[Hrstka: X-Wing] Základna

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

*později toho dne*

Kamino? K tomu já nemám žádný vztah. Je to pouze místo kde jsem byl vyroben. Donedávna jsem ani nevěděl že tam došlo k nějakému povstání před jedenácti lety. Těžce si oddechl, ne po jídle, ale představou toho že bude muset normálním lidem vysvětlovat jaké to je být klon... Domov je tam kde člověk vyrůstal. Kde prožil dětství, pubertu, mnoho let života... slýchával jsem o "domově" od jiných. A to co jsme měli my nebylo domovem. My jsme měli toliko dvě veci: výcvik a jeden druhého. Mezi sebou jsme si říkali "bratře" i když nám to zakazovali a byli za to kázeňské tresty.

Vito si promnul oči ve snaze zaostřit svou paměť: Jednou, a to jsem byl ještě moc malý, někdo přišel a označil mě a celou moji skupinu jako nevhodné. Prý jsme měli odchylky v poslušnosti... ve skutečnosti jsme disponovali až příliš svobodnou vůlí. Vymykali jsme se a bylo nařízeno se nás zbavit jako nepodarků. Byli jsme vyrobeni špatně, defektní, nevhodní a nepotřební. Přišel rozkaz se nás zbavit... Vito se napil, potřeboval získat čas na přemýšlení, alespoň pár vteřin.

Víte, tenkrát když jsem byl dítě, nebylo až tak neobvyklé, že se některý z mých bratrů přes noc ztratil a už jsme o něm nikdy neslyšeli. CC-4249, CC-4151 a i CC-3928 najednou zmizeli a já tušil že nás čeká to samé. V té chvíli ale přišel jeden pán, nevím jak se jmenoval, ale byl to mandalorian. Ten nás prohlásil za "Adaptabilní rekognoskační komanda" a začal nás trénovat jako speciální jednotky ARK. Vito po očku sledoval protokolárního droida který překládal a najednou se zamračil: Omu`sata ny shootogawa! Používali injekce a jedy! Překládej to pořádně a nevymýšlej si!

Následně mluvil pro všechny kteří ho poslouchali: Tak jsem pokračoval ve výcviku jako ARK, do hlavy nám implantovali nějaké čipy, ve kterých byli zakódovány desítky rozkazů které jsme museli bez váhání vyplnit. Okamžitě jsme se pokoušeli se jich zbavit, někteří úspěšně, jiní zemřeli... Já měl to štěstí, že jsem se dožil deseti let a byl nasazen do akce. Velel jsem vlastnímu oddílu. Inplantátů jsme se zbavili společně na Coruscantu, při oslavě po první bitvě o Geonosis. Tenkrát jsme byli hrdinové a nikdo nás z toho nepodezíral. Však jste někdy slyšeli o Geonosis, ne? Já si to pamatuju jako by to bylo včera. Tenkrát jsem prvně potkal Jedie, a dokonce mistra Windu. Pověděl mi: "CC-4252 jak ti mám říkat?" Já nevěděl co odpovědět tak jsem pouze vyhrkl "Vito". A on mi řekl: "dobře poručíku Vito, kryjte mi záda!" Tenkrát mi to úplně změnilo zivot a pohled na svět. Já najednou měl jméno!

Vitovy oči se na chviličku zaleskly.
Naposledy upravil(a) Vito dne 4. 3. 2018, 08:00, celkem upraveno 1 x.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

...U večeře...

"Takže vy, jakože kloni,... máte úplně stejné obličeje, rýhy na rukách, zorničky, otisky prstů a takové ty věci? Vy jste úplně stejní?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Paul píše: 3. 3. 2018, 19:17 "Takže vy, jakože kloni,... máte úplně stejné obličeje, rýhy na rukách, zorničky, otisky prstů a takové ty věci? Vy jste úplně stejní?
Ano, jako vejce vejci. Někteří si pak nechali narůst vlasy, nebo vousy. Ale většina nás byla stejná. Lehce by sis nás spletl, měli jsme rovnaký základ. Ale nejenom že jsme vypadali stejně, my jsme i přemýšleli stejně. Často se stalo že jsme se v boji nepotřebovali ani domlouvat aby jsme věděli co má kdo udělat. A až bojem jsme získali něco co nás odlišuje jednoho od jiných. To jizvy jsou naše otisky, to zranění nás formovala do individualit. Nevědomky si prsty přešel po jizvě na tváři... Tohoto jsme si vážili mnohem víc než vyznamenání. Činilo nás to jedinečnýma.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Musí to být děsivé... zase jsem jednou rád, že jsem sám sebou.


Kdo jsou ti, co po tobě jdou?... A proč?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od MarkyParky »

Mrruky poslouchal překlad protokolárního droida a i když z okřiknutí věděl, že není úplně přesný, stejně hltal každé slovíčko.

Tenhle klon se potkal s Jedii. Třeba by mohl vědět, proč Mrruky najednou necítí Sílu. Zároveň ho u toho ale kousalo svědomí.

Povedl se mu skvělý sestřel a pracoval jako součást týmu mimo jiné právě protože se na nepřítomnou Sílu vykašlal. Neměl by teď náhodou spíš sedět na simulátoru a cvičit střelbu? Nebo dohánět své znalosti basicu, aby lépe rozuměl rozkazům?

Mrruky by si chtěl hodit na Vojáka. Zatím si tím nic neobnoví, jen potřebuje kostky nechat rozhodnout, zda převáží smysl pro povinnost (úspěch) a on se bude snažit smazat dluh na střelbě poctivým cvičením,
nebo zda převáží touha jít snazší cestou (neúspěch) a bude pátrat po Síle a jejím obnovení.

Jaké bude mít DC?
Naposledy upravil(a) MarkyParky dne 4. 3. 2018, 10:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

Mei fascinovaně poslouchala a doslova hltala Vitovy slova. Tohle je úplně jiný pohled na historii! Takové věci se na školách opravdu neučí... měla otázky, velkou spoustu nezodpovězených otázek! Snažila se utřídit si myšlenky, aby věděla kde začít, ale v očích se jí zračilo nadšení.

"Páni, mít tak schopnost sníst všechno, co nám Bonsho naservíruje!", zasmála se. "Tohle ti teď docela závidím. Nejspíš mnozí z nás," uchechtla se. "A co naopak dobrá jídla? Myslím tím, co i ostatní považují za dobré... tedy... nevím zda jste vůbec měli příležitost se takovými věci zabývat, přece jen... jste byli nasazeni do války...", dokončila trochu nervózně, uvědomujíc si, že Vitův život se bude výrazně lišit od jejich předchozích civilních životů.

Se zatajeným dechem poslouchala, jak se jich už jako 'dětí' někdo pokoušel zbavit. A bylo to normální! Že oni nejspíš žádné dětsví nezažili. "Jistě že jsme slyšeli o Geonosis!", vyhrkla. "Ale ty jsi tam byl! Jaké to tehdy bylo? Historii píšou vítězové," usmála se. "Docela mě zajímá, jak se tvůj příběh liší od oficiální verze."

"Vito...", uchechtla se a trochu se zamyslela, "pěkné jméno. Je to zvláštní. Pro nás... mít jméno bylo prostě vždy taková samozřejmost, kdežto pro tebe... je to vzácná vzpomínka a... něco, čeho si opravdu vážíš, jelikož tě odlišuje od ostatních."

Na chvíli se odmlčela, a pak se na něj podívala s vřelým úsměvem: "Tak jak ses dostal k nám? A k pilotování, byl jsi pilotem i jako ARK? A k Salliche... a celkově, jaké to vůbec bylo pro vás klony po vzestupu impéria?", začala ze sebe sypat otázky, ale pak se konečně donutila zmlknout, aby i on měl prostor k tomu něco říct. Chtěla toho vědět tolik!
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Vito byl rád že ho někdo poslouchá. Věděl, že nemůže vypovědět všechno, některé věci musí zamlčet... Opět se napil aby získal čas. Na něj měl alkohol pouze malý vliv... ale pořád obědnával aby si zajistil nějaký status v letce. Přecejenom byl to "nováček", měl by se nějak zapsat. Přispět nějakým "přískočným".
Asheara píše: 4. 3. 2018, 08:51 "Páni, mít tak schopnost sníst všechno, co nám Bonsho naservíruje!", zasmála se. "Tohle ti teď docela závidím. Nejspíš mnozí z nás," uchechtla se. "A co naopak dobrá jídla? Myslím tím, co i ostatní považují za dobré... tedy... nevím zda jste vůbec měli příležitost se takovými věci zabývat, přece jen... jste byli nasazeni do války...", dokončila trochu nervózně, uvědomujíc si, že Vitův život se bude výrazně lišit od jejich předchozích civilních životů.
Jedl jsem i vybraná jídla na stolech senátorského domu. A jídlo tam bylo vzdycky výborné. Akorát my to neokážeme hodnotit, to nedokážu hodnotit. Buď něco sním, anebo nesním... ale to druhé se zatím nikdy nestalo, přecejen jídlo mi bylo vždycky darem. Víte jak, madam, něco chutná lépe, něco hůře, ale hlad je nejlepší kuchař.
Asheara píše: 4. 3. 2018, 08:51"Jistě že jsme slyšeli o Geonosis!", vyhrkla. "Ale ty jsi tam byl! Jaké to tehdy bylo? Historii píšou vítězové," usmála se. "Dokdy cela mě zajímá, jak se tvůj příběh liší od oficiální verze."
Bylo to úplně neuvěřitelné, kdyby jste jenom mohli vidět ty desítky světelných mečů. které nám přišli na pomoc. Popravě jsem byl příliš oslněn a mnoho si nepamatuju. Byla to naše první bitva, První z mnoha. Deset len nás trénovali přesně za tímto účelem a my až na místě zjistili jak málo jsme bylo připraveni. Tenkrát jsme nebyli přiřazeni jednotlivým generálům, byl to prostě jeden velký chaos.

Při další otázce ho bodlo u srdce.
Asheara píše: 4. 3. 2018, 08:51"Vito...", uchechtla se a trochu se zamyslela, "pěkné jméno. Je to zvláštní. Pro nás... mít jméno bylo prostě vždy taková samozřejmost, kdežto pro tebe... je to vzácná vzpomínka a... něco, čeho si opravdu vážíš, jelikož tě odlišuje od ostatních."
Někteří se prostě se jménem narodí, pro jiné je to dar. Prošel jsem několik bitev, svému generélu jsem odpřísahal nehynoucí oddanost. A pak jsem stejně musel volit mezi oddaností osobě, která mi byla nejdražší ze všech a mými bratry. Rodině. Republice... Několik z nich jsem byl přinucen vědomě usmrtit a věřte, to nejhorší co se mi honilo hlavou bylo to, že mnoho z nich zemřelo bez jména., chtěl uhodit do stolu sevřenou pěstí, místo toho jeho povrch pouze něžně pohladil. Ale ať odpovím i Hagenovy. Zachránil jsem generála. Zradil jsem všechno co jsem znal. Prostě jsem nedokázal uvěřit tomu, že by Jediové usilovali o svržení republiky. Pak jsem se musel ukrývat až do doby kdy byli klony vyřazovány ze služby. Znáte to, nejdříve jsme byli hrdinové, pak veteráni, vysloužilci, pak obstarožní, nepotřební a dokonce nám říkali že jsme vykopávky a fosílie. Mé nejoblíbenější jméno ale pořád bylo to které jsem řekl mistru Windu. Tenkrát jsem byl kapitán pilotů transportérů a postavili mě mimo službu. Ujala se mě až senátorka lady Selnie a dala mi práci na Salliche. Trénovali jsme Imperiální kadety a hledali mezi nimi jedince vhodné pro službu Alianci. Mnoho z našich spojenců i nepřátel jsem pomáhal vybrat a trénovat. Dokud se neoběvila inspekce z oddělení inkvizice, kterou řídí Lord Vader. Pravá ruka imperátora. Mě i senátorce bylo ihned jasné, že pátrají po tom přeživším jedim. Šli po informacích které jsem měl! Vše bylo prozrazeno, konspirace selhala a já si mohl vybrat mezi tím být po zbytek let na útěku, nebo požádat senátorku o speciální doporučení přidat se k Vám. Opěto bojovat a prokázat své odhodlání. Proto ani rozvědka neměla informace o tom že dorazím. Vše bylo na poslední chvíli, aby si senátorka zachovala tvář, zosnovali jsme to jako vzpouru a naaranžovali můj útěk. Vše co jsem měl byl jeden zapečetěný disk...

//OOC omlouvám se že to trvalo a že jsem docela stručný. Ale včera se mi povedlo si vytopit celý byt i se sousedy pod náma :D Tak ještě teď likviduju škody :D
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

OOC: ty seš asi tak 'stručný' jako já :D

"No, Republika byla nakonec svržena, není to tak?", dodala Mei tiše a podívala se dolů. "Krátce poté, co byli Jediové obviněni ze zrady po útoku kancléře... a pokusu svrhnout vládu a uzurpovat moc pro sebe... dalo by se téměř říct, že republika opravdu skončila poté, co byl svržen současný systém vlády a veškerá moc skončila v rukou jednoho člověka. Přesně toho, který je z toho obvinil. Možná Jediové klonové války rozpoutali... a možná to bylo jinak. To se teď už asi ale nedozvíme...", povzdechla si.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Ecthelion »

Kerrick se opíral o Y-wing a čekal, než Mei domluvila se svými piloty a pak se k ní potichu připojil. Neslyšela ho přijít, prostě ucítila jeho přítomnost. Jakoby se prázdný prostor vedle ní z ničeho nic zaplnil. Když se ohlédla, zahlédla jeho úsměv: „Děkuji za pozvání, Mei… ale dnes v noci musím pracovat. Tenhle neplánovaný výlet mi vzal dost času, který musím nahradit. Ale slyšel jsem, co jsi řekla. Jednou Ragtag, navždy Ragtag. Příště vám všem koupím rundu. Poslyš… brzy zase zamířím pryč na misi, ale zítra bych měl mít ještě čas… co bys říkala na tu večeři? Jestli máš čas, něco uvařím a můžeme se společně najíst…“ Ucítila slabé trhliny v jeho klidném vzezření. Vypadal nervózně, když čekal, jak odpoví…
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Mei, není důležité, jaká je pravda. Důležité je, že je na naší straně. Je spousta pravd a mezi nimi jen jedna jediná. A to, že všichni jednou umřeme...
Naposledy upravil(a) Paul dne 5. 3. 2018, 22:14, celkem upraveno 1 x.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

Když pocítila jeho přítomnost, nemohla se obránit úsměvu a ohlédla se. Výraz v její tváři trochu však posmutněl, jakmile slyšela, že nebude večer moci přijít. Natáhla se po jeho ruce a s lehkým úsměvem mu ji sevřela. I když ji to mrzelo, naprosto to chápala. Kerrick však pocítil znatelné, i když potlačované trhnutí poté, co ji pozval na večeři. Na chvíli se zarazil - nemohl vědět, že se jen snažila ovládnout ten náhlý výbuch euforie ve své mysli. Avšak brzy ji prozradil široký úsměv a lehký ruměnec ve tváři.

"To... bych byla moc ráda," nesměle se usmála. 'JO! A on chce vařit? Kvůli mě?!' "Takovou nabídku opravdu nelze odmítnout."
"Ten neplánovaný výlet mě sice mrzí... ale děkuji, že jsi tam s námi byl a kryl mi záda. Škoda jen, že tě to připravilo o večer... ale třeba bude ten zítřejší o to lepší."
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Ecthelion »

Kerrickovi se očividně ulevilo, když Mei souhlasila. Když sebou při jeho pozvání trhla, vypadalo to, jakoby on sám dostal ránu. Usmál se na ni: „Vyzvednu tě zítra… kolem šesté? Dneska zapijte dnešní vítězství, nestává se každý den, abychom nepříteli zničili najendou tanker a Star Destroyer… je to malá, ale měřitelné… a hlavně citelná rána pro Impérium v tomto sektoru… já… budu se těšit na zítřek.”

Učinil lehký pohyb, jakoby se k ní chtěl opět sklonit a políbit ji... ale rychle se zarazil a rozhlédl se okolo, jakoby se rozhodl, že ji nebude zahanbovat před jejími piloty. Kývl jí na rozloučenou a zamířil ještě zpátky k Y-wingu, aby z něj odmontoval svoje komunikační vybavení...
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

Mei se vřele usmála, když viděla jeho úlevu. "Kolem šesté, to zní dobře. Budu se těšit. A vítězství to rozhodně je - akorát tvoje snad i více než naše a stejně tě večer čeká akorát práce. Ale zítra... zítra si to vynahradíme."

Když se Kerrick mírně sklonil a zarazil se, pousmála se a lehce mu prsty pohladila hřbet dlaně. Sama váhala, zda mu nevtiskout pusu na rozloučenou, ale než se rozhoupala, Kerrick již zamířil k Y-wingu. Mei chvíli s úsměvem pozorovala, jak odchází, přemýšlejíc nad zítřejším večerem, když jí zachvátila panika: 'Šaty! U Síly, potřebuju Su! Nutně!'
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Asheara píše: 5. 3. 2018, 20:20 "No, Republika byla nakonec svržena, není to tak?", dodala Mei tiše a podívala se dolů. "Krátce poté, co byli Jediové obviněni ze zrady po útoku kancléře... a pokusu svrhnout vládu a uzurpovat moc pro sebe... dalo by se téměř říct, že republika opravdu skončila poté, co byl svržen současný systém vlády a veškerá moc skončila v rukou jednoho člověka. Přesně toho, který je z toho obvinil. Možná Jediové klonové války rozpoutali... a možná to bylo jinak. To se teď už asi ale nedozvíme...", povzdechla si.
Paul píše: 5. 3. 2018, 21:10 Mei, není důležité, jaká je pravda. Důležité je, že je na naší straně. Je spousta pravd a mezi nimi jen jedna jediná. A to, že všichni jednou umřeme...
Já bych to neviděl tak osudově jako Hagen, ale oba máte částečně pravdu. Ale to znamená že částečně pravdu i nemáte. Řád Jedi se prý pokusil Kancléře zatknout. Osobně si nedovedu představit, že by chtěli vládu nad čímkoliv. Ve skutečnosti myslím že pravou zkázou jsme byli právě my, klony. Zbraň, kterou imperátor potřeboval a zbavil se jí ihned jak ji potřebovat přestal. Mnoho nás už nezůstalo, ale jsou někteří, jako třeba Já... kteří jsme se rozhodli udělat něco pro to, aby jsme napravili naše vlastní chyby.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od MarkyParky »

GM: Tak nech klasickou desitku.
Mrruky:3D6+1 → 12(5 +3 +3 + 1)#Voják
* Smysl pro povinnost zvítězil.


Mrruky ještě chvíli Vita poslouchal, ale hlásek, který v něm hlodal uvnitř, ho nakonec přiměl zamávat a vydat se směrem do knihovny. Věděl, že toho má hrozně moc za úkol. Tajemství Síly počká, z jawy je teď zodpovědný rebel.

Půjčil si holoprojektor se základní instruktáží - chtěl si zopakovat to, co kdysi dávno pustil z hlavy. Také si odnesl Malý příruční slovník Jawštiny, napsaný v basicu. Byla to nejlepší učebnice na základně, co našel. Byl si ale stoprocentně jistý, že není moc dobrá - zase už se sám naučil z basicu dost, aby znal význam slov "malý" a "příruční" a bichle, kterou mu knihovnice vydala, teda neodpovídala ani jednomu. Na slovník si nechal naložit ještě instruktážní příručku pro rozpoznávání siluet imperiálních stíhačů a křižníků a údržbářský manuál od droida typu C1. Měl totiž v plánu dát svému droidovi malý paměťový upgrade, aby zvládal v bitvě udržet více příkazů, tak jak to dokáží ostatní. Samotný paměťový modul vyšmelil s jedním mon kalamarským údržbářem a cítil se trochu podveden, protože nedostal poslední kapesní model, jak mu bylo slíbeno, ale asi 10x větší odkudsi vypáčenou bednou. Důležité ale bylo, že k ní byly připájené správné konektory, vešla se za sedadlo X-wingu a pomůže tak droidovi v bitvě. Když už se jawa ochomýtal ve skladišti, "osvobodil" také ze zajetí zamčených prostor jeden náhradní odpalovač, aby si mohl pořádně dokončit prozatím zfušovanou opravu. No a na konec celé své obchůzky doťapkal Mrruky do kantýny a do termosky si načepoval pořádnou dávku místního kafe. Musí toho hrozně moc dohnat a nesmí u toho usnout.

Kdyby se někdo na Mrrukyho díval, když z kantýny odcházel, viděl by vlastně jen šourající se nožičky v hnědém plášti, u pasu se mihotající blaster a pak už jen hromadu knih, záznamů a náhradních dílů, držených malýma ručičkama, jak se klimbá sem a tam a v místech, kde by normální člověk očekával hlavu s dvojicí žlutých oček, trúnila místo ní obří termoska, která se střídavě posouvala na jeden a na druhý konec nestabilní hromady, jak se pod celou tou zátěží jawa potácel.

Nakonec zvládl dojít až na svou ubikaci a pustil se do studia, práce, montáže, oprav, vylepšování, dalšího studia ....

Mrruky musí vydržet nespat hrozně dlouho, aby to celé zvládl. Proto si pořídil fakt hodně toho fakt hnusného kafe - a musí se přemoct a zkonzumovat ho dost na to, aby vysílením neusnul.

Pokud uspěje, vymaže si dluh na střelbu.
Pokud neuspěje, dluh mu zůstane a usne.

Na co si má hodit a jaké má DC?
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů