jen tak, ne, že by mi to vadilo, teda dokud tím někdo nebude střílet po mně.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 17. 4. 2018, 20:53 Není to zakázané nějakou smlouvou? Já jen tak, ne, že by mi to vadilo, teda dokud tím někdo nebude střílet po mně.
Aliance je také nějakou smlouvou zakázaná myslím :D :D
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 17. 4. 2018, 20:53 Není to zakázané nějakou smlouvou? Já jen tak, ne, že by mi to vadilo, teda dokud tím někdo nebude střílet po mně.
Flešety dnes nejsou překvapivě jmenovitě zakázány žádnou mezinárodní smlouvou, přestože se o tom mnohokrát přemýšlelo... jen se to v reálu nikdy neprovedlo. Jak "zbytečně kruté zbraně" by teoreticky do zakázaných zbraní mohly platit obecně, ale to u mezinárodního soudu neobstojí. Moc se ale nepoužívají, protože to je strašlivé svinstvo (ve Vietnamu je Amíci ládovali do brokovnic pro boj zblízka) a zakázány by být měly. Ale, jak bylo řečeno dnes nejsou a ve SW si můžeme dovolit tak jako tak nějakou volnost. Podle Wookieepedie se používaly už během klonových válek, takže by je Vito mohl znát odtamtud.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Pánové, Vito nejenom že je zná. On ji i dostal na jedné přehlídce na Corrusantu po vítězné bitvě. Je to sice strašlivá zbraň, ale senát ji povolil pro použití na robotické cíle. A Impérium si s tím už hlavu neláme. Staví obří stanice schopné ničit celé planety... Však se zeptejte Barona, ten přišel o domovský svět. Jaký on by měl mít problém s flešetama?

edit: pro záznam ještě dodám, že Vito si přibalil i pistolový blaster DL-44 a jeden kouřový granát.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Jak to vidíte? Už se ta příprava na misi trochu táhne... uzavřeme to nějak a vrhneme se na to?
Nebo máte ještě něco důležitého co říct než poletíme? :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

U mě dobrý. Už začínám chytat roupy :)
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Skenderax »

Som za :clap: .
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Já jsem domluvil, takže asi lezem přes hřeben.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Já už jsem zpátky ze Sleziny, takže se pomalu můžeme posunout. Ještě čekáme chvilku na Ashearu, která chtěla ještě rychle napsat... a pak jedeeeem. Moc se omlouvám za zpoždění.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti