[RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

[RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od jonka »

Jak jsi mi změnil život

Rolová-vyprávěcí hra, kde hrajete sami sebe a máte tu moc naplánovat si život jak chcete. Na pomoc nebo ku škodě vám přichází hvězda filmových pláten aby s vámi byl v těchto rozhodujícíh chvílích.
Naposledy upravil(a) jonka dne 27. 2. 2009, 13:17, celkem upraveno 1 x.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: [RPG Kuchyně 2009]Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Majo »

Pripadá mi to byť dobré. Akurát neviem, či by mi nebolo neporijemne hrať sám za seba a rozpravať o svojom živote. Neviem či by z toho nevznikla nejaka akoby psychoterapia..
Páči sa mi že na konci sú napisané zdroje inšpirácie.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009]Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od jonka »

Díky. Trošku psychoterapie by to právě být měla : ) Co se týče té nepříjemnosti, nebo nudy. Od toho tam je právě ta hvězda z plátna aby ten život okořenila, když do hry vstoupí James Bond nebo Jean Claude Vandamme tak si klidně s nadsázkou popíšu jak se udála přestřelka v práci, nebo si s Rockym zatrénuju. Mělo by v tom být trochu humoru a nadsázky.
Když jsem tu hru psal, tak jsem vzpomínal kolikrát jsem byl na nějakém pohovoru a říkal si jak bylo těžké odpovědět na otázky "řekněte mi teď něco o sobě" nebo "popište mi svoje klady" tahle hra na to odpovídá, je to skoro to samé, povídáš o sobě a je to takový tréning na ty situace, ale je to mezi přáteli, kde si můžeš vymýšlet různé nepravděpodobnosti a prkotiny.
Tak trochu Járovo Cimrmanovo léčivé divadlo ,-)
Naposledy upravil(a) jonka dne 27. 2. 2009, 13:55, celkem upraveno 1 x.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20839
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Markus »

To je skoro na diskuzi: "kterého společníka byste si pro tuto hru zvolili?" (myšleno jakou hvězdu, postavu, osobnost...)
Já sám nevím.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Aljen »

Ja osobne asi Patejla

nech su nejake farbiste opisy
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od jonka »

Kdo je Patejl?
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Peekay »

jonka píše:Kdo je Patejl?
Hlavna postava z Divokych a Zlych, od Kulhanka.

(ci je viac divoky alebo zly, tazko povedat :P)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Aljen »

tu je kratka poviedka kde Patejl vstupuje na literarnu scenu
Je 7:00, pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta
V tetralogii je uz len drsnejsi :P
poraadny smirglaak
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Majo »

Tiez som nevedel kto je to Patejl. Chvilu som uvazoval, ci nahodou Patejl sa nerovna Patejdl. $D Ale videm ze to tak neni
EDIT: Inac, ja by som si vedel predstavit takmer hocikoho ako mojho pomocneho hrdinu. Vela krat v zivote som mal okamzik kedy by sa mi dost zisla pomoc nejakeho superhrdinu. Napr. superman, batman,..
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Nekra »

Už při čtení pravidel mě tahle hra vyděsila. To bude nejspíš tím, že pořádně nevím, čeho chci v životě dosáhnout, protože nikdy v životě nepřemýšlím moc dopředu. O-)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od jonka »

Nekro: nemusíš hrát svůj život pokud se ti nelíbí nebo se ti zdá nudný, vsituuj se do jiného života, který bude tvůj. Co takhle sultánka v harému plném polonahých mužů nebo velitelka přepadového komanda... 8) Tahle hra je taky o představách jak by tvůj život moh být skvělý.

Popravdě děsit se své vlastní budoucnosti nebo současnosti a (ne)dát to najevo před ostatníma je normální - i já se děsím při tom jak bych tu hru o své vlastní osobě hrál, ale to mi na tom příjde právě jako vzrůšo hodné pokusu ,-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Antharon »

poznáte hru Lepší než život?

u mňa by bol hrdina asi rimmer, ale neviem, či pozitívny alebo negatívny :D:D:D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od jonka »

:idea: w.o.w, Antharone tys na to kápl. Jak si mi změnil život by měl být přesně jako "Lepší než život", alternativní realita ve které si některé věci vysníváš a některé věci jsou horší než noční můra... pokud se J.S.M.Z.Ž dočká nějakého dodělání tohle bude asi jedna ze základních myšlenek, kterou tam zakomponuju... a možná použiju i ten název, který říká víc.
Díky za podnětnou inspiraci! keep it coming : )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: [RPG Kuchyně 2009] Jak jsi mi změnil život

Příspěvek od Kelton »

Nekra: To mi připomělo základní zápletku jistého druhu anime:

Dobrý den. Jmenuju se Nějako Něcoiči a jsem student. Záliby ... nic výrazného. Talent nebo zvláštní schopnosti... nic mě nenapadá. Ani nevím co bych chtěl dělat v budoucnu. Spíš jen tak proplouvám životem ...


No a potom se mu domů nastěhuje vesmírná pirátka, princezna amazonek nebo případně obě dvě. A hned je veselo :)
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host