[Praha] Doprava

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Sosacek »

Si vem dovolenou, jako my ostatni.

BTW kluci, budete si nakupovat (jidlo a tak) predtim, nebo se chcete nekde stavit?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Insolitus »

To bohužel připadá v úvahu jen pro ty, kteří ještě nějakou dovolenou mají :-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Kelton »

Sosacek píše:BTW kluci, budete si nakupovat (jidlo a tak) predtim, nebo se chcete nekde stavit?
Zvládnu obojí, ale možná bych se spíš někde stavil. Míň nošení věcí tam a zpátky.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Sosacek »

Jeste vas muzu vyzvednout treba v garazich nakupniho centra Chodov.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Tyrael »

Tak v garážích Chodovskýho centra jsem ještě nebyl a to přesto, že jsem tam nějaký čas bydlel, ale snad to nějak najdu. Každopádně možnost si nakoupit a potom rovnou hodit věci do auta je velmi fajn, takže jsem pro.
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Sosacek »

Ok.

Dojedte na Haje. Vyjdete pojizdnymi schody. Jdete doprava pres lavku, potom dolu po schodech smerem, kterym by pokracovalo metro, kdyby jelo dal (na vychod). Projdete kolem prazdneho prostranstvi a noveho baraku na parkoviste pred Lidlem, tam budu cekat, pac je to jedine rozumne misto na zaparkovani pobliz.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: [Praha] Doprava

Příspěvek od Tyrael »

Ok. Jinak do pošty jsem ti poslal tel. číslo, tak mě kdyžtak prozvoň ať se jeden druhýmu můžem ozvat, kdybychom se nemohli najít. Dík.
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti