RPG Kuchyně 2009

Odpovědět
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od crowen »

vyriesene
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Ecthelion »

Moc díky Markusovi za perfektní a přehlednou příručku i za přepočítání výsledků (kvůli čemuž se chudák Markus tísní na jediném stupínku s dalšími dvěma kuchtíky, zatímco Bubák se konečně může na svém zhluboka nadechnout)! :clap:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Gran »

V tom článku na rpg.sk - když kliknete na "diskuse" u Podrazáci, odkáže to na dokument, ne do diskuse.
It's Alive!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Opraveno, díky.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Bouchi »

Jen bych chtel pripomenout, ze stale plati nabidka otisteni vitezneho dila v Dechu draka, takze pokud by byl ze strany autoru zajem, rad bych se domluvil na podrobnostech.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Bouchi, myslím, že je to super nápad. Chce to vyřešit pár otázek:

1) Letos vyhráli 2 hry, umístily se na 1. místě se stejným počtem bodů, obě přiom mají desítky stran. Co s tím?

2) Jakou verzi zveřejnit? Má se zveřejňovat původní soutěžní verze? Má se zveřejnit "vylepšená" verze (výhoda: byla by hratelnější a vychytanější, nevýhoda: už to tak úplně nevypovídá o soutěži)? Tohle je samozřejmě otázka nejen na Bouchiho, ale i na všechny ostatní, které RPG kuchyně zajímá. Kdyby vyhrála možnost b), určitě dokážeme připravit nové verze (třeba pro mě by zveřejnění bylo velkou motivací).

3) Jak je to s layoutem? Asi by se to muselo přizpůsobovat designu Dechu draka, ne? Tohle nevidím jako problém, ale přesto se ptám.


Vzhledem k tomu, že jsme propásli zveřejnění hned po soutěži, by bylo asi nejlepší zveřejnit ty hry krátce před dalším ročníkem soutěže, jako takovou propagaci a reklamu. V témže čísle Dechu draka by se pak oznámil nový ročník soutěže. Kuchyně se pořádá v únoru, takže lednové číslo by mohlo být ideální. Hmm?

Každopádně díky za skvělou nabídku.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Bouchi »

1) Nebyl by asi problem zverejnit postupne obe hry, s urcitym odstupem (do jednoho cisla by se, predpokladam, nevesly).
2) Byl bych pro moznost b), at je to pro ctenare prinosnejsi.
3) Ano, layout by se musel do jiste miry prizpusobit pro DD, coz by napr. u Casy se meni asi nebyl problem.
4) Umisteni. Chtel bych to dat misto dobrodruzstvi, coz znamena do sudych cisel. Propagacni umisteni bych videl do cisla 2/2010 (vychazi na konci ledna). Pro druhou hru tedy zbyva (kvuli odstupu) bud 10/2009 - coz znamena trochu sibenicni termin (cca 10 dnu na dopracovani a odevzdani - ale vim ze lide jsou schopni lecjakych vykonu) nebo pak az 6/2010 ci pozdeji, coz uz mi prijde zase docela pozde.

Kdyz to shrnu, nejvic by se mi zamlouvalo mit v 10/2009 Casy se meni a v 2/2010 Blanc (taky proto, ze na podzim se bude prekopavat design a grafika Pevnosti a ze prizpusobit Blanc pro DD da vic prace, plus by v tomhle pripade mohla byt sance na jednu alternativni moznost, ktera ale vyzaduje vetsi dopredne planovani).
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Uff... do deseti dní? Ecthelioni jsou na dovolené, takže Blanc padá. Časy se mění... no, je to šibeniční termín, ale myslím, že to zvládnu. Mám sice spoustu věcí, které chci předělat, ale přinejhorším předělám jen to, co stihnu, a zbytek pošlu v takové podobě, v jaké to je. Nedá se říct, že by Časy byly ve stávající podobě nehratelné.

Můžeš mi prosím do PMky poslat specifikace toho, co se ode mně žádá? Nikdy jsem nepsal nic pro Dech draka, takže to budu potřebovat trochu podrobněji. Hlavně mě zajímá, jaké možnosti a omezení mám s designem - jaké musím/můžu používat grafické prvky, písma atd.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Majo »

...A tak Markus na seba uplietol bič.
:)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Když jsem tu hru napsal za 2 dny, tak ji snad zvládnu za 10 dní upravit, ne?

Teda...aspoň tohle jsem si řekl. A snažím se tomu sám uvěřit. :)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od crowen »

Tak to by si mal poslat 5 verzii hry z roznych obdobi :-)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Ecthelion »

Termín 2/2010 je za nás v pohodě, ale chci se zeptat, jak přesně zní ta nabídka - je to otištění vítězi hry nebo otištění vítězné hry? :wink: Přemýšlíme, jestli nedat spíš Vendettu (která také vznikla pro Kuchyni a je lepší) než Blanc... :think:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Tak co, taky už se nemůžete dočkat příštího února?
Já už v hlavě přemýlám nápady, abych měl dobrou studnici, ze které se snad něco podaří vybrat :)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od jonka »

já jsem v klidu, protože dokud nedokončím svoje předchozí výtvory nebo si je aspoň neotestuju tak nechcu dělat nové věci.
teoreticky máš potencionálního porotce ,-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Kelton »

Jo, taky už jsem zvědav co to zase letos bude. Ještě se rozmýšlím, za který tým budu kopat letos ...
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů