[AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci-fi

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Potomek »

Postava předemnou začíná zpomalovat.

Act under fire: 2d6+3 = 10

Mě se to nedaří. Rukama ale můžu hýbat, zdá se normálně, třeba křídly taky. Jestli ty mi ale zešílí, tak opravdu nevím, kde skončím. Seberu odvahu a roztáhnu křídla, nepříjemně to se mnou škubne a vznesu se prudce vzhůru. Nahoře začnu kroužit nad tím druhým běžcem, zklidním se a konečně dostanu své tělo pod kontrolu. Začnu se snášet k němu dolů.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
Fiona
Příspěvky: 480
Registrován: 24. 7. 2016, 18:24

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Fiona »

... v Daliborce ...
Česlav a... Beathag? prorazili stěnu a utíkají. Musí mít stejný cíl jako já. Nejdřív ale potřebuji promluvit s Kelty a Jákoby.

Vejdu do hospody. V očích se mi zaleskne.

Frenzy, Fiona:2D6+3 → 11(5 +3 + 3)#weird
budou kvílet a dotáhnou mi kelty, jeden zbývá


"Plačte, rvěte si vlasy a zpíjejte se do bezvědomí, protože nastává poslední apokalyptická bitva, kterou můžou vybojovat jenom praví bojovníci! Vám nezbývá než třást se a doufat. Hleďte k obzoru a očekávejte temná znamení."

"Jestli jsou mezi vámi ale bojovníci, přiveďte mi je!"

Dav se rozestoupí a ukáže mou keltskou družinu. Ta za mnou vleče Jákoby. Konečně se trochu uklidním. Snad není vše ztraceno.

"Bojovníci, vyražte k Síni léčení, ale vězte, že se před námi ukryla. Víte, co to může znamenat. Připravte se tam, napneme proti ní své síly a vyrazíme znovu do boje, pokud se naplní má obava."

"Jákobové, nositelé prastaré moudrosti, mluvte pravdu a nelžete. V Jeskyni se snad probudila bytost ve stroji, kterou jsme už dávno zničili. Jestli je to pravda, poraďte mi - jak ji zničit znovu, ale navždy?"

...
Keltové vyrazí ven. Začnou padat první kapky. Keltská zbroj zazáří a smrtonosná voda vzplane jasným plamenem.
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Fiono, radiaktivní déšť dává 3-HARM energetický AOE. Vyhodnoť si prosím Do something Under Fire, ať víme, jak se bude keltům v bouřce dařit.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Česlave, Vera2.0 neovládla nohy tak snadno jako ty, za to roztáhla svá křídla podobná netopýřím a vzlétla. Teď krouží nad tebou a pomalu se snáší.

Potomku2.0, běžec před tebou hravě ovládl nohy a teď se dívá na tebe. Na jeho sebevědomém postavení je cosi povědomého.
Pokud se ti Česlav sám neodhalí, můžeš si uvědomit, co je vlastně zač, pokud správně vyhodnotíš situaci s pomocí Read a sitch. Anebo Open your brain.

Česlav může interferovat tím, že bude pokračovat ve svém převleku.



Česlave, Potomku2.0, radioaktivní bouře začíná skrápět vrch s troskami pražského Hradu. Za pár minut bude i u vás, pokud se jí chcete vyhnout, budete muset buďto opět nasadit do kroku, anebo kousek od vás, pod mohutnou a pevnou masou bašty svaté Máří Magdaleny, je zdá se příhodný úkryt - otevřená a haraburdím ze tří čtvrtin opětovně uzavřená vrata jakéhosi podzemního vaultu.

Co uděláte?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

.... v Doupěti .....

"Zzzzzz .... zzzzzzz ...... zzzzzz .......... zzzzzzzzzlatuško, tak se nezlob, blbá postel no, ale Krystal jsi mi slíbila, tak jakýpak copak. Stejně bude nejlepší, když ti řeknu, kde Matlák je, abysme měli soukromí, viď Krystal," otočí se Patláka na rozpláclou a zaklíněnou dívku, ale ta jen obrátí oči vsloup.

"Hele, Zlatíčko, Matlák a s pár chlapama na dnešek připravili vykolejení megatraileru. Předstírají velkou vlakovou loupež, chápeš? Ale nechtěj nic ukrást. Jen vylákat ven stráže a zároveň se vmísit mezi přeživší z traileru a tak infiltrovat enklávu."

Odmlčí se, ale tvůj významný pohled naznačuje, že chceš vědět víc.

"Nu dobrá. Řeknu ti i proč chce Matlák enklávu infiltrovat. Má prý kontaktovat člověka, co si říká Sopouch. Je to spojka, která ho dovede za vynálezcem jménem Chval. Ten má kdesi uvnitř eklávy tajnou laboratoř a prý na dnešek něco velkého chystá. Něco, co změní enklávu jednou pro vždy."

Podívá se na tebe významně, jako by očekával pochvalu nebo alespoň povolení pokračovat v započatém díle s Krystal.

Co uděláš?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Potomek »

Jak se pomalu snáším dolů, prohlížím si tu zahalenou postavu. Jsem naštvaná, že můj pokus vloupat se k Daliborovi skončil takovým fiaskem. Navíc asi na mě bude pěkně naštvaný.

Read a sitch: 2d6+2 = 14
Co je to za chlapa? Podle stylu běhu a rychlosti, kterou vyvinul nemůže být pochyb. Je to Česlav.
Co můžu očekávat od toho vaultu? Hlídá to někdo?


Tolik let jsem na něj čekala a vymýšlela, jak na něj budu reagovat a co mu řeknu. Bijí se ve mě emoce, na jednu stranu nechuť vůbec na něj promluvit a být v jeho blízkosti, dýchat stejný vzduch, fuj! Na druhou stranu chci vědět, proč nepřišel. Proč zkompletoval dýku, zabil kvůli ní Veru a pak ji nepoužil? To nedává smysl! Přistanu pár kroků od něj. Kuši nechávám pověšenou na rameni, ruce mám v kapsách od kalhot a žmoulám pepřák.

"Česlav."
Prohlížím si jej od hlavy k patě, ten je ale obrovský.

"Doufala jsem, že se potkáme dřív. Čekala jsem tě celé mé dětství. Myslela jsem, že se ukážeš, z toho, co Matka naznačovala, jsi měl být něco jako otec. Snad jsi dýku zase neztratil poté, kolik 'úsilí' jsi věnoval jejímu získání. Vír tvrdí, že ta dýka posledních 60 let celkem zahálela, což nechápu, vzhledem k tomu, jak jsi po ní toužil."

Znervózňuje mě, jak má zakrytý obličej a nevím, co si myslí. Těkám očima, dívám se chvíli na něj, chvíli bokem. Ruku držící pepřák mám celou studenou a mokrou potem.

"Eeee ... Ráda bych upozornila, že svou sošku nemám. To jen kdyby jsi měl třeba nějaký skvělý nápad mě kvůli ní umlátit kladivem jako Veru a pak se jí pár desítek let kochat a radovat se z jejího vlastnictví."

Jakmile to dořeknu, nejradši bych si nafackovala. Jako obvykle, když jsem nejistá nebo vystrašená, začnu být jedovatá a sarkastická. Podobně jako Vera. Tak tenhle bug mohla teda Matka už opravit.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Potomku2.0,

jedná se o starý papalášský kryt, postavený ještě za komunistů nedaleko Strakovy akademie a Kramářovy vily. Když před více jak stoletím vznikal, zástěrkou pro jeho stavbu bylo hloubení stanice metra, které nakonec vedlo o notný kus cesty vedle. S ohledem na jeho stáří a neudržovanost se do něj určitě během apokalypsy radiace dostala, její zbytky ale nebudou o moc vyšší než zbytková radiace v krajině a rozhodně to bude z hlediska ozáření bezpečnější než zůstávat venku.

Skrze haraburdí, které nyní uzavírá vchod, vede malá pěšinka. Někdo ho tedy určitě obývá. Z toho, jak velké množství odpadků kolem leží na obou stranách, to budou asi pěkná prasata.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Česlav »

Vidím, jak se ke mě snáší na křídlech a musím se pousmát. Je plně vylepšená. Perfektní. Nikam neutíkám ani se nepokusím zmizet ve Víru. Cítím, že mě poznala, nemá smysl to dál odkládat. Nechám jí přistát a otevřu svou mysl jejím myšlenkám.

>>Deiwo-agno. Vidím, že ti Matka prozradila mnohé. Více, než tvé předchozí verzi.<<

Přijdu k ní blíž a tyčím se nad ní. Může to vypadat hodně zlověstně. Ale pak si nečekaně přidřepnu, abych trochu srovnal rozdíl velikostí a ona se nemusela zaklánět, když se mi dívá do obličeje. Pohlédnu jí do očí.

>>Odpusť, že jsem nepřišel, ale nemělo by to smysl. Neměl jsem vše, co bylo potřeba. Minulé noci byla právě jedna možnost, jak zabránit Apokalypse - zařídit tvé zrození v plné síle. Ale selhal jsem. Dalibor, Vera a Tibor mi v tom zabránili. Zdržovali mě dostatečně dlouho na to, abych už neměl čas vykonat, co bylo potřeba. Ano, získal jsem hrot, ale už bylo příliš pozdě. Figurka se ocitla mimo můj dosah a mezitím Apokalypsa začala. A tak ses zrodila neúplná, okradená o své dědictví.<<

Sáhnu pod plášť a vytáhnu dýku. Černočerný povrch se matně leskne a připomíná obsidián. Ukážu Dítěti dýku, aby viděla, že jí mám a že je úplná. Pak jí opět schovám pod plášť.

>>Dýka je bezcená, pokud není Vír dostatečně silný. Dlouho jsem čekal, než přijde tento den. Ano, dnes bych dýku mohl použít a označit tak ostatní Nesmrtelné, abys z nich mohla načerpat sílu. Dnes je také den, kdy můžeš získat svou figurku. Sledoval jsem tě a viděl jsem, jak se u Dalibora rozhlížíš. Pověz mi Dítě, chceš naplnit svůj osud a stát se Pravým Bohem?<<

Dívám se jí do tváře a do očí, zkoumám její mysl jemnými doteky a hodnotím její reakce. Přemítám nad nimi, když sleduji glyfy na svém vylepšeném rozhraní a poslouchám tlukot jejího Božského srdce, podkreslený sotva slyšitelnými zvuky Víru.

READ PERSON: Ceslav:2D6+3 → 14(5 +6 + 3)#SHARP
- Dítě, odpovíš mi pravdivě a bez přetvářky?
- Jak se doopravdy cítíš ohledně myšlenky na "naplnení svého osudu"?
- 1 hold si nechám na později
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

... na Ďáblickém vrchu ....

Grgure,

droidí obličej se během tvého proslovu pochopitelně nezměnil, pohlíží na tebe stále s naprosto stejným netečným výrazem. Všiml sis ale, že Jasnino jediného oko neustále těká po okolí do směru, odkud přišli. Několikrát se vzhled oka trochu změnil, když zřejmě přizoomovala, aby prohlédla pozorně nějaký detail na horizontu.

"Grgure, jsem potěšena, že se ptáš. Toto jsou mí přátelé. Bývalí otroci Dominionu. V enklávách by sice pořádkové síly rozmontovaly droida na potkání, ale na nebezpečné úkoly se jim hodí. Droidi jsou přeci jen výrazně více odolní vůči vnějším vlivům než lidé, dokonce i než nemrtví. Takže jsou často posíláni plnit úkoly do míst, kde by člověk neměl šanci přežít. Tihle droidi už viděli věci, kterým byste ani vy, nemrtví, nevěřili. Potřebovali bychom se ukrýt, jen po dobu, co je Vír silný. Déle bychom tě neobtěžovali."

Grgure, říká ti pravdu, ale rozhodně ne celou. Podle toho, jak Jasna nervózně scanuje horizont, tak někdo po nich jde a zřejmě není daleko. Zdá se, že někomu ti droidi šlápli na kuří oko a nebo možná ví něco, co by si v Dominionu přáli, aby zůstalo utajeno. Nejpravděpodobněji ale obojí.

Co uděláš?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Grgur »

"Jasně, Jasno," přikývnu.

"V Grgopoli je pro každého utečence místo," říkají moje ústa, zatímco mojí hlavou probíhaly myšlenky na to, jak to vlastně provedeme s aplikací pravidla o platbě či vykupování vlastního těla, když z droida neudělám nemrtvého. No, budu to řešit později.

Vyrazíme kupředu a když vidím, že droidi se umí docela rychle pohybovat, neváhám a také jednokolce šlápnu na plyn. Za moment se přehoupneme přes hřeben a sjíždíme dolů z kopce ke vstupu do Grgopole. Je tam nějaký rozruch, jsem zvědavý, co se tam vlastně děje.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Zlatuše
Příspěvky: 135
Registrován: 21. 11. 2016, 14:11

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Zlatuše »

... v Doupěti ...

"Jakýpak copak?! Se mnou smlouvat nebudeš a nezkoušej se vykecávat!", prásknu bičem a šlehnu ho přes ruku, co se s ní snaží natáhnout kalhoty. Pak vyrazím prudce vpřed, čapnu ho za flígr a trhnu dopředu. Ukročím do strany a nechám ho slětet na zem, s těma kalhotama u kolen nemá moc stabilitu. No a jak dal před sebe ruce, tak je má hezky podél těla a já ho hezky jako profík zakleknu a spoutám těma poutama co jsem si přinesla odvedle. Do huby mu nacpu první hadr nebo kus oblečení, co mi padne do ruky.

SEIZE BY FORCE: Zlatuse:2D6+2 → 8 (2 +4 + 2)#HARD
- zmocním se ho
- dá mi o 1 méně

Maximálně ho tím trochu pocuchám, za 1-HARM, on mi neudělá aniprt, je neozbrojenej a já si dala menší HARM + mám zbroj.


"Jo, mimochodem, dohoda, byla, že mi řekneš, kam by se Matlák nešel ukrýt. A tos mi neřek. Tak smůla, no, dohoda padá.", pokrčím rameny a zašklebím se, "Dělej si s ním co chceš, Krystal, ale nezapomeň ho zkásnout, přinejmenším za postel. Jo aha, jasně, hned tě vytáhnu."

Nechám Patláka v péči vysvobozené Krystal, předám provoz Doupěte na svý lidi a nechám si nastoupit svůj gang.

"Hale, magoři, dneska bude velkej den a možná vás budu potřebovat u sebe, ale teďka ne. Takže tu hezky vysedávejte, ale moc se nevožerte a hlavně poslouchejte vysílačku. Kdyby něco, zavolám si vás. Zkusim ukecat Grgura, aby vám pak na ten výjezd pučil ňákej vehikl, dám vědět jakej. Otázky? Jasně že ne! Tak nazdar!"

A pak vyrazím do Grgopole, zkusím se doptat, kde viděli naposlet šerifa. Nasměrujou mě na povrch, že prej tam nechal kopat nový hroby či co. No oukej. Tak vyrazím na povrch.

... Grgopolis, povrch ...

Co to je za průvod plecháčů? A to je...Jasna? WTF?! Šmarja, vona se vtělila do stroje. No to mě teda...No, oukej, ale hlavní je, že se s nima blíží i Grgur. Tak na něj zamávám a čekám, až dojede z kopce dolů.

"No nazdar Jasna, čéče, to je let, co jsme se neviděly a ty takhle. Fajn-nový tělo. Týý...Grgure, myslíš, že bys mýmu gangu moh dneska pučit ňákej z tý svý hromady vehiklů? Třeba Mamuta, ten by byl super! Nevim, kdy ho budou potřebovat, ale prostě někdy dneska. Jó? Šlo by to? Byl bys móóóc hodnej, víš?", zamrkám na něj.

MANIPULATE: Zlatuse:2D6+3 → 11(2 +6 + 3)#HOT
- jestli mi nepomůžeš, tak nejsi kchůl šerif, za kterýho tě všichni maj, jestli mi pomůžeš dostaneš EXP
- když dáš interfere, zůstane jen škrtnutí statu
- jo a škrtne se ti jeden hold z Hypnoticu, když mi vyhovíš
Extravagantní "umělkyně", která už má plné zuby Bohů, Vlků intrik a soupeření mezi Nesmrtelnými.
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Potomek »

.... v troskách Klárova ....

Jak si ke mě dřepne, hlavou mi bleskne vzpomínka na první setkání Česlava a Very. Taky se nahrbil, aby si ji pořádně prohlédl a pak na ni houkl, aby ji vyzpovídal. Tenkrát to ale byl lapka a z velké části člověk, dalo se odhadnout, co bude dělat. Teď bůhví, co se honí v tom jeho divném mozku skrytém za divným ksichtem. Sklání se nade mnou a chová se, jakoby byl můj hodný strýček. Jo, na Veru se tak tvářil taky, než ji zabil. Zaváhám, jestli mu ten melanžák nevystříkat do ksichtu, ale zavrhnu to, nejsem Vera.

"Dnes bys mohl dýku použít a označit >>ostatní<< Nesmrtelné, abych z nich mohla načerpat sílu? Matka plánovala, že se to stane se všemi šestnácti. Jestli ti tak záleželo na zrození plnohodnotného božského dítěte, že jsi kvůli tomu zabil Veru, čekala bych, že se obětuješ a označíš i sebe. Přece jen, jsi První a pravděpodobně nejsilnější ze všech, takže tvá esence posílí božské dítě nejvíce."

Manipulate: 2d6+2 = 13
nabízím cukřík i bičík
použij dýku na sebe


"A jasně, že se chci stát pravým bohem, proto jsem byla ostatně stvořena, ne? Tento úkol mi Matka svěřila a já jej splním. Stejně jako Vera ochotně plnila úkol být testovací betaverze."

Česlave, tohle se ti nějak nezdá, vypadá to, že Deiwo-agno ty věci chce použít, chce se zdokonalit, ale určitě plánuje zkusit nějakou obechcávku. Ostatně mladé slečny v tomto věku přece nikdy neudělají přesně to, co jim Matka řekne. Jak to, že se Matka nepoučila z Very a i verze 2.0 je tak svéhlavá a paličatá.

Dopadnou na mě první kapky. "Tady není vhodné místo na pokec. Vlastně to není vhodné místo na nic kromě na chytání nemoci z ozáření." Kývnu hlavou ke vchodu do vaultu.

Vydám se tam, ať už se Česlav přidá nebo ne. Jdu pěšky, zdvíhá se prudký vítr, tak vzlétnout si netroufám.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Grgur »

... na povrchu, Grgopolis ....

"Si piš, Zlato, dle libosti, jakej vehikl se ti hodí, takovej si puč. Mimochodem, Jasna a její doprovod potřebují úkryt. Co je zašít u tebe v Doupěti?"

Manipulate: Grgur:2D6+1 → 10(3 +6 + 1)
* Expík, když Jasněnce pomůžeš.
* Jsi měkejš (a tedy nejsi HARD), pokud ne.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Zlatuše
Příspěvky: 135
Registrován: 21. 11. 2016, 14:11

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Zlatuše »

"Tovížejo. Není problém. Ta moje směska magorů je sama složená z různých podivínů, pár plecháčů navíc ž to fakt nevytrhne. Si myslim, že ani nikomu nedojde, že jsou tam noví.", ušklíbnu se a vytáhnu vysílačku.

Beru exp.

"Týýý, Jasno, nemaj náhodou některý z těch plecháčů hardware a software, aby mohli dělat sexboty?", povytáhnu obočí, ale hned tý otázky zalituju, páč Jasnino světýlko začne svítit červěně, "Ééé...nic, nic, pusť to z hlavy, já to nemyslela jakože...hmm...to jenom, že by si mohli sami...přivydělat...kdyby chtěli, chápeš? To víš, mám prostory...a ve skladech se nějaký modifikace taky najdou, jestli nemáte vlastní. Bylo by to čistě dobrovolný a brala bych si jenom, řekněme...třetinu zisku, he? Za poskytování ochranky, prostorů a půjčení modů. Hele, je to výhoda a možnost spíš pro vás, chápeš? Já z toho budu mít hlavně vyšší návštěvnost v baru a tak, prostě mi to tam naláká lidi co maj na tyhlety věci úchylku. Tak co? Není to podmínka, zašít se tam můžete tak jako tak, tahle nabídka je extra. Navíc to dodá na nenápadnosti. Co? Co?"

MANIPULATE: Zlatuse:2D6+3 → 8 (4 +1 + 3)#HOT
- ber nebo nech, tak je to i položený, prostě je tu možnost že když už se tam schovaj, tak si přivydělají, ale odvedou mi podíl


"Ohnivák volá Doupě, přepínám."
"Doupě slyší, přepínám."
"Pošlu k vám bandu plecháčů, berte je jako moje hosty a vyhraďte jim ňáký skladiště, kam se můžou zašít. Maj povolení přivydělat si jako externisti, kdyby chtěli, oukej? Ohnivák končí."
"Doupě potvrzuje, končí."

"Tak, Jasní plecháči, račte tudyma, Doupě je na čtvrtým podlaží, nemůžete to nenajít, všudemožně sou plakáty a neonový reklamy se směrovkama.", ukážu jim na vstup do Grgopolis a pak se otočím na Grgura, "Co máš v plánu ty, šerife? Já se chystám na takovej malej průzkumnej vejlet do Enklávy."

READ A PERSON: Zlatuse:2D6+2 → 6(3 +1 + 2)#SHARP
- chtěla jsem vědět, co bys chtěl, abych případně udělala, no, jsi pro mě prostě úplně nečitelnej i po těch letech
Extravagantní "umělkyně", která už má plné zuby Bohů, Vlků intrik a soupeření mezi Nesmrtelnými.
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-Epocha] 70. léta 21. století - Postapokalyptická sci

Příspěvek od Česlav »

... v Pustině, nedaleko vstupu do papalášského krytu ...

S naprostou vážností přikývnu.

>>Ano. To je v plánu, Dítě, i já se označím dýkou, až přijde čas. Jako jsem byl První, kdo se oddělil od Matky tak budu poslední, kdo předá svou sílu. A zemře. Svůj osud jsem si zvolil a nemám v úmyslu couvnout. Ale ještě se musí stát mnohé. Nemohu riskovat, že se oslabím, dokud nebudu mít jistotu, že se vše vyvíjí, jak má. Neboj se, Dítě. Pomůžu ti ve tvém snažení, jak nejlépe dovedu. Stát se Pravým Bohem pro tebe není 'úkol', je to tvá zkouška dospělosti.<<

Škrtám si SHARP, ačkoliv dýku mám opravdu v úmyslu na sebe použít - ale ne teď hned.
Pálím poslední hold.
- Dítě, jak tě mohu přesvědčit, abys uvěřila, že s tebou ani já, ani Matka opravdu nemáme žádné vedlejší plány a to, co pro tebe bylo přichystáno je tvé skutečné dědictví a nenese sebou ýádné závazky?
(čili, že nějaká "obechcávka" není nutná a uškodí jenom tobě samotné)


Následuji Dítě do Vaultu a svými citlivými smysly zkoumám okolí i cestu vpřed. Vnímám zvýšenou radiaci, ne tolik, aby mě nebo Dítěti mohla ublížit, ale dost na to, aby bylo jasné, že tento kryt rozhodně neposloužil účelu, ke kterému byl budován a jeho obyvatelé asi nebudou tak docela lidé. Postupně místo prozkoukám i v infračerveném či ultrafialovém spektru a hodnotím každou drobnou stopu.

READ A SITCH: Ceslav:2D6+4 → 9(2 +3 + 4)#SHARP
- před čím se tu mít na pozoru? (jinými slovy, nechci padnout do pasti nebo léčky obyvatelů vaultu)
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů