RPG Kuchyně 2013

RPG Kuchyně proběhla od 15.2.--3.3.2013
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Ecthelion »

Dívám se do kalendáře a už to docela hoří. :wink:

Tak co, kdo se neumíte dočkat dalšího ročníku jako my?

Kdo se plánujete zúčastnit? Kdo by chtěl být v porotě? Kdy se Kuchyně bude odehrávat? Jaký termín? Vyhovovaly vám loňská pravidla? Co změnit? Co zachovat?

Hurá do diskuze :!:

crowen: Abych předešel tvůj dotaz, Bubák slíbil, že sborník zasází do konce týdne. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od morech11 »

nepredisiel si len crowenovej otazke :D

Jasne, ze sa chcem zucastnit, bolo to vlani mega
Datumovo sa prisposobim,ale bolo by skvele, ak by sa mi to nekrylo s pisomnymi maturami (12,13.3 + aspon tyzden pred)
Pravidla boli fajn (a bol som prekvapeny, aky maly vplyv mali body za beta test a komentovanie)
Obrazkove ingrediencie boli fajn, ale asi by som vyberal jednoduchsie obrazky (gulova sedma by bola zasa prilis schematicka - uz vlani som navrhoval pouzit nahodne obrazky z Dixitu alebo nieco podobne)
(bolo by skvele, ak by sa dalo podmienit vysadzanie hry do nejakeho layoutu, pretoze sa to cita moc lepsie ako word a odpadaju ine problemy, ale nemozme to asi ziadat od ludi)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od crowen »

Planujem sa zucastnit :-)

Kto bude porota?
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od OnGe »

Už zase? :lol:

Letos by to možná šlo, ale přimlouval bych se za indicie slovní, případně mechanické, protože jak byly posledně obrázky, tak z toho jsem si nedokázal vzít ale vůbec nic.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Antharon »

count me in
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Tadeas
Příspěvky: 586
Registrován: 10. 7. 2009, 15:58
Bydliště: Holic

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Tadeas »

v tom obdobi dost pravdepodobne budu provadet rekonstrukci bytu. tezko rict kdy presne, ale pokud se mi povede najit dost volneho casu a prace dovoli, tak bych neco zkusil. ovsem ledacos napovi i ingredience. takze u me zhruba 40%.

plus porad cekam na ty komentare poroty z minuleho rocniku :)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od crowen »

Co sa tyka terminu tak radsej niekedy fo Februari/Unoru ako Marci/Breznu
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 533
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od johnjarik »

a] Nikdy jsem se neucastnil (ale par rocniku jsem si procetl)
b] Jaka je narocnost na porotce? Do tvorby se ted hrnout nechci, mam svych projektu dost - napr. Deperados v d20
c] Jake jsou podminky pro ucast v porote?

d] Do kdy se musim prihlasit? :D
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Antharon »

inak mne osobne sa obrazkove ingrediencie moc nepacili. boli prilis mnohoznacne, aby obmedzili tvorbu. osobne sa pouzitie minci fungovalo skvele)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Belden
Příspěvky: 214
Registrován: 28. 2. 2012, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Belden »

Nejspíš se zůčastním(e)… je podmínkou autorství pouze jednoho člověka? Nebo je možnost zůčastnit se skupinově?
Z věku uniformity, z věku osamocení, z věku Velkého bratra, z věku doublethinku – zdravím vás!
George Orwell – 1984
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od crowen »

Belden píše:Nejspíš se zůčastním(e)… je podmínkou autorství pouze jednoho člověka? Nebo je možnost zůčastnit se skupinově?
Ecthelioni sa zucastnuju ako duo, a myslim, ze este okrem nich bolo niekolko autorskych dvojic. To by som dal asi ako maximum, aby to bolo ako tak fer. Vacsi tim by mal neferovu vyhodu oproti jednotlivcovi najma pri tak kratkom trvani sutaze.

Co si myslia ostatni?
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od OnGe »

Já si myslím, že vzhledem k časovému rámci by musel být větší tým výborně sehraný, aby to nebyl spíš handicap. Pokud by se takový tým objevil, bylo by to jedině dobře.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Ecthelion »

Ad týmy - my s bráchou posíláme hry ve dvojici pravidelně, Insolitus a Lyco posílali jako druhá dvojice. Za sebe nevidím důvod, proč by to měl bý problém. Pokud se dokážou zkoordinovat během 14 dní, pak super. Rozhodně lepší než to nějak omezit a nutit lidi, kteří tvoří jako tým, aby to posílali jen za jednoho. Já vidím Kuchyni jako kamarádskou soutěž "od nás pro nás", takže za mě, jestli někdo chce tvořit v týmu, tak ať tvoří. :wink:

Ad obrázkové ingredience - důležité je, aby ingredience omezovala, což je u obrázku obtížné (jsou možné mnohé výklady), slovní ingredience to plní mnohem lépe (jsou v tomto striktnější)... ale neznamená to podle mě nutně, že obrázkové ingredience jsou špatné. Jen je mnohem obtížnější je vybrat.
johnjarik píše:c] Jake jsou podminky pro ucast v porote?
Ochota do toho vrazit čas. $D Pokud máš zájem a chuť, určitě se podle mě místo najde. :wink:

:arrow? Teď je důležité, aby si to někdo vzal na starost a dal dohromady data a ingredience a případně prosadil nějakou vizi, kterou pro Kuchyni má (my téměř jistě nestíháme)... dobrovolníci? :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od morech11 »

vy ste tak zohrani, ze ani nie je poznat, kto prave postuje na forum (ono je to pochopitelne), takze vy sa ako dvojica vpodstate ani neratate :D
Ale inak fakt plati, ze ako to kto chce urobit, tak nech si to urobi, hlavne aby sa pri tom bavil a vlastne aby sme sa bavili aj my vsetci naokolo
On by zasa obrazok nemal mat jediny vyklad. Obmedzovat ano, ale rozumne. Vlani boli prilis volne, ja som podvedome skor napasoval obrazky na temu ako naopak (aj ked napriklad Hrstka alebo to-s-vracanim-casu-comu-nemozem-prist-na-meno vyuzili obrazky paradne)
Ukazovana sedma mala prilis malo/strohych vykladov. Stale si stojim za svojim tipom na obrazky, pretoze tento druh ingrediencie je ovela podnecujucejsi, ak text, ale ocividne to pre nedostatok podpory padne :(
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2013

Příspěvek od Aljen »

s ingredienciami rad pomozem. robit zmysluplne reviews pre tych 10+ hier by uz bolo asi casovo prilis narocne (ked realne nemam cas ani na drakar a DRDZ)
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti