[AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Když vlečeš kluka zpátky dovnitř, Wilhelm stále leží na zemi, v rukou má však nataženou svojí kuši. "Nech ho venku. Máme dohodu - přísahu. Nech moje lidi a vyřídíme si to sami. Klidně si mě zab, jestli to dokáźeš, ale jeho nech venku."

Co uděláš? Pokud ho neposlechneš, vystřelí a bude to Do Something Under Fire.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Vukmar
Příspěvky: 255
Registrován: 25. 7. 2016, 20:04

Re: [AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

Příspěvek od Vukmar »

Act udner fire: Vukmar:2D6+1 → 10(5 +4 + 1)

"Nic jsem ti neslíbil," zavrčím. Prostě toho kluka vezmu a hodím ho na Wilhelma. Jak jsem předpokládal. Bojí se aby mu neublížil a tak se šipka se zadrnčením zabodne do stěny za mnou. Měl velkou šanci, ale jeho měkké srdce ho zase zradilo.

Kopnu do pytle s moukou až se vyvalí oblak prachu, vyjdu ven a zamávám pochodní aby se pořádně rozhořela. Pak jí dveřmi hodím dovnitř.

Vyšlehnou první plameny. Hučí a řvou. Přivřu oči před jejich jasem. "Mluvte kě mě. Ukažte mi jak ti uvnitř trpí. Jak hoří svět."

Open brain: Vukmar:2D6+1 → 10(6 +3 + 1)
Zabiják a žhář.
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Vukmare, vidíš jeden z mnoha budoucích světů. Ten nejkrásnější, ten, kde svět hoří. Požárem, který zažehla jediná bomba. První bomba. První z mnoha takových. Bomba, která přináší oheň, bomba která kreslí po obloze hřib.

Tu první odpálíš proto, aby ses pomstil. Wilhelmovi.

Když vize skončí, mlýn je zcela v plamenech a Vír slábné.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Marcus Flavius
Příspěvky: 294
Registrován: 11. 6. 2016, 10:02

Re: [AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

Příspěvek od Marcus Flavius »

...na Witkowě...
Následuju Jákoba. Je tu i Dalibor. Doufám, že ten bude na mé straně, kdyby se něco semlelo. Po cest se snažím zjistit, co má Jákob skutečně za lubem.

READ A PERSON MarcusFlavius:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)
What does your character intend to do?
Římský centurion, vyslaný do střední Evropy zastavit kult, který se snaží ovládnout Řím. Zrazen, zabit, znovuzrozen.

Osobní deník
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-EPOCHA] 15. století - Válečná fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Marcu, jsem upřímný. Chci, aby ses stal členem kultu, učil následovníky o své minulosti a ty se učil o naší. Chci, abychom společnými silami ovládli tu sílu, co se skrývá pod kotlinou - a až ji ovládneme, abychom také přišli na to, proč jsme to vlastně celé měli udělat.

Jo a taky bych hrozně rád jistý pytlík s figurkami, co jsem měl uložený na kopci, než přiletěl drak. Nebo aspoň svojí figurku, když už ne ostatní.
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Zamčeno

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů