[Hrstka 1916] Testovací mise 1

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Antharon »

Vidím ako Nemecký pilot strieľa po mojom kolegovi, už je prakticky po bitke a tak na neho naletím a skúsim, či sa mi ho nepodarí poškodiť, aj keď na takúto diaľku je to veľmi nepravdepodobné

15 -1 za lietadlo +2 za strelca = 14 (mimo)

pás projektilov tesne minie jeho lietadlo a rozvíri prach na nedalekej lúke...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Ecthelion »

Jen hlásím, že s Antharonem jedeme dneska na Slezinu RPG Fóra, takže až do neděle nemůžeme odpovídat.
Předem se omlouváme za zpoždění a těšíme se na pokračování po víkendu. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Ecthelion »

Už jsme zpátky, vzhůru do oblak!

ondralukas1010: Můžeš! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od PetrH »

E2: dovolím si připomenout si svojí interakci vůči vám;)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Ecthelion »

PetrH píše: 26. 6. 2017, 10:47 E2: dovolím si připomenout si svojí interakci vůči vám;)
Když mu jedno z vlastních letadel odřízlo cestu, Jean-Joël zaklel a zahrozil pilotovi pěstí. Stočil ale letoun pryč, aby do svého pilota nevrazil (netřeba házet, můj pokus o pronásledování je neúspěšný).

Étienne hrozící kolizi nespatřil a spouští se dál za Bošem (pokouší se jej pronásledovat).
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od PetrH »

Pierre se jen přezíravě usmál nad gestem Jean-Joëla. Je ještě mladý, neví, co to znamená milosrdenství. Teď ještě ten druhý jeho bratr. Dá snad Bůh a nestane se další vražda. Až přistaneme půjdu do kostelíka pomodlit se za duši toho padlého pilota, nechť má v nebi klid.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? ondralukas1010 se nějak odmlčel a chvíli na Fóru nebyl. Mise se ale v zásadě uzavřela, tak snad se nebude zlobit, když ji uzavřu, aby tady nevisela nedohraná prakticky před koncem. Kdyžtak můžeme dát nějakou další. :wink:

Jean-Joël se rozhlédl, zatímco některé letouny pronásledovaly prchající Boše. Poznával některé z pozemních navigačních bodů – tam byl větrný mlýn u Astre, napravo se linula říčka Saulix… rozhodně se dostávali příliš daleko do Němci okupovaného území. Rozhodl se proto pro návrat. Sáhl pro signální pistoli a prokřehlými prsty do ní nabil modrou světlici, kterou následně vystřelil z kokpitu. Ostatní piloti spatřili smluvené znamení pro ústup a brzy se opět shromáždili za jeho ocasem. Jean-Joël zakýval křídly, ujistil se, že jsou všichni a zamířil zpět na vlastní letiště…

Na dráze zaroloval hned vedle blankytně modrého dvouplošníku a než stihli přiběhnout ostatní, zamířil k jeho pilotovi a tiše ho oslovil: „Možná si toho nejste vědom, monsieur, ale je tu válka, kterou musíme vyhrát. Vy jste jednoho nechal uniknout, ale nevšiml jsem si, že by se Bošové dnes nějak drželi zpátky a našeho prchajícího průzkumníka šetřili. Takže jestli se mi ještě jednou tímhle způsobem připletete do cesty… postarám se, abyste přišel o křídla. Ticho! Nechci nic slyšet. Rompez.“ Nedal pilotovi prostor pro odpověď a zamířil k ostatním. Nikdo by na něm ale nepoznal, že právě měl nepříjemný rozhovor s podřízeným důstojníkem. Snažil se vypadat stejně vesele, jak to viděl v jejich tvářích.

„Bon, messieurs! Dnes jste si vedli dobře! Můžete na sebe být pyšní! Allons enfants de la Patrie, le jour de gloire est arrivé!“ Někdo vykřikl: „A teď to půjdeme zapít!“ Jean-Joël zavrtěl hlavou: „Pro mě ne, frères d'armes, já mám ještě práci. Ale napijte se na moje zdraví… a zkuste neskončit ve vězení, Étienne.“ Zatímco jeho bratr odcházel, Étienne vykřikl: „Vive la bière, vive le vin, vive le Martini! Marchons! Marchons!” Ostatní piloti odpověděli nadšeným: „Marchons! Marchons!”

Jean-Joël se ohlédl, zatímco jeho bratr vedl skupinu pilotů do hostince a krátce usmál. Pak se otočil a zamířil do kanceláře dohnat papírování letky…
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka 1916] Testovací mise 1

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Moc díky všem za hraní a hlavně ondralukas1010ovi za zorganizování výletu do první světové války! :clap:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů