[AW - Epocha] 19. století - Steampunk

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Odpovědět
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Vlaštovka>Vukmar: 1-HARM(holé ruce) +1HARM(merciless) -1HARM(kabát) -1HARM(volba) =>0-HARM
Vukmar>Vlaštovka: 2-HARM(bodák) +1HARM(merciless) -1HARM(kůže) =>2-HARM


Vukmare, vymrštil si se a zabořil jsi jí svůj bodák do břicha. Začal jsi ho párat, abys vyřízl cár kůže, který ti později poslouží jako obvaz.

Život v jejích očích mezitím zhasl. Jen v posledním tažení se vzepřela a kolenem tě nakopla do probodnutého stehna ...
Suffer harm, prosím a popiš nám, co děláš dál.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Vukmar
Příspěvky: 255
Registrován: 25. 7. 2016, 20:04

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Vukmar »

Chvíli ještě vnímá. To je dobře. Chci aby cítila jak se jí studený nůž otáčí ve střevech a pořádně si to vychutnala tak jako já. To má za to ponížení kdysi. Já nezapomínám. Škoda, že zemře tak rychle, ale jeden se musí umět radovat i z maličkostí.

Uříznu dlouhý kus kůže a ještě teplý a krvavý si ho přiložím na ránu a ovážu kusem látky z Vlaštovčina oblečení. To však není všechno. Neskončí to jenom u toho jednoho kousku. Stáhnu jí kůži i ze zad. Vezmu si skalp, vydloubnu oči, vyříznu jazyk, játra a všechno si to schovám. Pojídač mrtvol dnes přijde zkrátka. Potřebuji to pro sebe. Nakonec ještě vezmu její kord a vrazím jí ho do otevřené pusy.

Když mám všechno hotovo vezmu si pušku, která mi při té šílené jízdě sem vypadla a začnu hledat východ ven.
Zabiják a žhář.
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Vukmare, cestu ven najdeš snadno. Hned vedle skluzavky, po které jsi sjel dolů, je vyklopený jeden z kamenů tvořících stěnu hrobky a za ním je ne úplně dobře ukrytá servisní šachta s příkrým schodištěm.

Vezmeš pušku a protože noha bolí, spíš se vytaháš rukama nahoru. Nahoře leží všechno nářadí poházené kolem tvých chlapů. Dva z nich těžce krvácí ze stehen, na stejném místě jako ty. Jeden chlapík, který má na stehně jen roztržené kalhoty je ošetřuje. Zbylí dva sedí v rohu a zraněné nohy si ošetřují sami.

Po duších není ani památky. Dokulháš ke dveřím a vyhlédneš. Grgur se blíží, je tu za chvíli.

Co uděláš?

....

Grgure, přijíždíš ke hřbitovu a garáži. Je tam podezřelé ticho, po přítmonosti duchů není ani památky.

Co uděláš?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Grgur »

Projíždím domů. Poslední půl kilometr už je bláto ušlapané tak zase popojedu na velocipédu. Zastavím před garáží a nahlédnu. Vukmar tam stojí a kouká na svoje chlapy. Je jich tam pět, všichni majív různé míře zraněná stehna. Vukmar taky.

Vukmara nemám moc rád. S tou jeho maskou z něj jde strach. Ve stavu ve kterém jsem není radno ho naštvat.

Po duších ani stopy.

"Zdravím, Vukmare. Netuším, co tě přivádí k mě domů, ale jestli jsi vyhnal ty zdivočelé duše, co mi tu strašily, jdi rozhodně vítán. Můžu pro tebe něco udělat? Jo, a neviděl jsi Vlaštovku? Probíhala tu někde a myslím, že se na mě zlobí..," ptám se opatrně.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Vukmar
Příspěvky: 255
Registrován: 25. 7. 2016, 20:04

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Vukmar »

"Duchové jsou pryč a Vlaštovky se také bát nemusíš. Na nějakou dobu ti dá pokoj," odpovím hrobníkovi a zamířím pryč. Co jsem chtěl to mám hotové a není potřeba tu dál ztrácet čas.
Zabiják a žhář.
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW - Epocha] 19. století - Steampunk

Příspěvek od Grgur »

Když Vukmar odejde, pustím se do úklidu laboratoře. Po chvíli dorazí i zbylí nemrtví. Vykládají všechno vybavení co nakradli.

Někteří z nich při tom neustále očichávají mou past. Chtěl jsem jí dávat dohromady až zítra, ale když nedají pokoj, nakonec se slezu podívat dolů.

Když zahlédnu Vlaštovku, tak se můj ghůlí otrlý žaludek obrátí naruby. Jsem zvyklý na to vídat střeva a kosti, když už kůže seschne a rozpadne se. A je to lahůdka. Ale takhle čerstvé? Bluergh&%$@%&!!!

Chvilku to rozdýchávám, a pak ji uklidím. Chuť na ní nemám a vlastně ani Nesmrtelné nejím - kdo co v tom těle máme za svinstva, když neumíráme a teď se tak dbá na zdravou výživu.

Uklízím jí sám, aby jí nikdo nic neukousl. I když jak se tak koukám, stejně jí nějaké kousky chybí. No, snad se s tím nějak pošpásuje, až se probere.

Zvednu jí, uložím jí do sarkofágu. Minule jí trvalo pár měsíců, než se zvedla. Víko nechám otevřené a také nechám škvíru v propadlu, aby jí tam šlo denní světlo. A velkou ceduli. Nemám nic psacího po ruce, tak namočím prst v její krvi a napíšu: "Nelekej se, nejsi pohřbená! Postaral jsem se o tebe. Grgur.", kdyby si třeba hned nevzpomněla kde je. Možná nějaké suchary, ale to už začínám přehánět .... přeci jen mě odkopla do Víru, mrcha.

No, popravdě, zadarmo to nedělám. Prohlédnu jí kapsy a vyberu si 70 korun (1-BARTER). Za náklady a rozbité věci v dílně. Zbytek, co tam má, jí nechám. Ať má něco >>do nového života<<. Na ceduli pro jistotu připíšu: "PS: Nic mi nedlužíš, už jsem si to vybral." Aby si snad nemyslela, že jsem jí okradl.

Pak ji tam nechám ležet a jdu se věnovat garáži. Vír pomalu slábne.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů