[Play by post] Únos rolníkovy dcery (dohráno)

Dakara: diskuse ke hře v duchu Shadowrunu bez technologie ve středověce laděném fantasy prostředí

Moderátor: York

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16252
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Play by post] Únos rolníkovy dcery

Příspěvek od MarkyParky »

Jandir: "Ten nápis se mi nelíbí. Nevím jestli je to náhoda nebo jestli jeho význam reaguje nějakým kouzlem na aktuální události, ale mám pocit, že někdo si tu chce nechat buďto slečnu nebo goblina. Navrhuji ústup bojem!". Stoupá si do vchodu, hůl stále nataženou tak aby osvětlovala každý kout místnosti a nevznikl jediný stínek a ukazuje ostatním, ať proklouznou a zmizí.
Ralf ani nečeká na to, než Jandir dokončí větu, už aby byl v chodbě i s holkou.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [Play by post] Únos rolníkovy dcery

Příspěvek od York »

meta píše:Takže v plánu je všeobecný ústup, návrat do vesnice, vrácení dcery jejímu otci, vyzvednutí odměny za hlavy goblinů a tak, nebo něco jiného?
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16252
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Play by post] Únos rolníkovy dcery

Příspěvek od MarkyParky »

meta píše: Za mé dvě postavy určitě.

EDIT: Pokud byly v tom podzemí nějaké háčky jak hloubš, tak jsem je těžce minul :D
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [Play by post] Únos rolníkovy dcery

Příspěvek od komi »

Vypadnout odsud rozhodně nezní jako blbý nápad. Gronar před sebou žduchá goblina a míří ven. Přemýšlí ale, co se stane až vyjdou ven na slunko a goblin začne znovu vrhat stín.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [Play by post] Únos rolníkovy dcery

Příspěvek od York »

Opatrný návrat proběhl bez komplikací. Dcera se shledala s otcem, včichni byli šťastni a žili v klidu a míru... až do příštího dobrodružství ;-)

Oběma děkuju za hru, bylo to (alespoň z mé strany) fajn.

komi píše:Přemýšlí ale, co se stane až vyjdou ven na slunko a goblin začne znovu vrhat stín.
Tohle by byl zajímavý námět na případné pokračování příběhu :-)
Možná někdy časem...


Debriefing a debata o dobrodružství je tady (obsahuje spoilery, ne vše zde bylo odehráno).
Odpovědět

Zpět na „Dakara“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti