[AW - Epocha] 19. století - Steampunk

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Dalibor »

... v jeskyni u Zdroje ...
Už se chystám dychtivě vrhnout na Veru, povzbuzován řečí jejího těla a silou Zdroje, když opět uslyším ta slova. Mluví ke mě Zdroj, úplně jsem zapomněl, že tohle byl od začátku plán. Vyzkoušet jeho různé emoce. Když mě ale takhle vyrušil, mám pro něj jenom jednu. O to silnější. Mluvím odměřeným hlasem, který postupně přechází do křiku.

"Přišel jsem ti říct, že už nehodlám brát ohledy na tvoje lži. Chceš, abych dodržoval pravidla, ale sám je porušuješ. Viděl jsem tvůj úskok, když jsi mi zatajil, že dáváš Vlčí esenci tomu, koho jsem přivedl. Tomu, koho jsem přivedl JÁ, tvůj STRÁŽCE. Lhal jsi mi a zneužil mou důvěru!"

V ten moment si všimnu, že výpusť Zdroje opět ožila. Kolébá se ze strany na stranu jako kobra. Nečekaným pohybem ji sevřu rukou a přitáhnu si ji před obličej.

"Jsi zbabělec! Zakázal jsi násilí, aby ti nikdo nemohl ublížit. Zakázal jsi zde lži, aby se za tvými zády před tebou nikdo nemohl spiknout. A přikázal jsi nám, abychom tě uctívali. S tím je konec, rozumíš, KONEC!"

Pevně sevřu výpusť, až se částečně zastaví proud vody, který mě doposud obléval. Podívám se přímo na tu věc.

"Tímto tvé zákony RUŠÍM! Už se nebudeš moct skrývat za svými úskoky, zakazovat nám jednat a už vůbec nečekej, že tě budeme UCTÍVAT! Jestli chceš moji pomoc a abych za tebou stále vodil lidi, budeš se se mnou muset na rovinu domluvit. NEBUDU ti sem přivádět lidi, abys z nich dělal VLKY!"

"A teď zalez a přemýšlej o tom, co jsi udělal! Zalez, protože jsem nepřišel kvůli tobě, ale kvůli Veře. Protože pokud HNED neodejdeš, vyrvu tě ze zdi, i kdybych tím měl vypustit všechnu esenci, kterou se snažíš dostat pryč tak, ABYCH TO NEVIDĚL!"

Podívám se na Veru. Možná se mnou cloumá hněv, ale to není ta nejmocnější emoce, co cítím.

Go Aggro, Dalibor:2D6+1 → 12(6 +5 + 1)#hard
Pokud nezaleze, tak ho vyrvu. Připomínám, že z level up jsem změnil pravidla.
Neplatí nutnost ho uctívat a zákaz lži a násilí.
Nově platí pravidlo ctít, co zde bylo domluvené.
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Potomek »

Na Zdroj, měření a přístroje jsem úplně zapomněla. Slíbávám každičkou kapičku vody, která stéká z Daliborova těla, cítím z ní neskutečný příval energie a vášně, nedočkavě Dalibora přitisknu vší silou k sobě. A vzápětí ho odstrčím, když se jeho očí a hlasu zmocní Zdroj. Působí to jako ledová sprcha a to i přesto, že v ledové sprše jsme do teď vlastně byli. Sunu se dozadu pryč od Dalibora dokud týlem nenarazím na stěnu, kde se snažím se posadit. Vyslechnu od Zdroje obvinění z naší sobeckosti a bezohlednosti. Jsem zcela rozpolcena. Je mi to celé trapné, ale zároveň mám na Zdroj stále pořádný vztek.

Než stihnu cokoli říct, tak Dalibor spustí a pustí se do Zdroje pěkně zostra. V tomhle je na něj stoprocentní spoleh. Pěkně mu to vytmaví. I v mizerném osvětlení vidím, jak je vytočený, okamžitě mu naskočí ta jeho vzteklá tepající žíla na spánku, kvůli které si ho vždycky dobírám. Pak se ale přestane zcela kontrolovat, mačká výpusť a hystericky do ní řve. Zahání Zdroj i když jsme s ním chtěli mluvit a hrozí jeho poškozením.

"Dalibore!" posunu se po čtyřech zase za ním a chytím ho za křečovitě sevřené ruce. "Dalibore, uklidni se! Tohle nechceš udělat. Dalibore! Podívej se na mě." Vůbec mě nevnímá, jak je zblblý vztekem a vodou ze Zdroje. Vlepím mu pořádnou facku. "Sakra pusť už tu trubku!"

interfere Daliborovi: 2d6+1 = 6
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Potomku, cloumáš Daliborovi obou tak silně, že mu ji podrazíš. Jak padá, chytne se hada trčícího ze zdi. A ten jeho váhu neudrží. Utrhne se.

Dalibore, padneš na zem a zíráš na své ruce. Pak Zdroj naposled promluví tvými ústy:
"Pro Bohy, pro Bratry a Sestry, ty mě opravdu ničíš.

S těmito slovy runa naposledy zazáří a zmizí kdesi v místnosti za zdí. Z pahýlu hada přestane vytékat voda.

Co uděláte?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Dalibor »

S hrůzou se podívám na to, co jsem to udělal.

"Vero, to jsem opravdu nechtěl! Jenom jsem ho chtěl vystrašit! Nevím, co to do mě vjelo." Hned si vzpomenu na Vlčí esenci, která mi proudí v krvi. To je dnes podruhé, co jsem Vlčí esenci vypustil. Minulou epochu také. A předtím jsem pomáhal Vojtěchovi. A Fioně s tím jejím Vlkem, i když jsem nechápal, o co jde. Poslední dobou se v ní doslova koupu. Je to opravdu z mé vůle?

"Potřebuji tvoji pomoc, podívej se do výsledků a naviguj mě. Zkusím udělat přemostění cév. Mám ten koncept rozpracovaný pro případ operace infarktu. Teoreticky."

Nahý vyskočím z vody, než se začne plnit Vlčí esencí, může to být klidně otázka několika okamžiků. Otevřu lékařskou brašnu, ve které jsem přinesl přístroje, ty teď budou sloužit Veře. Jinak je dokonale prázdná. Prokletý Česlav! Jediná věc je skalpel, a ten bude muset stačit.

"Vero, už jsem zašíval rány ledasčím, ale výhradně skalpelem ještě nikdy. Jdu dovnitř, posviť mi prosím petrolejkou a říkej, který had je který podle výsledků."

Udělám jeden rychlý řez na přetržené žíle vedoucí do výpusti, abych její ránu očistil, pak najdu s Veřinou pomocí žílu, ve které rychle klesá tlak a přeříznu ji jedním čistý řezem. Z rány se vyvalí hustá černá tekutina.

To byla ta lehčí část.
ADSuF, Dalibor:2D6+3 → 13(5 +5 + 3)#cool

Obě části přiložím k sobě, sevřu kolem přeříznutých částí dlaň a pevně stisknu. Představím si, jak se jejich kůži podobný povrch spojuje. Není to poprvé, co léčím něco podobného, ale pohled na Vlčí esenci protékající po mé dlani mě rozhodně neuklidňuje.

Healing hands, Dalibor:2D6+ → 7(4 +3 + 0)#weird
Léčím Zdroji jeden ehm, ehm, segment, a otevírám mysl.


"Vero, myslím, že to dokážu opravit. Je mi ale strašně líto, že nám to nevyšlo. Ať už udělám cokoli, chci, abys věděla, že tě miluju. Úplně nepříčetně. A to, že lhát můžu, neznamená, že lhát musím."
Pozoruji čerň Vlčí esence, jak se mi rozlévá po rukou, a cítím, jak mi násilím otevírá mou mysl.
OYB, Dalibor:2D6+ → 4(2 +2 + 0)#weird
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Potomek »

Sleduju Dalibora a poslouchám jeho pokyny. Vypadá to, že ví co dělá a pomalu se začínám trochu uklidňovat. Ostatně to je jeho specialita - nejdřív něco totálně rozesrat a pak to zázračně zachránit. Pak si všimnu Vlčí krve, která vytéká z řezu na jeho ruku a ani kapička z ní nedopadne na podlahu. Daliborovi hned dojde, co se děje. Mám slzy na krajíčku: "Dalibore! Slíbils, že dnes už neutečeš. Nepustím tě." Natáhnu k němu ruku, abych mu pomohla s Vlčí krví bojovat. Vidím, jak ta břečka se mu plazí po pažích nahoru. Pokud se přitom stanu Vlkem i já, tak oni dosáhnou svého. Na poslední chvíli ruku stáhnu, couvnu od něj a otevřu mysl. Zkusím alespoň na dálku sledovat, co se děje a případně pomoci.

Help Daliborovi: 2d6+1 = 7
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Dalibore, cítíš, jak se ti spolu s Vlčí krví vlévá do rukou Síla. Znáš jí, je to Síla od Zdroje. Pomůže ti. Najednou vidíš, jak jsou cévy - ano, pro tebe jsou to spíš cévy, než hadi - propojeny, co kterou proudí. A zároveň vidíš, že už Zdroj nepotřebuješ.

Dokážeš využít membrány, kterou vyrobíš z jedné cévy k tomu, aby filtrovala Vlčí krev od vody ze Zdroje. Neváháš ani vteřinu a komplikovaný zákrok provedeš. Jen se při něm musíš zcela ponořit do Vlčí krve.

Nedokážeš sice nahradit poškozenou odtokovou cévu, ale když zkrátíš dvě jiné a navážeš je na sobě, ušetřenou trubici můžeš použít jako náhradu!

Zdroj je zachráněn, po tvé operaci opět z trubice vytéká čistá voda. Bez runy.

Máš jen trochu obavu, ve Vlčí krvi ses ráchal opravdu dlouho. Podíváš se na své ruce - jsou čisté.

Otevřeš mysl Víru, abys je viděl lépe.

Pozoruješ se, jako kdyby tvé tělo bylo prosvíceno neznámými paprsky, které proniknou hmotou. Jako by ses díval na svůj vlastní šedý obraz, tvé tkáně jsou jen mírně tmavší než okolí, avšak kosti, ty vidíš jasně černé. Krásně vidíš kosti uvnitř tvé ruky. A pak vidíš jasně černou strukturu žil - ale jen v dlani. Ne, počkej, ta černota pokračuje do ruky, k paži, směrem k srdci. Vlčí krev, která se do tebe vsákla, je tak hustá, že jí tyto podivné paprsky neprojdou a proto jí vidíš tak černě. Vniká ti skrze paži do hrudi a tam už ji nedokážeš sledovat....

....

Potomku, vidíš Dalibora, jako by jeho tělo bylo prosvíceno neznámými paprsky, které proniknou hmotou. Jako by ses dívala na jeho vlastní šedý obraz, jeho tkáně jsou jen mírně tmavší než okolí, avšak kosti, ty vidíš jasně černé. Krásně vidíš jeho kostru uvnitř těla. A pak vidíš jasně černou strukturu žil - ale jen v dlaních. Ne, počkej, ta černota pokračuje do rukou, k paži, směrem k srdci. Vlčí krev, která se do něj vsákla, je tak hustá, že jí tyto podivné paprsky neprojdou a proto jí vidíš tak černě. Vniká mu skrze paži do hrudi, do srdce, a odtamtud vypálí s první zabušením do všech tepen v těle.

Nejvíce však do hlavy a k mozku.

...

Dalibore, zatmí se ti před očima. Obraz se změní. Nyní vidíš celou jeskyni v nazelenalém mlhavu, jen světlo, kterým jste si prve svítili, je podivně jasné. Vzduchem poletuje několik glyfů či run. Sleduješ je a ukáží ti Veru, která tě sleduje z povzdálí, cítíš, jak tě vnímá skrze Vír.

Máš naléhavou potřebu Veru okamžitě popadnout a kamsi odnést. Nevíš kam, ale víš, že to budeš vědět, až ji poneseš. Je ti jedno, že jste oba nazí. A víš, že její odpor je marný.
Odolat tomuto pocitu je DSuF.

...

Potomku, Dalibor se na tebe dívá. Očima a s výrazem, kterým se na tebe díval kdysi jeho otec.
Co uděláš?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Potomek »

Vidím ve své Vizi totéž co Dalibor, sledujeme spolu jak se Vlčí krev nezadržitelně šíří jeho tělem. Současně pak i otevřeme oči, ale já ty jeho už nepoznávám. Měla bych se otočit a utéct, ale nedokážu od něj odtrhnout zrak. Stejná tvář, ale už patří někomu jinému. Couvám pomalu pryč od něj, zakopávám přitom o hady nebo do nich narážím hlavou a tělem, podlézám je. Zalízám ale jen hlouběji do jeskyně, za chvíli mě chytí. Musím zmizet, hned! Sednu si na zem, otevřu mysl a hledám co nejrychlejší cestu do Víru.

Mother's heartbeat: 2d6+3 = 10
You can re-emerge in a different place altogether (objevím se v u Dalibora v laboratoři, mělo by tam být ještě nějaké protivlčí sérum)
You are healed of all harm (no tak nakonec asi Vera sázku ještě vyhraje, ale výhru si už zřejmě nevybere:-) )

Na té ošetřovně ať rozhodne MC, kdy se zjevím, klidně může být Dalibor už dávno někde v kelu.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Dalibore, Vera ti náhle zmizela ve změti cév, žil a tepen a naléhavý pocit tě opustil.

Máš znovu kontrolu nad svým tělem i myslí.

Co uděláš?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Fiona
Příspěvky: 480
Registrován: 24. 7. 2016, 18:24

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Fiona »

... u Mohyly ...
*Fiona s Tiborovou pomocí vstane. Rozkřičí se na celý les.*

"Na to jste neměli právo! Následuju přání předků! Stejně jako to udělali Sidheag s Ciaranem! I když byl Ciaran Vlk, byl odvážnější než vy! Zachránil nás! Slyšíte! A já nás zachráním i proti vaší vůli! Od teď mi říkejte Sidheag, půjdu v jejích stopách."

*Fiona odchází, sklesle. Tiskne v náručí malý orb. Otočí se na Tibora.*
"Co mám teď dělat? Poraď mi, ty se ve světě vyznáš. Já jsem tady cizinka. Vždy jsem byla, vždy budu."

"Zpíváš krásně."

Odpověz prosím upřímně.
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Dalibor »

... u Zdroje ...
S hrůznou fascinací sleduji svou proměnu. Analyzuji jednotlivé procesy a vidím, jak se Vlčí esence rozlévá do jednotlivých orgánů. Když se dostane do mozku, začne mi zabírat myšlenky, já ale přesto bojuji, už jenom proto, abych tento proces dokázal dát sledovat. Protože pozoruji, jak přestávám být schopný tento proces pozorovat. Nadmíru fascinující!

Všechno se ale změní, když se podívám na Veru. Mé sebeovládání se zlomí.

"Vero, nedokážeš si představit, jak moc po tobě toužím."

"Cíl nalezen. Vyhodnocuji."

"Teď už mi nikdo a nic nezabrání, abych se tě zmocnil. Odpor je marný."

Blížím se k ní, nevím, co chce Vlk ve mě udělat, až ji chytíme, ale v tuhle chvíli jednáme v dojemné shodě. Pak Vera zmizí.

Pokusím se dát trochu dohromady a připravit se na jeho další útok, který bezpochyby brzy přijde.
DSuF, DaliVlk:2D6+3 → 7(3 +1 + 3)#cool

Musím vyčistit své myšlenky. Můj otec to dokázal, přes století se o mě staral, i když byl Vlk. Je ironií osudu, že to byla jediná doba, kdy na mě měl opravdu čas. Klatě, i Česlav se dokázal chvílemi ovládat. Musím nějak zaměstnat svou mysl. Vezmu poznámky z měření a začnu je zkoumat. Musím svou mysl nějak udržet v chodu, než ji definitivně obsadí Vlk. Tohle nestačí.

Posadím se se skříženýma nohama pod Zdroj do studené vody, nechám si proudem vody omývat záda a zavřu oči. Má mysl se ale začne rychle toulat a hledá vzpomínky na Veru. To nesmím, to není bezpečné. Soustředím se, a ponořím se do své mysli. Ve víru určitě najdu odpověď na své otázky o Vlčí podstatě, která se mi teď víří myslí, a snad také najdu způsob, jak s Vlky ve svém těle bojovat. Vždyť do jisté míry jsem Vlk od samotného počátku, mám v krvi jejich esenci, byť zakoncentrovanou coby hrot dýky. Do teď jsem byl někdo s Vlčí krví, kdo není Vlk. Rád bych v tom pokračoval.

Otevírám svou mysl, DaliVlk:2D6 → 11(6 +5)#weird

Vlastností zdroje je nově i "a complex&hi-tech filtration system", čímž jsou vlastnosti Zdroje kompletní.
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Vukmar
Příspěvky: 255
Registrován: 25. 7. 2016, 20:04

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Vukmar »

... u garáže v Bohnicích ...

"Teď! Dostaňte ji," vrazíme dovnitř. Pozvednu pušku a vystřelím na Vlaštovku.

Go aggro: Vukmar:2D6+3+1 → 9(3 +2 + 3 + 1)
Zabiják a žhář.
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Tibor »

"Pojď se mnou. Vydáme se na cesty. Ukážu ti svět," vyzvu jí. "Já tě naučím žít v tomto světě a ty mě naučíš, jak být hrdinou. Pak se vrátíme a získáš zpět svou mohylu. Třeba silou. Spojíme další a další cesty a dokončíme, co jsi začala. Nakonec zachráníš svět."

Radím Fioně, aby se jednoho dne vrátila a dobyla zpět mohylu.

Cítím, jak Vír pomalu slábne.

"Občas u toho způsobíme problémy. Lidé i Nesmrtelní nám nebudou rozumět, budou nám lát, budou říkat, že jsme nezodpovědní. To protože jsou slepí, protože nevidí naši cestu. Připrav se na to. Nebudeme si z toho nic dělat. Jsme hrdinové a cesta hrdinů je občas osamělá."

Síla Víru mě opouští. Měl jsem ještě v plánu uspořádat velkou oslavu mého hrdinství - a při tom požádat Vír, aby přiměl lidi oslavit svého hrdinu nějakými dary. Už to nestihneme. Budeme se muset protlouct světem s tím, co mám v promočených kapsách.

Podívám se na Fionu. Stále čeká na odpověď a nezdá se, že by si slábnutí Víru všimla. Až se sem vrátíme a Vír bude znovu silný, musím jí ukázat, jak ho používat. Snad to půjde. Teď je ale na čase, vydat se na naši cestu.

"Dole u řeky měl Grgur přivázaný parník. Kde jinde by měli hrdinové začít svou cestu světem, než v Hamburku? A jak jinak by se hrdinové měli dostat do Hamburku, než na rozvodněné řece? Proud nás ponese, aspoň ušetříme za uhlí!" zavýsknu a vyrážím bezhlavě k lodi.

Doufám, že nová Fiona se bude stejně bezhlavě vrhat do nebezpečenství se mnou. Budeš battlebabe, viď?
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Fiona
Příspěvky: 480
Registrován: 24. 7. 2016, 18:24

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Fiona »

*Fiona se vzpurně zadívá směrem, ve kterém tuší mohylu.*

"Budeme hrdinové, Tibore. Společně."

*Fiona měla brokovnici přes rameno, ale dá si ji do ruky. Zřejmě se tak lépe běhá.*

"Loď na rozbouřené řece? Jsem u kormidla."

*Fiona se bezhlavě rozběhne dolů lesem.*

Fiona je battlebabe.
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

... u garáže v Bohnicích ...

Vukmare, jakmile tě Vlaštovka zaslechne, neváhá ani vteřinu. Kopne do páky na jednom z ponků, otevře se jakási jáma v podlaze a ona v ní zmizí.

Předměty, které ve vzduchou doposud poletovaly a útočily na ní, se teď zastavují a svými ostřímí natáčí k tobě.

Vukmare, je tu MEDIUM GANG neviditelných duchů - 2-HARM (co kde našli v garáži) 2-ARMOR (nehmotná a neviditelná těla).
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

.... v Daliborově vizi ....

Dalibore, vidíš dva anděly a sebe. Nemají tváře, jejich křídla mají pestrobarevnou hnědou barvu. Problikávají a občas mizí. Zápasí spolu. Chvíli má navrch jeden, chvíli druhý.

Ty sám stojíš opodál. Pravou rukou si sáhneš na levé předloktí a rozerveš ho. Na všechny strany vystříkne rudá krev. Zahlédneš svaly, ale ty jakoby ustoupí a zalijí se krví. Celé tvé předloktí je krvavý bazének. Když ruku nakloníš trocha krve vyšplouchne, ale hned tam z těla vtéká nová. Svaly jako by ustoupily a tvořily stěnu toho malého bazénku, v místě, kde má být kost, je nějaký předmět.

Vezmeš pravou ruku a ponoříš ji do té rudé lázně. Uchopíš předmět a vytáhneš ho. Je to týka, zdobená starými symbyly, s černým ostřím.

Vezmeš jí a bodneš do jednoho z andělů. Okamžitě padne mrtvý na zem. Druhý k tobě otočí svou hlavu bez tváře a pochvalně pokývne.

Vlk a Bůh v tobě. Který je který? Kterého jednou zabiješ?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů