RPG Kuchyna 2016

Soutěž v tvorbě RPG začíná 26. února 2016!
Odpovědět
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17485
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od York »

Mrháte talentem, měli byste jít do politiky.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3749
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od crowen »

Keby ste sa nahodou nudili cakanim na vysledky, skuste napisat RPG na 200 slov :-)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3749
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od crowen »

Ako to vyzera s vysledkami a hodnoteniami?

Bubak tento rok sutazil, nehodnotil, tak sa nevyhovarajte :-)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12367
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Ecthelion »

crowen píše:Ako to vyzera s vysledkami a hodnoteniami?
Zatím špatně, což mě hrozně mrzí a velice se vám za to omlouvám. :oops:

Pepa už pocitvě dodal komentáře a hodnocení (a moc díky za to), ale Alef a Tadeas se mi už přes týden neozvali. Zkouším to urgovat, ale netuším bohužel, jak to s nimi vypadá, ani jeden neodpovídá a nekomunikuje. :>:o/

:arrow? Neměli byste někdo, kdo jste nesoutěžili, možnost a chuť ještě rychle hry ohodnotit?
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Pepa »

Aby řeč nestála, tak jsem zatím ohodnotil Crowenův nesoutěžní příspěvek. Enjoy! :)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12367
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Ecthelion »

Ha, Alef už poslal! :dance:

Postrádám ještě Tadeasův. Snad brzy napíše.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Jocho
Příspěvky: 494
Registrován: 5. 7. 2009, 23:08
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Jocho »

crowen píše:Keby ste sa nahodou nudili cakanim na vysledky, skuste napisat RPG na 200 slov :-)
Zúčastnil som sa (môj počin sa volá For the Colony a možno ho nájsť tu: http://for-the-colony.jocho.sk/#rules), ale keďže tu niektorí takéto krátke pokusy nepovažujú ani za plnohodnotné mechaniky, nieto celé hry, neviem, či má zmysel sa o tejto súťaži viac baviť :-?
DNGN - vstupný d6 systém so sandboxovým freeform svetom
moloth - sólo kartové RPG o živote na tvorovi veľkom ako okres
Uživatelský avatar
Plz
Příspěvky: 194
Registrován: 11. 10. 2004, 08:22
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Plz »

.... a spali a spali a spali až to usnulo úplně všechno.

Aneb když chybí jen jeden nebylo možné sem alespoň dát ten zbytek ať je tady alespoň něco než vůbec nic?

Plž
Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Pepa »

Já osobně bych byl pro. Pochybuji totiž, že by moje zpětná vazba ovlivnila hodnocení nějakého dalšího potenciálního porotce. (Protože si myslím, že se žádný další potenciální porotce nenajde.) Případně bych ti mohl poslat komentář PMkou.

Nicméně Ecthelioni před týdnem řekli, že když nic do dvou týdnů nebude, tak se nas*rou a zporotcují to taky... Tak nevím...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22629
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Jerson »

Copak se neúčastníte Kuchyně pro tu radost z tvorby? Vždyť vůbec nejde o to, aby si to někdo přečetl, nebo dokonce hrál, ne? 8)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12367
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Ecthelion »

Plz píše:.... a spali a spali a spali až to usnulo úplně všechno.
Ono to sice vypadá, že spíme, ale snažil jsem se v mezičase sehnat dost intenzivně další porotce... což bohužel nevyšlo. S Tadeasem už nemůžeme počítat, jestli je nezvěstný takhle dlouho, tak kdo ví, kdy se objeví. Tím pádem ho škrtám a v průběhu příštího týdne dám hodnocení a komentáře. Sice teď žongluju se šestnácti skleničkami, ale pokusím se ještě přidat sedmnáctou a hry projít a ohodnotit i za mě, aby byly hodnocení a poznámky od tří porotců. :wink:

Velice se omlouváme za zpoždění, upřímně mě mrzí, že k němu došlo, a že jste museli čekat. Opravdu si moc vážíme toho, že jste do letošního ročníku Kuchyně šli... a prosím ještě o chvilku strpení. Příští týden to dáme ven tak, jako tak (ať už stihnu ohodnotit nebo ne).
Jerson píše:Copak se neúčastníte Kuchyně pro tu radost z tvorby? Vždyť vůbec nejde o to, aby si to někdo přečetl, nebo dokonce hrál, ne? 8)
Hele, víš, že jestli tě Kuchyně nějak osobně uráží, případně tě její samotná existence naplňuje nějakými negativními emocemi... nemusíš tuhle sekci číst, že jo?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22629
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Jerson »

Ecthelion píše:Hele, víš, že jestli tě Kuchyně nějak osobně uráží, případně tě její samotná existence naplňuje nějakými negativními emocemi... nemusíš tuhle sekci číst, že jo?
Ale no tak, to že pochybuju o přínosu Kuchyně jako zdroje skutečně dokončených, otestovaných a hraných RPG systémů ještě neznamená, že to tady nečtu a nepíšu hodnocení k těmto hrám. To že bych byl rád, kdyby se autoři jedné či dvou nejlepších her podpořili a dotlačili k tomu, aby své hry otestovali, upravili a nějakým způsobem zveřejnili v doladěné formě mi sice můžete zazlívat, ale nechápu proč.
Letos bych měl i svého kandidáta.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Nekra »

Napadá mne i možnost, že se Jerson při čtení Kuchyňových témat baví. Přinejmenším mi připadá, že to považuje za marné, marné a marné a my (soutěžící i porotci) to děláme stále znovu, znovu a znovu :D. (To už je skoro jako groteska, ne?)

K účasti různé lidi mohou vést různé motivy. Takže někdo si to ohodnocení může cenit vysoko. (Vlastně se na něj těším taky. Chci mít konečně tmavě šedivé na šedivém, že jsem poslední :D.)

Autory k doladění jejich her je možno dotlačit pouze pokud jsou ochotni se k tomu nechat dotlačit. (Sakra, zas mne to svádí k blbým kecům.) Jestli to někdo může zazlívat, tak autor, na kterého je činěn nátlak, aby upravoval svou hru. Obzvlášť pokud její vývoj nikterak nepřislíbil. (Ještě že se mne to netýká :).)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22629
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od Jerson »

Nekra píše:Napadá mne i možnost, že se Jerson při čtení Kuchyňových témat baví. Přinejmenším mi připadá, že to považuje za marné, marné a marné a my (soutěžící i porotci) to děláme stále znovu, znovu a znovu :D. (To už je skoro jako groteska, ne?)
Podívat se na nápady ostatních není nikdy na škodu. Nicméně stále a opět se míjíme - mě celkem vadí, že šla do háje původní myšlenka první Kuchyně, totiž podpořit výherce a jeho hru. Tedy to podstatné, projevit zájem a podporu natolik, aby se nejlepší hra dotlačila do použitelného stavu. Protože popravdě to co bude tvůrce motivovat k dokončení hry je zájem o ní, i kdyby uměle živený. Poznámky typu "Když bude zájem, svou hru dokončím" se objevují v každé druhé diskusi ke zdejším hrám - a přitom i zhodnocení, tedy primární zpětná vazba trvá tak dlouho, že prvotní tvůrčí energie už celkem zákonitě opadla.
Autory k doladění jejich her je možno dotlačit pouze pokud jsou ochotni se k tomu nechat dotlačit. (Sakra, zas mne to svádí k blbým kecům.) Jestli to někdo může zazlívat, tak autor, na kterého je činěn nátlak, aby upravoval svou hru. Obzvlášť pokud její vývoj nikterak nepřislíbil. (Ještě že se mne to netýká :).)
Neboj se, tvé neustálé předhazování "mám takový téměř mimosoutěžní pokus, nechci vyhrát, nechci na tom dělat, jen se předvádím" mě otrávilo už před lety, takže tebe se moje poznámky rozhodně netýkají. I když i tvoje hry mají nestabilně rostoucí tendenci.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2016

Příspěvek od OnGe »

Pro mě je Kuchyně zdroj zpětné vazby k experimentům. Na to dle mého funguje velmi dobře... ikdyž teď člověk na hodnocení čeká třeba rok, nebo dýl. Je to příležitost něco vyzkoušet a dostat k tomu vyjádření od pár cizích lidí. Funguje to daleko lépe, než přístup "udělal jsem hru, podívejte", kde nastává ticho po pěšině, popřípadě to zběžně projdou tři (stále stejní) lidé.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti