[Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
MarkyParky
Příspěvky: 8302
Registrován: 11. 8. 2011, 01:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od MarkyParky » 23. 10. 2017, 06:18

Java se poctivě drží Meina křídla. Jakmile ale pochopí, co má pilotka za lubem, žlutě se mu rozsvítí očička. "Mombay m'bwa. A beton nya mombay m'bwa!" vykřikne, mírně přidá plyn a začne se po pravé straně pomalu předlétávat Mein X-wing.

Astrodroid ho pípáním požádá o potvrzení, zda má pořád držet energii ve zbraních. "Yuyu," odkýve mu Jawa, spustí si před hledí zaměřovací kříž a začne si lépe prohlížet siluetu obřího walkeru.


Zahajuji přímý nálet na AT-AT.
Energie jde do zbraní.

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 23. 10. 2017, 20:00

:arrow? Zeta Zeta Three zničen. Hod na záchranu: 4!
TIE se rozpadla na kusy. Nikdo nezahlédl záchranný modul pilota, takže se nejspíš nestihl vystřelit a zahynul.

:arrow? Ragtag Three zničil nepřátelskou pozici protonovými torpédy. +3 k hodu na úspěch pozemních sil.

---

8. kolo (Aliance - Výsadek)

:arrow? Mynock One stále čeká, Mynock Two naložil druhý oddíl i s cílem mise a vyčkává na dráze.

„Vpřed! Probijte se k prvnímu oddílu!“
„Za Alderaaaaaaaaan!“
„Na dvanácti hodinách! Sundejte toho šmejda! Seržante Mwako, vezměte čtyři muže doprava a zajistěte tu křižovatku! Termální granáty!“
„Rory to schytal! Tiklam je dole! Dostaňte ho zprátky! Máme ztráty, pane! Ta budova naproti!“
„Naši andělé strážní se o to postarají, seržante! Hned jakmile tu budovu pokropí, vyražte! … Desátnice Safir, držte se, jdeme pro vás!“
„Ano, pane! Kýblohlavové zahájili útok vším co ma- … držíme se zuby neh-… -í, že se blížíte, pane maj- … -ím, pospěšt-…“


Obrázek

:arrow? Třetí a čtvrtý oddíl se snaží probít k prvnímu oddílu.
Hod 9 + 3 (Voják velitele) + 2 (za zničení těžkých zbraní) + 3 (za zničení budovy) = 17! Úspěch!

Postup aliančních mariňáků a jejich palbu ozářila dvojice mohutných explozí, jak nad nimi zaburácel ukořistěný raketoplán a X-Wing. Střelba nepřátel okamžitě zeslábla a major Lomax vedl oba oddíly rychle vpřed.

„Tady jsou! Zaujměte postavení kolem prvního oddílu, ať je můžeme odsud dostat!“
„Pane, kýblohlavové ustupují! Ta budova, kterou ten X-Wing sundal, byla zřejmě velitelské centrum. Jsou bez rozkazů velení a tlačíme je zpátky!“
„Desátnice! Safir! To jsme my! Nestřílejte! Jdeme k vám!“
„Pane majore, ani nevíte, jak rádi vás vidíme. Nemusíte se bát, že bychom vás trefili… před chvílí nám došla munice. Schovávali jsme si jen po jedné ráně pro každého... kdybyste se neukázali včas.“
„Jak jste na tom, desátnice?“
„Prakticky všichni jsou zranění, ale většina může chodit. Máme čtyři těžce zraněné v bezvědomí, mezi nimi poručici Varssovou… ale naše medička říká, že se s nimi nesmí hýbat…“
„Odneseme všechny, které můžeme. Pokud tu zůstanou, nemají absolutně žádnou šanci. Když je vezmeme s námi, dáme jim alespoň malou naději. Dlužíme jim to. Seržante, nastavte na našich pozicích nástražné miny pro případ, že nás budou pronásledovat. Odchod z téhle pozice za dvacet sekund! Pohněte se!“

Obrázek

Příští kolo můžou Mynockové startovat!

8. kolo (Galaktické Impérium)

Pozemní obrana:

:arrow? Palebná postavení z velkého laseru pálí na Ragtag Six:
Hod je 10 + 1 (za Střelbu) – 4 (za poškození) = 7 Minul!

:arrow? AT-AT postupuje k transportérům ve zjevné snaze je rozdupat, pokud se o ně jeho zbraně nepostarají dříve.

Pravý těžký blaster: Hod na zásah (pěšáci u Mynock One) 8 + 2 (za střelbu) = 10! Minul!
Pravý střední blaster: Hod na zásah (Mynock One) 11 + 2 (za střelbu) = 13! Minul!
Levý těžký blaster: Hod na zásah (Ragtag Six) 3 + 2 (za střelbu) = 5! Minul!
Levý střední blaster: Hod na zásah (Ragtag Two) 9 + 2 (za střelbu) = 11! Minul!

Situace po misi:
Obrázek

Vaše palubní počítače začaly výstražným blikáním a tónem oznamovat docházející zásoby paliva ve vašich stíhačích. Máte už zásoby jen na několik málo kol.
:arrow? Jste na tahu! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

MarkyParky
Příspěvky: 8302
Registrován: 11. 8. 2011, 01:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od MarkyParky » 23. 10. 2017, 20:27

Mrruky tlačil páku akcelerátoru dopředu. Jeho žlutý pohled střídavě těkal na mohutnou siluetu AT-AT a na Mein X-wing. Minimálním rozdílem relativních rychlostí se posouval centimetr za centimetrem podél jejích křídel. Stále to vypadalo, že se dostane nanejvýš na její úroveň a tak mírně potlačil, aby proměnil trochu výšky v rychlost.

Konečně se jawovo křídlo dostalo před úroveň rebelčina. "Utini, ikee po!" vypískl nadšeně. A konečně silueta obřího walkeru zaplnila celé zorné pole zaměřovače. Jawa se trochu polekal - kvůli závodu ztratil výšku a už bylo jasné, že až vypálí, stroj nedokáže přestoupat. Ale vytrval. Rozvrklaný spínač přepnul na protonová torpéda a vypálil.


Mrruky:3D6+2-1+5+2 → 19(4 +5 +2 + 2 - 1 + 5 + 2)#Střelba+dluh+přímý nálet+droid


Projektil neomylně zamířil k obrněnci - opravdu nešlo minout - a ...


Mrruky:2D6 → 10(5 +5)#Zásah AT AT

.... a zasáhl jeho obrovitánskou tlapu. "Nyeta umka," pochlubil se Mrruky do interkomu. Imperiální stroj se otřásl, zapotácel, poškozena levá přední noha se začala hroutit a monstrum se naklonilo dopředu. Což byla věc, se kterou jawa vůbec nepočítal. S ohledem na vytracenou výšku byl připraven po výstřelu podlétnout pod břichem. Jenže skulina, do které měl namířeno se najednou začala pováživě zmenšovat.

Droid poděšeně vypískl. Mrruky na moment zvážil strhnout stroj doleva nahoru, aby prolétl hroutícímu se tanku nad kabinou, ale naštěstí si vzpomněl, že v těch místech letí Meia. Nakonec se vrátil k původnímu plánu. Narval páku ovladače co nejvíc od sebe a znovu přidal výkon na doraz. Kontrolka energie povážlivě zapípala a C1 už nepřestával protestovat.

Stín padajícího AT-AT zakryl skulinu a jawa s x-wingem pokračoval už jen po paměti. "Perupa," zašeptal, když navedl stíhač do temné škvíry. Uslyšel strašlivé skřípnutí a celý X-wing s sebou trhnul. Nevěděl, jestli odřel břicho stroje o zem, nebo vršek kabiny o trup walkeru, ale spolehlivá stíhačka pokračovala v letu a škvíra se náhle rozjasnila. Mrruky přitáhl a vyvedl stroj k obrzoru na druhé straně stroje. "Okka," předal řízení droidovi a zatímco stíhačka začala zvolna nabírat výšku, ohlédl se přes rameno, co ostatní .

Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 245
Registrován: 4. 9. 2017, 10:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Asheara » 24. 10. 2017, 10:02

Mei postupovala podle plánu v náletu na AT-AT. Pozorovala svůj cíl v zaměřovači jako jestřáb, plně soustředěná na svůj cíl. Droid přesměroval energii do zbraní a ona nabila svůl poslední pár protonových torpéd. S palcem na spoušti čekala na správný moment, v hlavě pomalu odpočítávala vteřiny k momentu, kdy by měla vystřelit. Už-už se chystala zmáčknout spoušť, když Mrruky vyhrál závod, který si ani neuvědomovala, že měli a dostal se do zorního pole jejího zaměřovače.

'Mrruky, co to ksakru děláš?!', pomyslela si, když stočila svůj letoun mimo plánovaný kurz, jelikož zhodnotila riziko, že by protonová torpéda zasáhly místo AT-AT jeho x-wing, jako netriviální. Tiše zaklela a provedla několik vývrtek, aby se s jawou nesrazila - on tímto manévrem hodně riskoval, že nedokáže svůj x-wing zvednout včas a navíc předpokládal, že pořád letí za ním.

Mei se však navzdory tomu pokusila svůj nálet dokončit - neměla dostatek paliva na provedení dalšího. Stočila svůj letou nahoru, opsala kruh a získala určitou výšku i vzdálenost možnou k vypálení torpéd.Po tomto šíleném manévru bylo téměř nemožné použít zaměřovací počítač a navíc ze AT-AT začal po Mrrukyho zásahu hroutit. Mei tiše zaklela, a zmáčkla spoušť. Nejpíš to nebude její nejlepší zásah, pokud vůbec, ale naštěstí byl cíl dostatečně velký a bylo ho těžké minout.

roll 3d6+2(zbraně)+2(střelba)+5(přímý nálet) => 5+5+6+2+2+5 => 25! Zásah!
(kvůli emotu můžete ten bonus klidně odebrat, jelikož musela kličkovat, ale výsledek je stejný :wink: )

Mei po zmáčknutí spouště rychle změnila kurz a nabrala výšku a provedla další manévr aby viděla, zda její střela zasáhla. Ulehčeně si vydechla, že zasáhla a její torpéda zničili jednu z jeho zbraní (pravý těžký blaster). Původně doufala, že provede více poškození, ale v tuhle chvíli byla ráda za zásah. Srdce jí bylo jako o život, protože to, co právě provedla by se dalo vidět tak v holofilmech, kde je každý pilot děsný frajer. Vždy si z toho dělala spíše srandu, pro ní to blo spíše poměřování mužnosti než opravdové pilotování. Téměř bez naváděcího počítače a tolik se odchýlit od kurzu... Síla musela být s nimi. Cíl byl sice obrovský ale stejně - nikdy by si nemyslela, že je schopna takového manévru. Napokon, co se týče pilotování, byla nováček. I ve srovnání s Ragtag squadron.

Vydýchala se a trochu se zklidnila, a poté podala zprávu: "Ragtag Leader, tady Ragtag Two. AT-AT je po zásahu Ragtag 5 imobilizováno, jedna ze zbraní zničena. Žádám o povolení opustit prostor a začít propočítávat skok - dochází mi palivo a tohle byla moje poslední torpéda. Nemohu pro vás již moc udělat. Ragtag Two, konec."

Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1172
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Skenderax » 24. 10. 2017, 10:20

//Chápem to správne, že mariňáci už nepotrebujú pomoc? Ak áno, tak sa pripravím na nálet na AT-AT. :wink:
hrajem Kai Lorda - Bold Oak | Stránka Nepísaných Kroník | Pilot Aliance Rya Bastilia | hrajem Lotherd McDeep

Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 24. 10. 2017, 10:55

AT-AT je imobilizované a přišlo o část výbroje, ale je možné, že pořád ještě část posádky přežila pád a může využít zbylé zbraně k palbě... uvidíme, jak si povede Hagenův nálet a zda ho úplně vyřadí jako hrozbu. :wink:
Skenderax píše:
24. 10. 2017, 10:20
//Chápem to správne, že mariňáci už nepotrebujú pomoc? Ak áno, tak sa pripravím na nálet na AT-AT. :wink:
Mariňáci se začali stahovat k raketoplánům. Imperiálové zřejmě přišli o velitele, ale pokud některé jejich oddíly zareagují rychle, můžou jim ještě způsobit velké ztráty. Ty jsi pomalejší než stíhačky, takže jsi ještě v rozumné pozici poskytnout palebnou podporu stahujícím se mariňákům (k tomu je těžká výzbroj transportéru určena)... takže jestli chceš, můžeš do toho jít (a zachránit tak dost možná nějaké životy).
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1339
Registrován: 31. 8. 2017, 10:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Paul » 24. 10. 2017, 14:38

"Ti se motaj..."
Dívám se na nepovedený tanec Mrrukyho a Mei a nehodlám riskovat. Nalétávám proto z boku.
29=6+5+3+2(mech a dovednost)+6(výhody)+5(nálet)= což je... Zásah.
A na poškození je to 11.

Druhá noha letí a já můžu být spokojen.

"Žádám o povolení opustit prostor, sranda končí..."
Slovanologie 28.9.

Wunder warten bis zuletzt.

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 24. 10. 2017, 17:15

Paul píše:
24. 10. 2017, 14:38
A na poškození je to 11.
Obrázek

Kvůli předchozímu poškození posouvám tabulku poškození, je tím pádem je AT-AT zničen. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1172
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Skenderax » 25. 10. 2017, 13:54

//nejak za stratil môj príspevok a už nestíham napísať znovu :-(. Ale Lambda transportér ostáva kryť mariňákov i s podpornou paľbou - hlavne tak, aby to nedostali oni :-).
hrajem Kai Lorda - Bold Oak | Stránka Nepísaných Kroník | Pilot Aliance Rya Bastilia | hrajem Lotherd McDeep

Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.

Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 5427
Registrován: 2. 10. 2006, 18:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od boubaque » 26. 10. 2017, 22:03

Grraugh tu nehodlá Mynocky nechat, takže nezačnou mariňáci odlítat z atmosféry, tak...

:arrow? Grraugh bere výhodu.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)last.fm
Hraju/vedu: FATE / Příběhy Impéria, DnD5e; Další, oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch
Hrstka: Star Wars – pilot Aliance Grraugh (Stř: 3 (-1dluh), Pil: 3 (-1dluh), Osob: 2, Voj: 1); R5-K9 (motory, střelba, skok); rolz.org

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 26. 10. 2017, 22:05

Ještě chybí Antharon?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 3626
Registrován: 24. 10. 2007, 15:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Antharon » 27. 10. 2017, 11:02

Prepacte, som na konferencii a rozbil som si pocitac, takze to bude bez diakritiky... :cry:

ragtag squadron, nasa robota je tu ukoncena lette na orbitu. Ja dam pozor na mynockov.

kriticky sa pozriem na ukazatel paliva, uz davno sa pretocil do cervenej casti, rrzerva na jeden skok a utek na orbitu tam hadam bude.

b4 zacni prepocitavat koordinaty. Az budeme hore musime byt pripraveni.

ja zatial prejdem do pozvolneho stupavia, ktore mi usetri kopu paliva a ked bude treba, vysku mozem premenit na rychlost a usetrit tym palivo aj pri utoku

beriem si vyhodu
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.

Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 245
Registrován: 4. 9. 2017, 10:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Asheara » 27. 10. 2017, 16:19

'Cíle zničeny, vězni zachráněni, povolení opustit prostor udělen,' pomyslela si Mei a nasucho polkla. Její X-wing stoupal k orbitě, a ona věděla že teď je ta správná chvíle - teď je ten čas, kdy bude muset učinit své rozhodnutí. Datový čip s imperiálním kódováním, přiložen k fotografii její mladší sestry, jí pořád visel v kokpitu. Sevřel se jí žaludek a přepadla ji panika - nemohla dopustit, aby se její sestře něco stalo!

Třesoucí se rukou vkládala čip do datového slotu v jejím ovládacím panelu a měla slzy na krajíčku. Její X-wing se dostal na orbitu a zanedlouho ze vynořily i ostatní X-wingy, Ryin lambda transportér a Mynockové, kteří měli na palubě mnoho osvobozených věznů. Mei se na chvíli zarazila - všichni tito lidi. Zradila by je všechny. Ti, kteři bojovali proti impériu, i ty, kteří pod ním trpěli. Nevěděla, co všechno na tom čipu je, ale věděla, že jeho odvysílání by mohlo zničit celou Hideaway base a možná mnohem více. A po bitvě o Takhre by se z toho Rebelská Aliance nemusela vzpamatovat. Pokud by to odeslala, mohla by úplně pohřbít naději na ukončení vlády Impéria!

"Sakra!", zařvala, do očí ji vhrkly slzy a bezmocně bila pěstí do zdi kokpitu. V nitru duše věděla, že i kdyby to odeslala, její sestru to nezachrání. A pohřbilo by to veškerou naději...
'Jsi sobecká, mysli na Alderaan!', nadávala jsi v mysli, a slzy se jí nekontrolovatelně kutálely po tváři. 'Co jsme my ve srovnání s osudem galaxie?', přesvědčovala se, avšak hlas se jí preš všechno to zlyhání zalkl. Droid jí zapípáním oznámil, že dokončil propočty pro hyperprostorový skok. Mei se pořád ješte chvíli zdráhala. 'Odpusť mi, Su... ale nemohu tě zachránit,' kousla se do rtu. 'Tvůj život... je jednou z hrozných obětí, které musíme přinášet naději na mír. Stejně jako můj. Nikdy jsem tě do toho nechtěla zatáhnout - odpusť mi,' dokončila v myšlenkách a její x-wing skočil do hyperprostoru. 'Avšak kdybych to byla udělala, možná bys tu byla se mnou. A letěly bychom spolu...'

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 27. 10. 2017, 18:00

Stíhačky zamířily co nejdříve na oběžnou dráhu, zatímco U-Wingy naložily přeživší členy aliančního výsadku a vězně, které se podařilo nacpat do nákladního prostoru.

„Tady major Lomax, všichni na palubě. Vezměte nás odsud, Mynock One a Two.“
„Máte to mít, pane majore. Mynock Section startuje.“

Přestože orbitální dělo na základně pokračovalo v palbě, po ztrátě senzorů si museli vystačit s optickým zaměřováním a skrze hustý dým nemohli letouny Aliance ohrozit. Star Destroyer Gauntlet se vracel na svou pozici na orbitě měsíce nejrychlejší možnou rychlostí, ale stejně byl příliš pomalý na to, aby je ohrozil. Ragtag Squadron a Mynock Section se brzy dostaly z dosahu gravitace měsíce a plynného obra Wendig… a zmizeli v hyperprostoru.

:arrow? Seržant Thisi – hod na přežití: 2 Seržant Thisi byl zasažen střepinami termálního granátu a přestože se ho podařilo evakuovat, zemřel, zatímco transportéry stoupaly k oběžné dráze.
:arrow? Poručice Varssová – hod na přežití: 6! I přes těžká zranění, která poručice utržila, se zdravotníkům podařilo udržet ji naživu, než se dostala na stůl doktorům z Hideaway Base.
Bitva o vězeňský tábor na měsíci Wendig IV.
Poté, co Vanguard Squadron odlákala strážný křižník, stíhačky Ragtag Squadron doprovázely rebelské transportéry na povrch planety a bránily výsadek, dokud výsadek nevyzvedl cíl mise - jednoho z vězňů. Byla osvobozena také jedna pilotka Ragtag Squadron, dříve zajatá v systému Bhavaran.

Ztráty Galaktického impéria:
- 4 stíhačky TIE Fighter zničeny
- 2 transportéry třídy Lambda zničeny
- 1 transportér Lambda ukořistěn
- AT-ST zničen
- AT-AT zničen
- obranná děla a četné instalace na základně zničena a poškozena
- mnoho stormtrooperů a droidů série K-X zabito nebo vyřazeno

Ztráty Aliance:
- 12 mrtvých a 9 zraněných z řad aliančního výsadku
:arrow? Chtěl bych vám všem moc poděkovat za hru. :clap:

Tady už to ukončíme, obě letky úspěšně splnily svůj cíl a alianční operace skončila úspěchem! Můžete se přesunout na základnu! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10473
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Wendig VI.

Příspěvek od Ecthelion » 29. 10. 2017, 10:50

Sestřely a zničené pozemní cíle během střetnutí:
- Mei Starfall (poškození AA děla, zničení postavení protipěchotních laserů, 1 Lambda, 1 TIE [Zeta Zeta Four], poškození AT-AT - 5 sestřelů [postup, 2 body do vlastností])
- baron Syrush (zničená radarová stanice, 2 TIE [Zeta Zeta Leader, Zeta Zeta Three] - 3 sestřely [postup, 1 bod do vlastností])
- Mrruky P'arkekt (zničené postavení protipěchotních laserů, 1 TIE [Zeta Zeta Two], imobilizace AT-AT - 3 sestřely [postup, 2 body do vlastností])
- Hagen z Okraje (samostatné zničení AT-ST, doražení AT-AT - 2 sestřely [postup, 1 bod do vlastností])
- Grraugh (zničení skupiny KX droidů, zničení nepřátelského velitelského centra – 2 sestřely [postup, 1 bod do vlastností])
- Rya Bastilia (1 Lambda, zničení pozemního postavení těžkých zbraní – 2 sestřely [postup, 1 bod do vlastností])

U letounů jsou sestřely jasné, u pozemních cílů je to víc problematické, ale zkusil jsem to odhadnout tak, aby to nějak sedělo. Snad je to v pořádku. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host