[Hrstka X-Wing] OOC

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. Musel jsem po návratu z dovolené vyřídit věci co se nahromadily...

:arrow? Na Sola bychom rádi, uvidíme, jestli to vyjde. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Ecthelion píše: :arrow? Na Sola bychom rádi, uvidíme, jestli to vyjde. $D
Jděte.


S Rogue One se to vůbec nedá srovnávat, sedmičku to předčí a málem se to vyrovná původní trilogii.


Teda, podle mě. $D
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Skenderax píše: 27. 5. 2018, 23:13Bolo to povedané v mojom príspevku.
Ajajaj. Jestli to tam bylo, tak se hrozně omlouvám... :oops: Já jsem včera ještě kontroloval, jestli tam není nic, proč by to nemohlo jít... ale musel jsem to přehlídnout. :doh:

Nechme to už tak, už jsi sám podle toho hrál... a je to zajímavá situace. Já se pokusím do příště číst pozorněji. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Skenderax »

Ecthelion píše: 28. 5. 2018, 09:28
Skenderax píše: 27. 5. 2018, 23:13Bolo to povedané v mojom príspevku.
Ajajaj. Jestli to tam bylo, tak se hrozně omlouvám... :oops: Já jsem včera ještě kontroloval, jestli tam není nic, proč by to nemohlo jít... ale musel jsem to přehlídnout. :doh:

Nechme to už tak, už jsi sám podle toho hrál... a je to zajímavá situace. Já se pokusím do příště číst pozorněji. :wink:
To je samozrejme OK. Každý z nás, hlavne ak je unavený, občas niečo prehliadne. :wink:

Ja som si to mal uvedomiť, nepísať to do fóra a hrať ďalej...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Počkám na Vita s Moorseerianem, Asheara může posunout příběh se zraněnou pirátkou (ta nebude mít Vita jinak moc v lásce :D) a Bubák může adresovat servírku, co chce, aby dal pryč tu bednu. $D

Jinak kdo nesledujete ostatní letky, tak jen rychlé shrnutí:
:arrow? Letka Vanguard teď doprovázela korvetu Purrgil, která prorazila blokádu měsíce Salliche II, dovezla zásoby, vyložila je a naložila nemocné a uprchlíky. Měli jsme misi na "základně" na měsíci a pak druhou misi, při které se snažili dostat z planety skrz blokádu zase pryč. Velitelka letky onemocněla a museli ji odvézt zpátky, takže byli oslabeni o jednu stíhačku (hráč nestíhal, tak poprosil, abychom ho na misi vynechali). Imperiální lodě na ně ve vemsíru už čekaly - trojice fregat, každá s nejméně trojnásobnou silou než rychlá korveta. Purrgil jednu z lodí nalákal blíž a snášel palbu, která mu těžce poškodila příď a zabila pár lidí na můstku, než nepřátelská fregata vletěla do minového pole, které rebelové vysypali na cestě dolů... miny fregatu zničily a dírou v nepřátelské formaci skočili pryč...

:arrow? Letka Checker měla poslední dobou hodně smůly. Poté, co v minulé misi přišli o velitele (který se rozmlátil při přistání), vyrazili doprovodit Y-wingy při náletu na přenosnou stanici komunikačního systému (poté, co letka Foxfire dva týdny neúnavně likvidovala všechny komunikační satelity, které rozvědka jen mohla identifikovat). Ten byl ale bráněn letkou císařských stíhaček a předtím neidentifikovaným minovým polem, do kterého dva X-wingy s nováčky vletěly a Checker tak přišel o další dva piloty. Při náletech zničila silná obrana ještě dva Y-wingy a dva piloti v nich zahynuli (střelci přežili a podařilo se jim je vyzvednout). Zničili tak důležitou přenosnou stanici, ale přišli téměř o čtvrtinu nasazených sil... a nemají čím je nahradit.

Rebelové už nemají náhradní stíhačky (mechanici museli dokonce rozmontovat jeden z funkčních Y-wingů, aby měli náhradní díly a udrželi ostatní stíhačky ve vzduchu), nejsou noví piloti, dochází náhradní díly a vázne zásobování...
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Vito se rozhodl uposlechnout naléhání velitele a balíme to :) Jenom opravdu příště by to chtělo vědět cílové číslo při hodech na osobnost. Já teď nevěděl jak si to popsat. Ale zkusil jsem to zahrát na to že Moorseerian neví, že na stanici jsou vojáci impéria. Doufal jsem že tak bude ochotnější prodat to urychleně za původní cenu.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16376
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od MarkyParky »

Ecthelion: Koukám, že Checker jediní hrají opravdu Hrsku se vším všudy. My si královsky užíváme vítězství s prstem v nose a smrt furt nikde :D
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Vito píše: 1. 6. 2018, 10:00Jenom opravdu příště by to chtělo vědět cílové číslo při hodech na osobnost.
Omlouvám se, ještě jsem čekal na Hagena, jestli něco nevytáhne z rukávu (jakože se na něj vztahují pirátská pravidla, protože byl taky pirát :D)... a chtěl jsem určit až pak. Příště to vyhlásím rovnou a kdyžtak dostanete bonus, pokud s něčím přijdete. Moje chyba, díky za připomenutí.
MarkyParky píše: 1. 6. 2018, 10:30Ecthelion: Koukám, že Checker jediní hrají opravdu Hrsku se vším všudy. My si královsky užíváme vítězství s prstem v nose a smrt furt nikde :D
Jen abys to teď nezakřikl. *evil laugh*

Ale Checker to dostávají tvrdě... u mají v krátké chvíli třetího velitele (po komandérce Carrové, která zahynula u Rimcee a Eppovi Alavarovi, který zahynul při přistání). Z původní letky, se kterou začínali, zůstali dva.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

My si královsky užíváme vítězství s prstem v nose a smrt furt nikde :D
Jsme prostě dobří. Ragtagové neprohrávají. 8)

Ale Checker to dostávají tvrdě... u mají v krátké chvíli třetího velitele (po komandérce Carrové, která zahynula u Rimcee a Eppovi Alavarovi, který zahynul při přistání). Z původní letky, se kterou začínali, zůstali dva.
Kurde, a já tady brečím, když si vezmu dluh kvůli přistání s rozbitým letounem. :roll:
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Dvě naprosto veledůležité otázky života a smrti:

1) jak dlouho už Ragtagové lítají (v herním čase) a...

2) my jsme na stanici přiletěli ve winzích, že?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 11. 6. 2018, 17:051) jak dlouho už Ragtagové lítají (v herním čase) a...
Určitě pár měsíců (ve světě SW), někteří možná létaji spolu ještě předtím (Ragtag byla sestavená ze zbytků jiných letek).
Paul píše: 11. 6. 2018, 17:052) my jsme na stanici přiletěli ve winzích, že?
Jojo, jsou zaparkované vedle frachťáku Siren.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 11. 6. 2018, 17:05 2) my jsme na stanici přiletěli ve winzích, že?
To je právě ten problém, musíme se k nim zase dostat. Ale současně se posádka musí bezpečně dostat k fregatě.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Paul »

Vito píše: 11. 6. 2018, 20:05 To je právě ten problém, musíme se k nim zase dostat. Ale současně se posádka musí bezpečně dostat k fregatě.
Poslední dva týdny nemyslím podstatě na nic jiného...

Pár nápadů mám, každý šílenější než ostatní. :D
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 11. 6. 2018, 20:16
Vito píše: 11. 6. 2018, 20:05 To je právě ten problém, musíme se k nim zase dostat. Ale současně se posádka musí bezpečně dostat k fregatě.
Poslední dva týdny nemyslím podstatě na nic jiného...

Pár nápadů mám, každý šílenější než ostatní. :D
Já by jsem tu korvetu celou předokoval at´ to máme blíž :) pilotů nás je dost a jen by jsme pak přesedli do wingů ...
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12358
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] OOC

Příspěvek od Ecthelion »

Ajajaj. Mei se solidně nakrkla. $lol$

Po dohodě s ní jsem nastavil obtížnost hodu (přesvědčení pirátů, aby to zabalili) na 12 (díky Hagenovi a Mrrukymu se jim tam nechce zůstávat déle :D), tím pádem uspěla... že by byl ideální čas pro Jawu a Jednoho, aby teď přiběhli? :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů