RPG Kuchyně 2015

RPG Kuchyně proběhla 21. 2. - 8. 3. 2015
Odpovědět
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od York »

Já mám hotovo a připraveno k vystavení. Posílat to nebudu.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16253
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od MarkyParky »

Odesláno v pověstných za 5 minut dvanáct z příšerného internetu na cestách. Snad to dojde.
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Insolitus »

morech11 píše:... (podozrievam minimálne insolita :))...
Tak toho tentokrát podezříváš úplně neoprávněně... Insolitus se věnoval tentokrát plně příparavě a následně hraní Larpu Pražských Hlídek. Takže snad příští rok ;-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16253
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od MarkyParky »

Internet je tu fakt peklo, jsem s odřenýma ušima rád, že se to podařilo nějak odeslat porotě (doufám). Na fórum to upnu večer, tu už budu dóm :)
Kurush
Příspěvky: 11
Registrován: 4. 3. 2015, 15:58

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Kurush »

Včera někdy o půl jedenácté jsem to poslal porotě, tak doufám, že to dobře došlo a všem ostatním účastníkům přeji hodně zdaru :)
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Nekra »

Nedávno jsem při rozhovoru zjistil, že můj způsob uvažování je zdejšími soutěžemi značně zdegenerovaný.
Jedná se o to, že pokud se v některé zde na RPGF publikované soutěži umístím jinde než na posledním místě, tak moje hlavní myšlenky nejsou "Jupí, nejsem poslední!", ale "Co je s tou porotou špatně?" (Viz nedávno Desková kuchyně a zpětně i soutěž O nejlepší postavu 2009). Můj způsob uvažování je přinejmenším postavený na hlavu, kdy hodnotím kvalitu poroty podle toho, jestli jsem poslední - čímž vlastně přinejmenším částečně popírám to, že porota má hodnotit mne. Ou šit :o !
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od morech11 »

tak čo ostatné hry? kde sú vlákna? :)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od OnGe »

Založim večír. Ale mám takové nepříjemné tušení, že to budeme mít letos takové dost komorní.

Na druhou stranu - budou brzo výsledky :lol:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Nekra »

Komorní akce jsou fajn. Málo lidí, příjemná atmosféra... (Jako třeba komorní larpy, i když jsem už dlouho na žádným nebyl.)

Jo, na tvoji hru se OnGe těším.

morech11: Vlákna jsou v tkalcovských stavem. Některým perfekcionistům to nestačí a místo vlákna chtějí prezentovat až hotovou látku :D. ( I když tady nejsou ZPP. :p)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od boubaque »

Tak, do RPG kuchyně 2015 přišlo pět soutěžních kousků:

Nekra - Povídání ve tmě
Kurush - Mezisvětí
OnGe - Odejdi v pokoji
MarkyParky - Domů
morech - Zóna

Pokud někdo ještě posílal a není v tomto seznamu, rychle mi dejte vědět!

Krom toho máme nesoutěžní Yorkovu hru Den superhrdinů, a ještě prý postupně sepisuje něco Crowen (taky tedy už nejspíš nesoutěžně).

Všem kteří hru stihli gratuluju k naplnění zadání a vpodstatě vítězství v tom důležitém :) Teď už přijde jen komentování porotců. Porota ještě stále není definitivně určená, ale můžu už prozradit jedno (dvoj)jméno: můžete se těšit na komentáře od Ecthelionů! :)

Až si ověříme, že je to všechno, tak ještě pošlu seznam, kdo má komu okomentovat hru, aby dostal body za komentování. (A dám to i sem.)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Ecthelion »

Upřímně gratulujeme všem, kteří se letos zúčastnili! Dokopat hru do hotové podoby je vítězství samo o sobě! :clap:

Bubák má jinak pravdu, upsali jsme se mu do poroty, takže se můžete těšit/děsit na naše komentáře. :>;o) Musím říct, že mě moc těší aktivita v tématech her... a strašně štve, že si to nemůžu přečíst, abychom zůstali objektivní. Takže naše připomínky budou až v rámci sborníku. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Nekra »

Ten seznam her ke komentování - počítají se i případné komentáře vzniklé před prezentací seznamu? (Jako jestli není "blbost" komentovat bez seznamu.) I když na druhou stranu, když mne k tomu takhle nikdo nedokopává hrozbou ztráty bodů oproti ostatním, tak mne to i docela baví. Určitě na to má vliv, že letošní hry jsou poměrně krátké, akorát tu Crowenovu jsem se zatím nedonutil přečíst, oproti ostatním je dost dlouhá (na počet stran).

Ecthelion: Vašich komentářů se nebojím :). Myslím, že nejvíc dokáže nějaký výtvor pro zábavu "zjebat" (jako sjet) Jerson - drsný a perfekcionistický kritik.
Akorát od toho očekávám, že když jste pod tím nickem dva, tak vaše komentáře budu dvakrát tak dlouhé, než od odstatních porotců :p.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od York »

Nekra píše:Akorát od toho očekávám, že když jste pod tím nickem dva, tak vaše komentáře budu dvakrát tak dlouhé, než od odstatních porotců :p.
Oni jsou kvadratičtí, takže čtyřikrát ;)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od Jerson »

Nekra píše:Myslím, že nejvíc dokáže nějaký výtvor pro zábavu "zjebat" (jako sjet) Jerson - drsný a perfekcionistický kritik.
Možná vás letos zklamo, ale ve volném čase se starám o potomka a překládám počítačovou hru, takže i když jsem si část her přečetl, je šance, že letos budete mé skvělé a vybroušené kritiky ušetřeni. A to mi zrovna letos přijde, že některé hry by si zasloužily dotáhnout do konce, protože by na hraní u ohně nebo v autě byly dobré.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyně 2015

Příspěvek od morech11 »

ak sa ti podari, budeme za to radi
mozno bude stacit, ak sa pripojis do diskusie :)
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti