podzimni slezina

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimni slezina

Příspěvek od sirien »

60% jsem Ecthelionům dal já na základě úvahy, že mi potvrdili že můžeme udělat společný sraz a tak - netušil jsem jestli přijedou nebo ne, ale někam jsem je napsat "potřeboval", tak jsem je dal do "neutrální" 60% škatulky.

Pokud jsem tím někomu způsobil zmatky, tak se omlouvám (na svou obranu poznamenávám, že ty škatulky stejně nikdy nejsou 100% spolehlivé - rýmička vyřadí někoho kdo se dlouho těší, jak pojede, naopak někomu kdo odmítl se změní program na poslední chvíli a najednou má volný víkend...)


______________________________


To, že z RPG Fóra nakonec nikdo nedorazil (myšleno jako z lidí čistě a jenom tady z Fóra, pár lidí co jsou tady o něco aktivnější než na Kostce nebo co se pohybují na obou webech nezávisle se samozřejmě ukázlo) mi je osobně poměrně líto, ale za "vinu" to rozhodně nikomu nedávám a ani bych to neoznačil za nijak "neslušné" (srazu jako takovému to nijak "neuškodilo", naopak jsme si ho dost užili, i přes svou krátkou délku patřil k těm lepším za poslední roky podle mě). Je to v podstatě neformální sraz a některé neformální srazy holt občas nevyjdou. Někdy nevyjdou ani ty formální.

Příští rok bude 10. výročí srazu (letos byl 10. sraz, takže jen 9. "výročí"... kouzlo prvního srazu který je v roce 0), tak to můžeme zkusit udělat znovu, když bude chuť. Nebo třeba na jaře nebo jakkoliv jinak.



Ecthelion: No, lidí nebylo málo (25), bylo míň, než se čekalo... velkou roli v tom hrály last-moment rýmičky, které vyřadily pár lidí přímo a dalších pár nepřímo (nedorazili, protože plánovali jet s těmi co dostali rýmičku) plus pár lidí nakonec nepřijelo protože se to letos sešlo tak blbě že nešlo udělat sraz 4 denní (délka cesty tam a zpátky nebyla úplně příznivá pro "jen" 3 denní sraz)

Velká část odpadnuvších (minimálně půlka) nicméně nebyli přímo "lidi z Kostky" jako spíš "přátelé lidí z Kostky" co na Dálavu jezdí s náma zahrát deskovky a RPGčka, pokecat a popít, i když na Kostku jako takovou moc/vůbec nechodí.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti