[AW-EPOCHA] 16. století - Rudolfínská fantasy

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-EPOCHA] 16. století - Rudolfínská fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

"Čarodějnice! Obě!" vykřikne Vlaštovka.

"Jedeme domů!"

Muži se otáčí a řadí.

Zlatuše jde také domů.

A co Potomek, kde se vynoří a co se tam bude dít?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-EPOCHA] 16. století - Rudolfínská fantasy

Příspěvek od Potomek »

Objevíme se u domu matematiků. Tam, kde jsem nechala Fionu a Šídlo, předpokládám, že tu druhou z nich tu někde najdu.
"Vlaštovka má pravdu, ty jsi ale zmije jedovatá paličatá čarodějnická." zasměju se na Jasnu. "Doufám, že se na mě nezlobíš, že jsem ti překazila možnost být hostem u UROZENÉHO pana hraběte von Tschaslau."

Zavolám na Šídlo, samozřejmě se nic neozve nazpátek a ani nikdo nepřiběhne.
"Já na tu chlastačku nesmrtelných půjdu. Pokud chceš, můžu něco vzkázat nebo za tebe říct."
chvilku se odmlčím
"Šak nemusíš říkat jen pravdu a obzvláště ne úplnou, já taky nebudu nikomu říkat o mé jeskyni. Ještě to tak, aby takový Vukmar nebo Česlav lezli!"

Vydám se po stopách Šídla, stopy se začnou brzo stáčet nazpátek, Šídlo šla pomalu a sem tam uhryzla větvičku nebo z podsněhu drn trávy. No tak se asi projdu a najdu ji až doma. Pomalu kráčím sněhem směrem domů, říkám si, že sice nevím co ostatní Nesmrtelní, ale pro mě dnešek nedopadl až tak špatně.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
Jasna
Příspěvky: 409
Registrován: 12. 6. 2016, 22:24

Re: [AW-EPOCHA] 16. století - Rudolfínská fantasy

Příspěvek od Jasna »

"Děkuji. Nějak bych si s tím poradila, ale tohle bylo lepší. Česlav si prostě myslí, že když má trochu půdy a pár lidí, že může všemu rozkazovat. Všivák jeden," rozhlížím se kolem. Do města to je ještě cesta, ale to nevadí. Hlavně, že jsem pryč. Než se ale rozejdeme povyprávím Vere o Vojtěchovi. Že ho do lesa přilákala vlčí smečka, která je tam pod zemí uvězněná. Nezapomenu ani na to, že já jsem klič a zámek od jejich klece. Zkrátka většinu věcí co se dnes udála. Zaslouží si to vědět.
Reinkarnující se čarodějka a zmije jedovatá.
Zamčeno

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů