Hry

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Odpovědět
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Hry

Příspěvek od Sosacek »

Co kdo planuje?

Ja jsem uvazoval zopaknout Darek.
But nobody came.
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Kelton »

Což takhle zkusit na slezině udělat Braunstein?
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hry

Příspěvek od Sosacek »

Kelton píše:Což takhle zkusit na slezině udělat Braunstein?
https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Braunstein ?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od Ecthelion »

Sos: Předpokládám, že Kelton myslel tenhle Braunstein. :wink:
Kelton píše:Což takhle zkusit na slezině udělat Braunstein?
Máš někde pravidla, případně tušíš, jak na to? Já bych asi nevěděl kde začít, i když jsem si o tom docela dost četl...

My bychom jinak mohli přivést klasicky Příběhy (mám nachystanou ruritánskou romanci v pravidlech Příběhů, kteoru bych někdy rád vyzkoušel, pokud by byl zájem), případně bych si někdy rád zahrál AW s Faskalem. :>;o)
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Hry

Příspěvek od Kelton »

Ecthelion (neprihlasen) píše:Máš někde pravidla, případně tušíš, jak na to? Já bych asi nevěděl kde začít, i když jsem si o tom docela dost četl...
Nakolik vím, tak žádná formální pravidla neexistují, resp. můžeš vyjít z nějakého wargamového základu ale na většinu věcí je tam stejně rozhodčí.

Kdybych se do toho pouštěl, můj přístup by asi byl vyjít z Diplomacie. Mít mapu, postavy, každý tah (tajně) ohlásit rozhazy, rozhodčí je pak nějak vyhodnotí. Věci dost freeform, takže rozkazy můžou být cokoli a nějak se to vyhodnotí.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Hry

Příspěvek od Sarsaparillos »

Ze společenských her s sebou budu brát Tash-Kalar, Munchkin, Krycí jména a Exploding Kittens. Pokud si něco z toho chcete zahrát, tak to vozit nemusíte :)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Hry

Příspěvek od ilgir »

Sarsaparillos píše:Ze společenských her s sebou budu brát Tash-Kalar, Munchkin, Krycí jména a Exploding Kittens. Pokud si něco z toho chcete zahrát, tak to vozit nemusíte :)
Těším se. Já se ještě rozmyslím, co vzít, ale určitě to bude prototyp Urbánie. :D
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Hry

Příspěvek od Sparkle »

Sarsaparillos píše:Ze společenských her s sebou budu brát Tash-Kalar, Munchkin, Krycí jména a Exploding Kittens. Pokud si něco z toho chcete zahrát, tak to vozit nemusíte :)
Rezervuju si flek na hraní Krycích jmen.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Hry

Příspěvek od Sarsaparillos »

No vzhledem k plánované účasti se ke Krycím jménům asi vlezeme všichni najednou i bez rezervace. Ale pokud by došlo k tlačenici, počítám s tebou :)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Hry

Příspěvek od ilgir »

Díky Sarsákovi za entré do Tash-Kalaru a díky všem za srandu u Krycích jmen a Dixitu.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Hry

Příspěvek od Pepa »

Co jste a s kým jste co hráli? Kdo na Slezině vůbec byl? Jaké to bylo a jak to probíhalo? Podnikli jste také někdo nějakou pěší túru? Bude ze Sleziny nějaký report? :)
Odpovědět

Zpět na „Jarní slezina RPGF 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti