[Hrstka X-Wing] Systém Jabor

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Systém Jabor

Příspěvek od Skenderax »

Misia skončila ale pre mňa ešte nie. Cítim zmätok a nerozhodnosť. Plísnim sa za to, že som sa nesprávala ako profesionál i za to, že som nebola vystavená dileme streľby na transportéry... Viem, že by som nechcela byť pred tou voľbou, ale cítim ... nedôveru v seba ... so svojej strany i so strany iných ...

Navádzam s myšlienkami roztrhanými loď na pristátie.

:arrow? Hod na pristátie.
Hod 3d6 +2 (Pilotovanie) +2 (R´lyeh) = 11

Ešte stále ponorená do svojej vnútornej agónii keď ucítila na svojom rameni teplú ruku Mei. Počula jej hlas ale slová doznievala nejak oneskorene. V tom malom okamihu vnímala svet cez mnoho obrázkov za sebou nasledujúcich. Disjunktných a zároveň spojených. Nevedela či vnímať teplotu jej ruky, melódiu hlasu, význam, výraz alebo pocity vnútry samej seba, ktoré sa menili od obrázku k obrázku.

Odpovedala preto plachým úsmevom feny zahnanej do kúta stojacej pred niekym, kto je na ňu milý...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Systém Jabor

Příspěvek od Ecthelion »

Střetnutí v systému Jabor
Letce Ragtag se podařilo zničit doprovodné stíhačky a imobilizovat křižník třídy Raider, který převážel Ghyrona, agenta imperiální rozvědky. Rebelovům se podařilo novou korvetu ukořistit a mise skončila úspěchem navzdory určitým ztrátám, které utrpěla doprovodná letka Scavenger.

Ztráty Galaktického impéria:
- 2 stíhačky TIE Interceptor zničeny (2 piloti zabiti)
- 1 stíhačka TIE Advanced (1 pilot zabit)
- korveta třídy Raider („Coup de main“) zajata (3 záchranné moduly zajaty, 1 zničen)

Ztráty Aliance:
- 1 stíhačka X-wing poškozeny v boji
Sestřely během střetnutí:
- Mei Starfall (1 TIE Interceptor zničen a TIE Advanced poškozen; 1 a ½ sestřel na této misi; 11 a ½ sestřelů celkem)
- Rya Bastilia (2 zásahy korvety; 1 sestřely na této misi; 6 a ½ sestřelu celkem)
- Grraugh (2 sestřely celkem)
- Mrruky P'arkekt (1 TIE zničen, 1 záchranný model sestřelen; 1 a ½ sestřelu na této misi; 6 a ½ sestřelů celkem)
- Hagen z Okraje (1 TIE Advanced poškozen a štíty vyřazeny; 1 sestřel na této misi; 6 a ½ sestřelu celkem)

- Ghat Gasa (2 úspěšné zásahy korvety; 1 sestřel na této misi; 3 sestřely celkem)

* Tentokrát do toho vnesla trošku zmatek korveta, která měla docela dost štítů. Nakonec jsem počítal zničený bod štítu jako ½ sestřelu. Vyřazení štítů TIE Advanced bylo za ½ sestřelu, stejně jako za poškození. Sice je tak možné získat 1 a ½ za jeden letoun, což je nesmysl… ale je to herně spravedlivé vůči pilotům, takže to tak počítám.

Můžete si adekvátně vylepšit dovednosti. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti