[Hrstka] Let VI.

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: [Hrstka] Nábor pilotů VI.

Příspěvek od Pepa »

Na Základně chtít pokračovat budu a myslím, že v Africe bychom se zdržet ještě mohli :)
Ecthelion píše:V Británii by se asi odehrál Battle of Britain Day, který jsem plánoval na Slezinu, ale nakonec se nezrealizoval.
Však další Slezina už je hned za rohem :wink:
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka] Nábor pilotů VI.

Příspěvek od Skenderax »

Ja sa tiež rád znovu preletím :-D. Môžte so mnou rátať kdekoľvek a na čomkoľvek.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka] Nábor pilotů VI.

Příspěvek od Antharon »

Pristávam na základni, motor kašle, dym je čierny ako noc a podomnou je len nevýrazná prašná runway...

3d6=8 +3 za pilota -5 za poškodenie = 6

Toto sa nemôže vydariť, nalietam pod zlým uhlom a naviac príliš nízko. Nemám však možnosť urobiť si druhé kolo. Havária je nevyhnutná. Lietadlo v ohnivej guli roluje mimo dráhy. Nezdá sa že by bol pilot pri vedomí.

Používam dlh: 3d6=11 +3 za pilota -5 za poškodenie -1 za dlh = 8

Všetko je tmavé a rozmazané. Cítim ohnivé jazyky na celom tele a dym ma dusí. Zrazu sa v svetle afrického slnka objaví silueta a niečo na mňa hovorí. Nerozumiem jej. Rozopína mi pásy a vyťahuje ma zo sedadla. V diaľke počuť praskanie plameňov. Ale to už znova upadám bo objatia temnoty.

Keď sa preberiem neviem pohnúť telom. Moja hlava je obalená v obvazoch. Keď ňou pohnem začujem šťastné šteknutie. Vedľa postele stojí šteňa a vo dverách sa objaví snedá sestrička.
"Oh, Seržant Cathal! Vitajte medzi živými..."

Obrázek
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka] Nábor pilotů VI.

Příspěvek od Ecthelion »

Pepa píše:...myslím, že v Africe bychom se zdržet ještě mohli :)
No, když už vás sem vrchní velení poslalo, tak v Africe asi můžeme zkusit ještě nějakou misi... :wink:

Antharon: Moc pěkné! Nakonec vám to tedy Talijáni nedali úplně zadarmo, jednu stíhačku P-40 bylo třeba odepsat kvůli havárii.

:arrow? Ještě jednou moc díky za hru, kluci. Mám z ní docela dost poznatků pro další přemýšlení o italských letadlech, takže mi to opravdu pomohlo.
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů